Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 28
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

red Банско ^^ Hell yeah!!!!!!!!

Чет Юни 07, 2012 3:50 pm
Ми... какво видях..? Закрит басейн, готини стаи, удобни легла... Беше весело. Ооо, в басейна каква веселба бешеееееееее! Банско ^^ Hell yeah!!!!!!!! 242502 Банско ^^ Hell yeah!!!!!!!! 242502 Ходихме на къщата на баба Ванга в село Рупите, там също бе интересно. Наминахме през Рилския манастир, купих 3 питки и сестрата на класната ме помисли за луда Банско ^^ Hell yeah!!!!!!!! 242502 Банско ^^ Hell yeah!!!!!!!! 242502 Банско ^^ Hell yeah!!!!!!!! 242502 От автобуса се виждаха много красиви водопади. На отиване също се виждаха върховете на Пирин, беше красиво blush Стига ви толкова, пък друг път ще постна и снимки Банско ^^ Hell yeah!!!!!!!! 476926 hehe
agressivebitch
agressivebitch
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : село Видин / Еспоо , Финландия
Рожден ден : 02.10.1997
Години : 26
Мнения : 2659
Дата на рег. : 04.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: SHIKI * DANCE IN THE VAMPIRE BUND * KUROSHITSUJI

red Re: Банско ^^ Hell yeah!!!!!!!!

Пон Юни 11, 2012 8:08 pm
Там е изключително красиво и аз съм виждала водопадите .. супер яки са .. ходила съм като малка само веднъж на зелено училище с бившия клас .. единствените спомени от там са ми, че си прекарах страхотно, а и също така, че въздуха беше много свеж.. няма да забравя и как се изкачвахме по планината.. ако искате да си починете максимално.. това е едно от местата където със сигурност ще го направите! Банско ^^ Hell yeah!!!!!!!! 637210
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите