Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Моят въпрос!

+6
.:Be Yourself:.
alinkaa98
*Alx*
Lost November
Sweeney Todd
Aizen-sama
10 posters
Go down
Aizen-sama
Aizen-sama
Прохождащо
Прохождащо
Мнения : 22
Дата на рег. : 12.07.2012

red Моят въпрос!

Чет Юли 12, 2012 12:26 am
First topic message reminder :

Може ли да сте такива смешници това е най-пропадналия аниме форум в България! Искам да изявя желание да застрелям админите имам пистолет 9 калибър. Моля ,защото сайта е ненужен смешен ,а банерите не струват и смея да твърдя ,че 90% от хората тук са гледали само наруто. Ако не уважите желанието ми да затворите врати ми кажете адресите си да ви убия с пистолета ,за който споменах или да ви убия по начин ,който вие посочите. Та въпроса ми е ще затворите ли или ще ви избивам?

Aizen-sama
Прохождащо
Прохождащо
Мнения : 22
Дата на рег. : 12.07.2012

red Re: Моят въпрос!

Чет Юли 12, 2012 1:19 am
За пореден път се убеждавам, че тука има врачки ,босове и комици. Предполагам ти си някой нарко бос и не признаваш, че криеш незаконни оръжия рама пистолета е законно оръжие и не виждам защо трябва да го крия!
Aizen-sama
Прохождащо
Прохождащо
Мнения : 22
Дата на рег. : 12.07.2012

red Re: Моят въпрос!

Чет Юли 12, 2012 1:21 am
Хе-хе тука сте някакви големи програмисти щом ползвате сложната програма скайп трябва да ми покажете някой урок някой път да ме направите и мене такъв хакер!
Lost November
Lost November
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
Рожден ден : 31.08.1998
Години : 25
Мнения : 938
Дата на рег. : 15.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: sekai-ichi hatsukoi;junjou romantika;koisuru bokun;hellsing;claymore;soul eater;death note..

red Re: Моят въпрос!

Чет Юли 12, 2012 1:21 am
ами земи се гръмни с него бе ..
П.С аре направи ли си скайп,че имам нещо да ти казвам ...
Aizen-sama
Aizen-sama
Прохождащо
Прохождащо
Мнения : 22
Дата на рег. : 12.07.2012

red Re: Моят въпрос!

Чет Юли 12, 2012 1:22 am
Aizen-sama-a търси ме, че като ти напиша името ми излизат 200 профила.
Lost November
Lost November
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
Рожден ден : 31.08.1998
Години : 25
Мнения : 938
Дата на рег. : 15.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: sekai-ichi hatsukoi;junjou romantika;koisuru bokun;hellsing;claymore;soul eater;death note..

red Re: Моят въпрос!

Чет Юли 12, 2012 1:24 am
излиза ти на тебе..нещо отзад..мн знаеш как се търси..(ама ко ли учудвам,нали току ще си направи скаъп)
Aizen-sama
Aizen-sama
Прохождащо
Прохождащо
Мнения : 22
Дата на рег. : 12.07.2012

red Re: Моят въпрос!

Чет Юли 12, 2012 1:26 am
Хе-хе браво,браво пак някакъв оригинален лаф изкаран от колелото на късмета (Шоу на Къци Вапцаров предполагам лапетиите като вас не го помнят) моля ви спрете да ме обиждате ,че ми накърнявате достойнството с тези обиди от 90-те.
Aizen-sama
Aizen-sama
Прохождащо
Прохождащо
Мнения : 22
Дата на рег. : 12.07.2012

red Re: Моят въпрос!

Чет Юли 12, 2012 1:29 am
И това цитирай прилича повече на цицирай...
Lost November
Lost November
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
Рожден ден : 31.08.1998
Години : 25
Мнения : 938
Дата на рег. : 15.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: sekai-ichi hatsukoi;junjou romantika;koisuru bokun;hellsing;claymore;soul eater;death note..

red Re: Моят въпрос!

Чет Юли 12, 2012 1:40 am
Aizen-sama написа:И това цитирай прилича повече на цицирай...
абе ти верно колко си малоумен бе Моят въпрос! - Page 2 242502 Моят въпрос! - Page 2 242502 Моят въпрос! - Page 2 242502 ходи си пий хапчетата и лягай да спиш Моят въпрос! - Page 2 242502 Моят въпрос! - Page 2 242502
Aizen-sama
Aizen-sama
Прохождащо
Прохождащо
Мнения : 22
Дата на рег. : 12.07.2012

red Re: Моят въпрос!

Чет Юли 12, 2012 1:43 am
Освен това може ли да сте толкова смешни? Има около 10 анимета ,които са on-going и не се знае колко епизода ще имат ,но вие сте толкова ограничени ,че слагате само най-известните (като се замисля е нормално то половината от тука са гледали само наруто). Почти всичките ви логота банери и... са от наруто и блийч ,което отново показва колко малко анимета сте изгледали. Да не говорим, че нямате нито една полезна тема другия форум за анимета ако нямат други поне субтитри правят... Това е за сега после ще напиша още нещо ако не съм баннат от боговете на форума ,на които всички се подмазват ,защото са клоуни!
Lost November
Lost November
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
Рожден ден : 31.08.1998
Години : 25
Мнения : 938
Дата на рег. : 15.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: sekai-ichi hatsukoi;junjou romantika;koisuru bokun;hellsing;claymore;soul eater;death note..

red Re: Моят въпрос!

Чет Юли 12, 2012 2:03 am
ок,аз предлагам да се изкаже и утре,ивето ще го види,ще го изтрие и всечки ще сме забравили за тоя пе**раст (а повечето дори няма и д го знаят..) reading
Aizen-sama
Aizen-sama
Прохождащо
Прохождащо
Мнения : 22
Дата на рег. : 12.07.2012

red Re: Моят въпрос!

Чет Юли 12, 2012 2:08 am
Хе-хе големи обиди бе рама нещо не ми се струва, че има шанс да разбереш по скайпа или тука дали съм педал или не. И всеки пак както казах тука сте някакви със свръхестествени сили за това явно виждаш разни неща ,които дори аз не виждам!
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Re: Моят въпрос!

Чет Юли 12, 2012 11:47 am
ще мълчиш.
alinkaa98
alinkaa98
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
От : Варна
Рожден ден : 30.12.1998
Години : 25
Мнения : 2443
Дата на рег. : 01.04.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail , Naruto , Mirai Nikki

red Re: Моят въпрос!

Чет Юли 12, 2012 1:14 pm
Не ми се занимава с тъпаци разкарай се от форума като не ти харесва Моят въпрос! - Page 2 153877
.:Be Yourself:.
.:Be Yourself:.
Новородено
Новородено
Мнения : 5
Дата на рег. : 11.07.2012

red Re: Моят въпрос!

Чет Юли 12, 2012 1:22 pm
Aizen-sama или там какъвто си. Щом форума не ти хареса за кво въобще се регистрира. Много е тъпо така кат не ти харесва не влизай бе човек насила ли те карат да влизаш в форума Моят въпрос! - Page 2 12694
sekai
sekai
Голям фен
Голям фен
Female
От : Тайна Майна^^
Рожден ден : 04.07.1998
Години : 25
Мнения : 2080
Дата на рег. : 27.02.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D.Gray-Man ♡ Naruto Shippuuden ♡ Bleach ♡ FMA ♡ FMA Broterhood ♡ One Piece ♡ Fairy Tail ♡ Elfen Lied ♡ Kuroshitsuji ♡ Angel Beats ♡ Inuyasha ♡ Lovely Complex ♡ Mirai Nikki ♡ Higurashi no Naku Koro ni ♡ Code Geass ♡ Claymore ♡ Shiki ♡ Kami-sama Hajimemashita ♡ MM! ♡ Gintama ♡ Chrno Crusade ♡ Hunter x Hunter ♡ Hunter x Hunter (2011) ♡ GTO ♡ Kuragehime ♡ Detective Conan

red Re: Моят въпрос!

Чет Юли 12, 2012 1:33 pm
Тоя няма ли някой админ или мод. най-накрая да го банне WTF

Като не ти харесва форума, направи по-хубав и тогава ела да обиждаш. Моят въпрос! - Page 2 92542

И, ако си такъв мераклия да убиеш някой, направи го със себе си Моят въпрос! - Page 2 617815

Все пак тази тема, която направи, много ме разведри! Моят въпрос! - Page 2 242502
Благодаря Айзен-чан blush xD
Privaте L♥ve
Privaте L♥ve
Страшна работа съм
Страшна работа съм
Female
От : ..
Рожден ден : 23.06.1995
Години : 28
Мнения : 4141
Дата на рег. : 01.08.2008

red Re: Моят въпрос!

Чет Юли 12, 2012 1:53 pm
Hahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahaha
пометнах просто.. няма такъв смешник! На колко си, момче? 10 или 20? И в двата случая е лошо. В първия трябва да накараш вашите да ти спрат достъпа до компютър, а във втория - намери си живот и приятелка, защото се обзалагам, че си тоталния no lifer ^^
И не се опитвай да ме 'затапиш', защото си не по-малко зле от другите с лафчетата си за Къци, след малко очаквам от теб и за Шкумбата нещо да вкараш, нали си батко и ги редиш всичките с нечувани досега приказки.. Боже, изцепвай, защото нямаш идея колко се излагаш. Да влезеш и да се регистрираш само за да нахраниш форума. Не го ползвам вече и не гледам аниме, но това трябваше някой да ти го каже. ;)
Lost November
Lost November
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
Рожден ден : 31.08.1998
Години : 25
Мнения : 938
Дата на рег. : 15.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: sekai-ichi hatsukoi;junjou romantika;koisuru bokun;hellsing;claymore;soul eater;death note..

red Re: Моят въпрос!

Чет Юли 12, 2012 2:06 pm
sekai написа:Тоя няма ли някой админ или мод. най-накрая да го банне WTF
Зорито снощи кажа,че ще изчака първо Ивето да го види и да му се посмее. Моят въпрос! - Page 2 787605 Моят въпрос! - Page 2 787605 Моят въпрос! - Page 2 787605
Aizen-sama
Aizen-sama
Прохождащо
Прохождащо
Мнения : 22
Дата на рег. : 12.07.2012

red Re: Моят въпрос!

Чет Юли 12, 2012 5:21 pm
Хе-хе големи сте бе! Мислите ли ,че ми пука дали съм ви забавен или не? Тука сте някаква сбирщина смешки ,които си нямат работа и по цял ден цъкат в най-пропадналия форум в България. А пък работа си имам просто ми омръзна да гледам как се мислите за някакви големи професионалисти с фотошопа ,а всъщност сигнатурите ви да са под всякаква критика! Вие тука дори не се познавате лично ,но сте форумни "приятелчета" и без да се замислите колко съм прав просто ме солите! Иначе от новите ви мнение се убедих ,че сте достойни за нобелови награди ,защото всеки от вас е дарен от бога ,а пък ако намалите и подмазването към админите наистина ще станете не човеци!
Aizen-sama
Aizen-sama
Прохождащо
Прохождащо
Мнения : 22
Дата на рег. : 12.07.2012

red Re: Моят въпрос!

Чет Юли 12, 2012 5:27 pm
.:Be Yourself:. написа:Aizen-sama или там какъвто си. Щом форума не ти хареса за кво въобще се регистрира. Много е тъпо така кат не ти харесва не влизай бе човек насила ли те карат да влизаш в форума Моят въпрос! - Page 2 12694

Моля отговори да получавам само от хора ,които знаят кога се пише "в" и кога "във".
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Re: Моят въпрос!

Чет Юли 12, 2012 5:50 pm
Само ще мълчиш. Ти май не разбра, че си нашата малка кучка, с която се гаварим вече втори ден. Админите нарочно не те банват за да може ние потребителите да те използваме, да храним един pure хейтър, и в същото време да ти се присмиваме как ни се връзваш и се опитваш да ни успориш. Дали нием сме малките на години или ти си малкият по ум. Това отдавани си пролича, тъпакоо. Колко си прост само, хаха. https://www.youtube.com/watch?v=Vw8R1ymP6k4&feature=player_detailpage#t=38s Ever get the feeling you've been cheated?
--
Поздравления, тъпак. Току-що беше тролнат. :) Сега отиди да вечеряш и си легни, а и спри да дишаш. :)
Aizen-sama
Aizen-sama
Прохождащо
Прохождащо
Мнения : 22
Дата на рег. : 12.07.2012

red Re: Моят въпрос!

Чет Юли 12, 2012 6:40 pm
Е браво тука направо ме нокаутира толкова интелигентно и оригинално изречение ,в което от километри си личи колко яко си саднат до сега от друг потребител не бях видял... Иначе доста интересно клипче благодаря ,че го потърси специално за мен явно не съм толкова безразличен. И не знам как ,след като аз почвам темата си мислите ,че аз трябва да ви оборвам ,ама щом човек с такъв ум ,който сече по бързо от полета на миг-29 го казва значи това е цялата истина! Само като видя как 2 ма от писалите в темата гледат само наруто и ми става ясно защо преди се казваше наруто-бг ,ама не ми става ясно защо е преименуван.
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Re: Моят въпрос!

Чет Юли 12, 2012 6:56 pm
остава ти малко време. мълчи си...
Lost November
Lost November
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
Рожден ден : 31.08.1998
Години : 25
Мнения : 938
Дата на рег. : 15.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: sekai-ichi hatsukoi;junjou romantika;koisuru bokun;hellsing;claymore;soul eater;death note..

red Re: Моят въпрос!

Чет Юли 12, 2012 7:29 pm
Такива идиоти като теб вредят на обществото.Земи се махай от тука,щом не ти харесва...
Plamena
Plamena
Бъдещ фен
Бъдещ фен
Female
От : yaoilandia
Рожден ден : 26.02.1999
Години : 25
Мнения : 459
Дата на рег. : 18.02.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto,Fairy Tail,D-gray man

red Re: Моят въпрос!

Чет Юли 12, 2012 8:45 pm
Абе Aizen-sama я ми кажи кога избяга от лудницата и имаш ли намерения да се връщаш там?
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Re: Моят въпрос!

Чет Юли 12, 2012 11:10 pm
Aizen-sama вече е баннат!
Sponsored content

red Re: Моят въпрос!

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите