Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red коментари - В търсенето на Офиукус

Пон Окт 29, 2012 9:29 pm
коментари се пишат тук
..Bunny-By..!!
..Bunny-By..!!
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Варна
Рожден ден : 28.10.1996
Години : 27
Мнения : 1298
Дата на рег. : 19.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail , Kaichou wa Maid-sama!

red Re: коментари - В търсенето на Офиукус

Сря Ное 07, 2012 6:46 pm
О___о WOW много е интересно и особенно ОРИГИНАЛНО , случайно да си се вдъхновила от анимето Fairy Tail ?? Защото след като прочетох фика веднага се сетих за анимето , но няма значение много искам да разбера какво ще стане като се съберат всичките 12 зодиака коментари - В търсенето на Офиукус 124364
Hara
Hara
Любител
Любител
Female
От : Sofia, Bulgaria
Рожден ден : 19.01.1996
Години : 28
Мнения : 233
Дата на рег. : 24.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: коментари - В търсенето на Офиукус

Сря Ное 07, 2012 10:00 pm
Много ти благодаря за коментара!
Ами всъщност се вдъхнових от вип брадър ... да знам доста идиотксо, но докато гледах как Къци рее сълзи пред една писхоложка, си представих момиче което плаче, после друго момиче което плаче, и така си ги представих като близначки които се вицдат за първи път и сълзите им падат по едно и също време, и се сетих за зодия близнаци и мислех да пиша за тях двете, но после реших да включа целия зодиак за да е по-интересно.
Надявам се да следиш историята ми и още веднъж мерси за коментара ти.
А да, уча латински в даскало и този език също доста ме вдъхнови! :)
Hara
Hara
Любител
Любител
Female
От : Sofia, Bulgaria
Рожден ден : 19.01.1996
Години : 28
Мнения : 233
Дата на рег. : 24.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: коментари - В търсенето на Офиукус

Съб Дек 22, 2012 11:47 am
Очаквам коментарите ви!
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: коментари - В търсенето на Офиукус

Пет Фев 08, 2013 1:12 pm
1. Не пиши поредни мнения!
2.
Hara написа:Така , така ... не съм си правила труда и тази и глава да редактирам до колкото мога поради безинтересието и наличието на никакви критики или коментари, а много мразя да спирам нещо, което съм започнала и за което съм се трудила ... така че не очаквайте нещо без грешки или нещо страхотно нсписано, след като аз не мога да очаквам някакъв отзив от хората които са прочели тази история ... за сега ще се концентрирам само върху ''В ТЪРСЕНЕТО НА ОФИУКУС'' и ще завърша първо тази история преди да започна с подобренията ми над ''ХАМЕЛЕОН ХХ''!



това беше най-голямата простотия която съм чела. Как няма да редактираш и да гледаш за грешки, защото не се чете или защото не се пишат коментари? Excuse me, are you insane? коментари - В търсенето на Офиукус 751198 Това "извинение" изобщо не минава пред мен. Пффф
3. Някои хора четат и без да пишат коментари.
4. За съжаление в нашия форум отдавна е изчезнал интересът за четене на каквото и да е, така че не се учудвай!
Hara
Hara
Любител
Любител
Female
От : Sofia, Bulgaria
Рожден ден : 19.01.1996
Години : 28
Мнения : 233
Дата на рег. : 24.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: коментари - В търсенето на Офиукус

Съб Фев 09, 2013 6:04 pm
Чудя се защо ли интересът го няма ... Ами сори ама защоо да се трудя толково много като не се чете и няма интерес? След като го няма интереса в този форум няма и смисълът са се хабиш за нищо. Може би този безинтерес се е получил от тъпи истории на хора които не са били оценени
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: коментари - В търсенето на Офиукус

Нед Фев 10, 2013 5:56 pm
Hara написа: защоо да се трудя толково много като не се чете и няма интерес?

Идва ми да си ударя главата някъде!! *facepalm* Изобщо не мога да разбера мисленето ти и логиката. По твоята логика защо да учиш като така или иначе няма да си намериш достатъчно хубава работа или за какво да учиш висше например, като има хора, които получават по-големи заплати от висшистите? Не го правиш, за да може на другите да им е по-удобно да четат без грешки, а за да можеш да се научиш да НЕ правиш каквито и да е грешки като пишеш.

Относно интереса, възможно е да си права, колкото и жалко е да се признае. Форума е пълен с "творби", които са написани за 5 минути и имат повече грешки, отколкото думи. Затова и аз лично съм написала нещо, но нямам намерение да го пускам, защото няма да има кой да го оцени. Жалко наистина, но самата истина.
Hara
Hara
Любител
Любител
Female
От : Sofia, Bulgaria
Рожден ден : 19.01.1996
Години : 28
Мнения : 233
Дата на рег. : 24.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: коментари - В търсенето на Офиукус

Нед Фев 10, 2013 10:31 pm
Добре ... благодаря за коментарът ти и ако нещо е наистина добре написано и е в ''крак с времето'' така да се кажа то ще се оцени, по-добре да пробваш иначе никога няма да разбереш, а и нищо няма да изгубиш.
s.m.i.l.e.p.e.s.t
s.m.i.l.e.p.e.s.t
Член на суб група
Член на суб група
Female
От : София ... ;()
Рожден ден : 27.12.1998
Години : 25
Мнения : 1517
Дата на рег. : 30.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama и други...

red Re: коментари - В търсенето на Офиукус

Съб Фев 16, 2013 1:50 am
Здравей!

Първо за това със малкото читатели . Да, кофти е, но все пак ти за тях ли го правиш, или за себе си? По този начин не целиш ли да коригираш себе си, да отстраниш своите грешки? Или ти всъщност го правиш заради някой друг.Ако е така окей, продължавай без редакция, но мисля , че си много умно момиче и ще се поправиш, дори ако знаеш , че един чете историята ти и този един съм аз!

За твоето лично произведение мисля следното:

1) Адмираций, че не е "сасусаку фикче", като повечето тук, не че не са хубави , но са много еднотипни! smile

2) Оригиналността ти ме изумява .. сериозно!Добро е като замисъл, но още от първа глава има твърде много пряка реч.Разбираш ли, аз по принцип твърдя, че твъъърде много описания омръзват, ама ти ... нямаш почти никакви! Имаш грешки, както Зори вече спомена, намери си редактор или пък, опитай сама!По - добре късно отколкото никога!


Иначе поздравления за хубавата идея!Следи се!
Казвам ти го , като човек, който пише за себе си, нямам нищо тук .. сега сигурно ще си кажеш "тая па, коригира ме, на базата на какво?" . еми аз пък ти казвам, че ова, че тук няма мои неща, не значи че не съм запозната! Хайде, чакам "next" <-- редактирано! smile
No Pain, No Game
No Pain, No Game
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Сливен
Рожден ден : 27.06.1999
Години : 24
Мнения : 114
Дата на рег. : 12.09.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto; Naruto Shippuuden; Rosario+Vampire; School days;

red Re: коментари - В търсенето на Офиукус

Нед Фев 24, 2013 11:22 pm
Добро е ! И оригинално . Аз също чакам следващата глава ... за грешките .. не мога да не го спомена, но ти сякаш го пишеш ей така, дори без да си го прочетеш. Не го приемай лично, така да го кажем. коментари - В търсенето на Офиукус 787605
Hara
Hara
Любител
Любител
Female
От : Sofia, Bulgaria
Рожден ден : 19.01.1996
Години : 28
Мнения : 233
Дата на рег. : 24.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: коментари - В търсенето на Офиукус

Нед Фев 24, 2013 11:31 pm
ОМГ ХОРА! На седмото небе съм от щастие!!!! АДСКИ СУПЕР МЕГА МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА ТЕЗИ ДВА КОМЕНТРА! Да вярно е че малко го пиша ей така, но в последните дни ми изкочиха две нови истории за писане и просто съм толкова развълнувана и нямам търпение да ги започна, че някак си претупвам нещата с тази история за да мога да започна новата си. Да има адски много пряка реч защото имам 12 главни героя и супер трудно да направя всичко добре, но ще се страя и ще се опитам да е добре написано и приятно за четене! МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ОЩЕ ВЕДНЪЖ НЕ ЗНАЕТЕ КОЛКО ЩАСТЛИВА МЕ НАПРАВИХТЕ ТОКУ-ЩО И МОЛЯ ВИ ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ ДА ГО СЛЕДИТЕ ЩЕ СЕ ПОДОБРЯ И ЩЕ СТАВА ВСЕ ПО-ДОБРЕ ОТ СЕГА НАТАТЪК! Благодаря много!
No Pain, No Game
No Pain, No Game
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Сливен
Рожден ден : 27.06.1999
Години : 24
Мнения : 114
Дата на рег. : 12.09.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto; Naruto Shippuuden; Rosario+Vampire; School days;

red Re: коментари - В търсенето на Офиукус

Нед Фев 24, 2013 11:40 pm
Нали знаеш какво казва Наруто - "Никога не се предавай" коментари - В търсенето на Офиукус 274454 (Сори, ако него харесваш, но аз съм му голям фен. Може би ми трябва психолог за да спра да говоря, да пиша, да чета, да го рисувам и други работи за него WTF ) ииии за историйката - не се притеснявайй , ще я следя. Много е интересно!
Hara
Hara
Любител
Любител
Female
От : Sofia, Bulgaria
Рожден ден : 19.01.1996
Години : 28
Мнения : 233
Дата на рег. : 24.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: коментари - В търсенето на Офиукус

Пон Фев 25, 2013 12:03 am
Споко аз го санувам редовно, когато погледна контакта си се сещам за Чидори и Саске и Какаши, когато чуя рамен се сещам за Наруто и този ресторант дето яде рамен си, когато някой каже череша се сещам за Сакура, когато някой каже перверзник се сещам за Джирая ... се тая улях се от обяснения мисля че ме разбра и аз съм луда фенка, късметлия е Наруто че е аниме иначе ако беше реален нямаше да е жив!
liuba4e
liuba4e
Състезател
Състезател
Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Години : 30
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: коментари - В търсенето на Офиукус

Пон Фев 25, 2013 3:12 pm
Честно, не прочетох и една думичка. Не се обиждай, просто не ми хвана окото. Когато искам да чета нещо, първо го преглеждам. Как изглежда, дали е на място... След това чета коментарите и едва тогава вземам окончателно решение. Огромна грешка правят авторите, когато пишат в коментарната тема. Когато видиш колко коментара има едно произведение, си казваш - или не струва, или е качествено. А когато претрупваш темата с твои коментари, съдържащи възторжени благодарности... Става ясно, че постовете на дадените потребители са едва ли не насила. ''Моля ви, пишете едно коментарче, че... Ама по възможност кажете каквото ви дойде.'' И както ти посочих по - горе действията на читателите... Може би вече си даваш сметка, защо коментарите им са изпросени.

Няма да прочета разказа ти, не заради прекомерната пряка реч, която си използвала, а заради коментарите ти в тази тема. Толкова много грешки и липса на пунктоация открих, че... Никой от коментарите на читателите не са претъпкани с елементарни грешки, както твоите. Сякаш нарочно пишеш така. Защо ползваш главни букви...? Те хората ще разберат благодарностите ти и без да им вадиш очите. Защо след всеки техен коментар и ти пишеш? коментари - В търсенето на Офиукус 519416 Преглеждай си работата, защото първото което се набива в очите на хората са грешките. Вълнението ти ще ти изиграе лоша шега. Заради това интересът във този форум и всеки друг падна до минусови проценти. Както и да е. Не се отказвай. Не е вариант.
Hara
Hara
Любител
Любител
Female
От : Sofia, Bulgaria
Рожден ден : 19.01.1996
Години : 28
Мнения : 233
Дата на рег. : 24.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: коментари - В търсенето на Офиукус

Чет Мар 07, 2013 6:52 pm
Миля си че е добре да благодаря на хората, които както ти казваш съм насилила да напишат коментар, защото това ме радва, насила или не, аз съм постигнала целта си да получа коментар нали? А на теб като не ти харесва историята, просто не я четеш и толкова. Причината поради която няма да я четеш е доста смешна и глупава според мен, но това е мое мнение. И все пак благодаря за критиката ще се постарая да оправя грешките си.
`Melody
`Melody
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Страната на чудесата
Рожден ден : 09.02.1998
Години : 26
Мнения : 287
Дата на рег. : 29.12.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, Naruto Shippuuden, Hakououki Shinsengumi Kitan, Mononoke Hime, Death Note, Durarara, Avatar-the last airbender, cowboy bebop.

red Re: коментари - В търсенето на Офиукус

Пет Юли 05, 2013 2:36 pm
Хей! Прочетох първата глава от разказа ти и преди да почна да коментирам искам да ти кажа, че имаш някакъв напредък (сравнявайки първата глава на Шана(поне каквото помня) и на този).
Та, вижда се, че си чела много/доста и че имаш опит с писането (някакъв), забелязват се такива неща, повярвай. Ще почна да изброявам проблемите под ред:

1.Когато човек разговаря с вътрешният си глас е по-добре изреченията на гласа да са в кавички. Когато героят си мисли нещо, също мислите са в кавички или са представени по непряк начин.

2. Не използвай тоооолкова много "той", "тя" и "каза" в коментарите на изреченията (след тирето). Досадно е, не друго. Освен това, когато двама човека си говорят близко до ума е, че те най-вероятно ще се редуват, така че коментари от сорта "каза той" или "каза тя" след всяко изречение в прост диалог са напълно излишни. Това не значи, че не може да се слагат коментари за да опишеш израженията на героите или нещо такова.

3.Действията на героите трябва да са АДЕКВАТНИ (поне в началото, докато свикнем с характера на даден герой). Двама непознати не могат да си говорят по този начин (фамилиарен се нарича, присъщ е на бабите в автобуса, които просто сядат до теб и почват да си разказват личните драми все едно сте стари дружки). Не го прави...или измисли по-добър начин. Когато имаш история в главата си просто искаш да я напишеш възможно най-скоро и когато я четеш ти се струва перфектна, защото ти си познаваш героите, знаеш дали пичът е самоуверен сваляч и би флиртувал със всяко момиче или просто си решила всичко да се развие в първата глава (която е изключително кратка за първа глава [Само казвам! ;P ]).

4."След дълги разговори и разяснение, относно това, което се случваше със Сорая в момента, двамата влезхана в парка, в който е забранено да се влиза, причините са заради странните аномалии, които се случваха там и хората счетоха за добре, да забранят всякакво влизане вътре, с цел да се предотврати евентуален инцидент."
От личен опит знам, че подчертаното е напълно забранено да се използва, защото съкратява до безобразие смисловото развитие на разказа. Ако решиш да опишеш какво точно са си говорили, ще можеш да разкриеш повече неща за характерите и да разшириш главата.

5."Торвалд я запозна с мястото, където щеше да прекарва повече от времето си от сега нататък, обясни й някои неща относно зодиакалните знаци и защо знака на Овена се бе вселил точно в нея, после й обясни как да подходи в търсенето на останалите небесни духове. Останалото щеше да й каже едва когато всички дванадесет знака се съберат заедно."
Би било страхотно да ни опишеш този клуб сега! Как тя разглежда оборудването, а той й обяснява кое какво е.

6. Липсват описания.
А разказа и начина по който си го написала, обстановката и всичко останало са благоприятни за описания...можеш да напишеш невероятни неща чрез описанията. Диалогът не е единственото нещо което е способно да развива разказа. Можеш да напишеш разказ само с описания, но не и само с диалог. Препоръчвам ти докато четеш някое произведение да обърнеш внимание на описанията и мислено си направи план за начина, по който се развиват (кое е описано първо, как е описано, цветовете, усещането и какви чувства те кара да чувстваш [Само да вметна, че такива упражнения се правят до 5-ти клас, защото хората вярват, че това е достатъчно да накарат децата да чувстват и мислят докато четат, но....;/ само казвам])

Това са съвети от мен, не е задължително да им обърнеш внимание, не държа на това, но поне се постарай да си оставяш време да пишеш повече. Например, написала си първата глава и си викаш "Йееее готово е! Ще го качвам" и го качваш...това не е начина. Когато напишеш нещо го прегледай...даже го остави да "втаса" без да го закачаш за 3 дена, прочети го пак и го преразкажи, след това пак и пак...докато не си кажеш, че е перфектно (или в моя случай, преразказвай, чети, преразказвай и в крайна сметка все не съм доволна...само казвам) или просто накарай някой друг да го прочете и го питай за мнение (лице в лице, няма как да ти откаже освен ако не е някой коментари - В търсенето на Офиукус 617815 ).

Може и да прочета останалото, но най-вероятно ще коментирам всичко на куп.
Hara
Hara
Любител
Любител
Female
От : Sofia, Bulgaria
Рожден ден : 19.01.1996
Години : 28
Мнения : 233
Дата на рег. : 24.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: коментари - В търсенето на Офиукус

Пет Юли 05, 2013 3:09 pm
Благодаря за ясните обяснения къде са ми грешките и как да ги подобря. За съжаление историята е към краят си и няма да имам достатъчно "глави" за да се подобря, но определено ще използвам наученото от коментарът ти и ще го приложа върху новите си истории! Мерси.
julieta
julieta
Новородено
Новородено
Female
Рожден ден : 17.08.2000
Години : 23
Мнения : 5
Дата на рег. : 29.05.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, bleach, Fairy Tail, D.Gray-Man, Kaichou wa maid-sama, Special A, Lovely Complex, D.N Angel

red Re: коментари - В търсенето на Офиукус

Пет Юли 19, 2013 4:04 am
На мен лично много ми харесва и прочетох всички глави на един дъх, тъй като от доста време не бях влизала в този форум. Много бих искала да го продължиш. smile 
Hara
Hara
Любител
Любител
Female
От : Sofia, Bulgaria
Рожден ден : 19.01.1996
Години : 28
Мнения : 233
Дата на рег. : 24.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: коментари - В търсенето на Офиукус

Пет Юли 19, 2013 11:21 pm
Колкото и зле написана една моя история и независимо от критике, аз НИКОГА не оставям историите си недовършени, не се тревожи скоро ще пусна нова глава, а и вече съм почнала с нова история. Може да си сигурна че каквото и да четеш от мен, ще го прочетеш завършено. Мерси за коментара.
julieta
julieta
Новородено
Новородено
Female
Рожден ден : 17.08.2000
Години : 23
Мнения : 5
Дата на рег. : 29.05.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, bleach, Fairy Tail, D.Gray-Man, Kaichou wa maid-sama, Special A, Lovely Complex, D.N Angel

red Re: коментари - В търсенето на Офиукус

Нед Юли 21, 2013 12:30 am
Толкова се радвам, че ще го продължиш.smile 
julieta
julieta
Новородено
Новородено
Female
Рожден ден : 17.08.2000
Години : 23
Мнения : 5
Дата на рег. : 29.05.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, bleach, Fairy Tail, D.Gray-Man, Kaichou wa maid-sama, Special A, Lovely Complex, D.N Angel

red Re: коментари - В търсенето на Офиукус

Съб Юли 27, 2013 12:45 am
Точно на най-интересното намери да го спреш, както и да е чакам следващата с нетърпение. Да не я бавиш, чу ли?smile smile smile smile smile 
Sponsored content

red Re: коментари - В търсенето на Офиукус

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите