Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
anime_girl_196
anime_girl_196
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : Крумовград
Рожден ден : 11.09.1996
Години : 27
Мнения : 23
Дата на рег. : 24.05.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: darker than black,fullmetal alchemist,kaichou wa maid sama,special a,lovely complex,ouran high school host club,

red Love tension Коментари

Пет Ное 16, 2012 7:17 pm
Моля напишете по един коментарLove tension Коментари  787605
Hara
Hara
Любител
Любител
Female
От : Sofia, Bulgaria
Рожден ден : 19.01.1996
Години : 28
Мнения : 233
Дата на рег. : 24.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Love tension Коментари

Пет Ное 16, 2012 8:56 pm
Такам ... прочетох ти фикчето, но мисля че нещо липсва. Не е добре описано, и на мен ми се вижда странно имената да са написани на латиница, а останалата част на кирилица. Някак си действието се разви прекалено бързо. Трябва да описваш ситуациите по-добре, за да е по-ясно на читателя за какво иде реч. Бих го следяла защото използваш корейци, мои идоли, и ще ми е интересно да ги видя представени по друг начин.
Успех и не се поддавай на критиките, използвай ги за свое оръжие и продължавай да се опитваш докато не го направиш добре.
anime_girl_196
anime_girl_196
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : Крумовград
Рожден ден : 11.09.1996
Години : 27
Мнения : 23
Дата на рег. : 24.05.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: darker than black,fullmetal alchemist,kaichou wa maid sama,special a,lovely complex,ouran high school host club,

red Re: Love tension Коментари

Съб Ное 17, 2012 7:52 pm
Hara написа:Такам ... прочетох ти фикчето, но мисля че нещо липсва. Не е добре описано, и на мен ми се вижда странно имената да са написани на латиница, а останалата част на кирилица. Някак си действието се разви прекалено бързо. Трябва да описваш ситуациите по-добре, за да е по-ясно на читателя за какво иде реч. Бих го следяла защото използваш корейци, мои идоли, и ще ми е интересно да ги видя представени по друг начин.
Успех и не се поддавай на критиките, използвай ги за свое оръжие и продължавай да се опитваш докато не го направиш добре.



Love tension Коментари  787605
Благодаря за коментара ,ще се постарая да напиша следващата част по добре
Sponsored content

red Re: Love tension Коментари

Върнете се в началото
Similar topics
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите