Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red (коментари) - Благодаря

Пон Дек 10, 2012 5:08 pm
напишете коментар


Аз ще съм първа (коментари) - Благодаря 787605 Още като ми го показа ти казах, че ми хареса. Грешките ти ги посочих още в скайп. Тук не гледах, но може и да е имало (коментари) - Благодаря 787605
Hara
Hara
Любител
Любител
Female
От : Sofia, Bulgaria
Рожден ден : 19.01.1996
Години : 28
Мнения : 233
Дата на рег. : 24.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: (коментари) - Благодаря

Пон Дек 10, 2012 10:31 pm
Колко красиво ... моля те ако има още го качи .. много е добро и приятно написано .. все едно отивам в друг свят
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Re: (коментари) - Благодаря

Сря Дек 12, 2012 1:03 pm
Зори то грешката, която ми посочи беше потарянето на 1 място, но не съм я поправила. (коментари) - Благодаря 242502 Обмислям друго по-интересно, като го напиша ще го постна.
П.П-> Мерси, че ми направи тема за коментари, съвсем забравих WTF


хиихихихиихиихих (коментари) - Благодаря 242502
`Melody
`Melody
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Страната на чудесата
Рожден ден : 09.02.1998
Години : 26
Мнения : 287
Дата на рег. : 29.12.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, Naruto Shippuuden, Hakououki Shinsengumi Kitan, Mononoke Hime, Death Note, Durarara, Avatar-the last airbender, cowboy bebop.

red Re: (коментари) - Благодаря

Съб Дек 15, 2012 3:24 pm
Много красив разказ.

Сюжетът като цяло е малко пасивен, но описанията му дават нужната раздвиженост (няма такава дума "раздвиженост", защо я използвам xD). Хареса ми, интересно е. Допадна ми, че описанието на момичето е накрая, така в началото имаш доста голяма свобода да си представяш :). Единствените проблеми в него (които със сигурност са си само мои "проблеми" и са доста незначителни, но биха направили разказа по-стойностен, ако се коригират [което не е задължително] ) са времето в което е писано (сегашно) ... странно е и трудно за възприемане, не е често срещано в разкази (или поне аз не съм го срещала) и не успява да постигне това, което вероятно си се стремяла да постигнеш (образност или нещо подобно). По-добре щеше да е с минало време. Другото е за описанията: преобладават безглаголни изречения. Те се използват за да се придаде напрежение. [Например когато героя тича към..да кажем финишната лента на състезание по бягане. За да се придаде напрежение и за да се удължи времето преди да се опише крайното чувство на победа или разочарование etc.] Не е лошо, че се срещат толкова често, но ако си бяха по стандартния начин (по онзи "скучния начин") би ми харесало повече.
Това ме озадачи малко:"Чува се тихо прокашляне, което връща отново погледите към себе си. "...мда. Чии погледи...(Зайците от дупката под дървото, вълците зад дърветата, пчеличките?). Едно повторение в началото на "глас". И това е.
Краят особено много ми хареса. :)) Имам още малки незначителни забележчици свързани със стила на писане, но те нямат значение, защото все пак стила си е стил :)), това е уникалността във всеки автор и тя не трябва да се коригира, а да се доразвива и доизчиства от самия автор с времето (ако той самия реши).
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Re: (коментари) - Благодаря

Вто Дек 18, 2012 10:11 am
Всъщност на места се бях преплитала в минало време (коментари) - Благодаря 787605 и после аааайде пак да го поправям на сегашно, не знам защо просто така тръгнах и така го оставих (за времето на писане).
Нарочни писах с повече безглаголни изречения.
За това "което връща отново погледите към себе си" да, отнася се за животинките и дървото.
Death_Angel
Death_Angel
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Сърцето на Итачкоооо
Рожден ден : 14.05.1987
Години : 36
Мнения : 699
Дата на рег. : 22.12.2009

red Re: (коментари) - Благодаря

Вто Яну 29, 2013 2:54 am
Иве на мен лично много ми хареса написаното от теб, много ме разчувства на места, защото може би открих самата себе си вътре, харесаха ми описанията ти, чувствата, който открих в произведението ти. За времето, може би, ако беше в минало щеше да е добре, а може би не.... Само ти си знаеш, как е по-добре.... Поздравявам те, защото си се справила много добре (коментари) - Благодаря 637210 ooo da Не спирай да пишеш и ако ми продължение го пускай.... и моята любима иконка WTF няма нищо общо с коментара ми (коментари) - Благодаря 787605
Sponsored content

red Re: (коментари) - Благодаря

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите