Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

red Коледа..

Вто Яну 22, 2013 9:13 pm
Таа разказче на това как си прекарвам Коледа xd Не бях много сигурна къде да го кача ^^" Писала съм го преди няколко години xd

Коледа

12:00ч. Влизам в къщата и срещам лицата на едни ухилени до уши идиоти, с които не мога да повярвам, че имам кръвна връзка.Първият ми братовчед стои настрани, прикривайки мислите си на зъл „гении”.Всички започват да се прегръщат, а аз си мисля колко дълга, отекчителна и досадна ще е тази коледа (както винаги).

12:30ч. Масата е почти готова и естествено трябва да помогна за сервирането на храната, защото етикета е такъв и нямам друг избор.След което сядаме на масата и всички започват да обсъждат различни теми.

13:00ч. Към мен биват отправени въпросите: „Как върви училището?”; „Има ли двойки?” и „Кога свършва ваканцията ти?”.Аз отговарям с: „горе долу”, „да” и „незнам”.Сядам на раклата и започвам да пиша.Досадният ми братовчед се опитва да наднича, при което му отвръщам с: „Разкарай се, говедо!”.Бивам смъмрена от майка си, въпреки че бях напълно права.

13:20ч. След почти половин час тормоз от страна на злия ми братовчед, решавам че съм стояла при тях достатъчно (колкото да не кажат, че съм ги пренебрегнала) и се отправям към другата стая за да убия малко време.Слизам по стъпалата към коридора и започвам да си мисля, че трябваше да се гръмна още в началото.Влизам в стаята и се тръшвам на леглото.

13:50ч. Връщам се в реалния свят (по дяволите!) и решавам да разгледам книгите.Туко виж съм намерила нещо интересно.Хващам една от по-тежките и я разлиствам.Чета първото попаднало ми пред погледа изречение:
„Погледите им се бяха срещнали още в Йоханесбург в онова малко кафене, но този път копнежа им един към друг беше още по-голям”

Мисля си: Уат да фък?!

Толкова дебела книга за такава скучна, романтична, традиционна любовна история?! Връщам книгата на мястото й и се отказвам от претърсването.
Остатъка от деня прекарвам в четене, слушане на музика (поне докато не ми умре батерията) и размисъл и страсти.. Само ако този човек не беше толкова далеч сега..
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Re: Коледа..

Пет Фев 01, 2013 12:00 pm
„Има ли двойки?” - тва е въпроса на който най-често отг. с 'да' след "Гладен ли си?" :D
Иначе защо толкова злоба към братовчедите? ;d Ще намразиш момчетата после като пораснеш, недей така... :D:D
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red Re: Коледа..

Пет Фев 01, 2013 5:31 pm
Sweeney Todd написа:Ще намразиш момчетата после като пораснеш, недей така... :D:D

Славке,Славке,поне погледни кой набор е г-цата,преди да говориш глупости-така де,наборка ти е :D
Неприятен разказ...не вкарваш читателя емоционално в историята,а и не поставяш ясно главните конфликти...ама като се замисля - едва ли това си целяла XD
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Re: Коледа..

Пет Фев 01, 2013 7:19 pm
Много си заблуден. :Д
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

red Re: Коледа..

Нед Фев 03, 2013 4:14 am
Sweeney Todd - No way xd Та аз уважавам мъжете ;D

Mega Pwn! - Така е.. И няма и какво да ги вкарвам в историята повече. Всичко е каквото изглежда xd Крещи си "сарказъм". Единственото, което не присъства и не съм вмъкнала е причината за моите чувства отвъд всичко това.. което предполагам прави нещата объркващи xd Но го бях написала за някакви си 15 мин. и честно казано аз попринцип не пиша.

Не мразя никого, те са ми семейство. Просто не харесвам празника, може би защото чувствата ми винаги са били противоположното на обстановката, която създава самият празник xd
Sponsored content

red Re: Коледа..

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите