Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
FrOm_ThE_gRaVe
FrOm_ThE_gRaVe
Новородено
Новородено
Female
Рожден ден : 16.09.1995
Години : 28
Мнения : 5
Дата на рег. : 08.04.2013

red Re: Тъжна музика ---> Коментирайте!

Сря Апр 10, 2013 12:55 am
Ако ви харесва, ПЛС коментирайте Тъжна музика ---> Коментирайте! 631890
Hara
Hara
Любител
Любител
Female
От : Sofia, Bulgaria
Рожден ден : 19.01.1996
Години : 28
Мнения : 233
Дата на рег. : 24.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Тъжна музика ---> Коментирайте!

Сря Апр 10, 2013 9:27 pm
Наистина много, много съжалявам че създавам работа и проблеми на администраторите като пиша коментар без да има тема за коментари, но не мога да се въздържа.
Относно историята ти: Още щом прочетох първото изречение ми стана ясно че е СасуСаку или НаруСаку или ИтаСаку или едно от тези подобия на Наруто фикове. Много кратко, много неясно и действието се разви супер бързо и не успях да разбера какво става всъщност. От веднъж Саске тръгва след едно момиче, то пък почва да пее изведнъж, Саске я слуша как пее, тя пък после плаче .... да не говорим че има и елементарни правописни грешки. Ако ще пишеш поредната история свързана с Наруто и прочие, те съветвам дооообре да се постараеш. Трябва да е нещо уникално добро за да се хареса, трябва тотално да преобразиш героите и обстановката и всичко. Предполагам знаеш, но СасуСаку фиковете са доста остарели вече и почти никой не ги чете ...
Не се притеснявай, ако наистина искаш да пишеш истории ще се научиш и подобряваш, аз ти желая успех и понеже виждам че си нова тук, Добре дошла във форумът! :))
FrOm_ThE_gRaVe
FrOm_ThE_gRaVe
Новородено
Новородено
Female
Рожден ден : 16.09.1995
Години : 28
Мнения : 5
Дата на рег. : 08.04.2013

red Тъжна музика ---> Коментирайте!

Сря Апр 10, 2013 9:57 pm
Искам да ти кажа няколко неща. Да започнем с това, че историята няма нищо общо със Сакура и ако си четеш внимателно може да видиш, че никъде не се споменава името й. Използвах Саске като герои, защото не обичам портретните описания и името ми харесва. Смятам да използвам тук-там някои друг герои от анимето, защото е по-лесно, а и нямам много време. Ако ме питаш защо пиша тогава, просто имам желание и се надявам да стана по-добра. За правописните грешки, права си просто съм свикнала да пиша много бързо и натискам клавиши, които не искам. За историята искам до допълня, че това е само началото, просто не я разделих на глави това е. И да това е първата ми история, така че благодаря за мнението.
avatar
justwannabeone
Учaщ се
Учaщ се
Мнения : 198
Дата на рег. : 26.01.2011

red Re: Тъжна музика ---> Коментирайте!

Чет Апр 11, 2013 1:39 pm
Не можеш да пишеш история без портретни описания. Това е като да ядеш пица маргарита, само дето без кашкавала. Това, че ние знаем как изглеждат героите не освобождава автора от тяхното описание. Просто трябва да ги има. Прочетох това, което си пуснала до момента и забелязах, че както не обичаш описанията, така много подробно си описала това на главната си героиния...
Нямаш само правописни грешки, ами грешки от всякакъв вид. Освен това ужасно много повторения, които можеш да замениш с други думи. На 17 си (поне така си писала) и би трябвало да имаш достатъчно речник, за да успееш да заменяш едни думи с техни синоними... Успех нататък.
FrOm_ThE_gRaVe
FrOm_ThE_gRaVe
Новородено
Новородено
Female
Рожден ден : 16.09.1995
Години : 28
Мнения : 5
Дата на рег. : 08.04.2013

red Re: Тъжна музика ---> Коментирайте!

Чет Апр 11, 2013 4:29 pm
Ами не съм на 17, въпреки че така съм писала. Това не е моя регистрация, а на сестра ми. Тя я заразя буквално на втория ден и аз почнах да влизам от нейната регистрация, това е. Доста по-малка съм от колкото пише.
Hara
Hara
Любител
Любител
Female
От : Sofia, Bulgaria
Рожден ден : 19.01.1996
Години : 28
Мнения : 233
Дата на рег. : 24.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Тъжна музика ---> Коментирайте!

Чет Апр 11, 2013 10:02 pm
Възрастта няма значение в момента, лошо впечатление ми прави че не носиш на критика и приемаш всичко много на вътре и започваш да се оправдаваш с какво ли не. Историята не добра, точка! Приемаш го и на пук на нас ни показваш че можеш да пишеш много по-добре от първият си опит. Чакам втора глава за да видя колко си се подобрила и изобщо има ли желание да се подобриш и да пишеш.
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Re: Тъжна музика ---> Коментирайте!

Пет Апр 12, 2013 11:02 am
Имаш много двусмислици, повторения, кратка объркана мисъл, нямаш описания на герои, нито на околна среда, прескачаш от една сцена в друга с ловкостта на тромав фокусник, нямаш акценти на чувства и емоции...

Текстът е богат единствено на повествование, но всичко друго му куца... Не казах нищо за елементарните правописни и пунктуационни грешки, главно защото и аз ги допускам (и не само аз...).

Предлагам да поработиш първо над някое есе, за да формулираш правилно мисълта си, да начертаеш някакви коловози (метафорично казано) в изказа си и да го следваш неотлъчно. Повече внимание в часовете по български език и литература и главно - увод, изложение, заключение...

Прочети някой и друг фик или разказ на друг автор...

Пожелавам ти успех следващия път.
liuba4e
liuba4e
Състезател
Състезател
Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Години : 30
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: Тъжна музика ---> Коментирайте!

Нед Апр 14, 2013 3:38 pm
FrOm_ThE_gRaVe написа:Искам да ти кажа няколко неща...

По - добре не дей да казваш нищо, мило дете. Може фикът ти да не е точно за Сакурата, ама е свързано с Нарутото, нали? Защото виждаме ги имената - Саске, Наруто, Хината... и пр. и пр. Човек може да свърже толкова две и две, а то е ясно, че ще е за Наруто.
Хубаво, че не си на 17, ама в пубертета всичките мислят, че всички са против тях. Е, честито.
Научете се на уважение. Днескашните пубертети единствено знаят да лаят, ама не смеят да хапят. Защо... Няма да си отварям голямата уста. Научи се скъпо дете, че това не е училище и не е в къщи. Ние сме хора и като такива имаме уважението към вас. Изисква се същото и от отсрещната страна.

Без описание не може. Това е да ядеш бобена чорба, без боба, обаче. Няма, ама аз така, и иначе. Така е.
Sponsored content

red Re: Тъжна музика ---> Коментирайте!

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите