Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Изправи се срещу себе си ---> Коментирайте!

Пон Май 06, 2013 5:12 am
Коментари се пишат тук! :)
Mrs. Murderer
Mrs. Murderer
Развиващ се
Развиващ се
Female
Рожден ден : 10.12.1995
Години : 28
Мнения : 35
Дата на рег. : 04.07.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, Fairy Tail, Beelzebub, Death Note

red Re: Изправи се срещу себе си ---> Коментирайте!

Пон Май 06, 2013 11:38 am
Прочетох това, което си написала и:
1. Започваш да разказваш от името на героя, а след това разказвача става неутрален - оправи го, избери си кой да разказва, не ги сменяй!
2. Съгласуване на времената има във всеки един език. Забелязах, че това много ти куца /не можеш да кажеш "сега бях" - правилно е "сега съм"/. Това изречение направо ме шокира:
"Не помнеше мисията ,но помнеше ,че в тази нощ не можеше да заспи и се разхождала както сега и нямало и три минути и Саске ,също който не може да заспи отиде там съвсем случайно.те гледали звездите в мълчание и после заспали." /Никакво съгласуване няма тук - нали Сакура "ПОМНЕШЕ" какво е станало. Защо след това пак сменяш времето? Така излиза, че след като е запомнила, че не е могла да заспи, е изпаднала в някакъв транс и някой и разказва какво е направила след това./
В училище ни учат как да съгласуваме времената в чуждите езици, но трябва да почнат и за българския да го преподават.
3. Имаш правописни, граматически и много, ама наистина много пунктуационни грешки /всичко това се учи в седми клас/.
4. Отново никаква оригиналност. Повече от половината сасусаку фикчета започват с "биип" и със "здравейте...".
5. Не ми хареса, с нищо не ме грабна. Нямаше и никакви описания.
Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите