Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

red Re: -коментари- Любов от пръв поглед.....

Пон Май 06, 2013 3:54 pm
Хмм.. Все още не съм много наясно за какво ще става въпрос, така че не мога и да кажа дали ми харесва като замисъл. Бих могла само да кажа няколко неща. Първо - грешна секция. Има специално място където могат да се постват фикове, тук е за представяне. И второ - трябва му редакция и по-малко многоточия. Притеснява ме времето, в което е написан фика, но естествено това си го решава този, който пише (:
Mrs. Murderer
Mrs. Murderer
Развиващ се
Развиващ се
Female
Рожден ден : 10.12.1995
Години : 28
Мнения : 35
Дата на рег. : 04.07.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, Fairy Tail, Beelzebub, Death Note

red -коментари- Любов от пръв поглед.....

Пон Май 06, 2013 5:09 pm
Изненадва ме скоростта, с която пишеш, наистина! reading Няма никакво подобрение в писането ти обаче, грешките са си все същите, а пък сега и фика ти е в грешния раздел.
Hara
Hara
Любител
Любител
Female
От : Sofia, Bulgaria
Рожден ден : 19.01.1996
Години : 28
Мнения : 233
Дата на рег. : 24.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: -коментари- Любов от пръв поглед.....

Сря Май 08, 2013 4:06 pm
Ти си от онези уникални хора, които вместо да се поправят, стават все по-зле и по-зле .... уникален случай .... не, сериозно ти говоря отвратителна е работата ти. Да вярно всеки начинаещ прави грешки и първият път е неуспешен, но човек се учи, и аз съм имала трудности и все още имам и има мнооого за оправяне,но поне има прогрес, а при теб .... някви емотиконки, едно такова време, едни многоточия из цялата история ..... избощо нямам думи.
Прочети някоя история от тук, току-виж ти дошла добра идея ... и оправи тези елементарни правописни грешки, поне тях да ги нямаше.
Sponsored content

red Re: -коментари- Любов от пръв поглед.....

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите