Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
julieta
julieta
Новородено
Новородено
Female
Рожден ден : 17.08.2000
Години : 23
Мнения : 5
Дата на рег. : 29.05.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, bleach, Fairy Tail, D.Gray-Man, Kaichou wa maid-sama, Special A, Lovely Complex, D.N Angel

red Смесен фик

Съб Авг 03, 2013 4:25 pm
Глава 1-Приятно четене. :)



Преди около месец всички момичета и момчета, които искаха да пеят или пишат песни се бяха записали в едно елитно училище или поне така се говореше. Имаше един клас, който беше интересен. Всички в него си мислеха, че не са успели да минат изпита, но ето че са го минали. Класът се състоеше от Сакура Харуно, Ино Яманака, Хината Хюга, Саске Учиха, Сай, Наруто Узумаки, Карин, Суйгетсу, Куросаки Ичиго, Рукия, Иноуе Орихиме, Улкиора, Гримджоу, Нелиел, Нацу Драгнийл, Луси Хеартофилия, Ерза Скарлет, Джелал, Грей Фулбастър, Джувия, Гаджийл, Леви, Лисанна, Алън Уокър, Линали Лии и Лави. На всички тях им предстояха много приключения от сега натътък. Естествено това бе първият им семестър тук, но иначе ставаха 9-ти клас. Всички те напуснаха семействата си, заради това училище, за да изпълнят мечтите си. Сега се местиха в общежитието, което щеше да бъде техен дом цели 4 години. Естествено стаите нямаше да стигнат за всички ученици и за това на първия учебен ден щяха да им кажат номера им в клас и да ги прегропират по стаите. Всички си легнаха рано, за да могат сутринта да станат рано и да се оправят. Сутринта в осем часа всички бяха в двора на училището и се цареше тишина, а всички бяха облечени в униформите си. На момичетата униформите бяха: Бяла риза с къс ръкав, тъй като все още беше топло, с пола на цвят червена и черна и бяло което беше с тънки линийки, панделка същия цвят като полата, а обувките те си ги избираха. На момчетата беше: Пак бяла риза, с къси панталони на цвят сиви, вратовръзка която също беше сива, и обувките също като момичетата те си ги избираха, като повечето бяха с кецове. Директорката на име Цунаде започна да говори нещо, но на никой не му пукаше, всеки мислеше за това с кой ще бъде съквартирант и оглеждаше другите. Въпросният клас с нашите герои влезе в класната стая с новия си класен ръководител.
-Добър ден, ученици.-каза белокосия учител спокойно.
-Добър ден, господине.-отговориха учениците в един глас.
-Може и да казвате само "Добър ден", а сега нека ви кажа номерата и кой с кого ще е съквартирант. 1-ви номер.-Алън.
2-ри номер-Гаджийл
3-ти номер-Грей
4-ти номер-Гримджоу
5-ти номер-Джелал
6-ти номер-Джувия
7-ми номер-Ерза
8-ми номер-Ино
9-ти номер-Иноуе
10-ти номер-Ичиго
11-ти номер-Карин
12-ти номер-Лави (момче) (от D.Gray-man)
13-ти номер-Леви (момиче) (от fairy tail)
14-ти номер-Линали
15-ти номер-Лисанна
16-ти номер-Луси
17-ти номер-Наруто
18-ти номер-Нацу
19-ти номер-Нелиел
20-ти номер-Рукия
21-ви номер-Сай
22-ри номер-Сакура
23-ти номер-Саске
24-ти номер-Суйгетсу
25-ти номер-Улкиора
26-ти номер-Хината-Това са ви номерата, ако има въпроси питайте сега докато е момента.
-Аз имам въпрос.-каза едно момиче от задните чинове.-Имат ли значение номерата и означава ли, че например 1-ви номер ще е с втори и трети с четвърти и така нататък.-момичето с въпроса е било 9-ти номер Иноуе.
-В това отношение учителят решава.-отговори и смело учителят.-Аз съм Хатаке Какаши.-предсави им се учителят и без те да очакват той се усмихна.-Ераз моля те мини и раздай листовете с програмата.-каза той като погледна към червенокосото момиче, което не очакваше да се случи нещо такова.
                                                    Следва продължение...
avatar
maya20202
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : София
Рожден ден : 14.02.1999
Години : 25
Мнения : 11
Дата на рег. : 26.01.2014

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, One Piece,Naruto Shipuuden,Vampire Knight

red Re: Смесен фик

Нед Яну 26, 2014 5:10 pm
Смесен фик 637210 
Satan
Satan
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Ада
Рожден ден : 26.03.2001
Години : 23
Мнения : 38
Дата на рег. : 05.04.2014

red Re: Смесен фик

Пет Май 23, 2014 6:33 pm
smile 
Sponsored content

red Re: Смесен фик

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите