Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
kimbarlian
kimbarlian
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : sliven
Рожден ден : 05.06.1998
Години : 25
Мнения : 27
Дата на рег. : 24.08.2010

red Последен шанс18+

Нед Дек 08, 2013 12:04 am
Дано ви хареса.

Двуетажната сграда бе полусрутена и приличаше на изоставена кръчма.А тази вечер явно магията и се пресъздаваше отново.Музиката гърмеше толкова силно,че прозорците почти щяха да се счупят.Забелязваха се счупени бирени бутилки навсякъде,както и филтри на изгорели пури и цигари.Във въздуха се носеше мирис на напрежение и алкохол.Отпред бяха паркирани всякакви видове джипове и чопъри(Вид мотор),повечето от които целите изцапани в кал.През стъклата на колите се виждаха едрите мъжки фигури членовете на клана ‘’Old Bastards’’,който пресушаваха поредната бутилка бърбан.
Подхвърляйки изумрудения пръстен в затворената си длан,Аевия изчака Рен да влезе и да затвори вратата след себе и,преди да въздъхне тежко и да се облегне на стената зад нея.Червенокосия мъж закрачи към нея с лукава усмивка,но бе възпрян от знака с ръка който направи с доловима досада и думите който последваха.
-Гостите пристигнаха ли?
-Не всички..-Спокойно отговори,присвивайки очи.
-Кой още липсва?-Попита Аевия отмятайки два непокорни огненочервени кичура от лицето си.
-Клана Хейс и близначките Слейвс!
-Добре,ще започнем без тях!-Отвърна като се изтласка от стената и се запъти към вратата подминавайки мъжът ,гледащ я с изпитателен поглед.
И точно преди да излезе ,само с няколко движения Рен,светкавично се озова пред нея препречвайки пътя и.
Младата жена му подхвърли злобен поглед и рече.
-Започваш да си позволяваш много!
-А ти започваш да забравяш кой ти спаси живота!-лека усмивка заигра по лицето му,веднага щом забеля ядосаното и изражение.
Червенокоската вдигна ръка,сви дланта си в юмрук и щом отново я отвори пръстите и се обвиха в пламъци които постепенно образуваха огнено кълбо,което запрати право към Рен.
Той остана спокоен и без дори да си помръдне пръста,кълбото мина през него,без да го наранява и се сблъска със студената стена.А единственото което успя да предизвика у него бе смях.
-Нима забрави?Аз съм роден в огъня!
-Все тая.-Рече разочаровано тя и понечи да излезе,когато червенокоското я хвана за ръката,стискайки я болезнено.
-Трябва да се държим като двойка.Но като съдя по изражението на лицето ти
и това си забравила.
Тя само изскърца със зъби недоволно и попита.
-Какви са ти намеренията?Какво искаш да правим?
-Обичайните неща за една двойка!Разговаряме,усмихваме се фалшиво и даряваме публиката с някоя друга целувка.
-А секс?-реши да бъде директна.
-Разбира се.
-Ще ти се!
-Ще размислиш…
-Може би когато Ада замръзне!-След тази думи,Рен повдигна вежди учудено и развеселено,и точно когато щеше да оспори думите и Заза връхлетя в стаята с гръм и трясък,потушавайки образувалото се напрежение.
-Какво има защо се бавите толкова?Всички вас чакат.-Каза тя правейки голяма дръпка от цигарата си.
-За къде си се разбързала?-учуди се Аевиа.
-Просто искам всичко да свърши възможно по-бързо,защото бутилка Уиски ме чака вкъщи,а то е едно от най-хубавите неща в живота ми.
Младият мъж се засмя на думите и а после и тримата се отправиха към стълбището което ги отведе до голямата каменна зала където ги очакваха и всички останали.




Е това е първата глава.Смятам да включа сцени 18+ но чак в следващата,стига да коментирате и да ми кажете мнението си.


Kekkon
Kekkon
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : Varna
Рожден ден : 05.10.2000
Години : 23
Мнения : 16
Дата на рег. : 28.07.2014

red Re: Последен шанс18+

Пон Авг 25, 2014 11:04 pm
Знам че съм малка но фика ме кефи бих искала да го продължиш
Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите