Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
xsunnygirlx
xsunnygirlx
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : Не особено красив град
Мнения : 12
Дата на рег. : 21.12.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Все още не съм изгледала достатъчно, за да имам любими.

red TWISTED - коментари

Съб Дек 21, 2013 9:52 pm
TWISTED - коментари Flamingtext_com_1383340076_53193598

Сигурна съм, че вече нямате търпение да си раздвижите пръстчетата и да напишете един дълъг коментар, в който обяснявате, че сме много добри.Или пък ще напишете коментар от един ред, в който казвате "това е най-тъпото нещо, което съм чел/а" или "това е най-якото нещо, което съм чел/а", но може и да драснете просто едно "некст".Напишете каквото искате: критика, похвала, все едно, за нас е важно да виждаме мнението ви, независимо какво е то.Това за нас означава, че сте отделили част от свободното си време, за да прочетете главата.  smile 
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 32
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: TWISTED - коментари

Нед Дек 22, 2013 10:00 pm
Т'ва е най - тъпото нещо което съм чел! Just kidding! И все пак ще пиша по скоро критика, отколкото похвала. ( Критиците са гадни ********! )
1. Идеята ми звучи добре. Мисля, че има потенциал, но...
2. ... не ми допадна как е реализирана. Можете и повече, сигурен съм в това.
3. Когато четох фикчето... Ами нямаше го онова усещане от ( да речем ) книгите на Дойл, Кинг, Сапковски, А. Кристи, Толкин и др. Идеята ми е, че когато чета някой от изброените, сякаш се нося по течението. Самият текст е някак плавен, бързо те грабва и изведнъж вече си в света на автора. На кратко: на места нещата не ми звучат много добре. Това със сигурност ще се оправи с повече писане и четене на книги. Наблюдавайте стила на авторите! Може да се научи много от добрите и лошите книги.  TWISTED - коментари 787605 
4. Ама то и 4 ли има?! Не гледай тъпо! Напиши нещо! Нещо драматично и вълнуващо... Двама души се целуват - картинката на баннера. Това е баннер нали? Хъм... Нещо като... Пишете със сърцето си! <--- Epic Fail... Малко като от сапунка.... Е, не звучи чак толкова зле! Нали?!  doh 
5. Та аз едва 4 измислих, ти пък 5 искаш! Няма 5! Просто ще чакам да видя нещо жестоко! Да! Махам се! Достатъчно досаждах...
Perfect ;)
Perfect ;)
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Earth?
Мнения : 41
Дата на рег. : 09.07.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Ghost Hunt, When They Cry, Fairy Tail, Death Note, Another, Naruto, D Gray Man, Full Metal Alchemist, Bleach, Yu-Gi-Oh!, Occult Academy, Beyond the Boundary, Kuroko no Basket, etc.

red Re: TWISTED - коментари

Пон Яну 19, 2015 8:55 pm
Никой ли не чете фикове в този форум...?
Sponsored content

red Re: TWISTED - коментари

Върнете се в началото
Similar topics
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите