Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

*--:ЛАФЧЕ:--*

+42
Ŧħе_SлladuRчЭ
Death_Angel
Sweet Anime FanGirl
christian_otaku
Hermi
Genata
PaCcO
Starway
`M I N I
kuik_
The Senpai
*Alx*
SpiritWolf
bloodthirsty.
OverHell
vesko5551
Sowan
Dead Inside
damnangel
mariqvladi
* Gaмэ Ovэr..^
spongebobyellownigga
Dj-Enigma
Coolasice
BakaNoKen
Mega Pwn!
-*-What The Hell-*-
Lifeholic
ANIME-MASTER
IVE-STORM(bg)
Miss Inтerpol ^.^
AnimeIsMyLife
AnDaoNai
LeDerp
Топчету
sekai
No Pain, No Game
CrAzY bOy *-*
Obsession
Mаdneѕѕ
alinkaa98
Sweeney Todd
46 posters
Go down
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 Empty *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Яну 25, 2014 10:17 pm
First topic message reminder :

Mega Pwn! написа:Така ли,Зори,вече и "здрасти" ли няма да си казваме?lol :D

Ами здрасти! Не съм Зори, ама здрастито си е здрасти.  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 242502 

BakaNoKen
Любител
Любител
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пет Фев 07, 2014 3:37 pm
Ама това е ясно. И аз когато кажа, че всички... ( Я по - добре да не навлизам в подробности  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 787605 ) Мисля, че Mega просто се шегуваше. От зодии не разбирам много, но пък за черното и бялото ( черното и бялото  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 242502 ) се преплитат във всеки. Просто хората постоянно скачат от едното на другото, без търсейки баланса, а баланса е най - важен. ( Надявам се някой да е разбрал какви ги дрънкам, защото аз нищо не разбрах.  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 787605 )

П.П. Аххх! Трябва да се изключа напълно, преди да съм започнал да дразня хората... Поне си сложих наметало!  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 242502 
Lifeholic
Приятел
Приятел
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пет Фев 07, 2014 4:03 pm
Мда, знам че доброто и злото ги има у всеки. Исках да кажа, че имам способността да си мисля две напълно противоположни неща за едно и също нещо. Например, ако ме питат какво искам да направя с човечеството.. единия ми отговор би бил, че ще го унищожа, ако мога, а другия, че ще впрегна всичките си възможности да направя света по-добър.. И двете решения са коренно противоположни, но и двете ми се струват правилни ;д Така съм за почти всичко.. може би защото гледам на нещата от всяка възможна перспектива, а взависимост от перспективата, отговорът е различен ;дд
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пет Фев 07, 2014 4:45 pm
Humanity не струва,übermensch ftw :D Тия шибаняци няма ли да спрат с вирусите и другите глупости и най-накрая да започне Трета световна война?Омръзна ми всички около мен да са болни и да страня от тях,тъй като съществува възможност и аз да се разболея...
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пет Фев 07, 2014 5:17 pm
Разбирам за какво говориш и аз съм едно голямо противоречие.  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 242502 Mega вирусите са много по - изгодни от войната. Не оставят следи, няма виновни, просто са перфектните убийци. Да се заразиш с тях не е никак трудно и спомагат за ограничаване на броя на население. За тези, които дърпат конците би трябвало да е добре и да няма сериозни последствия. От друга страна войната е много по - разрушителна, но пък създава прекалено много проблеми. Основното е, че гледат как ще им е по - добре.  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 242502  Иначе да... Човечеството е... Смешно е как всички виждат на къде отива света и чакат да стане най - лошото.  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 787605 

П.П. Хей! Днес сякаш сте се наговорили и ме предизвиквате да дрънкам глупости!  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 242502 Край! Отивам малко на гости...
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пет Фев 07, 2014 7:12 pm
Войната е крайна мярка, а и трябва някой да има изгода от нея.. било то в мярка пари, ресурси или земи. Но не мога да повярвам, че държави като Америка си правят труда да подлагат собствената си нация на геноцид, чрез атентати, като могат просто да озаконят гей браковете и осиновяването на деца от гей двойки ;д Няма да изпадам в подробности как това ще намали броя на населението, мисля, че е ясно. Никой не страда от това, а управниците просто трябва да приемат законите и да си гледат кефа. Възможно най-иновативното и ефективно решение ;д
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пет Фев 07, 2014 8:32 pm
За войната... Ами да! Така е. Иначе Америка не е единствената страна, която подлага нацията си на геноцид. Всъщност в основата на нещата е, че света се населява от прекалено много хора. Въпросните хора хабят цени ресурси, а ресурсите се изчерпват. Сред тези хора има много, чието съществуване е излишно, от гледна точка на елита. А елита разбира се дърпа конците. В негов интерес е хората да измират. Не е важно от коя страна са, те просто са нещо като отпадък. А самите атентати, бяха по - скоро, за да може чичо Сам да сложи ръка над петрола. Като уж помага... Нещо като Пърл Харбър навремето...  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 242502 Иначе съм съгласен. Узаконяването на гей браковете, ще понамали броя на населението. Предполагам, че не го правят заради религията. Все пак религията е в основата на нещата още от средновековието, а може и от по - рано. Също мисля, че вълната от недоволство ще засегне и някои политици, а те не биха искали това да им се случи.  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 787605 
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пет Фев 07, 2014 11:14 pm
Знам, за това просто дадох пример с Америка. Относно ресурсите, нека не забравяме как точно сме станали зависими от тях. Естествено, под ръководството на такива високопоставени лица. Между другото, същите тези лица имат решение на редица проблеми свързани с опазването на околната среда, като колите да се движат с вода и как да се снабдяваш с електричество от природата, но разкрият ли начините пред обществото, нали се сещаш, че всичките тези централи няма да са нужни, никой вече няма да ползва бензин.. А от това икономиката губи главоломно, ТЕ губят. Естествено, че им е по-лесно да избият няколко милиона души.

Напълно съм съгласна за Пърл Харбър..
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Фев 08, 2014 1:16 am
Ахахахаха! Значи си от малкото хора, които се съгласяват с мен за Пърл Харбър. *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 242502 Повечето казват, че това са глупости и ме гледат странно... Все едно искат да ми кажат, че не е зле да спра дрогата. ( А аз даже и цигари не пуша. *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 787605 ) Между другото, предположих, че знаеш това, което написах миналия път и вероятно това което ще напиша сега. *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 242502  Колкото до ресурсите... Ами, реално погледнато това е техният свят, нормално е да следва техните правила. В момента света зависи от ресурсите и ако не се намери заместител, няма да се откаже от тях. Иначе да. Тези лица имат решение на редица проблеми и то не само свързани с опазването на околната среда. Сигурен съм, че имат лекарство за повечето "неизлечими" болести. ( Аз не бих пуснал някакъв вирус, ако нямам лекарство за него. ) Могат също да понахранят бедните... ( Вместо само да тъпчат храните с ГМО. ) Но вече знаем, че това не е в техен интерес.  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 242502 Важното е, че няма империя, която да не рухне. И тяхната също е обречена да рухне някой ден. :D

-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Фев 08, 2014 7:56 pm
Здравейте, хора! Иве, ако имаш предвид първи семестър, за мен приключи отлично <33


Добър вечер!!!!! 
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Фев 08, 2014 8:13 pm
BakaNoKen написа:Ахахахаха! Значи си от малкото хора, които се съгласяват с мен за Пърл Харбър. *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 242502 Повечето казват, че това са глупости и ме гледат странно... Все едно искат да ми кажат, че не е зле да спра дрогата. ( А аз даже и цигари не пуша. *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 787605 ) Между другото, предположих, че знаеш това, което написах миналия път и вероятно това което ще напиша сега. *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 242502  Колкото до ресурсите... Ами, реално погледнато това е техният свят, нормално е да следва техните правила. В момента света зависи от ресурсите и ако не се намери заместител, няма да се откаже от тях. Иначе да. Тези лица имат решение на редица проблеми и то не само свързани с опазването на околната среда. Сигурен съм, че имат лекарство за повечето "неизлечими" болести. ( Аз не бих пуснал някакъв вирус, ако нямам лекарство за него. ) Могат също да понахранят бедните... ( Вместо само да тъпчат храните с ГМО. ) Но вече знаем, че това не е в техен интерес.  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 242502 Важното е, че няма империя, която да не рухне. И тяхната също е обречена да рухне някой ден. :D


Напълно съгласна! Човече, трябва по-често да си сериозен хаха

Добър вечер, Зори~
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Фев 08, 2014 9:47 pm
Ааа, не! Предпочитам да съм сериозен само ако ми се налага. Иначе ставам досаден... *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 787605 А сега....

Нихахахахахаха! Mega! Аз познах! Аз познах! "Иве, ако имаш предвид първи семестър, за мен приключи отлично <33" И това ако не е потвърждение, че си е взела изпитите! *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 242502
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Фев 08, 2014 11:07 pm
Буааа, как хубаво сте ме обсъдили, докато ме нямаше!! ах, виеееееееее  ...... *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 242502
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Фев 08, 2014 11:16 pm
Ами... Какво очакваш от типове с никове Mega Pwn! и BakaNoKen?  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 242502 
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Нед Фев 09, 2014 2:39 am
Ааааа~~ Jaejoong! Jaejoong~ хихи
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Нед Фев 09, 2014 9:58 am
ОБОЖАВАМ Я тая гъба!!!!!!!!!! <33333 Заради него се зарибих още повече по кей попа!!!! НЕ МОГА без да слушам песните му!!!!!! <33333333
Добро утро!! Слънчева неделя е!!! 
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Нед Фев 09, 2014 12:50 pm
Относно ресурсите.
[Г-жата по Философия постоянно ми спамеше с т'ва списание и нямаше как да не взема да го прочета най-накрая.И,макар да е доста вероятно да е a fraud,it's worth reading the article.]

Зори,излезни от филма-не обсъждахме теб,обсъждахме сексуалния ти живот(поне аз)-това са две напълно различни неща! :D

Сериозно ли подхванахте темата за войните,само защото се пошегувах?Защото то реално си беше шега...
А,тези,които дърпат конците,така яко са се покрили и с такива технологии разполагат,че едва ли ще ги интересува какво става на повърхността на Земята,ако ще и 50 години да се водят военни действия(което няма как да стане с днешното въоръжение на Великите сили).Чудя се как се казваше онзи филм,в който се бяха скрили цяло семейство в бункер,ама някакъв огромен с провизии за следващите 20 години,заради опасността от ядрена война,а такава реално нямаше?Не,наистина,как се казваше - искам да го гледам отново :D [Може пък и да си въобразявам и да няма такъв филм :D]
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Нед Фев 09, 2014 1:28 pm
Ах, ти перверзна тиква такава! *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 242502 Как сте днес? 
*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 242502
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Нед Фев 09, 2014 3:37 pm
"Как сте днес?" Aaaaa! Това ме подсети, че преди като питаш Гугъл как е и ти препоръчваше психиатър.  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 242502 

"А,тези,които дърпат конците,така яко са се покрили и с такива технологии разполагат,че едва ли ще ги интересува какво става на повърхността на Земята..."
То тези са като Лигата на СЕЕЕЕЕННННКИТЕ! *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 787605  И все пак... Според мен си вървят свободно по земята без да се крият под нея. Но ако избухне война със сигурност ще са се изпокрили като мишки.  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 787605 

П.П. Хахаха! сега се сетих! "Всеки човек е малко или много перверзен. Просто едните са скрити перверзници, а другите открити."( Е, цитата ми не е съвсем точен... Думите не са мой, а на едни човек, с който тренирах преди години. Не че има много общо със ситуацията де...  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 787605 )
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Нед Фев 09, 2014 4:50 pm
.......... too much drama.......
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Нед Фев 09, 2014 5:37 pm
Малии, колко съм изтървала..

А то Зори, Kim Jaejoong клони към рока в последно време и, между другото, много му отива. Последният му албум е страшен *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 Tumblr_mexmflLMdS1r52dl9
Ама последно време много ме съмнява тоя човек ;д Тайфата му приятели е от 99% обратни.. не че е нещо лошо де, ама се говори, че ходи с Hong Suk-chun, а този човек (по някаква причина) ми е така яко антипатичен D: И все пак, не го познавам, може да е душичка, но попринцип интуицията ми не лъже. Ама се съмнявам да са заедно. И двамата имат uke аура  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 242502 
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Нед Фев 09, 2014 6:22 pm
Kim Jaejoong? Сериозно?! Всички знаят, че най - готиния азиатец е Ким Чен Ун!   *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 787605  Само като го видиш и ти идва да го дариш с целувка на смъртта.  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 242502  ( Или направо да му светиш маслото... Ааааммм... Да...  hehe  )
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Нед Фев 09, 2014 7:23 pm
Мао Дзедун>всички останали азиатци :D Само Ким Ир Сен е почти на неговото ниво :D
Прекалено сериозна дискусия сме подхванали...иска ми се да я прекъснем най-накрая :D
От тия азиатски изпълнители най-епични са T-ARA(на които знам само 1 песен,но пак е повече в сравнение с другите) :D
@BakaNoKen:Този твой приятел е бил попрекалил с Фройд :D
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Нед Фев 09, 2014 8:20 pm
Jaejoong? Gay??????????????? Не вярвам!!!!!!!  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 242502  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 242502  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 242502  въпреки че знаеш какво е мотото на кпоп феновете: If oppa can't be with me, let me ship him with the one I want him to be"  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 242502  *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 242502   И Дже отдавна си е с рок наклонност. Нямам думи да изкажа колко го обичам тоя идиот!!!! <333333 Никога не мога да му сбъркам гласа. Един от най-разпознаваемите в кпопа, наред с този на Хьорин! <333
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Нед Фев 09, 2014 9:00 pm
Mega Pwn! написа:Мао Дзедун>всички останали азиатци :D Само Ким Ир Сен е почти на неговото ниво :D
Прекалено сериозна дискусия сме подхванали...иска ми се да я прекъснем най-накрая :D
От тия азиатски изпълнители най-епични са T-ARA(на които знам само 1 песен,но пак е повече в сравнение с другите) :D
@BakaNoKen:Този твой приятел е бил попрекалил с Фройд :D

Няма прекъсване! Това е най - яката тема! Даже ако разследвах убийство, щях да зарежа случая, за да обсъждам такива велики личности. :D

А за моя приятел.... Ами да може! То тогава бяхме в мъжката съблекалня и Хентай - кун пак правеше... ( Да! Има човек, който наричам Хентай - кун. Май съм го споменавал и преди... ) И аз му казах, че е перверзник. Та, думите му бяха предназначени за мен. :D Страхотен разговор за съблекални беше... Точно като, кога онези момичета влязоха вътре, докато пак се преобличахме и се изчервиха, избягаха... И... Даже не се върнаха да си приберат нещата. :D
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Нед Фев 09, 2014 9:45 pm
wow,яко си във филма :D Чак си повярва :D Нормалните интеракции в съблекалните са "А'е по-бързо,че не мисля да те чакам" последвано от "'Ми не съм те карал.А'е ставай и се махай." :D А момиче да влезе в мъжката съблекалня е просто прекалено фикционално - няма как да се случи :D
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Нед Фев 09, 2014 10:58 pm
Lol, #нимоа :d Лека~ :3
BakaNoKen
BakaNoKen
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 214
Дата на рег. : 18.10.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Фев 10, 2014 12:17 am
Mega Pwn! написа:wow,яко си във филма :D Чак си повярва :D Нормалните интеракции в съблекалните са "А'е по-бързо,че не мисля да те чакам" последвано от "'Ми не съм те карал.А'е ставай и се махай." :D А момиче да влезе в мъжката съблекалня е просто прекалено фикционално - няма как да се случи :D

Много ясно, че си вярвам! Та то аз ако си не си вярвам.... :D Явно нашата съблекалня не е била нормална. Нормално беше:
1. Ако сихинг (учителят ни) влезе вътре да се преоблича, каже нещо относно тренировката, преоблече се бързо и излезе.
2. Започват се вицовете! :D
3. Няма как без философстване и солидна доза простотия.
4. Нали се имахме за нинджи, та, които си носеше оръжие трябваше и да си поиграе с него. ( Аз си носех нунчаку. :D )
5. Най - накрая всички са се преоблекли, простотията продължава отвън.
Едно преобличане отнемаше към 20/30 минути.
А за момичетата... Ами те горките не знаеха, че това е мъжка съблекалня. Освен това залата има само една такава, а те идваха за пръв ( и последен ) път и не бяха запознати с подробностите. Нямаше даже табелка на вратата. Смешно беше и като се намъкне вътре някой дядо и веднага започва: "Ама аз много се извинявам момчета, ама знаете ли къде е..." :D
И така... Стига толкова истории от моя живот! :D Жалко, че приключи темата за азиатците... :D

Sponsored content

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 3 Empty Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите