Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Satan
Satan
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Ада
Рожден ден : 26.03.2001
Години : 23
Мнения : 38
Дата на рег. : 05.04.2014

red Светът на демоните

Пон Юни 02, 2014 5:41 pm
Част 1
Здравейте, името ми е Хагане Рин. От както се помня виждам духове. Мога да ги докосна и да разговарям с тях. В училище често привличам внимание и говоря страшно много.
Вчера в класа ми дойде нова ученичка. Всички я избягваха заради цветната и коса. Тя не говореше, явно бе необщителна. *Изглежда симпатична* - помислих си аз. На път за вкъщи я спрях и попитах за името и. Тя помълча няколко минути и каза:
-Акума Хакуро.
-Аз съм Хагане Рин приятно ми е! –протегнах ръка, но тя не обърна внимание и продължи да върви напред.
Вечерта гледайки през прозореца на стаята ми забелязах дух. Той бе различен от останалите. Не приличаше на тези, които бях виждала досега. Бе по-голям, обвит в окови и със счупена на две маска. Когато се вгледах добре съзрях момиче. То се биеше с чудовището използвайки меча си. Не успях да видя лицето и, но косата и наподобяваше, не по-скоро беше същата като на момичето с което се запознах днес.
悪 魔
Satan
Satan
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Ада
Рожден ден : 26.03.2001
Години : 23
Мнения : 38
Дата на рег. : 05.04.2014

red Re: Светът на демоните

Сря Юни 18, 2014 5:25 pm
Част 2

Вървях към училище и забелязах момичето от вчера. Затичах се към нея и казах:
-Снощи, те видях или поне мисля така. Ти-ти се биеше… с Холоу* -притворих леко очи- Наистина ли беше ти?
Тя ме погледна учудено, хвана ръката ми и ме заведе в една тясна уличка.
-Коя… си ти? Как си успяла да ме видиш снощи?- попита цветнокоската.
-От както се помня виждам духове- леко наведох глава- но тогава… какво си ти? Всички те виждат сега, но снощи никой не те е забелязал.
Хакуро извърна поглед и каза тихо:
-Аз… съм демон…
-Демон? Как така? Покажи ми!- настоях.
Тя за миг затвори очи, но след като ги отвори те бяха станали изцяло черни. Погледнах я изненадана. После тя отново ги промени.
-Да вървим…-каза Хакуро и тръгна напред.
悪 魔
Satan
Satan
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Ада
Рожден ден : 26.03.2001
Години : 23
Мнения : 38
Дата на рег. : 05.04.2014

red Re: Светът на демоните

Чет Юни 26, 2014 7:05 pm
Част 3

Настигнах Хакуро и попитах:
-Ще дойдеш ли в нас довечера?- усмихнах се.
Тя продължи напред без да ми обръща внимание, но аз не спирах да я моля.
-Ако кажа „Да” ще спреш ли?
Аз кимнах и цветнокоската се съгласи.
Вечерта:
Някой почука на вратата. Побързах да отворя. Беше Хакуро. Облечена с черен суичър и нарязани дънки придружени от тъмно лилави кецове, леко приличаше на някой, който иска да ме убие.
-Мамоо… момичето за което цял ден ти говоря дойдеее…- извиках аз с пълна сила.
Мама дойде и я погледна. Предполагам бе изненадана от вида и, защото замълча замалко.
-Добър вечер… -студено каза Хакуро.
-Влез…-подкани я тя.
Цветнокоската пристъпи напред и аз веднага се метнах на гърба и, след което съобщих:
-Отиваме в стаята ми-и я поведох по стълбите.
Когато влязохме Хакуро попита:
-Защо ме покани тук?
-Искам да те опозная!
Седнах на пода, а тя на прозореца. Гледаше звездите, сякаш и напомняха за нещо, нещо което и липсваше, нещо което бе загубила завинаги. Сякаш нощното небе описваше празната и безчувствена душа, а луната беше това, което я крепеше. Не посмях да кажа каквото и да било, когато тя се обърна и попита:
-Какво ще правим.
-Още от както разбрах за теб искам да те попитам едно нещо! Как стана демон?
-Дълга история-въздъхна Хакуро.
-Моля те, разкажи ми!
Тя слезе от прозореца и седна срещу мен.
-Когато бях малка… демонът вълк Chimimare no shi нападна семейството ми. Не осъзнах какво се случва, усетих сила горяща в мен. Очите ми се промениха и се трансформирах. Незнам как, но успях да затворя Chimimare no shi в меча си и постепенно започнах да развивам силата си.Любопитството ме гризеше, исках да знам още и накрая попитах:
-Хакуро, а какво стана после?
Тя наведе глава и продължи:
-Прогониха ме от селото, защото се страхуваха от мен. Тъй като си нямах никого започнах да разговарям с демона в мен. Сприятелихме се и затова той ми помага в битките.
Цветнокоската потрепна.
-Холоу*!- Извика тя и рязко се изправи. От нея започна да излиза светлина. Хакуро се трансформира. Беше с дълго черно наметало, тъмно червен латексов корсет, перфектно подчертаващ слабото и тяло. Мечът и бе огромен. Зад нея се появи вълчи образ. Явно това беше демона. Цветнокоската скочи през прозореца.
-Идвам с теб!- заявих аз.
Без да спори тя ми позволи да отида с нея. С един замах разсече Холоу-а, но се появиха още. Единият ме нападна. Паднах на земята. Бях изплашена и неможех да помръдна, но в един момент усетих нещо. Касата ми стана виолетово-бяла и излъчваше енергия, която парализира Холоу-а. След това Хакуро го разсече и ме заведе вкъщи.
悪 魔
Kekkon
Kekkon
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : Varna
Рожден ден : 05.10.2000
Години : 23
Мнения : 16
Дата на рег. : 28.07.2014

red Re: Светът на демоните

Вто Юли 29, 2014 1:46 pm
Strahoten fik ochakvam s netarpenie nexta Светът на демоните 787605 
Sponsored content

red Re: Светът на демоните

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите