Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Tobidara
Tobidara
Непобедим
Непобедим
Male
От : Варна
Рожден ден : 20.09.1995
Години : 29
Мнения : 5568
Дата на рег. : 19.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto

red СБОГОМ ANIMES PORTAL

Нед Ное 02, 2014 9:10 pm
Незнам дали някой въобще ме помни, преди се писах Джирая*саннин дори доста време бях и модератор на форума. Следя форума още от началото, още от самото му създаване. Имаше моменти в които бях всеки ден на линия, форума ми беше любимото място за прекарване на свободното време. Обичах да си пиша с хората във форума, да си лафим в конферентен скайп чат, да следя мангата и анимето в сайта. Беше невероятна част от детството ми. Постепенно порастнах, спрях да посещавам толкова често форума, да пиша в темите, да вземам участие в дейноста на форума (поради слаба активност съм загубил и модераторските си права). Но през всичките години никога не съм спирал да посещавам форума, за да чета мангата, да гледам анимето и да проверявам за нещо интересно, имаше страхотни конкурси(все още си пазя прекрасните грамоти които съм печелил). Дори не помня имената на повечето от хората с които съм се запознал във форума, но помня че съм прекарал едно невероятно време тук, изпълнено с хубави емоции. Както знаете скоро мангата свършва, излиза последния филм на Наруто и КРАЙ. Една частица от живота ти изчезва. Същото като да ходиш 12 години на училище и изведнъж да завършиш и да спреш, било е твое ежедневие и начин на живот и изведнъж всичко това свършва. Същото е и с Наруто, нещо което си следял с години, нещо което те е научило на много - изведнъж приключва. Да Наруто е нещо много голямо от моя живот, сега съм на почти 20 години, а започнах да го гледам в 5ти клас и до ден днешен това е любимото ми аниме. Анимето ме е научило на много житейски неща, никога никой не е можел да ме убеди че аниметата са за деца, а точно обратното те ни помагат да пораснем и да се осъзнаем като личности както Наруто направи с мен. Жалко, че всичко хубаво си има своя край. Благодаря за приятните моменти във форума, може би след края на Наруто ще започна с друго аниме и отново ще съм във форума. И за финал - ТОВА Е НАЙ-ДОБРИЯ АНИМЕ ФОРУМ В БЪЛГАРИЯ, ЗА ПОСЛЕДНИТЕ НЯКОЛКО ГОДИНИ НЕ СЪМ ВИЖДАЛ ПО-ДОБЪР, БОЛИ МЕ ЕДИНСТВЕНО ЧЕ АКТИВНОСТТА НА ФОРУМА Е ЗАМРЯЛА И ПОЖЕЛАВАМ ЕДИН ДЕН ФОРУМА ОТНОВО ДА ЖИВНЕ И ДА БЪДЕ ЛЮБИМОТО МЯСТО НА АНИМЕФЕНОВЕТЕ.

Поздрав за всички прочели това съобщение
https://www.youtube.com/watch?v=4ADh8Fs3YdU
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Re: СБОГОМ ANIMES PORTAL

Вто Ное 04, 2014 7:39 am
Знам какво имаш предвид и наистина в момента и аз съм ангажирана с доста неща и просто не знам как да го направя по-активен.... Знаеш, всичко масово използва фейсбук и толкова трудно стана за форумите СБОГОМ ANIMES PORTAL 519416 виж какво намерих на скоро: СБОГОМ ANIMES PORTAL 7703631P
Странното е, че наистина те помня с Джирая*саннин и с този новия ник направо забравям, че си ти...
Наистина иска ми се някой ден да завъртя адски много сайта и нещата да вървят напред, отново да правя конкурси и да ви измайсторявам грамоти, защото всяка следваща беше по-добра от предните и мое лично творение и гордост.
Наруто беше и си остава голяма работа, ако не беше това аниме нямаше нито да има сайт, нито да се запозная с толкова много хора, с които дори сега останах приятелка... за бога дори гаджето ми се появи точно покрай този сайт СБОГОМ ANIMES PORTAL 242502 Хайде Косьо не се предавай с такава енергия можем да завъртим отново "бизнеса" blush
*Alx*
*Alx*
Админ на раздел Музика
Админ на раздел Музика
Female
От : sOmewhere in HeLL ^^
Рожден ден : 10.05.1991
Години : 33
Мнения : 7267
Дата на рег. : 24.10.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: 1. One Piece 2. Death Note 3. Hellsing 4. Kuroshitsuji 5. Strawberry Panic!

red Re: СБОГОМ ANIMES PORTAL

Чет Сеп 17, 2015 4:15 pm
Хей аз те помня! Спокойно ще съживим форума. На мене лично ми доскуча доста фейсбук и имам намерение отново да се върна към старото форумче :3 Както си личи от коментарите - доста спамър съм (съдейки по това, че от 4-5 години съм яко неактивна, а още съм на 3то място по коментари СБОГОМ ANIMES PORTAL 787605 СБОГОМ ANIMES PORTAL 787605 ) Но жалко, че окончателно напускаш форумчето СБОГОМ ANIMES PORTAL 519416
Sponsored content

red Re: СБОГОМ ANIMES PORTAL

Върнете се в началото
Similar topics
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите