Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Идеалното момче / момиче за теб ? ; )

+45
Crooks
damnangel
SnowFaceBG
issy~chan
nicky1999
liuba4e
Purple
krustal-chan
kiki_chan
Devil_black_girl
`` C o 0 k i e ^^
gabimoli
animegirl1
agressivebitch
Аллiie ™
norcheto
BeautifulQueenStyle
-*-What The Hell-*-
Privaте L♥ve
Miss Inтerpol ^.^
Nagisa
Hermi
chibideru
sorrow
onyx&pink
sakura_vampire
ibramdd
independent_heroine
dalin_linda
`M.и.s.h.и.t.0`
L E X Ĭ
Marta
Mega Pwn!
piseto1111
varto11
NaruHina_95
Топчету
miss_kuklA
Tobidara
Ŧħе_SлladuRчЭ
..Miss Arrogant..
Flying Cat
Goblin Teachies
tan4eto_vd
Lover.
49 posters
Go down
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Идеалното момче / момиче за теб ? ; )

Пет Апр 30, 2010 4:15 pm
First topic message reminder :

Мисля, че схванахте за какво става на въпрос oще от заглавието,
така че няма да давам безмислени обяснения !! ;]


Последната промяна е направена от B.I.T.C.H на Съб Мар 19, 2011 3:21 pm; мнението е било променяно общо 15 пъти

ibramdd
Прохождащо
Прохождащо
Мнения : 26
Дата на рег. : 07.02.2010

red Идеалното момиче

Нед Юли 18, 2010 11:54 am
за мен идеалното момиче е да е хубава,умна,да е завършила висше образование да има хубава професия,да е работна
sakura_vampire
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Мнения : 355
Дата на рег. : 30.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Darker than BLACK, Ao no Exorcist, Kuroshitsuji, Ouran High School Host Club, Pandora Hearts, Fairy tail

red Re: Идеалното момче / момиче за теб ? ; )

Сря Юли 21, 2010 8:33 pm
Оле аз съм много, ама много зле. Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 242502 Идеалното момче за мен е най важното ГОТИН и УМЕН (знам такива нямаИдеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 519416) коса черна или руса (двете противоположности ) очи тъмно сини отиващи към сиви (да има и такъв цвят очиdoh даже моите някой път стават сиви) от към тяло нито хърбав нито някой дето е кът скала висок около 1.75. Характер леко перверзен и да не е женкар, мил но не и някоя лепка и най важното пак казвам да има мозък ми май това е всичко. А да и да не седи кът някакъв бавно развиващ когато зарибяват гаджето муdoh . Да за жалост такова момче НЯМА. Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 548440

L E X Ĭ
L E X Ĭ
Голям фен
Голям фен
Female
Мнения : 2585
Дата на рег. : 08.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: Идеалното момче / момиче за теб ? ; )

Сря Юли 21, 2010 10:07 pm
ibramdd написа:И на вазе ша ви па строша пичките


Мило момченце, в противоречие с това, което пише на профила ти-14 години, на мен ми приличаш на 8 годишно разгонено,хлапе. Трябваше ми речник да ти разбера селския акцент. Ела да ми "строшиш пичката" да видим дали ще те огрее? Това, което написа е пълна простотия, а като ти гледам другите коментари не е само тука. И гледай сега какъв СПАМ става, можеше да напишеш другото мнение и това в едно. Не, че и аз не спамя, за което се извинявам, но много се ядосах. Как може такива мнения, бе?
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: Идеалното момче / момиче за теб ? ; )

Чет Юли 22, 2010 12:44 am
за мен :
емм да е с зелени очи, да си прай косата нагоре ;дд да е висок над 1,70 ;дд
иии да има някво мусколче все пак Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 242502 ии да не е някой черен О_О ее да има лек тен ;дд , иии да е перверзен, иии майтапчия Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 242502
onyx&pink
onyx&pink
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Wonderlnd
Рожден ден : 28.06.1994
Години : 30
Мнения : 2583
Дата на рег. : 13.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: Идеалното момче / момиче за теб ? ; )

Чет Юли 22, 2010 5:45 pm
Такааа нека и Оникс да си каже тежката дума Хд
Начиии идеалното момче за мен трябва да е висок приблизително 1.80 Хд да има хипер яко тяло, с черна коса и тъмни очи, да ми търпи простотиите, да ме вкарва в правия път, да ме обича ест Хд да е лошо момче Хд да е леко перверзен, с чувство за хумор, да говори със сарказъм, че иначе няма да се разберем, да обича вампирите, да е умничък ест иначе за ко ми е Хд абеее накратко казано трябва ми един Рок Камерън или Дмитрий Беликов Хд жалко, че подобен тип хора няма Хд
avatar
ibramdd
Прохождащо
Прохождащо
Male
От : Долни Дъбник
Рожден ден : 11.10.1995
Години : 28
Мнения : 26
Дата на рег. : 07.02.2010

red Re: Идеалното момче / момиче за теб ? ; )

Чет Юли 29, 2010 9:51 am
Broken_Mirror^.^ ''Мило момченце, в противоречие с това, което пише на профила ти-14 години, на мен ми приличаш на 8 годишно разгонено,хлапе. Трябваше ми речник да ти разбера селския акцент. Ела да ми "строшиш пичката" да видим дали ще те огрее? Това, което написа е пълна простотия, а като ти гледам другите коментари не е само тука. И гледай сега какъв СПАМ става, можеше да напишеш другото мнение и това в едно. Не, че и аз не спамя, за което се извинявам, но много се ядосах. Как може такива мнения, бе?








''Акцентирам на онова с червеното.Ела да видиш дали няма да ти я строша.И да ще ме огрееш.На колко години си,пиче мило?
sorrow
sorrow
Прохождащо
Прохождащо
Male
От : Varna
Рожден ден : 19.08.1990
Години : 33
Мнения : 29
Дата на рег. : 16.05.2010

red Re: Идеалното момче / момиче за теб ? ; )

Пет Сеп 10, 2010 8:12 pm
Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 637210
Абе аз си имам иделния за мене- Рошава руса косичка, синъо-зелени очи, силничък, сладур е Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 153877 Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 787605
chibideru
chibideru
Любител
Любител
Male
От : Центъра на България
Рожден ден : 24.03.1995
Години : 29
Мнения : 210
Дата на рег. : 14.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Zombie Loan

red Re: Идеалното момче / момиче за теб ? ; )

Пет Сеп 10, 2010 9:31 pm
Broken_Mirror^.^ написа:Аз съм с многото изисквания, явно за тва не съм намерила никой Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 242502
1.Ако прилича на Итачи и вътрешно и външно може да е сигурен, че ще остареем заедно Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 242502 Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 242502
2.Ако прилича на Саске вътрешно и външно получава бонус точка Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 242502 -намерих си такъф само косата му да я пооформя и чудо ХД-
3.Предпочитам момчета с тъмни коси-с блондини досега не ми е вървяло хич... Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 519416
4.Очите не са много важни-само да не са хипер сини, че ме дразнят Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 242502 Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 242502
5.Ама най-важно е да: ме разбира, да е готов да ме изслуша, да приема мирно изблиците ми на лигня, да се държи добре с мен (не е задължително да е добър с останалите Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 242502 ), да има чувство за хумор, ако може да е по-висок или поне колкото мен, иначе е смешно и никога да не се шегува на мой гръб. ^.^

За жалост човека, който намерих и отговаря на всички тези неща е зает Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 519416

Ако някой отговаря на тея качества да ме потърси, ЛЛол напрайх си обява Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 242502 лигнята пак ме хвана Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 242502 Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 242502 Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 242502

П.П. не е задължително да е момче Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 787605 Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 787605

Алз аз покривам ли критерийте Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 242502 Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 975213
chibideru
chibideru
Любител
Любител
Male
От : Центъра на България
Рожден ден : 24.03.1995
Години : 29
Мнения : 210
Дата на рег. : 14.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Zombie Loan

red Re: Идеалното момче / момиче за теб ? ; )

Пет Сеп 10, 2010 9:33 pm
ibramdd написа:Broken_Mirror^.^ ''Мило момченце, в противоречие с това, което пише на профила ти-14 години, на мен ми приличаш на 8 годишно разгонено,хлапе. Трябваше ми речник да ти разбера селския акцент. Ела да ми "строшиш пичката" да видим дали ще те огрее? Това, което написа е пълна простотия, а като ти гледам другите коментари не е само тука. И гледай сега какъв СПАМ става, можеше да напишеш другото мнение и това в едно. Не, че и аз не спамя, за което се извинявам, но много се ядосах. Как може такива мнения, бе?








''Акцентирам на онова с червеното.Ела да видиш дали няма да ти я строша.И да ще ме огрееш.На колко години си,пиче мило?

Тъпанарските историй валят.... Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 242502 WTF Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 975213
Hermi
Hermi
Състезател
Състезател
Female
От : Стола пред компютъра.
Рожден ден : 01.03.1996
Години : 28
Мнения : 1675
Дата на рег. : 14.12.2009

red Re: Идеалното момче / момиче за теб ? ; )

Пет Сеп 10, 2010 10:39 pm
Аз също съм с доста изисквания. 1-во чувството за хумор. Ако не се смееш то не си за никъде. После акъла, еми айде да не е чак толкова тъп че такъва съм г виждала много и много че и мноого гд Искам човек скойто да мога да говоря спокойно, а не само да се натискаме и чукаме, все пак връзката се играе от двама.По висок от мен, но нека да не е от ония слабите клечести момчета, че тях само морзкия бриз ще ги счупи като дръвчета. Важно изискване- да не е гей. хД Все пак трябва да се уверя... хд Минаваме на външния вид- винаги са ме привличали момччета със зелени или тъмно кафево очи, с кестенява или черна коса. Искам човек, който да може да обича така, както мога аз, демек да диша за мен, да е гоов да мре за мен, да жвее за мен, просто някой който ме чувства като... любима. хД Знам, клише голямо, но вяко момиче има нужда от таива. ххД Ест да не се държи с мен като с принцеска или писано яйце, слуга не искам. хд Някой, който да ме изслушва, да ме прегърне когато съм сама или нещо подобно. Просто представете си някой с мил характер, но скрит зад твърда обвивка. Нещо подобно. хД Зле съм, знам хД но това е и трудно се открива. хД
Nagisa
Nagisa
Бъдещ фен
Бъдещ фен
Female
Рожден ден : 01.01.1991
Години : 33
Мнения : 533
Дата на рег. : 07.08.2009

red Re: Идеалното момче / момиче за теб ? ; )

Съб Сеп 11, 2010 9:32 pm
Започвам с това "Идеални хора не съществуват"
Ще опиша момчето, което най-много би се доближило до така бленувания идеал. Външния вид е определящ само до там да се облича добре, да не ходи размъкнат и с мръсни дрехи. Да се бръсне (ненавиждам бради или мустаци) и да не е от типа наложил се напоследък - бияч. Е стигаме до най-съществените фактури душевността му. Трябва да е възпитан до колкото това е възможно. Да има огромно чувство за хумор, че понякога какви ги ръся и сама не се разбирам. Да е достатъчно интелигентен, че от време на време да побеждава в споровете. Абсолютно задължително е да не е мекушав и при първата пречка да се откаже, искам да бъде борбен във всяко отношение дори да стига до твърдоглавост ако се наложи. Да не се държи с мен сякаш съм някакъв предмет и да съм му само украшение. И най-важното да ми има довери в противен случай ще ме задуши и сама ще се откажа от него.
Е всички стигаме до заключението такъв индивид НЯМА Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 242502
avatar
Miss Inтerpol ^.^
Състезател
Състезател
Female
Мнения : 1643
Дата на рег. : 05.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D. Gray Man ♡ Sword Art Online ♡ Katekyo Hitman Reborn! ♡ One Piece ♡ Psycho-Pass ♡ Kuroko no Basuke ♡ Fairy Tail ♡ Kuroshitsuji 1/2 ♡ FullMetal Alchemist - Brotherhood ♡ Hakuouki ♡

red Re: Идеалното момче / момиче за теб ? ; )

Съб Сеп 11, 2010 9:44 pm
Идеалното момче? От мен да знаете: Такова животно няма! :Д А и ако има някой идеален то не е интересно. Предтавете си ако всичко ви е идеално, към какво ще се стремите? Какво ще се опитвате усърдно да подобрите? Нищо! Ще стоите на едно място и нищо повече. Животът губи смисъл и интереса отива по дяволите. Но хайде да кажа все пак как си представям "перфектното момче" :Д .
Външният вид не е чак толкова важен, въпреки че си падам по момчета с кестенява или руса коса :Д Също така и синеоки или с тъмно кафеви очи *.* Иначе кой не си пада по някой русокос, синеок ангел който накрая се оказвал или гей или кух като лейка, но това е друг въпрос който няма да засягам днес :Д Сега да минем към другите изисквания... До известна степен ме привличат чувствителните момчета. Е, не чак толкова чувствително, че като го удариш и да ореве квартала :Д Тва вече е много :Д Също така е важно и чувството за хумор. Ако имаш кофти ден, то това е човекът който ще може да ти дигне настроенито на макс. Също така да може да те разбира и най- важното от време на време да показва чувствата си. Също така да е интелигентен и мил... което е доста рядко срещано *въздишка* . Също така да не се крие зад скъпи подаръци и други такива неща, а просто да остави едни незабравими моменти след себе си... защото материалните неща не са от голямо значение ^^
Ами с няколко думи: Искам да си намеря мъж - красив, мил, интелигентен, с чувство за хумор, да ме обича... обаче останаха ли такива милионери? хДДДД
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: Идеалното момче / момиче за теб ? ; )

Съб Сеп 11, 2010 10:09 pm
Хах...тфа че няма идеални хора е ясно, все пак никой неможе да е савършен!

Просто исках всеки да напише къкъв тип момчета или момичета харесва, това е. То си е ясно, че никой неможе да е перфектен.. но все пак съм сигурна, че всеки си има някакви изсквания за това какъв да е характера на гаджето му или пък неговиятвъншен вид. Освен това ако харесвате повечето неща в един човек, лошите му черти остават на заден план. Тка де.. не сам мноо добра в обясненията както забелязахте за тфа накратко,, просто напишете на какви момчета момичета най много се кефите и кои най-много ви привличат според вашите изсквания !! хд

ии междодругото.. има сравнително много момчета които отговарят на последните две описания повярвайте ми. Тоя вид поне още не се е изпарил напално. Даже познавам 3-4 такива момчета хдд Така че не се знае.. може и да си намерите някой такъв пич който да ви разбира .. :]]

Само дето за жалост тоя тип хора като тях.. нещо не ми допада.Прекалено са ми добрички хдд
Privaте L♥ve
Privaте L♥ve
Страшна работа съм
Страшна работа съм
Female
От : ..
Рожден ден : 23.06.1995
Години : 29
Мнения : 4141
Дата на рег. : 01.08.2008

red Re: Идеалното момче / момиче за теб ? ; )

Чет Окт 07, 2010 11:07 pm
1. mъжътт е русс/чернокос/кафявва коса .. другии не приемам !!
2. мъжътт е високк, има перки, оформени плочкии и широкии гърдии ..
3. мъжътт е супер-сексапилен облеченн, да не говорим за гол ..
4. мъжътт е богатт, умен и забавенн ( айде става невероятно вечее Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 242502 )
5. мъжътт АБСОЛЮТНО не е фитнес маниак / мутра / полицай / женен / ;]]
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: Идеалното момче / момиче за теб ? ; )

Вто Ное 09, 2010 7:57 pm
Ооооооох, взимате Деймън за пример и като външност, и като характер!! ( Деймън, не актьора!!!) Ооох, милия не му прощавам аз!!! Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 242502 Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 811726 Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 811726 Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 811726 Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 811726 Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 811726 Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 811726 Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 811726 Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 811726 Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 811726 Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 811726
BeautifulQueenStyle
BeautifulQueenStyle
Зарибен
Зарибен
Female
Рожден ден : 13.09.1998
Години : 25
Мнения : 435
Дата на рег. : 02.08.2010

red Re: Идеалното момче / момиче за теб ? ; )

Вто Ное 09, 2010 10:39 pm
Ами едвали ше срещна такова гадже ама все пак..xD
Ами да има руса или черна коса,зелени или сини очи.Сладък разбира се, перверзен ;дд,
бад бой xD! Другото е, да може да ме разбира, а не кат му кажа нещо и той ''Ъъ..мно ми пука'' -.-''.., ааа забравих да е със..секси тялоо
Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 154365 и да не е няква Казанова, първо с някоя, къса с нея и после с друга...-.-''..пълна мъжка к*рва..!!!!! Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 81406 те половината момчета, вече са така де !!Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 733997 Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 733997
norcheto
norcheto
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : goRattA
Мнения : 20
Дата на рег. : 05.12.2010

red Re: Идеалното момче / момиче за теб ? ; )

Нед Дек 05, 2010 8:09 pm
уфф има 1 момче съм го зазяпала , то е моят идеал .. начии черна коса нали леко дълга смис. оформена да не е чертаа Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 242502 със сини или зелени очи .. по висок от мене и да е мил с мен ..
Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 811726 Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 811726
Аллiie ™
Аллiie ™
Голям фен
Голям фен
Female
От : Pizza's land :D
Рожден ден : 08.02.1998
Години : 26
Мнения : 2684
Дата на рег. : 18.06.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: NANA. Vampire Knight. BRS...

red Re: Идеалното момче / момиче за теб ? ; )

Вто Дек 07, 2010 10:33 pm
ТъЪй Пърфектния хъ:
Кестенява к0са..Пъстри 0чичкии..тряя дъ е п0 вис0к 0т мени ест чи кът си слагамм т0кчита и тряя гу цунъм няя са навеждам я ;д...тряя дъ има мускулчита ама не прекален0 г0леми...тряя да играй сп0рт ест пример: футб0л,баскет,плуване..дъ бъди шегаджия и да умее да ме забавлява..чисту бял кът мени ;д..да ней някъф плей б0й чи да му съ липят м0мичетата..дъ ни слуша чалга или метълл..дъй крейзи..дъ мъ изcлушва винаги..дъ е сладурр..и дъ ни ми изневерява ест щ0т ши му скъсам ташаците хд...

Ак0 наистина срещна перфектния тряя съм най-щастлив0т0 м0миче в светъ..едва ли.. перфектния не винаги съществува ;]]..!
agressivebitch
agressivebitch
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : село Видин / Еспоо , Финландия
Рожден ден : 02.10.1997
Години : 26
Мнения : 2659
Дата на рег. : 04.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: SHIKI * DANCE IN THE VAMPIRE BUND * KUROSHITSUJI

red Re: Идеалното момче / момиче за теб ? ; )

Чет Яну 27, 2011 1:36 am
предпочитам някое момче , което да има най - красивата усмивка и да умее да разсмива , черна или руса коса , сини или кафяви очи , да е по висок от мен , да не ме лъже , да не ми изневерява и т.н. сички спазени ' закони ' за една връзка.
animegirl1
animegirl1
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Пловдив~
Рожден ден : 24.11.1998
Години : 25
Мнения : 94
Дата на рег. : 31.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Sword Art Online, Pandora Hearts, Mirai Nikki, Guilty Crown, Natsume Yuujinchou, D.Gray-Man, Katekyo Hitman Reborn

red Re: Идеалното момче / момиче за теб ? ; )

Пон Яну 31, 2011 10:08 pm
Миии тряя дъ е л0ш и сладък^^ первезен естт Ами дъ има руса или черна к0са,зелени, тъмни или сини 0чи тряя дъ е п0 вис0к 0т мени.Друг0то е, да м0же да ме разбира.Емии зъ съжаление няма мн0г0 такивъ м0мченца...Де дъ валяхъ 0т небет0 Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 242502 .. щеши да е Суперр!! Айй бай бай..
gabimoli
gabimoli
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : plovdiv
Рожден ден : 05.02.1997
Години : 27
Мнения : 114
Дата на рег. : 05.12.2009

red Re: Идеалното момче / момиче за теб ? ; )

Сря Фев 02, 2011 6:16 pm
Ем, аз вече си имам половинка, но представата ми за перфектното момченце е...

1. Да е годинка - две по-голям от мен.
2. Квато ще да му е косата, ако ще да е зелена, но да не е руса. Блондините хич не ми се нравят, а пък и нямам изобщо късмет с тях. Честно казано си падам по момчета с кафяви очи (макар че моят приятел е със зелени очи...) Тези които са с някви сини очи не ми допадат...
3. Да не е някъв супер Айнщайн...А и да бъдем реалисти, кое момче има бележник, където се простират само шестички ;) ... Да не е някъв книжен плъх искам да кажа...
4. Не държа да има мускули. Да си е нормално, здраво момче :)
5. Абе лошо момче, ама то всички момчета са си лоши по природа... Сигурно само всеки 10 е добро момче xD Не бих искала да е по-нисък от мен, все пак ще е доста смешничко...
6. Не искам някъв Ромео, дето е лепнат постоянно за мен...Моят приятел се пада само 20% романтичен, което е бонус за мен. Дали се досещате какви са другите 80% (devil)
7. Да умее да ме разсмива, тогава когато никой друг не може ^^

Айде да спирам, че се вкарвам в някви филми xD Аз май описах моето гадже ама айде карай...
`` C o 0 k i e ^^
`` C o 0 k i e ^^
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Rousse ^^
Рожден ден : 18.09.1998
Години : 25
Мнения : 32
Дата на рег. : 05.02.2011

red Re: Идеалното момче / момиче за теб ? ; )

Съб Фев 05, 2011 9:33 pm
Момчето трябва да е или на моята възраст или по-голям с няколко години.
Да е по-висок от мен.Да е слаб (но не чак като скелет дее ;дд )
Мускулите не са задължителни .. но пък са предпочитани ;дд
Започвам от косата :
- да е тъмна (кестенява или черна) блондини ? не мисля,въпреки че и те стават ..
- да е с емо прическа или на бодлички или да си слага гел,само да не е обикновена ;дд
- да не е дълга ! (смисъл до рамената ако е - къш!)
Сега очите :
- изразителни,зелени или черни или сини (може и кафяви,но рядко .. )
Характерът ?
Да е с чувство за хумор.
Да ми има доверие,да споделя с мен
Да не ме лъже
И най-важното да е лошо момче и
перверзен ;дд
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: Идеалното момче / момиче за теб ? ; )

Съб Фев 05, 2011 11:21 pm

Външния вид : секси, чаровен, с нормална, къса коса . / прическа /

Да не е глупав, страхлив, срамежлив, или прекалено мил, чувствителен и романтиченн .
Попринцип харесвам момчета, които са умни, леко арогантни, знаят какво искат и как да го получат, държат на своето, и обичат предизвикателствата !


Последната промяна е направена от B.I.T.C.H на Пет Авг 19, 2011 3:46 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Devil_black_girl
Devil_black_girl
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : Black hell
Рожден ден : 29.01.1998
Години : 26
Мнения : 21
Дата на рег. : 16.03.2011

red Re: Идеалното момче / момиче за теб ? ; )

Чет Мар 17, 2011 10:54 pm
Хмм... идеалното момче за мен.. да е малко бед бой, малко перверт, умен и да има мусколи ама да не е напонпан кат некой от кеч.А да има малко колкото да се личат.С леко рошава или на бодлички коса.Очи все едно какви.
----------
И не си мисля за аниме герой.Но 90% от потребителите определят тяхните половинки от анимета.Само предполагам ...
kiki_chan
kiki_chan
Любител
Любител
Female
От : Юпитер
Рожден ден : 30.05.1995
Години : 29
Мнения : 338
Дата на рег. : 25.12.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Vampire Knight, Death Note, Wolf's rain ..

red Re: Идеалното момче / момиче за теб ? ; )

Пет Мар 18, 2011 5:47 pm
Такова животно няма, но се пак защо да не си помечтая Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 376805 ..

За външността да е секси, малко по висок от мен, със светли очи, косата само да не е кафява .. да се облича повече спортно, но с ъс всичко да му стои невероятно ..
За характера .. да е забавен, много перверзен, но само когато трябва blush .. аз да съм единствената му слабост, да е от момчетата с трудни характери (иначе няма да е интересно Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 787605 WTF ), да е своенравен, но да е винаги до мен когато ми трябва Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 92542 .. да не ми говори за чувствата си, а да ми ги доказва Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 975213

Жалко че няма такъв Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 4485
krustal-chan
krustal-chan
Любител
Любител
Female
От : Dobrich
Мнения : 339
Дата на рег. : 20.04.2011

red Re: Идеалното момче / момиче за теб ? ; )

Сря Апр 27, 2011 9:23 pm
Леле, като четах коментарите, ама да идеал, допаднаха ми 2 мнения, но няма да ги Quot-вам, а направо ще кажа. Идеалното момче / момиче за теб ?  ; ) - Page 2 242502

Разбира се ще кажа за не просто гадже и... привличане, а любов. При мен има нещо определено, което ме кара да харесам някого... но то е доста навътре в душата и направо с някой роман може и да успея да го изкажа.(но не мога да пиша)

Другото е по-лесно за обяснение и сигурно звучи брутално xD, но ако успее да ме накара да го уважавам (др е въпроса ще си го призная ли), а съвсем ако стане дума и за възхищение. (по принцип тези две неща за мен не съществуват - аз просто харесва (допадаш ми, да, мил, хубав човек си) или не те харесвам). Така, че истинска любов + уважение, това е то. Разбира се от др страна трябва също да го има, защото иначе е безнадеждно.
Purple
Purple
Учaщ се
Учaщ се
Female
Рожден ден : 30.03.1994
Години : 30
Мнения : 92
Дата на рег. : 21.04.2011

red Re: Идеалното момче / момиче за теб ? ; )

Сря Апр 27, 2011 9:42 pm
Ох леле...
Аз мисля, че сродната душа в любовта и това, какъв външен вид и характер те привличат, са различни неща.
Какво може да ме накара да се влюбя? Ами, просто човекът трябва да надмине всякакви мои очаквания и представи... Да ме впечатли със свое силно личностно качество, за което не съм предполагала, че съществува. А аз съм проницателен човек...
Външни белези иначе, които ми харесват и ме привличат? Много харесвам червени коси. Не рижави, ярко червени. Изобщо не ми се нравят мускули и бради, макар че на някои хора им отиват...
Sponsored content

red Re: Идеалното момче / момиче за теб ? ; )

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите