Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Вярвате ли в извънземни?

+65
pisa-misa
issy~chan
sakura-chan---
Charlliee
agressivebitch
Mega Pwn!
PaCcO
L E X Ĭ
liuba4e
..Miss Arrogant..
`M I N I
*DanGэrOu$*
-*-What The Hell-*-
Аллiie ™
justME
Hermi
metall_girl
Dan7e
`M.и.s.h.и.t.0`
Obsession
Lady D
Soulblader
The_Beater
peps_png
mia_chan
Dark Lord
tan4eto_vd
plamena228
Конан
viko0o
naruto-fenche
Amu-chan
- The LaGGeR*
Beat
RiKu
lp_naruto
streleca_stz
Sasuke_Pain_Neo
Miss Inтerpol ^.^
Sweeney Todd
Кей
sand_team
†Kimimaro96†
Tsuchi Kin
Йондайме Узумаки
ZXZZZ
GaaraBs
otrovata_gesha
Gaara_125™
*Alx*
Little Weezy
chileviq
Chris
Privaте L♥ve
_Temari_
|GND|™ Sasuke Uchiha
Узумаки Наруто
Uzu
Stefi818
Wonderland2009
natetyyy
Uchiha_Sasuke
eli<>
Топчету
IVE-STORM(bg)
69 posters
Go down

Вярвате ли в извънземни?

59 - 66%
13 - 15%
17 - 19%
 
Общо гласове: 89
 
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Вярвате ли в извънземни?

Чет Сеп 04, 2008 7:21 pm
First topic message reminder :

Аз лично вярвам в извънземните не може да сме сам самички в целия този космос :D пък и толкова легенди знам и направо ми се замотава главата като почнат да твърдят, че е истина(че съществуват) :rabbit: АЗ ТВЪРДО ВЯРВАМ, ЧЕ ИМА ДРУГИ СЪЩЕСТВА ;)

mia_chan
Развиващ се
Развиващ се
Мнения : 48
Дата на рег. : 11.02.2010

red Re: Вярвате ли в извънземни?

Вто Фев 16, 2010 12:16 am
НЕ!!!
peps_png
Състезател
Състезател
Мнения : 1061
Дата на рег. : 06.02.2010

red Re: Вярвате ли в извънземни?

Сря Фев 24, 2010 11:19 pm
Съгласен съм с теб Админке права си не може да сме сам в цялата вселена :^^: :^^: :^^:
The_Beater
The_Beater
Учaщ се
Учaщ се
Male
От : София
Рожден ден : 03.03.1994
Години : 30
Мнения : 130
Дата на рег. : 28.02.2010

red Re: Вярвате ли в извънземни?

Пет Мар 05, 2010 2:36 pm
НЗ Вярвате ли в извънземни? - Page 3 787605
Soulblader
Soulblader
Новородено
Новородено
Male
От : ~ DiMiTrOvGrAd ~
Рожден ден : 11.03.1994
Години : 30
Мнения : 9
Дата на рег. : 08.04.2010

red Re: Вярвате ли в извънземни?

Чет Апр 08, 2010 2:50 pm
Мда..
_Temari_
_Temari_
Състезател
Състезател
Female
Рожден ден : 09.09.1997
Години : 26
Мнения : 1671
Дата на рег. : 15.10.2008

red Re: Вярвате ли в извънземни?

Пет Апр 09, 2010 1:22 pm
Според мен има извънземни.И не разбирам защо учените когато търсят извънземни винаги гледат дали има вода на дадената планета.Ами те може и да са роботи или пък дори някакви същества които не са създадени да ядат или пият.Уфф и аз незнам вече... Вярвате ли в извънземни? - Page 3 787605
Lady D
Lady D
Голям фен
Голям фен
Female
От : Враца
Рожден ден : 05.12.1996
Години : 27
Мнения : 2126
Дата на рег. : 26.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D.grey man,Seikon no Qwaser,FMA,FMA brotherhood;

red Re: Вярвате ли в извънземни?

Пет Апр 09, 2010 2:52 pm
SPORED men DA! :m1: Вярвате ли в извънземни? - Page 3 58594 Вярвате ли в извънземни? - Page 3 58594
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 28
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

red Re: Вярвате ли в извънземни?

Пет Апр 16, 2010 11:34 am
Не, ест
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: Вярвате ли в извънземни?

Вто Апр 20, 2010 10:52 pm
аз вярвам ... но и имам леки съмнения ..
avatar
Dan7e
Развиващ се
Развиващ се
Male
Мнения : 44
Дата на рег. : 03.05.2010

red Re: Вярвате ли в извънземни?

Сря Май 05, 2010 11:36 pm
Топчету написа:Разбира се, че има, но са в някоя друга галактика и е възможно да са подобни на насекомите.
Е аз нема за кво да не вярвам.Веднъж когато ходих до Била над нея едно НЛО се изстреля Вярвате ли в извънземни? - Page 3 921109
metall_girl
metall_girl
Голям фен
Голям фен
Female
От : сОфИя о.О
Мнения : 2682
Дата на рег. : 19.02.2010

red Re: Вярвате ли в извънземни?

Нед Май 09, 2010 11:26 pm
Aбе сигурна съм че не сме сами Вярвате ли в извънземни? - Page 3 242502


Последната промяна е направена от metall_girl на Съб Юни 26, 2010 7:13 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 28
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

red Re: Вярвате ли в извънземни?

Пон Май 10, 2010 7:23 am
Не знам същестуват ли, или не...
Затова гласувах за Не знам...?
Hermi
Hermi
Състезател
Състезател
Female
От : Стола пред компютъра.
Рожден ден : 01.03.1996
Години : 28
Мнения : 1675
Дата на рег. : 14.12.2009

red Re: Вярвате ли в извънземни?

Пон Май 10, 2010 8:13 am
През 2000 година НАСА изпраща космическа совалка до телескопа Хъбъл, за да го " настроят" астронавти. Работата обаче се забавя с цял месец повече от предвиденото. Джеймс Нютън или както му беше името потвърждава, че колкото и да отрича НАСА, до Хъбъл бива засечена още една совалка, не принадлежаща нито на НАСА, нито на Руската, нито на Японската или Китайската авияция.
Имах линк към едно клипче за Роузи- това е същество, държано скрито в продължение на десетилетия в една военна база в Мисисипи. Детето е като типично извънземно, общува на неразбираеми езици, затова японците били изобретили апарат, който да показа мислите им. Според мисловната дейност на това... нещо / незнам за точна дума / то не било от тук и искало да се прибере при майка си. Ама вече ест изгубих линка. :Д
Джена Дойл е най- популярния човек, който твърди, че е отвлечен от извънземни. Жената кара 5 години в казармата, а след това се омъжва за дългогодишния си приятел. Опитват да имам деца, но уви, това не става. Тя отива на преглед и вижда, че яйчниците 'и са като на 60 годишна жена и според тях е раждала минимум 17 деца. Решава да съди казармата в която е била, но щом отива да потърси документи се оказва, че никога не е ходила там, защото тази казарма била унищожена преди около 50 години. Осъзнава, че 5 години е била в неизвестност и не помни къде. Отиват при хипнотизатор и едва под силата на хипнозата разказва, че тези 5 години е била на космически кораб на тъмната страна на луната и са я използвали като инкубатор за деца.
Аз сама си правя изводите и гласувах с да.
justME
justME
Развиващ се
Развиващ се
Female
Рожден ден : 18.04.1997
Години : 27
Мнения : 30
Дата на рег. : 15.04.2010

red Re: Вярвате ли в извънземни?

Сря Май 12, 2010 7:43 pm
O.o това дето Hermi написа за Джена Дойл е доста яко, но не искам да е истина, защото така те(извънземните :) ) са с една стъпка по- напред от нас хората, а на мен ми се иска да е обратното.

Все пак мисля че има извънземни някъде във Вселената...... :/:
Аллiie ™
Аллiie ™
Голям фен
Голям фен
Female
От : Pizza's land :D
Рожден ден : 08.02.1998
Години : 26
Мнения : 2684
Дата на рег. : 18.06.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: NANA. Vampire Knight. BRS...

red Re: Вярвате ли в извънземни?

Пон Юни 21, 2010 2:04 pm
Да аз вярвам! Защото го доказаха на едно предаване което се казва MISTERO ( не е българско)
Вярвате ли в извънземни? - Page 3 476926

Вярвате ли в извънземни? - Page 3 410Вярвате ли в извънземни? - Page 3 L_5ee0b97ca8e7c4f1a0c07043369848e61
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: Вярвате ли в извънземни?

Пон Юни 21, 2010 2:27 pm
да !!!
*DanGэrOu$*
*DanGэrOu$*
Любител
Любител
Male
От : Варна
Рожден ден : 15.02.1993
Години : 31
Мнения : 233
Дата на рег. : 09.05.2010

red Re: Вярвате ли в извънземни?

Пон Юни 21, 2010 2:36 pm
Естествено, та аз съм си ХД
Мйатап, но нали знаете, че във всяка лъжа има малко искатина, а тази дума извънземни, не е случайност. Може би има нещо такова, но е пазено, като тайна.
`M I N I
`M I N I
Страшна работа съм
Страшна работа съм
Female
От : Saint Petersburg, (Varna)
Рожден ден : 13.04.1996
Години : 28
Мнения : 4084
Дата на рег. : 03.03.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden; Vampire Knight; Death note

red Re: Вярвате ли в извънземни?

Съб Юни 26, 2010 7:08 pm
Да Вярвате ли в извънземни? - Page 3 627140
..Miss Arrogant..
..Miss Arrogant..
Състезател
Състезател
Female
От : .. Somewhere where u have never been !..
Мнения : 1864
Дата на рег. : 26.05.2010

red Re: Вярвате ли в извънземни?

Съб Юни 26, 2010 7:11 pm
Wonderland2009 написа:Ами аз мисля, че има извънземни, това че никой не ги е виждал, не означава че са измислица. Това е моето мнение.
liuba4e
liuba4e
Състезател
Състезател
Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Години : 30
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: Вярвате ли в извънземни?

Пет Авг 19, 2011 2:46 am
О, Боже, единствено Hermi каза нещо смислено, останалите, оу майко.

Този кораб, който са го давали по BTV се казва ,,феноменът Царичина'' и се намира, някъде по руските земи. Забравих вече. Естесвено НАСА сложи ръка и потули всичко, преди някой да се е усетил. Именно в докладите на военните, водели тази операция, се говори за ,,същество излязло от неиндефициран летящ обект''. И до ден днешен се изледва тази местност, зад добра охрана. Видях някъде из коментарите Ви, въпросът - Как ще сме сами в галактиката?. Много просто, сами сме в галактиката, по простата причина,че планетите едва наподобяват 9, и на никоя от тях няма разумен живот. Освен един, организъм засечен от телескопи, на планетата Марс, наподобяващ ,,жълт червей''. Но, повтарям - няма живот в нашата галактика, освен нас. Друг въпрос беше - Защо учените, търсят вода на планетите? OMG много просто. Сам Чарлз Дарвин, казва, че целия живот, се е появил във водна среда. Пръв организъм е бактерията, и благодарение на нея, ти си човек. Благодарение на водата има организми. Ето, защо търсят вода, защото без вода, няма живот. Друг въпрос, пък гласеше, че извънземните,са роботи. Нали за да се появят тези роботи, трябва някой да ги е създал. Да си чувал/а за машина, която може да се чифтосва? А, друго още по - смешно е, че извънземните заемали, политически постове. Е, супер,значи Бойко Борисов е от тяхната раса. Боже мили. Пълни простотий. Де да давахте истински факти, така темата нямаше да е толкова безсмислена.

Уикилийкс са най - големите разпространители на тайна информация. Именно те са тези, който публикуват в интернет пространството, тайни материали, за каквото си щеш. Който знае англ. ез нека да посети сайта им. Така поне ще се образовате от НЛО до физика и тайни правителства.

Има теорий, че египетските пирамиди са построени от извънземни. Именно факт са 3 тоновете блокове, и реално няма как да бъдат качени. А, дори да успеят, няма как да премахнат каменната пътека, която се издига от земята до върха на всяка пирамида ( ех забравих и името на тази пътека, то не е пътека ами... забравих), за да се построи една пирамида. Както всички знаете, всяка гробница си има йероглифи, е и в Хеопсовата пирамида има, само, че е различно. За да се нарисуват рисунаците се иска, първо пирамидата да бъде построена ( в случай, че някой от вас си помисли, че е рисувано върху всеки блок, поодтелно) след това да се влезе и да се нарисуват. Интересното е, че по тавана няма сажди от факлите на работниците. В Египет е открита и първата батерия, първи те откриват ключалките. Върху луксоровите обелиски има йероглифи, наподобяващи подводница, хелихоптер и НЛО. Някой скептици казват, че е наслагване на знаци, но истината е, че нямат изгода египтяните да го правят, защото така пристъпват законите на фараона. Под Свинкса са открити тайни документи, които показват люлката на живота. И ето тук се намесват цивилизаций, като Лемурия, Му и Атлантида. Много писатели, художници и т.н. са вдъхновени именно от историята, че Атлантида е първата цивилизация, преселила се в Египет и положила, основите на една нова ера. Египтяните са били невероятно умели, сръчни и невероятни архитекти. Реално, такива примитивни хора не биха могли да създадът йероглифите в 147 метровата пирамида без светлина, изобразявайки голяма крушка. Същата, която ние ползваме в наши дни, но 10 пъти по - уголемена. През 19 династия от египетската хронология, фараон Рамзес II претърпява множество катаклизми. Предполагам, всички сте запознати с 10-те божий напасти. Според сталагмитите в пещерите на Египет, найстина е имало такива катаклизми и до една напастите се случили. Някой хора смятат, че са изпратени от извънземните с цел да ни експерементират. Вярвате ли, аз не? За всяко нещо си има научно обяснение. Някъде из Русе било забелязано НЛО, но така и не разбрах нищо. НЛО -та са невероятно бързи, и реално няма такава технология на Земята. Но НАСА е запозната с доста неща, така, че съм склонна да вярвам, че тя върши някакви шашми. Имаше теорий, че извънземните са се чифтосвали с човекоподобните на Земята. И това, според мен е пълна простотия. Във Великобритания се намира паметникът Стоухендж, който също е пълна загадка за учените. Житни кръгове (агроглифи) са забелязани, не само в западните ни страни, но и в България. Някъде из планините на Рила има агроглифи сочещи според медийте, че те са канал към извънземни. Много хора са откривали странни имплантанти в тялото си. Необясними изчезвания, пренасяне на сънищата, летене до други планети - това са все историй на обикновени хора.

Дали има извънземни - да склонна съм да вярвам. Вселената се разширява, но това не значи, че с всяко разширяване се образува нова галактика. Просто тези образувания се отдалечават, както Земята от Слънцето и другите планети. Защо да ни изследват, а защо не. Ние сме раса бореща се за повече технологий. Мозъкът ни е най - мощният компютър на света. Кой не би искал да ни изследва? А, кой знае може просто всичко да е един сън, породен от мощен компютър, управляващ мозъците ни. Но, това е друга теория.
L E X Ĭ
L E X Ĭ
Голям фен
Голям фен
Female
Мнения : 2585
Дата на рег. : 08.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: Вярвате ли в извънземни?

Пет Авг 19, 2011 11:42 am
Съгласна съм с liuba4e за това за Египет. Но защо пък извънземните да са в нашата галактика? Защо да не са в друга?

Доколкото за житните кръгове:"Съществуват художници, които създават житни кръгове и дават неоспорими доказателства, че те са тяхно дело, като обясняват и методите за тяхното създаване." от Уикипедия. Тук нещо не ми се струва както трябва. Мисля, че на хората им трябва доста време, за да направят един толкова голям житен кръг, а не вечерта го няма, хоп сутринта е там. Малко ми се струва работа на НАСА, която се опитва да покрие нещо.

За отвличанията не съм сигурна, защото помня историята на Бети и Барни Хил (който не знае да я види в нет-а, това са първите отвлечени хора), където после се оказва, че преди това гледали филм с някакви животни с големи очи. :дд Надали това ще пише там където намерите историята, защото са сайтове на уфолози, които представят фактите, които са им изгодни. Аз го открих в една книга специално за извънземни...

Мисля, че има извънземни, но са ни посещавали преди много, много години. Пък и като са толкова развити, защо се страхуват от нас и ни наблюдават от далеч или ни отвличат? Сигурна съм, че ако поискат могат да ни премахнат за секунди, което води до втората ми теория, че сме опитни мишки в един експеримент.

И все пак, ако ще търсите нещо за извънземни търсете в чуждестранната медия, защото тук се отнасят много несериозно: http://www.vbox7.com/play:96fc3e8d ;дд Простотия до шия!
PaCcO
PaCcO
Учaщ се
Учaщ се
Male
От : Добрич
Рожден ден : 23.05.1999
Години : 24
Мнения : 108
Дата на рег. : 21.01.2011

red Re: Вярвате ли в извънземни?

Пет Авг 19, 2011 11:52 am
-*-What The Hell-*- написа:да !!!

+1
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red Re: Вярвате ли в извънземни?

Пет Авг 19, 2011 4:52 pm
Ох,боже.Извънземни БИ ТРЯБВАЛО да има - наистина цялата ни планета е някакъв адски частен случай всравнение с тези от нашата Слънчева система , затова извънземни с подобен произход на нашия - може би няма или поне са изключително малко . Друг е въпроса , че е възможно да съществуват други организми . Наистина първоизточника на човешката раса и изобщо на живота на Земята е бактерията , може би на някоя планета също всичко е започнало от бактерия , но нашата се е появила във водата , а ако тя се е появила в друга течна или каквато да е среда ? Нима вярвате , че те ще изглеждат като нас .

Общо взето - двоумя се . Не знам , дали може да възникне живот само по-начина , по който е станало с нас , но съм убеден - чужди раси със сигурност има . Във Вселената има толкова галактики , толкова системи подобни на нашата - Слънчевата , да вярваш , че един ден не можеш да срещнеш (дори) примитивна форма на живот е края на песимизма .

Друг е въпроса , че откриването на извънземна цивилазация е почти невъзможен . Вярвате ли , че ще има достатъчно интелигентни организми ? Нашия разум е в резултат на еволюция , която ни е лишила от остри нокти , огромни челюсти , силно тяло - ето това е изключителна рядкост , направо е невъзможно (и всепак не съм убеден) . Всички организми на планетата са еволюрари и продължават да го правят - хищниците имат огромни челюсти , масивни скелет и мускули , остри нокти , животните , които пък не са на върха на веригата (хранителната) имат своята бързина и хитрости . Освен това , да вземем лъва и гепарда . Всички знаем , че гепарда е най-бързото животно (или поне сухоземно) , но нека сравним тялото му с това на лъва - нима те са идентични , макар да са от еднакво семейство ? В хода на еволюцията всеки организъм се "движи" различно . Тоест , шанса да има други като нас е малък , но всепак - дали има други организми в тази обширна Вселена - разбира се . Само че можем да не ги срещнем днес или утре , можем никога да не ги срещнем , но съм сигурен , че е имало , има и ще има извънземни организми (не цивилизации естествено) .

Хм...Египет - загадъчна е , признавам . Няма как да се измисли нормално обяснение , то просто няма . Освен ... да сме достигнали своя пик в еволюцията и сега да сме тръгнали надолу ... но не , еволюцията би трябвало да е ... ами сещате се , нещо като константа - да не може да се спре , нито да й се даде ход назад (или поне не е доказано обратното) .

Пф...космически кораби на чужди раси посещаващи Земята . Земята е прогнила - get it ? Ресурсите й бавно се изпаряват - тъпо е да се мисли , че можем да бъдем навестявани от чужди раси . Според мен "космическите кораби" са тайни проекти на всяка една държава (най-вече на големите и със здрава икономика) .


Ах...постоянно ме прекъсват по скайп и си забравих всяка една мисъл , затова с това ще приключа .
agressivebitch
agressivebitch
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : село Видин / Еспоо , Финландия
Рожден ден : 02.10.1997
Години : 26
Мнения : 2659
Дата на рег. : 04.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: SHIKI * DANCE IN THE VAMPIRE BUND * KUROSHITSUJI

red Re: Вярвате ли в извънземни?

Съб Авг 20, 2011 1:12 am
възможно е да съществуват smile
Charlliee
Charlliee
Любител
Любител
Female
От : Konoha
Мнения : 248
Дата на рег. : 18.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippupuden,K-ON,Lovely Complex,Vampire Knight

red Re: Вярвате ли в извънземни?

Пет Ное 18, 2011 7:37 pm
Аз лично не знам,но доста хора твърдят че съществуват пък не сме само ние на тази вселена,освен това тя не е създадена само за нас - хората на земята Вярвате ли в извънземни? - Page 3 787605
sakura-chan---
sakura-chan---
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : софия
Мнения : 131
Дата на рег. : 12.04.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Вярвате ли в извънземни?

Съб Ное 19, 2011 11:00 am
бтв...еми според мен съществуват!!!
issy~chan
issy~chan
Любител
Любител
Female
От : мечти те ти !!
Рожден ден : 29.01.1998
Години : 26
Мнения : 277
Дата на рег. : 15.12.2011

red Re: Вярвате ли в извънземни?

Съб Дек 17, 2011 12:47 pm
Има поне според мен! То само ние в цял космос Вярвате ли в извънземни? - Page 3 751198 Вярвате ли в извънземни? - Page 3 787605 Но не изгарям от желание да се запознавам с тях Вярвате ли в извънземни? - Page 3 787605 Да си живеят на техните планети, ние на Земята и да не си пречим едни на други Вярвате ли в извънземни? - Page 3 787605 Вярвате ли в извънземни? - Page 3 787605
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red Re: Вярвате ли в извънземни?

Нед Дек 18, 2011 2:55 pm
Гледайте Apollo 18 ^_^
Sponsored content

red Re: Вярвате ли в извънземни?

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите