Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

За или против Турция в Европейския съюз?

+23
RealSasuke
Shinoku
Chris
nevitu
pisa-misa
~Vindicator~
Mega Pwn!
Аллiie ™
agressivebitch
liuba4e
Crazyy_Ladyy
JoInT{}MaNia4ka
`` C o 0 k i e ^^
kiki_chan
Butterfly
Black Wings
Melancholic
gabimoli
Marta
Sweeney Todd
4ere6kata96
Little Weezy
Топчету
27 posters
Go down

За или против Турция в Европейския съюз?

1 - 2%
34 - 83%
6 - 15%
 
Общо гласове: 41
 
Топчету
Топчету
Cosplay fan
Cosplay fan
Female
От : From hell I come to drag you down
Рожден ден : 11.12.1993
Години : 30
Мнения : 6783
Дата на рег. : 25.07.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, SNK, FMA Brotherhood, OHSHC, Hellsing, Ginga Densetsu Weed

red За или против Турция в Европейския съюз?

Чет Май 20, 2010 7:24 pm
First topic message reminder :

Аз съм ПРОТИВ! Кви са тия глупости дет чувам, че ще ги допускат тия османци поробители ... тц тц тц

Melancholic
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Мнения : 831
Дата на рег. : 01.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: За или против Турция в Европейския съюз?

Чет Дек 29, 2011 7:23 pm

Но довод като този:
Та те половината ходят забрадени.Тази държава според мен не може да претърпи каквото и да е развитие.Те са само Алах и това е.Те са един застарял (психически) народ.Всичките сигурно вярват , че Алах е създал света.
е едва ли не много оскърбителен, поне за мен. Сори, но за тях фереджето и шалварите са същото като за нас носиите и забрадките или кимоното и обито за японката. Това, че ти не носиш потури и шаячни дрехи и си зае*ал отвсякъде българската си същност, щом толкова елементарно се спираш на дрехите, прави ли те европеец?
Първо, не се правя на каквато не съм ясно ли ти е?Това, че изказвам мнение трябва ли да значи , че ти можеш да ме нападаш без дори да знеш нещо за мене?Въобще не ми пука дали няко йе на различно мнение от мене-няма да го заколя.И да права си по темата , ама т'ва не означява , че трябва тука да говориш така на всеки. За или против Турция в Европейския съюз? - Page 2 12694 За или против Турция в Европейския съюз? - Page 2 12694 За или против Турция в Европейския съюз? - Page 2 12694

Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: За или против Турция в Европейския съюз?

Пет Дек 30, 2011 2:08 am
Не че нещо, но мисля че няма кой да ни чуе ... то възрастните .. не ги чуват ... камоли нас :Д
Shinoku
Shinoku
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Konoha
Рожден ден : 20.10.1998
Години : 25
Мнения : 94
Дата на рег. : 14.03.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto {Shippuuden}

red Re: За или против Турция в Европейския съюз?

Вто Яну 17, 2012 2:21 pm
Mnogo qsno che sum PROTIV!!!
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Re: За или против Турция в Европейския съюз?

Сря Яну 18, 2012 1:06 pm
Melancholic написа:

Но довод като този:
Та те половината ходят забрадени.Тази държава според мен не може да претърпи каквото и да е развитие.Те са само Алах и това е.Те са един застарял (психически) народ.Всичките сигурно вярват , че Алах е създал света.
е едва ли не много оскърбителен, поне за мен. Сори, но за тях фереджето и шалварите са същото като за нас носиите и забрадките или кимоното и обито за японката. Това, че ти не носиш потури и шаячни дрехи и си зае*ал отвсякъде българската си същност, щом толкова елементарно се спираш на дрехите, прави ли те европеец?
Първо, не се правя на каквато не съм ясно ли ти е?Това, че изказвам мнение трябва ли да значи , че ти можеш да ме нападаш без дори да знеш нещо за мене?Въобще не ми пука дали няко йе на различно мнение от мене-няма да го заколя.И да права си по темата , ама т'ва не означява , че трябва тука да говориш така на всеки. За или против Турция в Европейския съюз? - Page 2 12694 За или против Турция в Европейския съюз? - Page 2 12694 За или против Турция в Европейския съюз? - Page 2 12694


Ох, със закъснение виждам, че тук има раздвижване, за това и не отговорих веднага на поста ти^! Смятам още, че преди да пишеш коментар пълен с емоционален багаж е редно по някакъв начин да ме опровергаеш и да изкажеш поне мнение, което да не бъде спам и да не е лична нападка. За това си има лични съобщения, нали? И ако в цитираният мой коментар си се почувствал/а обиден/а, знай, че пък аз също съм била провокирана да ти отговоря по този начин. Изказването на крайни мнения, като въпросното за дрехите са много обидни и макар да не съм туркиня, смятам, че твоето изказване е много грозно. И не смятам да се извинявам за резките си думи, все още си мисля, че съм права!

Проблемът да ми се обиждаш, си е лично твой! smile
RealSasuke
RealSasuke
Приятел
Приятел
Male
От : Amsterdam
Рожден ден : 17.12.1993
Години : 30
Мнения : 821
Дата на рег. : 17.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach,Naruto shippuuden,Death note,Darker than black,Air Gear

red Re: За или против Турция в Европейския съюз?

Сря Яну 18, 2012 1:25 pm
За или против Турция в Европейския съюз? - Page 2 242502 За или против Турция в Европейския съюз? - Page 2 787605 Аз не съм българин само това мога да кажа,защото нз кои е боцкал предците ми За или против Турция в Европейския съюз? - Page 2 242502 За или против Турция в Европейския съюз? - Page 2 242502 От моите роднини едните ходят на църква другите в джамията и не мога да кажа защото не ходя нито в двете за да няма сърдити За или против Турция в Европейския съюз? - Page 2 548440 Против съм те са прекалено затворени хора и по добре да си седят на територията!Иначе повечето от тях не са лоши. smile За или против Турция в Европейския съюз? - Page 2 92772

п.с. А това с историята е крайно време да го забравите живеем в настоящето хора! За или против Турция в Европейския съюз? - Page 2 751198
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: За или против Турция в Европейския съюз?

Сря Яну 18, 2012 6:11 pm
RealSasuke написа: п.с. А това с историята е крайно време да го забравите живеем в настоящето хора! За или против Турция в Европейския съюз? - Page 2 751198

Това е вярно !!! Наистина трябва да забравите историята ... индия е колония на англия ... ама като гледам не се мразят ...
LeDerp
LeDerp
Състезател
Състезател
Male
От : Шумен
Рожден ден : 29.01.1994
Години : 30
Мнения : 1181
Дата на рег. : 03.02.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail, Naruto, Bleach, Hellsing

red Re: За или против Турция в Европейския съюз?

Сря Фев 08, 2012 10:49 pm
Aз съм турчин да си призная честно казано самите хора в Турция не желаят да са част от Европейския съюз, а това с поробването и диващините които са правели по онова време не сме виновни ние децата на 21.век даже ми прави впечатление, че имам по добри отношения с българи отколкото с турци и така по темата на мен ми е все тая, но като се замисли човек в времена на кризи такава силна икономика би била от помощ, но с това със сигурност ще дойдат и проблеми smile
ANIME-MASTER
ANIME-MASTER
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Плевен
Мнения : 1284
Дата на рег. : 30.05.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden,Bleach, Fullmetal Alchemist, Fairy Tail, One Piece

red Re: За или против Турция в Европейския съюз?

Чет Фев 09, 2012 7:15 am
ПРОТИВ! 500 години под робство и сега ще се мазнят да ги пуснат в европейския съюз...Да си стоят в Азия и да си...няма да го казвам за да не ме помислите за расист....
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: За или против Турция в Европейския съюз?

Чет Фев 09, 2012 9:24 am
И те не искат да влизат ... така че не се мазнят ...
LeDerp
LeDerp
Състезател
Състезател
Male
От : Шумен
Рожден ден : 29.01.1994
Години : 30
Мнения : 1181
Дата на рег. : 03.02.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail, Naruto, Bleach, Hellsing

red Re: За или против Турция в Европейския съюз?

Чет Фев 09, 2012 12:42 pm
Както писах и по горе народът там не иска това е изцяло политика на партията там smile
s.m.i.l.e.p.e.s.t
s.m.i.l.e.p.e.s.t
Член на суб група
Член на суб група
Female
От : София ... ;()
Рожден ден : 27.12.1998
Години : 25
Мнения : 1517
Дата на рег. : 30.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama и други...

red Re: За или против Турция в Европейския съюз?

Чет Фев 09, 2012 1:40 pm
Вижте сега,

Турците преди и турците сега са две различни неща.Твърде различни!С какво са спечелили презрението ви сегашните деца,семейства,въобще сегашния турски народ.Та повечето от вас дори нямат контакти с тях.Сега ще кажете аз имам позната/приятел/приятелка туркиня.Не е същото.Да познаваш един човек, не е равнозначно на това да познаваш населението, обичаите, културата на страната.Та това е...как да ви обясня.Нелепо! Професор Иречек ако познаваше само Бай Ганьо какво щеше да си помисли за българите?!Наистина какво е направило едно дете в двадесет и първи век, че да го сравнявате с пра-пра-прадедите му?Поставете се на мястото на тези хора, които живеят сега...в момента!България колко победи е имала?!И никоя от победените страни/империи и прочие не е тръгнала да я оплюва...както правите "вие".

Разбира се, че отношението ни към турците, няма да е същото каквото е отношението ни към другите народи, гърците например.Разбира се, че ще се помни историята..и какво е станало по онова време.Но това не ни дава право да приписваме вината на сегашните поколения!

Благодаря на този, който го е прочел! smile
Lost November
Lost November
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
Рожден ден : 31.08.1998
Години : 25
Мнения : 938
Дата на рег. : 15.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: sekai-ichi hatsukoi;junjou romantika;koisuru bokun;hellsing;claymore;soul eater;death note..

red Re: За или против Турция в Европейския съюз?

Съб Мар 03, 2012 6:34 pm
Little Weezy написа:смърт за турците и циганите !!!
За или против Турция в Европейския съюз? - Page 2 394277 За или против Турция в Европейския съюз? - Page 2 394277 За или против Турция в Европейския съюз? - Page 2 394277 За или против Турция в Европейския съюз? - Page 2 394277 против За или против Турция в Европейския съюз? - Page 2 394277 За или против Турция в Европейския съюз? - Page 2 394277
Sponsored content

red Re: За или против Турция в Европейския съюз?

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите