Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Каква ви е ориентацията?

+17
Lubomir98
Shinoku
liuba4e
gabimoli
`M.и.s.h.и.t.0`
agressivebitch
RealSasuke
Butterfly
-*-What The Hell-*-
Azmudar
..::*sTupid_girL*::..
Mega Pwn!
sand_team
Privaте L♥ve
Little Weezy
Топчету
Melancholic
21 posters
Go down

Каква ви е ориентацията?

16 - 48%
4 - 12%
1 - 3%
12 - 36%
0 - 0%
 
Общо гласове: 33
 
Melancholic
Melancholic
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
Мнения : 831
Дата на рег. : 01.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Каква ви е ориентацията?

Пет Май 28, 2010 7:15 pm
ЧЕСТНО
Топчету
Топчету
Cosplay fan
Cosplay fan
Female
От : From hell I come to drag you down
Рожден ден : 11.12.1993
Години : 30
Мнения : 6783
Дата на рег. : 25.07.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, SNK, FMA Brotherhood, OHSHC, Hellsing, Ginga Densetsu Weed

red Re: Каква ви е ориентацията?

Нед Юни 06, 2010 4:10 pm
Честно и аз незнам Каква ви е ориентацията? 507540
Melancholic
Melancholic
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
Мнения : 831
Дата на рег. : 01.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Каква ви е ориентацията?

Нед Юни 06, 2010 10:14 pm
Бисексуална, не се и учудвам то цяла България жените са такива.Аз лично не одобрявам такива хора, но нямам избор. Каква ви е ориентацията? 659188 Е то нали всички взимат пример от чалга звездите тъй, че ко да се учудвам.
Little Weezy
Little Weezy
Непобедим
Непобедим
Male
От : Sofia~OPA~=D
Рожден ден : 13.11.1995
Години : 28
Мнения : 5341
Дата на рег. : 19.12.2008

red Re: Каква ви е ориентацията?

Нед Юни 06, 2010 11:04 pm
аз съм нормал =D
Топчету
Топчету
Cosplay fan
Cosplay fan
Female
От : From hell I come to drag you down
Рожден ден : 11.12.1993
Години : 30
Мнения : 6783
Дата на рег. : 25.07.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, SNK, FMA Brotherhood, OHSHC, Hellsing, Ginga Densetsu Weed

red Re: Каква ви е ориентацията?

Пон Юни 07, 2010 12:09 am
Kira_Death Note написа:Бисексуална, не се и учудвам то цяла България жените са такива.Аз лично не одобрявам такива хора, но нямам избор. Каква ви е ориентацията? 659188 Е то нали всички взимат пример от чалга звездите тъй, че ко да се учудвам.

Добре де, кажи ми какво е момиче, дето иска да е с друго момиче, защото наистина я обича, но също така момичето иска да е с мъжко тяло :Д Щото тва ме описва мен. Как се нарича някой да знае?
Melancholic
Melancholic
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
Мнения : 831
Дата на рег. : 01.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Каква ви е ориентацията?

Пон Юни 07, 2010 6:15 pm
Е добре де изкоментирах само какво мисля не ме убивай с камъни.Ми то по тази логика трябва да се скарам с повечето хора от мъжката аудитория в България щото те не харесват гейьовете.
Privaте L♥ve
Privaте L♥ve
Страшна работа съм
Страшна работа съм
Female
От : ..
Рожден ден : 23.06.1995
Години : 28
Мнения : 4141
Дата на рег. : 01.08.2008

red Re: Каква ви е ориентацията?

Пет Авг 06, 2010 10:49 am
Според мен Топче ти си лес. Демек хомо, то се отнася и за двата пола. Но ако искаш да си смениш пола и правиш нещо по въпроса то вече си транс. Тъй че избирай. :D
Melancholic
Melancholic
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
Мнения : 831
Дата на рег. : 01.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Каква ви е ориентацията?

Пет Авг 06, 2010 3:19 pm
Tребваше да сложа хомо+транс за по-ясно.
sand_team
sand_team
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : From The Music World <333
Рожден ден : 06.03.1993
Години : 31
Мнения : 6489
Дата на рег. : 14.04.2009

red Re: Каква ви е ориентацията?

Съб Авг 07, 2010 5:57 am
Аз съм Би, но на никой от приятелите си не съм казвала, 'щот няколко пъти съм започвала тази тема, за да чуя за мнението им и те казват, че жена да харесва жена не било нормално, тези хора били луди и побъркани, че да се харесват - няк'ви такива глупости. Аз им казвам, че това си е съвсем нормално, но те пак. Мразя се заради тази ориентация. Дори да си призная повече съм към женската, заглеждам се повече към тях, отколкото към мъжката част, за което много се мразя и трябва да го крия от всички, иначе ще ме възприемат за някаква, хм.. различна от тях и може дори да започнат да ме одбягват, защото съм можела да "харесам" тях rev Мразя се, мразя се заради това!!! Но най-гадното е, че не мога да го променя и ще трябва да го крия от всички. А един ден, когато дойде време да казвам на майка ми, кой знае к'во ще стане, може и после да не си говорим с години .. ;хх Защо точно аз?? Иначе не виждам к'во против тях имат всички? И те са хора, те не са виновни за ориентацията си, такива са си станали! Аз например по нищо не ми личи, че си падам и по женско и по мъжко. Единственно и само in the bed си личи xD (Не съм го правила с момиче!). Всичко си ми е нормално, както останалите момичета!
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red Re: Каква ви е ориентацията?

Съб Авг 07, 2010 7:19 am
Ъъъ ... би трябвало да съм хетеро ... би трябвало xD Просто е имало моменти под въздействието на алкохола да опипвам некой xDDD Ама нищу поече ! xD Веднъж тряаше да целувам момче с език като играехме ист. или пред. , ама честно да ви кажа ... усещането бе толкова ... отвратително ! Напрау ... немам думи , как не си изповръщах червата нз ... xD А колкото до невъзприемането на хора с различни сексуални орентации --> тва е света ... и аз искам всички да са равни , всепак всички сме братя и сестри , майка му да е*а ! Каква ви е ориентацията? 519416 Всички бележим началото си с началото на една обща еволюция ---> нашите най - стари родители са били едни и същи ...

EDIT(за sand_team) : Добре бе , приятели , приятели ... кой нормален приятел няма да те възприеме такава каквато си ? Кой нормален родител , ще ти каже , че си изчадие ( примерно ) за тва , че харесваш хора от твоя пол ? Един инстински приятел не би те зарязал , защото имаш различни сексуални предпочитания ... просто не го разбирам от това ... да живееш в страх , че родителите или приятелите ти ще разберат кой си всъщност , е добре , съжалявам , ама ако аз бях гей нямаше да ме е страх , всепак да живееш в страх от родителите си и от приятелите си ... тва е като да си им роб ... нали уж всички сме хора ? Нали има равни права за всички ? Ако не никой не те разбере , не унивай има още 8 милиарда души , сред тях ще има някой , който ще те разбере и ще ти бъде приятел до гроб (:
sand_team
sand_team
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : From The Music World <333
Рожден ден : 06.03.1993
Години : 31
Мнения : 6489
Дата на рег. : 14.04.2009

red Re: Каква ви е ориентацията?

Нед Авг 08, 2010 5:33 am
Не, че ще ме помислят за хмм.. странна, но може известно време да ме отбягват или не знам. yoah yoah
..::*sTupid_girL*::..
..::*sTupid_girL*::..
Редовен
Редовен
От : My town.. [cupcake town] ^^
Рожден ден : 20.12.1997
Години : 26
Мнения : 692
Дата на рег. : 24.05.2010

red Re: Каква ви е ориентацията?

Вто Авг 10, 2010 5:09 pm
Аз съм нормална... Но не смятам, че само защото си различен хората или приятелите ти ще те отбягват ... Но все пак им задавай въпроси от типа : "Абе хора кво ше си помислите ако съм обратна" и такива, но в никакъв случей не трябва да ти личи, че нещо те притеснява е поне аз така си мисля... smile
Azmudar
Azmudar
Учaщ се
Учaщ се
Male
От : Долината на Дълбоките Гащи
Мнения : 175
Дата на рег. : 17.09.2010

red Re: Каква ви е ориентацията?

Вто Ное 30, 2010 11:25 pm
според компаса
Melancholic
Melancholic
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
Мнения : 831
Дата на рег. : 01.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Каква ви е ориентацията?

Сря Дек 15, 2010 1:11 pm
Azmudar написа:според компаса
Тоест? smile
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: Каква ви е ориентацията?

Чет Дек 16, 2010 11:28 am
Thank God, I'm normal! Нямам нищо против лес, но да не е явно и публично, щот отстрани е гадно! Гейовете ме ядосват! WTF WTF WTF
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Re: Каква ви е ориентацията?

Вто Фев 01, 2011 2:37 pm
Топчету написа:
Kira_Death Note написа:Бисексуална, не се и учудвам то цяла България жените са такива.Аз лично не одобрявам такива хора, но нямам избор. Каква ви е ориентацията? 659188 Е то нали всички взимат пример от чалга звездите тъй, че ко да се учудвам.

Добре де, кажи ми какво е момиче, дето иска да е с друго момиче, защото наистина я обича, но също така момичето иска да е с мъжко тяло :Д Щото тва ме описва мен. Как се нарича някой да знае?

Да отговоря на въпроса ти честно: бисексуален/а си. Това е ориентация, която се характеризира с проява на чувства и сексуално влечение и към двата пола. Няма лошо. Аз приемам всякакви хора. Общувала съм с бисексуални, хомо- и такива, които си падат фетишисти, но с прояви на мания - секс към подрастващи или към по-възрастни, такива, които се възбуждат от кожени дрехи или ролеви игри... Абе знам си аз, че за повечето от форума онова, което говоря няма да им е ясно, но пък може да влезете в страничката на Бате Гугъл и да запълните пропуските. Иначе съм хетеросексуална, обожавам мъжете и не се свеня да го призная. Другите, различни от мен, ги приемам... На 17 ходих на дискотека в родния ми град. Беше преди толкова години, но и досега си спомням, че когато отидох до тоалетна попаднах на две целуващи се момчета. Страхотна гледка, най-малкото защото си бях девица и това направо ме накара да откача. Така, че съм свикнала с такива демонстрации и за мене са си нещо нормално... Не страдам от комплекси или предубеждения, така, че другите хора с различна ориентация не ме карат да се изчервявам или да не знам какво да правя! Каква ви е ориентацията? 787605
RealSasuke
RealSasuke
Приятел
Приятел
Male
От : Amsterdam
Рожден ден : 17.12.1993
Години : 30
Мнения : 821
Дата на рег. : 17.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach,Naruto shippuuden,Death note,Darker than black,Air Gear

red Re: Каква ви е ориентацията?

Пет Фев 25, 2011 9:26 pm
Каква ви е ориентацията? 954997 ОМГ колко Би-сексуални има тука бе,вярно че на нас момчетата ни харесва да гледаме момичетата как се целуват ама e прекалено! Каква ви е ориентацията? 954997
agressivebitch
agressivebitch
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : село Видин / Еспоо , Финландия
Рожден ден : 02.10.1997
Години : 26
Мнения : 2659
Дата на рег. : 04.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: SHIKI * DANCE IN THE VAMPIRE BUND * KUROSHITSUJI

red Re: Каква ви е ориентацията?

Нед Апр 03, 2011 12:28 am
Според мен всеки има право на избор и както някой е писал по - на доло .. на къде ме отведе компаса.. демек кот ми хареса според мен. хДД
Аз съм си нормал Каква ви е ориентацията? 242502 Каква ви е ориентацията? 787605
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: Каква ви е ориентацията?

Пон Май 23, 2011 3:52 pm
леле, като чета, наистина, мн лисбита бе хДД нищо, няма лошо ;д аз съм си НоРмАлно ДетЕ !! момиче, което харесва момчета ..
Целувки съм имала с момиче, но нищо не съм усещала, смисл, все едно се кисс с майка ми за чао ;дд :* :Д а, пък с момчета е друго .. :Д

БТВ : АКо има някое момче гей ;дд да ми пише лс :Д От половин година си търся бфф гей ;дд мн съм зарибена хДД От един сериал се зарибих по тях ;дд и ся искам така приятелка- момче ;д
gabimoli
gabimoli
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : plovdiv
Рожден ден : 05.02.1997
Години : 27
Мнения : 114
Дата на рег. : 05.12.2009

red Re: Каква ви е ориентацията?

Сря Май 25, 2011 7:28 pm
Нормал ;) Преди известно време се запознах с едно момиче, лезбийка, и много си паднах по него... Но не беше от вида ''женствени'' , ами точно обратното - мъжка прическа, отпуснати дрехи, плоска.... Малко се притесних, защото наистина я харесвах, но един фр ми каза да не се тревожа. Все пак тя приличаше досущ на момче! Иначе, не съм харесвала друго момиче...Целувала съм се с индивиди от моя пол, но не е нищо особено.... Така че, мисля че съм си хетеро Каква ви е ориентацията? 787605
liuba4e
liuba4e
Състезател
Състезател
Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Години : 30
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: Каква ви е ориентацията?

Сря Май 25, 2011 8:48 pm
Леле, дори не мога да осмисля казаното от вас WTF
Аз познавам момиче, което досущ прилича на момче. Хемосексуална е, но за сметка на това всяка би си легнала с нея (предимно 13-16 годишните). Един приятел я нарече ,, Грешка на природата''. Направете си сметка.

Нямам нищо против би и хомо-сексуалните. Интересни хора са, но за сметка на това и леко се отвращавам. Много от вас казват-да аз ги приемам, нямам нищо против тях, но едва ли ще ви хареса двама мъже... Инъче ми е интересно да видя мъжките индивиди във връхната точка на възбудата. За лесбийките- тях къде ли не ги срещаш. А, за това, че било нормално- да нормално е за модерното общество, защото вече не им прави впечатление, но инъче е ексцентрично. Мъжът и жената са създадени за да бъдат заедно, а не да дирят други от своя пол. Така, че един вид аз ги приемам, но и остава носталгията за онова време, в което е нямало такива ориентаций. И въпреки всичко не смятам, че трябва да криеш ориентацията си само заради презрението на околните. Трябва да бъдеш естествен.
А, за моята ориентация ми хетеросексуална съм си. Макар, че ако беше Анжелина Джоли наблизо нямаше да откажа Каква ви е ориентацията? 787605 Обичам мъжете и сред тях се чувствам много по-добре от колкото сред жените.
Melancholic
Melancholic
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
Мнения : 831
Дата на рег. : 01.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Каква ви е ориентацията?

Чет Май 26, 2011 9:22 am
liuba4e написа:Леле, дори не мога да осмисля казаното от вас WTF
Аз познавам момиче, което досущ прилича на момче. Хемосексуална е, но за сметка на това всяка би си легнала с нея (предимно 13-16 годишните). Един приятел я нарече ,, Грешка на природата''. Направете си сметка.

Нямам нищо против би и хомо-сексуалните. Интересни хора са, но за сметка на това и леко се отвращавам. Много от вас казват-да аз ги приемам, нямам нищо против тях, но едва ли ще ви хареса двама мъже... Инъче ми е интересно да видя мъжките индивиди във връхната точка на възбудата. За лесбийките- тях къде ли не ги срещаш. А, за това, че било нормално- да нормално е за модерното общество, защото вече не им прави впечатление, но инъче е ексцентрично. Мъжът и жената са създадени за да бъдат заедно, а не да дирят други от своя пол. Така, че един вид аз ги приемам, но и остава носталгията за онова време, в което е нямало такива ориентаций. И въпреки всичко не смятам, че трябва да криеш ориентацията си само заради презрението на околните. Трябва да бъдеш естествен.
А, за моята ориентация ми хетеросексуална съм си. Макар, че ако беше Анжелина Джоли наблизо нямаше да откажа Каква ви е ориентацията? 787605 Обичам мъжете и сред тях се чувствам много по-добре от колкото сред жените.

O_o
Shinoku
Shinoku
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Konoha
Рожден ден : 20.10.1998
Години : 25
Мнения : 94
Дата на рег. : 14.03.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto {Shippuuden}

red Каква ви е ориентацията?

Пет Май 27, 2011 4:54 pm
Аз съм си нормална,но по някой път ми се е случвало да набележа някое момиче.Не знам закво.. познавам много приятелки дет са Би-сексуални,ама това к'wo znachenie ima ... Те даже някои от тях искали да са с мен и не знам ся кво трябва да направя ... =[[ oburkana situaciq xD [-LuDa Rabota-]
Lubomir98
Lubomir98
Състезател
Състезател
Male
От : Konoha
Рожден ден : 16.04.1998
Години : 26
Мнения : 1402
Дата на рег. : 28.06.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D.Gray-man_Naruto Shippuuden_Bleach_Death Note_Fairy Tail_Helsing_FMA Brotherhood_Darker Than Black

red Re: Каква ви е ориентацията?

Нед Мар 18, 2012 3:52 pm
Нормален
Rushster
Rushster
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Русе
Мнения : 231
Дата на рег. : 04.03.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, Naruto Shippuuden, Death Note, Slam Dunk, Togainu no Chi, Bleach, Hakuouki Shinsengumi Kitan, Galactik Football, Shaman King

red Re: Каква ви е ориентацията?

Нед Мар 18, 2012 4:21 pm
Хетеро... Каква ви е ориентацията? 787605
Sponsored content

red Re: Каква ви е ориентацията?

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите