Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Тестове

Сря Юни 09, 2010 11:30 pm
Забавни и интересни тестове тук: http://www.triada.bg/tests/
Тестове Testpilot
Може да поставите получения резултат от даден тест, но 1во поставете заглавието му.
Топчету
Топчету
Cosplay fan
Cosplay fan
Female
От : From hell I come to drag you down
Рожден ден : 11.12.1993
Години : 30
Мнения : 6783
Дата на рег. : 25.07.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, SNK, FMA Brotherhood, OHSHC, Hellsing, Ginga Densetsu Weed

red Re: Тестове

Сря Юни 09, 2010 11:52 pm
Това ми напомня за ТОЗИ тест (по моя разработка хД)
s.m.i.l.e.p.e.s.t
s.m.i.l.e.p.e.s.t
Член на суб група
Член на суб група
Female
От : София ... ;()
Рожден ден : 27.12.1998
Години : 25
Мнения : 1517
Дата на рег. : 30.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama и други...

red Re: Тестове

Пет Яну 27, 2012 2:24 pm
Топчету написа:Това ми напомня за ТОЗИ тест (по моя разработка хД)


Quiz: Кой от Учиха е за вас? (за момичета)Резултат:

Учиха ИзунаПадна ви се Изуна - моето братче (знам, че е сладак, но ако му направите нещо, ще ви бия - така че внимавайте!). Изуна е посветен на едно нещо - тръгне ли да го върши, ще го свърши докрая. Така и в тренировки - докато не научи или осъвършенства някое джутсу, няма да спре. Обича да се съревновава, предимно с пирятели и близки хора. Мил и грижовен е, ще направи всичко за обичания. Той не харесва бойни жени, които ще му се нахвърлят и ще го насилват. Изуна дава грижи и обич, очаква същото и от партньорката си. Но знайте - трябва му малко тласък. Изуна е срамежлив и чувствителен, което може да даде някои проблеми (или може би ще намерите това за очарователно, кой знае ...), но пък е креативен щом се започне секс и господар на целувки уста в уста (имам потвърждение!! хД ). Поздравления - току-що си избрахте доживотен партньор, защото Изуна трудно се отказва от някой, с който е бил. Държи децата под въпрос, но би се навил нпоследствие и дори и да е станало без да искате, няма да възрази. Тестове 242502 Тестове 242502
Lost November
Lost November
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
Рожден ден : 31.08.1998
Години : 25
Мнения : 938
Дата на рег. : 15.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: sekai-ichi hatsukoi;junjou romantika;koisuru bokun;hellsing;claymore;soul eater;death note..

red Re: Тестове

Пет Яну 27, 2012 6:48 pm
да бе и на мен изуна ми се падна???
s.m.i.l.e.p.e.s.t
s.m.i.l.e.p.e.s.t
Член на суб група
Член на суб група
Female
От : София ... ;()
Рожден ден : 27.12.1998
Години : 25
Мнения : 1517
Дата на рег. : 30.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama и други...

red Re: Тестове

Пет Мар 02, 2012 1:57 am
Яяя...


От 18 до 25 точки:
Самотен вълк - Вие сте независим, свободомислещ интелектуалец, който се грижи за индивидуалността си, така както и за приятелството – хората искат да ви бъдат приятели, защото ги вдъхновявате към самооценка и самоосъвършенстване. Приятелите ви може да не ви виждат всеки ден, но знаят че ги подкрепяте, мислите за тях и споделяте знанията и придобивките си без коле*ание когато се наложи. Хората ви уважават, защото вие познавате себе си отлично и осъзнавате собствените си нужди от стимулиране и личностно израстване. Тъй като сте независими и силни, понякога може да ви се случи да оставите приятел отвън на студа. Ако се притеснявате, че приятелите ви може да ви оставят настрана, опитайте да подобрите зависимостта си с малко от качествата на приятелите от типа „надежден съветник”. Тестове 242502

Това съм аз?
Sponsored content

red Re: Тестове

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите