Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

*--:ЛАФЧЕ:--*

+24
*Alx*
Аллiie ™
sladur_jivko
Ŧħе_SлladuRчЭ
miss_kuklA
-Bad_Situacion-
`M.и.s.h.и.t.0`
Tobidara
tobiantonfan
sand_team
Fallen_AngeL
-*-What The Hell-*-
Sweeney Todd
Lady D
sakura46
Цуки
metall_girl
onyx&pink
Lover.
Топчету
Ice Boyz``
Goblin Teachies
varto11
..Miss Arrogant..
28 posters
Go down
..Miss Arrogant..
..Miss Arrogant..
Състезател
Състезател
Female
От : .. Somewhere where u have never been !..
Мнения : 1864
Дата на рег. : 26.05.2010

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Юни 30, 2010 1:16 pm
First topic message reminder :

varto-sasuke uchiha написа:Изи ти ми говориш. *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 787605 *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 153877 hehe kiss

Лелее.. Невероятно, а ? *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 787605 *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 787605

Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Юни 30, 2010 6:55 pm
ъъъмм...да от най-помощниците :Д
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Юни 30, 2010 6:56 pm
*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 787605ъъъ, моля? Това не го разбрах *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 787605
Goblin Teachies
Goblin Teachies
Състезател
Състезател
Male
От : Килията На Дявола ^.^
Рожден ден : 22.03.1998
Години : 26
Мнения : 1608
Дата на рег. : 21.12.2009

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Юни 30, 2010 7:40 pm
Йо, кфо стаа ??
onyx&pink
onyx&pink
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Wonderlnd
Рожден ден : 28.06.1994
Години : 30
Мнения : 2583
Дата на рег. : 13.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Юни 30, 2010 8:49 pm
Нищу писах глава по "Лагер Хартс" Вие кво правите
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Юни 30, 2010 8:54 pm
Аз гледам Хана Монтана *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 787605 *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 787605 *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 787605 *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 787605 *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 787605
sand_team
sand_team
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : From The Music World <333
Рожден ден : 06.03.1993
Години : 31
Мнения : 6489
Дата на рег. : 14.04.2009

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Юни 30, 2010 8:57 pm
Бахти, таман деня ми стана мно'о як и накрая наще ми го развалиха, разреваха ме и ми преебаха деня! @ @ @ @ @ @ @
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Юни 30, 2010 8:58 pm
Що така ? *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 659188
sand_team
sand_team
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : From The Music World <333
Рожден ден : 06.03.1993
Години : 31
Мнения : 6489
Дата на рег. : 14.04.2009

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Юни 30, 2010 9:13 pm
Майка ей ся се прибира и въодошевено ми вика "Познай къде ще ходим на екскурзия с леляти С.!" и аз викам "Испания?" и тя вика "Да!".. и аз се учудих, яко ми стана, но и викам "Ама само с Леля С. ще ходите двете" и тя ми вика "Глупости, тя ще ходи само с мъжа си!", и тогава ми прееба скапания ден, 'щот ми вика "Ще можеш ли да си дадеш речниците (За научаване на Испански) на нея за една седмица, докато е там?" и тогава аз направо онемях. Аз колкото искам да нача колкото е възможно по-бързо езика, ами ся ще ми искат моите речници. Не, че съм егоистична ('щот така прозвуча), просто точно сега всичките ми приятелки, 'дет излизаме отиват за по една - две седмици на село, а аз си оставам тук и таман поне като нямаше да излизам, щях да уча по Испански и нямаше въобще да тъпея, но ся направо ще се побъркам. К'во ще правя??? Нямам избор, тря'а да и дам речниците. Пфффффффффффф! Е*и му майката! Бях се зарадвала, 'щот никога не съм ходила там, а ние точно там ще се местим и предварително щях да разбера какво е там, таман се зарадвах, но ся нито няма да я видя, нито няма да науча езика, то после за кога остава? Те ще се върнат, ще почнем да излизаме, да ходим по кина, да ходя на курсовете по карате и изобразително и то ще стане време за даскало и к'во остава? НИЩО! Ама тя майка толкова радостна беше, че така го каза, все едно ние ще ходим. И тя ей ся ме осети, че нещо ми има, не говоря. И ме пита к'во ми имало, аз и викам "Лично е!", и тя вика "Кажи ми, аз като имам лични неща, винаги ги споделям с теб.!" и яко зациклих и не знам к'во да й кажа..Ама със сигурност няма да й кажа, 'щот ще ми се развика..
onyx&pink
onyx&pink
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Wonderlnd
Рожден ден : 28.06.1994
Години : 30
Мнения : 2583
Дата на рег. : 13.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Юни 30, 2010 9:19 pm
sand_team написа:Майка ей ся се прибира и въодошевено ми вика "Познай къде ще ходим на екскурзия с леляти С.!" и аз викам "Испания?" и тя вика "Да!".. и аз се учудих, яко ми стана, но и викам "Ама само с Леля С. ще ходите двете" и тя ми вика "Глупости, тя ще ходи само с мъжа си!", и тогава ми прееба скапания ден, 'щот ми вика "Ще можеш ли да си дадеш речниците (За научаване на Испански) на нея за една седмица, докато е там?" и тогава аз направо онемях. Аз колкото искам да нача колкото е възможно по-бързо езика, ами ся ще ми искат моите речници. Не, че съм егоистична ('щот така прозвуча), просто точно сега всичките ми приятелки, 'дет излизаме отиват за по една - две седмици на село, а аз си оставам тук и таман поне като нямаше да излизам, щях да уча по Испански и нямаше въобще да тъпея, но ся направо ще се побъркам. К'во ще правя??? Нямам избор, тря'а да и дам речниците. Пфффффффффффф! Е*и му майката! Бях се зарадвала, 'щот никога не съм ходила там, а ние точно там ще се местим и предварително щях да разбера какво е там, таман се зарадвах, но ся нито няма да я видя, нито няма да науча езика, то после за кога остава? Те ще се върнат, ще почнем да излизаме, да ходим по кина, да ходя на курсовете по карате и изобразително и то ще стане време за даскало и к'во остава? НИЩО! Ама тя майка толкова радостна беше, че така го каза, все едно ние ще ходим. И тя ей ся ме осети, че нещо ми има, не говоря. И ме пита к'во ми имало, аз и викам "Лично е!", и тя вика "Кажи ми, аз като имам лични неща, винаги ги споделям с теб.!" и яко зациклих и не знам к'во да й кажа..
Добре дошла в клуба на изучаващите испански Хд Не е толкова лесно да се научи езика. Неска напраих 2 години в испанската в Бургас и нищо нз пък една от най - добрите ученички и имам 6 за годината Хд Та за коя година учиш испански?
tobiantonfan
tobiantonfan
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : София
Рожден ден : 14.07.1996
Години : 28
Мнения : 399
Дата на рег. : 14.10.2009

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Юни 30, 2010 9:24 pm
sand_team написа:Майка ей ся се прибира и въодошевено ми вика "Познай къде ще ходим на екскурзия с леляти С.!" и аз викам "Испания?" и тя вика "Да!".. и аз се учудих, яко ми стана, но и викам "Ама само с Леля С. ще ходите двете" и тя ми вика "Глупости, тя ще ходи само с мъжа си!", и тогава ми прееба скапания ден, 'щот ми вика "Ще можеш ли да си дадеш речниците (За научаване на Испански) на нея за една седмица, докато е там?" и тогава аз направо онемях. Аз колкото искам да нача колкото е възможно по-бързо езика, ами ся ще ми искат моите речници. Не, че съм егоистична ('щот така прозвуча), просто точно сега всичките ми приятелки, 'дет излизаме отиват за по една - две седмици на село, а аз си оставам тук и таман поне като нямаше да излизам, щях да уча по Испански и нямаше въобще да тъпея, но ся направо ще се побъркам. К'во ще правя??? Нямам избор, тря'а да и дам речниците. Пфффффффффффф! Е*и му майката! Бях се зарадвала, 'щот никога не съм ходила там, а ние точно там ще се местим и предварително щях да разбера какво е там, таман се зарадвах, но ся нито няма да я видя, нито няма да науча езика, то после за кога остава? Те ще се върнат, ще почнем да излизаме, да ходим по кина, да ходя на курсовете по карате и изобразително и то ще стане време за даскало и к'во остава? НИЩО! Ама тя майка толкова радостна беше, че така го каза, все едно ние ще ходим. И тя ей ся ме осети, че нещо ми има, не говоря. И ме пита к'во ми имало, аз и викам "Лично е!", и тя вика "Кажи ми, аз като имам лични неща, винаги ги споделям с теб.!" и яко зациклих и не знам к'во да й кажа..Ама със сигурност няма да й кажа, 'щот ще ми се развика..

Спокс!Знам го това!Отивал съм в Германия, без да занам езика, а там след 2 седмици, го знаех като че съм го учил 4-5 години.Там като си сред испанска реч, ще можеш да го учиш и в апартамента ви там, и като си навън с познати! ;)
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Юни 30, 2010 9:25 pm
Виж, първо подготви почвата или се подмажи малко на майка си. После започни със заобилкалки и лека полека започни да намекваш, че да стане така, че тя сама да се досети за какво става въпрос, а не ти да й кажеш. Аз като малка правех така и действаше при повечето случаи. Просто майка ми ме познава много добре и може да отгатне кога не съм добре и защо ( особено ако е виновна тя ) *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 787605 *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502
sand_team
sand_team
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : From The Music World <333
Рожден ден : 06.03.1993
Години : 31
Мнения : 6489
Дата на рег. : 14.04.2009

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Юни 30, 2010 9:33 pm
Испанския го уча от едва 1 седмица! Не знам много, в момента уча граматика, как да чета думите, нали те се пишат едно, но определена буква се чете различно, на два гласа например. Езика хич не е труден, лесен е, но ся ако не го усвоя целия, кат' се преместим там ще ме върнат 2-3 класа по-назад..
onyx&pink
onyx&pink
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Wonderlnd
Рожден ден : 28.06.1994
Години : 30
Мнения : 2583
Дата на рег. : 13.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Юни 30, 2010 9:37 pm
sand_team написа:Испанския го уча от едва 1 седмица! Не знам много, в момента уча граматика, как да чета думите, нали те се пишат едно, но определена буква се чете различно, на два гласа например. Езика хич не е труден, лесен е, но ся ако се го усвоя целия, кат' се изместим там ще ме върнат 2-3 класа по-назад..
Не е труден ли? Повярвай ми адски е труден. Има 2 общи времена и в тия 2 времена има още куп други, които са едни и същи ама се различават абе... Сложна работа. Мога да помагам ако искаш ;]
..Miss Arrogant..
..Miss Arrogant..
Състезател
Състезател
Female
От : .. Somewhere where u have never been !..
Мнения : 1864
Дата на рег. : 26.05.2010

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Юни 30, 2010 9:39 pm
Здравейте xD
sand_team
sand_team
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : From The Music World <333
Рожден ден : 06.03.1993
Години : 31
Мнения : 6489
Дата на рег. : 14.04.2009

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Юни 30, 2010 9:43 pm
onyx&pink написа:
sand_team написа:Испанския го уча от едва 1 седмица! Не знам много, в момента уча граматика, как да чета думите, нали те се пишат едно, но определена буква се чете различно, на два гласа например. Езика хич не е труден, лесен е, но ся ако се го усвоя целия, кат' се изместим там ще ме върнат 2-3 класа по-назад..
Не е труден ли? Повярвай ми адски е труден. Има 2 общи времена и в тия 2 времена има още куп други, които са едни и същи ама се различават абе... Сложна работа. Мога да помагам ако искаш ;]

Напротив, за всеки е различно, уча го от скоро, но ми е много лесен ..
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Юни 30, 2010 9:47 pm
Абе, много хора, различни мнения. Има хора, които учат 10 години английски и пак им е труден. Аз го уча от толкова горе долу и в часовете спях честно казано. Аз го знам това дето го плямпа госпожата и ми се доспиваше. Все едно вас да ви карат да учите азбуката. *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 603270 *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502 *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502 Ужас особено като почнахме от A, B, C ...... etc. *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502 *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 603270 *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 603270 *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502 *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502
onyx&pink
onyx&pink
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Wonderlnd
Рожден ден : 28.06.1994
Години : 30
Мнения : 2583
Дата на рег. : 13.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Юни 30, 2010 9:49 pm
Аааа браво на теб, а видяла ли си Indicativo и Subjuntivo, сегашно време в Indicativo, Preterito perfecto de Indicativo, Pluscuamperfecto de Indicativo, Indefinido de Indicativo, Imperfecto de Indicativo и всички тия времена с малка разлика в Sujuntivo + заповедните форми и неправилните глаголи на Indefinido de Indicativo и Sujuntivo и едни там други причастие, които ти трябват за глагола haber, когато го спрягаш в Preterito perfecto de Indicativo и Subjuntivo, Pluscuamperfecto? Ако е така и не те плашат и затрудняват, значи си адски добре с езика smile
sand_team
sand_team
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : From The Music World <333
Рожден ден : 06.03.1993
Години : 31
Мнения : 6489
Дата на рег. : 14.04.2009

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Юни 30, 2010 9:52 pm
Ама то донякъде зависи и в коя облас ще живея, все пак там са разделени на 4-5 области и там е различен ..
..Miss Arrogant..
..Miss Arrogant..
Състезател
Състезател
Female
От : .. Somewhere where u have never been !..
Мнения : 1864
Дата на рег. : 26.05.2010

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Юни 30, 2010 9:54 pm
doh ...
varto11
varto11
Модератор
Модератор
Male
От : Шумен
Рожден ден : 17.11.1997
Години : 26
Мнения : 2039
Дата на рег. : 23.07.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Death Note, Fullmetal Alchemist, Another, Avatar the last airbender, Avatar the legend of Korra

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Юни 30, 2010 9:58 pm
Здравейте. Сори, че така влизам чата ви, но tobiantonfan и аз бях в Германия за месец и половина и научих доста думи. *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 787605 Та ко пр?
sand_team
sand_team
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : From The Music World <333
Рожден ден : 06.03.1993
Години : 31
Мнения : 6489
Дата на рег. : 14.04.2009

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Юни 30, 2010 9:58 pm
Малко се притеснявам, че няма да познавам никой там..
..Miss Arrogant..
..Miss Arrogant..
Състезател
Състезател
Female
От : .. Somewhere where u have never been !..
Мнения : 1864
Дата на рег. : 26.05.2010

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Юни 30, 2010 10:01 pm
*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 673771 Виж Санд.. то е като в 1-ви клас. Никoй не познаваш, ама нещата се нареждат.
sand_team
sand_team
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : From The Music World <333
Рожден ден : 06.03.1993
Години : 31
Мнения : 6489
Дата на рег. : 14.04.2009

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Юни 30, 2010 10:03 pm
Еми да, но ще имам акцент и малко ще е гадно ..
onyx&pink
onyx&pink
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Wonderlnd
Рожден ден : 28.06.1994
Години : 30
Мнения : 2583
Дата на рег. : 13.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Юни 30, 2010 10:03 pm
sand_team написа:Малко се притеснявам, че няма да познавам никой там..
Сопкс щом знаеш езика ше се оправиш ;] а тва което изредеих преди малко си е испанския, истинския испански, не каталунски, латиноамерикански и т.н. Хд *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Юни 30, 2010 10:04 pm
infected.girl написа:*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 673771 Виж Санд.. то е като в 1-ви клас. Никoй не познаваш, ама нещата се нареждат.

Да права си. А и не се притеснявай Санд, скоро ще се научиш хубаво езика, защото той се учи най - добре в чужбина. *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 787605 Стига с мойте отегчаващи глупости. Лека нощ, аз ставам. Вие сте си добре, ама някои хора уте са на работа ...
*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 603270 *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 733997 *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 787605 *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 787605
..Miss Arrogant..
..Miss Arrogant..
Състезател
Състезател
Female
От : .. Somewhere where u have never been !..
Мнения : 1864
Дата на рег. : 26.05.2010

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Юни 30, 2010 10:06 pm
sand_team написа:Еми да, но ще имам акцент и малко ще е гадно ..

*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 4 242502 Да те питам в България колко диалекта има ?? Всеки си говори както си иска и на никoй не му пука кой как говори. Предполагам, че и там ще е така.
sand_team
sand_team
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : From The Music World <333
Рожден ден : 06.03.1993
Години : 31
Мнения : 6489
Дата на рег. : 14.04.2009

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Сря Юни 30, 2010 10:18 pm
България си е България, но в чужбина ако идваш от чужда държава, понякога започват яко да те подиграват, а това да разберат, че си от България, започват да викат "А, ама там мислех, че имало само цигани", "Къде пък е това?", "Въх, каква малка държава" и тн. Или са големи нацисти, като ти викат "Млъквай, ти нямаш право на глас, защото идваш от чужда държава!". Това не е конкретно за Испания, а за една друга държава, чувала съм пък, че ако разберат, че си от друга държава си им адски интересен (За Канада говоря), а ако разберат, че си и от друг континент, мега ЯК им ставаш..
Sponsored content

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите