Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
sаsukе_
sаsukе_
Развиващ се
Развиващ се
Male
От : Silistra
Рожден ден : 03.05.1994
Години : 30
Мнения : 59
Дата на рег. : 12.07.2010

red Respect

Сря Юли 14, 2010 12:03 am
Градът е Пловдив, имената са Крум и Цецо, още от 5 годишни двамата започват да свирят на пиано, но мястото където придобиват истинските си музикални умения е националното училище за музикално и танцово изкуство “Добрин Петков”. В началото Крум и Цецо проявяват интерес към Break Dance-а в последствие разбират че нещото което наистина ги вълнува е музиката. Годината през която настъпва време за нещо по-сериозно е 2002-ра, а именно тогава се създава група Respect. В началото са намесени повече от тези две лица в сформирането на групата като броя на членовете достига дори до четирима души, но за съжаление останалите спират да се занимават с хип-хоп и продължават по свой път.
През 2005 Respect закупуват техника и създават свой лейбъл носещ името “Respect Records”, по този начин Respect дават шанс и на други талантливи изпълнители от Пловдив и региона да осъществят идеите си.
В сайта ще намерите голяма част от музикалното творчество на групата, както и интервюта с тях, видеоклипове към песни, инфо за предстоящи събития и свободно може да задавате въпроси за нещата които ви интересуват. Благодарности на всички които подкрепят групата, това значи много.
kiki_chan
kiki_chan
Любител
Любител
Female
От : Юпитер
Рожден ден : 30.05.1995
Години : 28
Мнения : 338
Дата на рег. : 25.12.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Vampire Knight, Death Note, Wolf's rain ..

red Re: Respect

Чет Апр 14, 2011 10:54 pm
На мен Респект много ме радват, защото текстовете винаги са им смислени и винаги са много готини. Просто момчетата си имам талант и знаят как да го използват smile А тук www.respect-bg.com ако някой се интересува може да намери повечето им изпълнения
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите