Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Вярвате ли в любовта !? Защо?

+27
s.m.i.l.e.p.e.s.t
Charlliee
mimi4etyYy
liuba4e
Hinata5
Shinoku
RealSasuke
fustyk1
Melancholic
Butterfly
Thэ Dark Girl
.:†en-Ji - chan:.
gabimoli
Privaте L♥ve
IVE-STORM(bg)
dalin_linda
Tsunade_hime
L E X Ĭ
Hermi
..::*sTupid_girL*::..
Топчету
onyx&pink
-*-What The Hell-*-
.: Gangsta_4_life :.
Mega Pwn!
BeautifulQueenStyle
Lover.
31 posters
Go down

Вярвате ли в любовта !?

9 - 18%
8 - 16%
15 - 29%
19 - 37%
 
Общо гласове: 51
 
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Вярвате ли в любовта !? Защо?

Пон Авг 02, 2010 12:44 pm
First topic message reminder :

пфф..тая тема я напрайх.. всъщтност и аз нз за кфо точно, но една от причините е, че ми беше интересно дали само аз от тоя сайт не вярвам в любовта! :д Мии.. да не вярвам, даже ако ме питате тфа е най-глупавото нещо :д. А ии то сега освен само да се зарибяваме един друг или да гледаме с кого да се наебем няя нищо повече :д. Пък и да си призная мн мразя романтиката ии тея др глупости, тфа е само лично мнение eстт. Вярвате ли в любовта !? Защо?   - Page 2 787605


Последната промяна е направена от B.I.T.C.H на Съб Мар 12, 2011 5:04 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

.:†en-Ji - chan:.
Развиващ се
Развиващ се
Мнения : 38
Дата на рег. : 15.10.2010

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Чет Окт 21, 2010 9:25 pm
...ааз не вярвам 'щот' ми изглежда адски тъпо особено това да държиш някое гъзарче или снобарче за ръчичка и да му викаш мило и да се натискате по улиците с цел да ви видят всички, че ходите и да почнат да ви поздравяват и бла-бла-бла-бла... Вярвате ли в любовта !? Защо?   - Page 2 92542 Вярвате ли в любовта !? Защо?   - Page 2 81406 doh blahblah ....абе адски тъпо е....е някой по-голям може да има друго мнение ама моето е това, нищо че и на такива от моя клас дето аз ги наричам кy*** си го правят това където им скимне...ма те са чалгарки и аз ги мразя и не ми пука за тях... doh Вярвате ли в любовта !? Защо?   - Page 2 81406 blahblah
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Чет Окт 21, 2010 10:16 pm
И да, и не... Вижте сега, може наистина да съществува нещо такова, като чувство... Аз под любов разбирам да сте с някого, защото се харесвате, държите един на друг и т.н. ... Обаче далеч не спадам към идеала за чувствителни момичета... А и за мен галени имена като "мило", "сладурче" и така нататък са... просто ужасни. А ето и една истина: момчетата имат прекалено голямо его, и веднага, щом им писне, те зарязват... Не казвам че вс са такива, но с повечето определено е така... Бтв, това си е мое мнение, все пак всеки има право да го изрази, нали...
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Чет Окт 21, 2010 10:51 pm
Privaте L♥ve написа:
Не знамм каkво точно да отговоря .. ми да, вярвамм .. и не разбирам защо всички сте толкова резервирани .. има любовв .. това, че са ви захвърлили .. просто е бил пореднияя бройkар .. ;] но има и специални хора. а останалиите са само за чукк, прасс и бегай .. ;]]

Дани, не става дума за това, кой колко е резервиран ии дали някой е разбил на някой си сърцето и затова сега този/тая не вярва в любовта.

Давам ти за пример мен. Аз не вярвам в любовта не щоту някой си там ме бил зарязал или нещо такова,, мнее просто всички момчета са ми супер здухани и скучни, аа аз такива неискам.Искам някойй.. различен с който да не е както обикновенно.. харесваме се, зарибяваме се, стаа ме гаджета, минават еди си колко седмици ии накрая късаме щоту ми е супер скучен.:д Освен това,, обичам предизвикателствата, така чее няя да е зле да бъде някой който е труден за залавяне!! хд Просто,, въпроса е '' вярваш ли или не'' Ааа защоо ? ,, ми всеки си има различен отговор на въпроса.

Но определеноо...тия на които историите им са от типа ''гаджето ме заряза ии затова вече не вярвам в любовта'' определено не го мислят наистина.Просто се праятт наа.. и аз незнам на кфи,, ноо такива преструващи се на мноо силни след разядал с гаджето ги има много.

Thэ Dark Girl написа:А ето и една истина: момчетата имат прекалено голямо его, и веднага, щом им писне, те зарязват... Не казвам че вс са такива, но с повечето определено е така...


Дамм..права си!Само дето понякога има и момичета на които бързо им писват гаджетата и ги зарязват. :дд

Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Нед Фев 13, 2011 4:32 am
Вярвате ли в любовта !? Защо?   - Page 2 751198 От всички коментари, които четох мога да отсъдя, че никой не знае какво е значението на думата "любов"... Ако е това:
...ааз не вярвам 'щот' ми изглежда адски тъпо особено това да държиш някое гъзарче или снобарче за ръчичка и да му викаш мило и да се натискате по улиците с цел да ви видят всички, че ходите и да почнат да ви поздравяват и бла-бла-бла-бла...
или това:
...Любов тфа е няква измама!! Мн ме дразнят "влюбените" понякога :д ии btw: аз също мразя романтиката ;x;x Мразя i всяка една лъжа, и за тва и не вярвам на подобни глупости като " Ти си най- красивата, тези твои очи ...." и тн., защото знам, че...
мога да кажа, че писаните неща са смешни и глупави. Мисля още, че сериозно трябва да конкретизирате ценностната си система и да сложите правилните понятия на точните места, за да не достигате до глупави изводи, като по-горе изброените. За любовта са изписани книги, правени са филми, строели са паметници и нищо от тези изведени изводи ги няма в тях. Пък и според мен самото чувство като усещане ни отделя от животните и от заложения инстинкт за продължаване на вида. Демек ако любовта я няма като светоусещане, няма да се различаваме от животните и техните периоди на размножаване Вярвате ли в любовта !? Защо?   - Page 2 242502

По темата: вярвам в любовта. Но и тя като всичко друго се класифицира в няколко графи. Никога не съм вярвала в приказки за най-хубавите очи или най-хубавите цици, но това не означава, че я няма. Получава се нещо от рода на една мисъл, която бях чувала преди време: "Жената трябва да се влюби, за да прави секс; мъжът трябва да прави секс, за да се влюби!" и другата: "Жената обича с ушите си." Сами преценете къде бъркате. Пък и освен това да извеждате твърди понятия като има или няма и то на 13-16 години, не е ли малко раничко? Пък и доводите в подкрепа, че я няма, са блудкави, защото те само доказват, че неправилно разбирате самата дума и съвсем неправилно имате някакви очаквания...

Както казах по-рано, любовта се класифицира и може да премине на няколко етапа. При мене бе любов от пръв поглед, бурен секс, романтика от рода на нощти, в които сме стояли прегърнати в леглото и сме си говорили за любовта, за смъртта, за филми, за музика, за книги... После премина в синхронизиране на характери. Сега не мога да си представя живота без него.
Никога не ми е казвал, че ме обича в очите, но пък последният път, когато дойде майка ми на гости, двамата се отделиха и си говореха нещо. На другият ден мама каза само няколко думи: "Той те обича толкова много." Така, че... какво още да добавя?

Вярвам още и в любовта между родител и дете. Единствената любов, която може да те накара да пожертваш живота си, ако се налага без изобщо да се замислиш. Пък и стойностна е онази любов, която те кара да направиш жертва, не само да дрънкаш простотии и да си мислиш, че успяваш.
Melancholic
Melancholic
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
Мнения : 831
Дата на рег. : 01.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Нед Фев 13, 2011 7:14 pm
момчетата имат прекалено голямо его, и веднага, щом им писне, те зарязват... Не казвам че вс са такива, но с повечето определено е така... Бтв, това си е мое мнение, все пак всеки има право да го изрази, нали...[/b][/color][/font]
Пфф я бегайте с ваще глупости.Имали сме голямо его , не просто не е казано , че , че ние зарязваме по-вече. Иначе съм на мнение , че ако наистина харесваш някого(и той теб) , значи има любов
П.П Съгласен съм с cool cheryll до някъде
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Нед Фев 13, 2011 8:54 pm
Уф, както и да го погледнем по тази тема може да се спори ужасно много по простата причина, че всеки има различно мнение и всеки възприема по различен начин любовта. Ок, любовта съществува. Все пак всеки човек в живота си колкото и да не му се иска се е влюбвал истински поне веднъж.
Но тук въпроса не е дали съществува или не, а дали вярвате в нея.Има разлика .. поне според мен! Аа и да, не става въпрос за любовта между майка и дете, между прители или семейство .. става въпрос за оная любов в която се смята, че намираш уж сродната си душа и искаш да живееш с този човек завинаги! Ако трябва да съм честна .. тази любов съществува, ноо не и за винаги както е по филмите или книгите! Отначало наистина има любов, романтика и тн ( всички останали истински и чувствителни моменти между двама души ) но с времето нещата се променят и остава само приятелството и уважението между двамата човека! Все пакк .. не мисля че на 55 години някой ще обича някого толкова страстно колкото го е обичал и когато е бил на 23! ;d Така, че според мен има любов, но не вечна .. аа и любовта е зависима от много неща.. особенно в днешно време! За пример давам парите ( нещото което движи света и без което никой неможе ). Колкото и да се обичат двама човека, ако нямат пари, постоянно са изнервени и живота им въобще не е кой знае колко цветен, надали завинаги ще се обичат и винаги ще за заедно! Но както и да е, както казах по тая тема има най-различни мнения така че не мисля да продължавам! : )
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Нед Фев 13, 2011 9:36 pm
Добре де, аз ли съм тъпа или темата от "Вярвате ли в любовта?" се превърна в "Съществува ли любовта?". Само като погледнеш 90% от отговорите ще отсъдиш, че именно това се обсъжда и аз като повечето се повлиях да напиша коментара си от изведените мнения преди мен. Наистина си права, че любовта е чисто субективно усещане и като такова, темата естествено ще е спорна, така, че няма какво да добавя към това мнение. Но все пак е напълно възможно любовта да се конкретизира и да се даде обща теория, валидна за почти всички индивиди. А именно:
Любовта е чувство на привързаност, грижа, привличане, симпатия, в някои случаи произлизащо или съпътствано и от сексуалното привличане. Най-общо това е потребността човек да бъде всеотдаен към друг човек. Любовта е дълбоко, неизразимо чувство, което се споделя от близки, влюбени, и такива, които имат интимни отношения.

В по-общ смисъл любовта е чувство, характерно не само за хората. Например в чисто биологично-физиологичен аспект любовта може да се изрази с грижата на родителският индивид към малките. За някои любовта е дори синоним на секс, изразяваща се като състояние, в което полово зрели индивиди се съвокупляват. В психологически план любовта е силната привързаност към друг човек, индивид, а в социален - е необходимост от (личностен, когато е за хората) контакт.

Това е малък цитат от страница в уикипедията. Както се забелязва любовта може да бъде разглеждана от много ъгли, включително и тази между майка и дете. Така, че щом не това се пита в темата, от тук следва по пътя на логиката, че въпроса е зададен напълно неправилно. Вярвате ли в любовта !? Защо?   - Page 2 242502 Следователно трябва да се коригира заглавието.

Пък и думите:
Ако трябва да съм честна .. тази любов съществува, ноо не и за винаги както е по филмите или книгите! Отначало наистина има любов, романтика и тн ( всички останали истински и чувствителни моменти между двама души ) но с времето нещата се променят и остава само приятелството и уважението между двамата човека! Все пакк .. не мисля че на 55 години някой ще обича някого толкова страстно колкото го е обичал и когато е бил на 23!
показват способност да разсъждаваш обективно. То това си е истина и ако някой, който още не го е разбрал, може само да навакса пропуска си сега! Но пък твърдението, че вечна любов не съществува е мааааалко пресилено. Защото човека винаги се е вълнувал от това чувство и го пресъздавал в делата си. Дали чрез книга или симфония, за него любовта е била вечна. Доколкото мога да си спомня Тадж Махал в Индия е строен след смъртта на любимата на махараджата и с монумента той е показал на света, дори и днес, че я обичал, въпреки, че е била мъртва... Друг случай: Ева Браун се самоубива в бункера заедно с Афолф Хитлер... Мога да посоча още много примери за истинска любов, която е извън границите на времето и остава като вечна.

Това, че днешната младеж неправилно възлага някакви очаквания от любовта като това "да държиш ръчичката на момчето и да се мляскаш с него по улицата" си е заблуда от където и да го погледнеш. Защото пък съществуват такива хора като мен, които мразят да се целуват на улицата или да показват нещо явно.

Което пък ме навежда към основната ми теза. Вярвам в любовта. Вярвам до мозъка на костите си, че съществува, че е способна да промени мирогледа ти, да промени света ти... Може да те накара да полетиш или да те срине в земята... Но и при двата случая я има и аз вярвам в нея. Това последното малко романтично се получи Вярвате ли в любовта !? Защо?   - Page 2 242502

Съжалявам, ако с нещо съм обидила когото и да е било. Не е било съзнателно. За мене тази тема е закрита. smile
fustyk1
fustyk1
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
От : Япония
Рожден ден : 29.11.1998
Години : 25
Мнения : 528
Дата на рег. : 14.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Hight School of the Dead.

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Пон Фев 14, 2011 12:09 pm
Аз спецялно мисля, ч е любовта съществува ( :

и че всеки трябва да вярва в нея ; ))

Без нея спецялно, аз немога да живея ' (*) . .
RealSasuke
RealSasuke
Приятел
Приятел
Male
От : Amsterdam
Рожден ден : 17.12.1993
Години : 30
Мнения : 821
Дата на рег. : 17.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach,Naruto shippuuden,Death note,Darker than black,Air Gear

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Пет Фев 25, 2011 9:07 pm
Вярвате ли в любовта !? Защо?   - Page 2 954997 Не,защото "Защо" завършва на "О"!
Shinoku
Shinoku
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Konoha
Рожден ден : 20.10.1998
Години : 25
Мнения : 94
Дата на рег. : 14.03.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto {Shippuuden}

red Вярвате ли в любовта !? Защо?

Пет Май 27, 2011 5:59 pm
Ми мойто мнение е,че не че любовта не същестува.Аз лично не вярвам в това чуство.Има си хора,които вярват и те не са много но това прави ли ги лигли,кифли или тем подобни?!-НЕ!Просто тази дума "любов" като я чуя и ми става лошо.Това чуство за мен е мъртво и не заради щот са ми разбивали сърцето,ами защото живота ми е прекалено кратък вече за да се занимавам с любовта.Прекално много болка съм изживяла за толкова кратко време,че да започна да вярвам! ^^ ... това си е лично мое мнение само това искам да кажа ;]
Hinata5
Hinata5
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : няма значение
Мнения : 58
Дата на рег. : 15.06.2011

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Нед Юни 19, 2011 2:09 pm
преди вярвах и се борих ,но вече не вярвам и за напред не мисля да вярвам Вярвате ли в любовта !? Защо?   - Page 2 4485 rev
Hinata5
Hinata5
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : няма значение
Мнения : 58
Дата на рег. : 15.06.2011

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Нед Юни 19, 2011 2:09 pm
C H I B I * написа:Аз преди вярвах в любовта,но уви вече не! Защо ли?Защото,така наречената дума любов не съществува,все едно произнасяш думата болка.От това нещо което се нарича ''любов'' само страдаш.Спрях да вярвам в нея,заради момчетата!Те само си играят с теб,и те възприемат като играчка да си играеш с нея 5-6 дена и да я захвърлиш,защо?Хех,защото си видял друга по-интересна игарачка.Точно това стана с мен и него препоръчвам наникого!Защото все едно се чустваш като захвърлен боклук и чуството не е никак приятно!!! И ние момичетата се поддаваме на шибаните си чуства и ,разбиват сърцето ни като стъкло. Вярвате ли в любовта !? Защо?   - Page 2 237697
liuba4e
liuba4e
Състезател
Състезател
Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Години : 30
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Нед Авг 14, 2011 5:13 pm
Ей наранили са ви един, два пъти и не вярвате. Лиготийки до шийки. Има далеч по - стойностни неща от любовта, ама така и така съм в тази тема...

За мен тя съществува, само за семейството ми, разбира се. Не мога да си представя да обичам някой непознат, но ако го обикна, то сто на сто ще е вечно. Но както казах, има далеч по - важни неща от любовта, и не се замислям много, много за това, за да не си навявам лоши спомени, но тя за мен е най - шибаното и тъпо чувство, защото... и аз не знам, защо. Един ден обаче, се надявам да стана толкова съвършена, колкото никой никога не бил, а именно да не чувствам, нищичко. Дай боже. (Най - лигавия ми коментар) Вярвате ли в любовта !? Защо?   - Page 2 92542 Вярвате ли в любовта !? Защо?   - Page 2 76576
mimi4etyYy
mimi4etyYy
Новородено
Новородено
Female
От : Котловината в планината под гората
Мнения : 2
Дата на рег. : 24.08.2011

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Чет Авг 25, 2011 2:15 pm
До колкото разбрах се отказвате да вярвате в любовта, заради едно-две ш*бани копелета, дето са ви зарязали. @ И нима е било ваша любов, вашата тръпка, вашето любовно преживяване за цял живот. Е, момиченцата ми, това не е било любов. Истинската съкровенната и истинската любов идва и не пита, дали вярваш в нея, дали е умесно да се влюбиш сега и дали другия ще ти отвърне. Любов е да ти се подкосяват краката, когато любимия те доближи, да се влюбваш в него всеки ден все повече и да няма нужда от думи, когато си разтроена, а само да виждаш в очите му, че го е грижа. Вярвате ли в любовта !? Защо?   - Page 2 23388 И под любов нямам предвид тази от филмите с лигавите именца и скъпите подаръци. Любовта е чувство, а не действие. И, ако не е станало ясно, аз вярвам в любовта, въпреки, че са ме отблъсквали много момчета.
Charlliee
Charlliee
Любител
Любител
Female
От : Konoha
Мнения : 248
Дата на рег. : 18.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippupuden,K-ON,Lovely Complex,Vampire Knight

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Пет Ное 18, 2011 7:40 pm
Да,има я но не за всички.Много хора често страдат заради нея,но има и щастливи - аз съм и от двете smile
s.m.i.l.e.p.e.s.t
s.m.i.l.e.p.e.s.t
Член на суб група
Член на суб група
Female
От : София ... ;()
Рожден ден : 27.12.1998
Години : 25
Мнения : 1517
Дата на рег. : 30.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama и други...

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Пет Дек 09, 2011 3:38 pm
cool cheryll , ще дам малък пример от твоят лексикон. Вярвате ли в любовта !? Защо?   - Page 2 534153

Хаха... Имам гадже от осем години. Единственият човек, който обичам до мозъка на костите си и който ме приема със всичките ми недостатъци. Страхотен човек. Неведнъж ми е доказвал любовта си. Повтарям: не да дрънка за нея, а да ми я доказва, за да я почувствам.

За да напишеш това в лексикона,според мен,трябва да е наистина важно за теб,но в случая говоря за едно общо кратно от всички ви.Освен това ти си казала,че за любов не трябва да се дрънка,ами да се доказва! star

На 60% от хората,са им приказвали само!Нали така:само да знаеш колко си те обичкам,мило,коте и т.н.! koye

Според мен има един човек в целият свят,който е специално за теб.Може да е ..какъвто ще да е..по националност или т.н.!Просто веднага инстинкта ти казва:Това е той/тя!

П.п-Аз съм момиче,но познавам момчета,чието его не е никак огромно!Не всички са надути глупаци. Вярвате ли в любовта !? Защо?   - Page 2 921109
s.m.i.l.e.p.e.s.t
s.m.i.l.e.p.e.s.t
Член на суб група
Член на суб група
Female
От : София ... ;()
Рожден ден : 27.12.1998
Години : 25
Мнения : 1517
Дата на рег. : 30.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama и други...

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Пет Дек 09, 2011 4:28 pm
И нещо,което пропуснах да добавя.Я СИ ПОГЛЕДНЕТЕ ПОДПИСА НА ПРОФИЛА..
99% са с обръщение към противоположният пол.И не сестрински или братски чувства.
Давам пример:
You free ticket to hell,from me honey-може и за друг да се отнася Вярвате ли в любовта !? Защо?   - Page 2 751198
love my love Вярвате ли в любовта !? Защо?   - Page 2 242502
cool cheryll също! smile
или пък:Картинки на TVD(THE VAMPIRE DIARIES)(много ги обичкам тези) Вярвате ли в любовта !? Защо?   - Page 2 631890 ,на които Стефан и Елена или Деймън и Елена си разменят целувки и прочие!!
Не че нещо ама би трябвало да подкрепите мнението си! whoah Вярвате ли в любовта !? Защо?   - Page 2 242502 Вярвате ли в любовта !? Защо?   - Page 2 787605
Charlliee
Charlliee
Любител
Любител
Female
От : Konoha
Мнения : 248
Дата на рег. : 18.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippupuden,K-ON,Lovely Complex,Vampire Knight

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Пет Дек 09, 2011 5:00 pm
Да вярваш в нещо невидимо не е лесно,но съществуващо за всеки - стига да го откриеш и да се бориш Вярвате ли в любовта !? Защо?   - Page 2 787605
чикито
чикито
Развиващ се
Развиващ се
Мнения : 50
Дата на рег. : 10.12.2011

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Нед Дек 11, 2011 11:15 am
Честно казано щом я има, аз вярвам.Споре вас, защо има филми,има книги и сапунени сериали, на мен ми пука.Аз може да изглеждам във вашите очи една хлапачка дет не знае нищо за реалността, но това е друга тема.
Ако кажем,че например любовта е човек,а вие изтривалка.Този човек минава по вас,тъпче ви и лепи дъвки по вас, и кво?То това не значи,че няма да дойде една дружелюбна чистачка , да си те отнесе вкъщи,да те изкъпе и да те черпи по кафе.Тогава при кой бихте останали, при тъпкача или при чистачката?Ми естествена,че при чистачката яяя.И защо?Щото тя се грижи за вас и няма да ви причини болка.


От друга страна трудно се намират подходящите хора.Знам,че повечето момчета просто си играят с теб, колкото да попълнят списъка с момичета.
А когато срещнеш подходящия, ти не спираш да мислиш за него.Този човек те прави щастлив и ти му отвръщаш със същото.Защо мислите,че родителите ви имат брак 14 и повече години?Защото се обичат.

П.П. не си налагам мнението.Всеки има свободно слово.Живеем в свободна страна

Каква философка сам станала
agressivebitch
agressivebitch
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : село Видин / Еспоо , Финландия
Рожден ден : 02.10.1997
Години : 26
Мнения : 2659
Дата на рег. : 04.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: SHIKI * DANCE IN THE VAMPIRE BUND * KUROSHITSUJI

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Пон Дек 12, 2011 2:57 pm
Няма думата любов без думата болка!
Това чувство е се води за ' уникално ' и ' неописуемо ' .
Никога не съм се влюбвала, а и не искам.
В повечето случаи , да не кажа всичките , защото е прекалено мащабно , накрая момичетата страдат и си бършат сълзите , а на момчетата не им дреме.
Аз съм на мнения , че ако двама души ходят (момиче + момче) е най - добре момичето да бъде до момчето , да го харесва , да се грижи за него и всичко останало, но без да се влюбва!
Да , вярно е , че никой не те пита - Искаш ли да се влюбиш? (да или не) . Доколкото знам то просто става от вътре!
Може би вярвам до някъде в любовта , но по-голямата част от мен мисли , че това е сбор от лични интереси !
6u6u
6u6u
Учaщ се
Учaщ се
Male
От : Burgas
Рожден ден : 27.01.1997
Години : 27
Мнения : 85
Дата на рег. : 27.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, Lovely Complex, HOTD

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Вто Дек 13, 2011 9:47 pm
Вярваш, не вярваш .. любовта съществува и щом настъпи момента, в който удари и теб самия, тоя въпрос вече губи значение .. Разбира се, щом ти разбият сърцето, заболява те и едва ли не се убеждаваш, че любов няма .. Ами, щом няма, тогава защо сърцето е разбито и боли? ... Това е мнението ми, доколкото съм способен да знам на моята възраст.. Аз също имах много силни чувства към едно момиче до преди няколко месеца .. доста трайни и неугасващи .. Първо ходихме около половин година и малко .. след това се разделихме за много време, но аз си останах хлътнал .. после се сабрахме и аз бях толкова щастлив, че няма накъде и тогава най - неочаквано, на 3-тата седмица, тя ме остави ... да, заболя .. да, дори сълзи пророних ... но не мога да бъда сигурен и да нарека това любов .. И чрез този досадно дълъг пост, всъщност искам да кажа, че само заради една или няколко злощастни връзки, завършили с болка за нас, и то в периода от 13-14 до 18-19 години .. (етапът, в който човек едва е тръгнал по своя път в жестокия и несправедлив свят) да отстраним думата "любов" от речника си и самото чувство от сърцето си, и да не дадем шанс на някоя бъдеща, по-силна, по-трайна и по-истинска любов.. И най-важното - по-щастлива ..

Това е моят поглед върху нещата .. Благодаря на този, който не го домързя да цялата тая "досада", която написах .. Peace! Вярвате ли в любовта !? Защо?   - Page 2 10436
s.m.i.l.e.p.e.s.t
s.m.i.l.e.p.e.s.t
Член на суб група
Член на суб група
Female
От : София ... ;()
Рожден ден : 27.12.1998
Години : 25
Мнения : 1517
Дата на рег. : 30.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama и други...

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Чет Дек 15, 2011 3:25 pm
6u6u написа:Вярваш, не вярваш .. любовта съществува и щом настъпи момента, в който удари и теб самия, тоя въпрос вече губи значение .. Разбира се, щом ти разбият сърцето, заболява те и едва ли не се убеждаваш, че любов няма .. Ами, щом няма, тогава защо сърцето е разбито и боли? ... Това е мнението ми, доколкото съм способен да знам на моята възраст.. Аз също имах много силни чувства към едно момиче до преди няколко месеца .. доста трайни и неугасващи .. Първо ходихме около половин година и малко .. след това се разделихме за много време, но аз си останах хлътнал .. после се сабрахме и аз бях толкова щастлив, че няма накъде и тогава най - неочаквано, на 3-тата седмица, тя ме остави ... да, заболя .. да, дори сълзи пророних ... но не мога да бъда сигурен и да нарека това любов .. И чрез този досадно дълъг пост, всъщност искам да кажа, че само заради една или няколко злощастни връзки, завършили с болка за нас, и то в периода от 13-14 до 18-19 години .. (етапът, в който човек едва е тръгнал по своя път в жестокия и несправедлив свят) да отстраним думата "любов" от речника си и самото чувство от сърцето си, и да не дадем шанс на някоя бъдеща, по-силна, по-трайна и по-истинска любов.. И най-важното - по-щастлива ..

Това е моят поглед върху нещата .. Благодаря на този, който не го домързя да цялата тая "досада", която написах .. Peace! Вярвате ли в любовта !? Защо?   - Page 2 10436

Ето това беше.Не мисля,че има нужда повече да се спори.

(Пич) ти се изказа по-добре от всички,дори и от мен(въпреки,че ми е кофти да го кажа Вярвате ли в любовта !? Защо?   - Page 2 242502 )!
6u6u
6u6u
Учaщ се
Учaщ се
Male
От : Burgas
Рожден ден : 27.01.1997
Години : 27
Мнения : 85
Дата на рег. : 27.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, Lovely Complex, HOTD

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Пет Дек 16, 2011 4:39 pm
Благодаря! blush
чикито
чикито
Развиващ се
Развиващ се
Мнения : 50
Дата на рег. : 10.12.2011

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Нед Яну 22, 2012 12:22 pm
ееееее най-сетне някое момче да се престраши да си изкаже мнението
пич рядко се срещат такива момчета
другите се мислят за мъжкари,а всъщност са едни въшки досадни
Lost November
Lost November
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
Рожден ден : 31.08.1998
Години : 25
Мнения : 938
Дата на рег. : 15.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: sekai-ichi hatsukoi;junjou romantika;koisuru bokun;hellsing;claymore;soul eater;death note..

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Вто Яну 31, 2012 10:40 pm
любов,това е като дрогата...радвате докато е край теб,а като се изчерта...страдаш Вярвате ли в любовта !? Защо?   - Page 2 519416
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Вто Яну 31, 2012 11:31 pm
Вярвате ли в любовта !? Защо?   - Page 2 2217360_460s
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Чет Фев 02, 2012 12:40 pm
Честно да ви кажа, дори и да съществува, за всеки думата '' любов '' се характеризира по различен начин. За един е розички, целувки, мили думи и споделяне, за друг - сигурност, вяра, разбирателство и сходни характери, а за трети - секс, взаимни интереси и чисто чувство за притежание. Любовта е нещо, което независимо от всичко, което ти се случва, винаги те кара да се връщаш при един определен човек. И все пак, тя никога не може да се опише само с една дума. Дори не съм сигурна, че тази дума е '' любов ''. Това е просто чувство, което всеки намира и възприема по - различен начин, но някои от последствията са общи за всички. Както има добри черти, така има и лоши. Винаги съм смятала, че това, малко или много си е глупаво чувство, но пък понякога може да върши и чудеса. Да не споменявам й, че така наречената любов е зависима от много неща, ососбено в днешно време. Естествено, всичко си зависи и от самия човек. Лично аз не вярвам в нея, защото нито съм я изпитвала, нито съм я видяла, все още. И, само да отбележа, че нищо не е вечно, дори и това. Има неща, които могат да ти втълпят, че е така, или да заменят някакво чувство, но то никога няма да е това, което е било в действителност, от самото начало.
Sponsored content

red Re: Вярвате ли в любовта !? Защо?

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите