Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
[ YqYq ]..xD^
[ YqYq ]..xD^
Фен
Фен
Female
От : SHINee World ~
Рожден ден : 04.04.1996
Години : 28
Мнения : 583
Дата на рег. : 25.01.2010

red Nobuta Wo Produce

Нед Сеп 12, 2010 2:39 am
Този филм е класика! ooo da Няма човек, който да е фен на азиатското кино и да не е гледал Nobuta Wo Produce. Оттук е началото. Разбира се има и др филми, които могат да са в списъка, но да не правя сега реклама. Nobuta Wo Produce  787605 Та, тази "класика" е любимата ми японска драма. Не защото Ямапи Nobuta Wo Produce  811726 или Каме, Маки - все познати лидери са главните актьори, а защото сюжетът е страхотеен. Не мога да не спомена и участието на Toda Erika и Yuto Nakajima. Има момемти, които ни напомнят за нещата които се случват и при нас. На пръв поглед сюжетът изглежда банален, но едва след като се изгледа може да се разбере колко е добър филмът. Става дума за трима младежи, които са напълно различни и затова как постепенно се сприятеляват. Имаме си лидер на класа-обичан от всички момичета и момчета, един шемет на класа, който докато слиза по стълбите размахва ръце и вярва в "силата на прасетата" както и едно момиче аутсайдер. Любовта също не може без да се намеси...
Какво ще преживеят в името на общата цел..сами си направете изводите ^.Ще се повторя, но да не забравяме кои са звездните актьори.

Ще ви издам нещо което не е известно на много хора. В интервю със самият Ямапи, той споделя, че с Каме са се сбили в гимназията преди да разберат за снимките на филма. В началото са странели един от друг, но са разбрали как трябва да постъпят. Един на друг са се извинили на официялна вечеря, за да могат снимките на филма да бъдат заснети благополучно. Nobuta Wo Produce  787605 Кой знае защо точно тях са ги навили за тези роли. ~_~ Е, поне нашите талантливи японци са супер професионалисти и това никак не си проличава във филма, пък и те стават мн, мн добри приятели. Nobuta Wo Produce  631890




Nobuta Wo Produce  Untitled6tr
Nobuta Wo Produce  0004gxz2
Nobuta Wo Produce  Dfgfdgfdg6yx
Nobuta Wo Produce  Nobuta_Wo_Produce_OT3_by_xcry

Линк към замунда с бг субс:
http://zamunda.net/browse.php?search=Nobuta+wo+produce+&cat=0&incldead=1




## Режисьор : Hitoshi Iwamoto, Norika Sakuma

## В ролите : Kazuya Kamenashi, Tomohisa Yamashita, Maki Horikita

## Държава : Япония

## Година : 2007

## Брой епизоди : 10

## Времетраене : Около 45 минути на епизод

## Резюме : Киритани Шуджи е много популярен в училище и се разбира с всички, той е този, на който всички могат да разчитат. Но това, което те не знаят е , че Шуджи зняе колко предвидими са неговите съученици и го използва в своя полза. Неговата показна фасада като "Шуджи-кун" е просто роля която играе в училище. Честно казано, той просто е отегчен.,

Човекът, който Шуджи не може да понася е Кусано Акира.За разлика от Шуджи, Акира е просто досаден, смее се странно, говори странно и действа странно. Никой в класа не взима Акира на сериозно. Шуджи не може да го понася и се вбесява, когато Акира прави каквото си иска дори когато Шуджи му показва колко му е неприятен.

Нещата се нагорещяват когато в класа на Акира и Шуджи идва нова ученичка, името и е Котани Нобуко. Момиче без никакво самочувствие и увереност, с тежко минало, което цял живот е било тормозено и подигравано от всички (най-вече съучениците си).

Тогава Акира и Шуджи решават, че за да употребят младостта си както трябва (понеже са отегчени от всичко), ще продуцират(ще превърнат Котани Нобуко в най-популярното момиче в училище). Едно от условията обаче е, никой да не разбира, че работят заедно.

Като цяло това е история за истинско и силно приятелство междуу хора които, ако не са попаднали в подобни специални обстоятелства, не биха били заедно. ooo da
Flying Cat
Flying Cat
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Пловдив
Рожден ден : 18.04.1926
Години : 98
Мнения : 2163
Дата на рег. : 12.10.2009

red Re: Nobuta Wo Produce

Нед Сеп 12, 2010 3:33 am
Аз не съм го гледала D:
rev


edit : `M.u.s.h.u.t.0`
Sexy_Mileidy
Sexy_Mileidy
Побъркан
Побъркан
Female
От : КоСмОсА ;]] xD
Рожден ден : 07.10.1994
Години : 29
Мнения : 3174
Дата на рег. : 10.05.2009

red Re: Nobuta Wo Produce

Съб Ное 13, 2010 7:15 pm
УНИКАЛНО тъпо! =.= ''Нобута уа пауър ДЖУУ Ню!!!'' Nobuta Wo Produce  519416 Nobuta Wo Produce  519416 Nobuta Wo Produce  519416
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: Nobuta Wo Produce

Пет Дек 03, 2010 6:55 pm
защо да е тъпо? не съм го гледала още , но не мога да дам мнение, един от многото азиатски любовни историй Nobuta Wo Produce  153877 Nobuta Wo Produce  787605
Hermi
Hermi
Състезател
Състезател
Female
От : Стола пред компютъра.
Рожден ден : 01.03.1996
Години : 28
Мнения : 1675
Дата на рег. : 14.12.2009

red Re: Nobuta Wo Produce

Нед Дек 12, 2010 7:23 pm
За мен не е тъпо, напротив. Имаше доста смислени неща, а Ямапи е просто уникален ХДД Как слиза по стълбите! Умряла съм да се смея с него, никога не съм предполагала, че може да играе такава шматка, обикновено Каме ни ги представя. Сякаш са си разменили ролите! :Д По всичко личи колко добри актьори са всъщност, а Маки си я знаем, все сладка и скромна. :Д Колкото до сюжета,най ми хареса че не се наблягаше така на любовната история. нещо, което рядко се вижда. Наистина филмчето си заслужава времето, изпълнено е със много смях, ама МНОГО смях, особено ако сте гледали други филми с Ямапи. д; Просто много смях! хД Но също и със обичайните случки на хора като нас- на път да завършат гимназия и да се впуснат в живота като големи, но и едновременно все още носейки детското в себе си. вълшебно е!
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: Nobuta Wo Produce

Нед Авг 21, 2011 3:03 pm
Стана един от любимите ми драми, много ми хареса , че беше точно за приятелството <33 Прекрасен и на последния епизод пуснах една сълза ;д
Sponsored content

red Re: Nobuta Wo Produce

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите