Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Koizora ..

+6
`M.и.s.h.и.t.0`
SunrisE
Thэ Dark Girl
Hermi
Death_Angel
[ YqYq ]..xD^
10 posters
Go down
[ YqYq ]..xD^
[ YqYq ]..xD^
Фен
Фен
Female
От : SHINee World ~
Рожден ден : 04.04.1996
Години : 28
Мнения : 583
Дата на рег. : 25.01.2010

red Koizora ..

Нед Сеп 12, 2010 3:23 am
Тази драма е една от най-драматичните, които съм гледала. Вярно, че пак е ученическа любов и повечето биха си казали " боза" , но да не забравяме, че ученичеката любов може да се окаже много по-болезнена. Този филм не е комедия, екшън, фантастика.. той е драма в пълния смисъл на думата. Сериалът не е дълъг, но е достатъчно привързващ, за да съчувстваме от все сърце на тази млада двойка. Всички момичета си мечатем за подобна първа целувка и любов. В началото ще си кажете, че искате да сте на мястото на Мика* , но ви пожелавам да не изпитате тази болка която изпитва впоследствие тя или в случая на момчетата - Хиро. От друга страна тази любов е толкова чиста и толкова силна, че да ви пожелавам да не изпитате тази болка ме прави дори малко егоистка. Защото всички знаем, че колко по-силна е любовта, толкова по-силна ще е болката от загубата й, особоно на тази крехка възраст. Този филм си заслижава и знам, че няма да останете безпристрастни към героите. Накрая се скъсах да плачаа..
От този филм се запалих супер много по Сето Коджи Koizora ..  811726




Koizora ..  2500601T

Линк към замунда с бг субс:
http://zamunda.net/details.php?id=202101&hit=1



## Режисьор : Kato Shoichi

## В ролите : Мизусава Елена, Сето Коджи, Абе Цуйоши и др.

## Държава : Япония

## Година : 2008

## Епизоди : 6

## Времетраене : ~48 мин./епизод

## Жанр : Драма / Романтичен

## Субтитри : В торента, благодарение на: mrnkaloto

## Резюме : Тахара Мика е свенлива тийнейджърка, тъкмо започваща първата си година в гимназията. Един ден тя бива целуната от Сакурай Хироки - изрусен хулиган с обица от съседния клас. Мика е шокирана и наранена, че нейната първа целувка е била по този начин. От отчаяние тя се опитва да забрави за това, но не подозира, че съвсем скоро ще се влюби. В откриване на любовта, съдбата ще ги сблъска с тъгата и болката, но в същото време те ще израснат и открият силата й, която ще ги направи по-твърди при сблъсъка им с болестта на Хиро. rev
Death_Angel
Death_Angel
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Сърцето на Итачкоооо
Рожден ден : 14.05.1987
Години : 37
Мнения : 699
Дата на рег. : 22.12.2009

red Re: Koizora ..

Нед Окт 10, 2010 6:04 am
Драмата наистина е страхотна Koizora ..  237697 Първо гледах филма, а после и сериала и мога да кажа с ръка на сърцето, че докато ги гледах се разплаках четири пъти Koizora ..  237697 Не ме е срам да го призная, защото е истина. Любовта им беше прекрасна, но една коварна болест ги раздели. Животът е такъв- гаден и жесток Koizora ..  237697 Не позволявайте да ви отнемат първата любов, а изживейте пълноценно и шастливо всяка една секунда от тази любов. Какво друго мога да кажа освен гледайте го - струва си и то много вниманието ви Koizora ..  183921


Последната промяна е направена от Death_Angel на Вто Окт 26, 2010 3:42 am; мнението е било променяно общо 1 път
Hermi
Hermi
Състезател
Състезател
Female
От : Стола пред компютъра.
Рожден ден : 01.03.1996
Години : 28
Мнения : 1675
Дата на рег. : 14.12.2009

red Re: Koizora ..

Чет Окт 21, 2010 9:10 pm
Ох мани я тая драма! Накара ме да плача като бебе!!! Беше страхотна, особено часта с гълабите, който излетяха, когато тя се опита да се квърли... изцивлих като кобила, защото това бе единствения звух който можех да издам от толкова рев. Драмата е страхотна, моля ви да я гледате, защото актьорската игра е просто велика и всичко е толкова... чувствено. Абе заслужава си! rev Koizora ..  811726
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 26
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: Koizora ..

Пон Окт 25, 2010 1:47 pm
Hermi написа:Ох мани я тая драма! Накара ме да плача като бебе!!! Беше страхотна, особено часта с гълабите, който излетяха, когато тя се опита да се квърли... изцивлих като кобила, защото това бе единствения звух който можех да издам от толкова рев. Драмата е страхотна, моля ви да я гледате, защото актьорската игра е просто велика и всичко е толкова... чувствено. Абе заслужава си! rev Koizora ..  811726

И аз така...
Драмата си беше върховна... и доста тъжна rev
Плаках като малко бебе rev
Определено си заслужава, гледайте го
SunrisE
SunrisE
Развиващ се
Развиващ се
Female
Мнения : 55
Дата на рег. : 03.08.2010

red Re: Koizora ..

Вто Ное 02, 2010 8:33 pm
Съгласна съм с горните мнения. От доста време не бях плакала на филм, но този ме накара да рева като бебе. Особено, когато той й се обади по телефона и каза "Усмихни се" и така свърши всико. rev Уникално е и препоръчвам на всеки да го гледа.
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: Koizora ..

Сря Ное 10, 2010 3:01 pm
в момента съм се зарибила сууупер мноо по таквис филми смисал азиатски ли как се водят, но тези сълзи май ще ме откажат от туй сериалче ;дд нее няма ! :Д ще го гледам и се надявам да ми хареса smile
Sexy_Mileidy
Sexy_Mileidy
Побъркан
Побъркан
Female
От : КоСмОсА ;]] xD
Рожден ден : 07.10.1994
Години : 29
Мнения : 3174
Дата на рег. : 10.05.2009

red Re: Koizora ..

Съб Ное 13, 2010 6:39 pm
Тфа го гледах отдавна и дори не го помня. Прекалено еее любовно. Историята му е същата , като на всяка 2ра банално романтична драмичка. Гледала съм вече 3 подобно и простоо, хич не ме драбна до колкото си спомням Koizora ..  787605
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 29
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

red Re: Koizora ..

Съб Дек 04, 2010 12:52 pm
Драмата не е зле...
И аз плаках, докато я гледах
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Re: Koizora ..

Нед Дек 05, 2010 2:23 pm
не ми хареса... :/
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: Koizora ..

Съб Апр 16, 2011 1:46 pm
леле, стигнах до 3 еп ;дд, тея ме убиха, на 2 епизод вече кекс праиха :Д ии на трети еп, имаме бебиии Koizora ..  242502 мале, ама това е гадно, че знам че в края този Хиро ще умре ;((((((((((( сиг ще рева като бебе ;д ама тая бившата на Хиро мн ме дразни !!
agressivebitch
agressivebitch
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : село Видин / Еспоо , Финландия
Рожден ден : 02.10.1997
Години : 26
Мнения : 2659
Дата на рег. : 04.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: SHIKI * DANCE IN THE VAMPIRE BUND * KUROSHITSUJI

red Re: Koizora ..

Нед Апр 17, 2011 12:22 am
изглежда завладяващо.. ще скивам Koizora ..  811726
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: Koizora ..

Чет Апр 21, 2011 7:31 pm
малее .. разплаках се в последния еп .. не можах да сдържа сълзи .. rev
Sponsored content

red Re: Koizora ..

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите