Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
[ YqYq ]..xD^
[ YqYq ]..xD^
Фен
Фен
Female
От : SHINee World ~
Рожден ден : 04.04.1996
Години : 28
Мнения : 583
Дата на рег. : 25.01.2010

red Yuuki / Юки

Нед Окт 03, 2010 4:22 pm
Този филм е застнет по действителен случай и според мен се е получило страхотно. За първи път гледах Камето в такава роля и много ми допадна.
Става дума за едно енергично и невероятно момче, което трябва да победи една от най-редките болести, а шансовете са твърде малки. Въпреки всичко с неговата заразяваща воля и неговите добри приятели той продължава да вярва в победата до края. На мен ми хареса, пък и все пак тук не учавства само Камето ами и Огури Шун -отново леко дръптан, но тук с цялото си превъзходство /и щръкнала коса/ Yuuki / Юки  787605


Yuuki / Юки  0fs789d7fs9
Yuuki / Юки  Fb3459e1ae54a0_full
Yuuki / Юки  Yuuki
Yuuki / Юки  Yuuki_

Линк към замунда с бг субс:

http://zamunda.net/details.php?id=227034

## Режисьор : Yoshino Hiroshi

## В ролите : Kamenashi Kazuya, Yamaguchi Tatsuya, Oguri Shun, Yoshikazu Kotani, Megumi и др.

## Държава : Япония

## Година : 2006

## Времетраене : 106 минути

## Резюме : Продукцията на телевизия NTV е базирана на истинска история.

Това е разказ за реален човек - момче на име Юки. Пътешествайки из Австралия, той се запознава с няколко японци, сприятелява се с тях и всички решават след завръщането си в Япония да се срещнат. У дома Юки разбира, че страда от много рядка болест, при която се получава изтъняване на черепните кости. След поредица от операции, за да се забави болестта, Юки губи зрението си, но не и надеждата и вярата в собствените си сили.
Sexy_Mileidy
Sexy_Mileidy
Побъркан
Побъркан
Female
От : КоСмОсА ;]] xD
Рожден ден : 07.10.1994
Години : 29
Мнения : 3174
Дата на рег. : 10.05.2009

red Re: Yuuki / Юки

Съб Ное 13, 2010 7:02 pm
Днеска го гледах Yuuki / Юки  787605 И то го гледах само заради главния актиор, ама нещуу не ме искефи филмчето ;d
Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите