Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Azmudar
Azmudar
Учaщ се
Учaщ се
Male
От : Долината на Дълбоките Гащи
Мнения : 175
Дата на рег. : 17.09.2010

red NANA

Чет Дек 02, 2010 9:01 pm
NANA

- - - - - - - - - -
NANA         Nanaanimefr1
- - - - - - - - - -

Заглавие: Nana
Жанр: Комедия, Драма, Романтика, Музикален
Вид на продукцията: ТВ Сериал
Дата на излизане: 05.04.2006 - OnGoing
Продукция: Yazawa Ai, MADHOUSE, Nippon Television Network, Shueisha, VAP, NTV Music, avex group, BONES, Bandai
- - - - - - - - - -

Резюме:
В една снежна вечер, Коматсу Нана сяда съвсем случайно до Осаки Нана във закъсняващия поради снега влак пътуващ към Токио. Коматсу Нана е тръгнала, за да се срещне с приятеля си и с новия живот в града, докато Осаки Нана отива там, за да реализира мечтата си, а именно да направи музикална кариера. Двете скоро стават приятелки, след като разбират, че споделят едно и също име, и се разбират да подържат връзка. Отново, те случайно се срещат, докато си търсят апартамент и решават да живеят заедно.
Коматсу Нана започва новия си живот в Токио с помоща на своя любим Шожи и приятелите й Джинко (Джун-чан) и Киосуке. Осаки Нана се стреми да направи дебют като вокалист на пънк групата "Blast", докато в същото време връзката й с нейния приятел Рен, китарист в известната банда "Trapnest" е пред провал.
Двете са пълната противоположност. Коматсу Нана е кротка и любезна по природа, а Осаки Нана е по-тиха и с по-хладно отношение към нещата около нея. Историята на "Nana" прозследява спадовете и триумфите във развиващи се отношения на двете момичета.
- - - - - - - - - -


Links:

- - -
EN-subs @AO
- - -
BG-subs By [RyuKo] @AO
- - -
EN-subs @външен торент
- - -
chernata_perla_94
chernata_perla_94
Учaщ се
Учaщ се
Male
От : Sofia
Рожден ден : 10.10.1994
Години : 29
Мнения : 137
Дата на рег. : 23.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, Death Note, Kami no Tou, BNHA

red Re: NANA

Вто Ное 15, 2011 2:19 am
Хммм...сега разбирам, че има аниме... NANA         242502 гледала съм филма и честно казано адски много ми хареса! Дори мога да кажа, че ми е един от любимите!!!
чикито
чикито
Развиващ се
Развиващ се
Мнения : 50
Дата на рег. : 10.12.2011

red Re: NANA

Пон Яну 09, 2012 6:51 am
Аз знаех за анимето и го препоръчвам на всеки с вкус.Супер си е.На някои серии съм се смяла с глас на други съм ревала.Така ме трогна... даже мога да кажа че ми е 2 след железния алхимик. NANA         787605 NANA         242502 NANA         23388
Lost November
Lost November
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
Рожден ден : 31.08.1998
Години : 25
Мнения : 938
Дата на рег. : 15.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: sekai-ichi hatsukoi;junjou romantika;koisuru bokun;hellsing;claymore;soul eater;death note..

red Re: NANA

Чет Яну 19, 2012 9:19 pm
знаете ли че любимата ми певица е нана китаде-има страхотни японски песни NANA         627140 NANA         627140 NANA         627140
Аллiie ™
Аллiie ™
Голям фен
Голям фен
Female
От : Pizza's land :D
Рожден ден : 08.02.1998
Години : 26
Мнения : 2684
Дата на рег. : 18.06.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: NANA. Vampire Knight. BRS...

red Re: NANA

Чет Яну 19, 2012 11:49 pm
Мм, на мен лично ми харесва повече анимето, в драмата малко прибързват, можеби защото не искат да е пак същото като в анимето само че с истински хора :д. Между другото намирам Такуми много готин в драмата. xD
чикито
чикито
Развиващ се
Развиващ се
Мнения : 50
Дата на рег. : 10.12.2011

red Re: NANA

Нед Яну 22, 2012 9:48 am
оо не сам гледала драмата ама в анимето Такуми не ми харесва нещо
Sponsored content

red Re: NANA

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите