Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?

+12
Lost November
-*-What The Hell-*-
Charlliee
SnowFaceBG
issy~chan
chernata_perla_94
agressivebitch
`M.и.s.h.и.t.0`
PaCcO
Mega Pwn!
~Tiffany~
kiki_chan
16 posters
Go down
kiki_chan
kiki_chan
Любител
Любител
Female
От : Юпитер
Рожден ден : 30.05.1995
Години : 29
Мнения : 338
Дата на рег. : 25.12.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Vampire Knight, Death Note, Wolf's rain ..

red Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?

Сря Фев 02, 2011 12:28 am
Е кое беше последното нещо, което направихте ,без да искате или нарочно и разсмяхте приятелите си или хората около вас ? Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  153877
~Tiffany~
~Tiffany~
Любител
Любител
Female
От : Асеновград
Рожден ден : 10.01.2000
Години : 24
Мнения : 344
Дата на рег. : 14.06.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail,Shugo Chara,Death Note

red Re: Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?

Съб Юни 11, 2011 8:24 pm
Ами вчера...ама ги разсмивах нарочно Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  787605 Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  787605 Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  787605 Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  787605
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red Re: Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?

Съб Юни 25, 2011 9:30 pm
Да им кажа някои от изцепките на г-жата по Математика XD
PaCcO
PaCcO
Учaщ се
Учaщ се
Male
От : Добрич
Рожден ден : 23.05.1999
Години : 25
Мнения : 108
Дата на рег. : 21.01.2011

red Re: Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?

Съб Юни 25, 2011 11:40 pm
Ами казах им '' Защо Сссемкии а нее хооот догг '' Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  242502 Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  242502 Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  242502 Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  242502 Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  242502
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?

Пон Юли 18, 2011 2:43 pm
ем то аз постоянно казвам нещо смешно и не помня вече хД
agressivebitch
agressivebitch
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : село Видин / Еспоо , Финландия
Рожден ден : 02.10.1997
Години : 26
Мнения : 2659
Дата на рег. : 04.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: SHIKI * DANCE IN THE VAMPIRE BUND * KUROSHITSUJI

red Re: Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?

Съб Юли 23, 2011 3:03 pm
когато някой напрай няква изцепка и аз каза веднага след него '' Тва сао на тебе мои ти се случи хДД '' тава беше и последното нещо с което разсях компанията Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  787605 Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  787605 Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  787605 Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  787605
chernata_perla_94
chernata_perla_94
Учaщ се
Учaщ се
Male
От : Sofia
Рожден ден : 10.10.1994
Години : 29
Мнения : 137
Дата на рег. : 23.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, Death Note, Kami no Tou, BNHA

red Re: Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?

Пон Юли 25, 2011 3:44 pm
Последно беше днес като им разказах съня си в който бяхме аз и една моя приятелка и една жена ни гонеше, а нашия блок беше целия в капани като излязал от SAW, ние бягаме и накрая от една стена излязоха метални шипове и ни нанизаха. После обаче дистанционното управление за контролиране на тая система попадна в ръцете на приятелката ми и тя успя да хване оная жена само че на някакви стъклени шипове. Само че вместо да мре оная започна да се изхлузва и аз като видях от нея и аз се изхлузих и приятелката ми и тя и тръгнахме да бягаме и избягахме.

На това нещо паднаха да се хилят
Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  242502 Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  242502 Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  242502


Последната промяна е направена от chernata_perla_94 на Сря Яну 04, 2012 11:48 pm; мнението е било променяно общо 1 път
issy~chan
issy~chan
Любител
Любител
Female
От : мечти те ти !!
Рожден ден : 29.01.1998
Години : 26
Мнения : 277
Дата на рег. : 15.12.2011

red Re: Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?

Пет Дек 16, 2011 11:02 pm
Ами.. днес по български език, момичето до мен се обръща и ми казва "Изскубах си пухчето( т.е. на якето)" аз се обръщам към нея с с такава физиономия --> Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  751198 и едва не се извиках " Изкопа си пуловера?!" леле госпожата за малко да ни изгони, а после госпожата (по същия час) ме попита "Иси, кажи ми разбра ли какво се пише след главно изречение?" аз не чух и се обръщам към нея без да се усетя "Ъ, кво? Аз пък що тря да знам?! Сигурно кави..." и до там Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  242502 Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  242502 Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  242502 Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  242502 Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  242502 тази учителка се хвана за главата Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  242502 (естествено това е един от многото случаи)
avatar
SnowFaceBG
Любител
Любител
Male
Рожден ден : 08.10.2005
Години : 18
Мнения : 271
Дата на рег. : 27.12.2011

red Re: Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?

Вто Яну 03, 2012 1:40 pm
.


Последната промяна е направена от SnowFaceBG на Нед Юни 14, 2020 11:39 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Charlliee
Charlliee
Любител
Любител
Female
От : Konoha
Мнения : 248
Дата на рег. : 18.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippupuden,K-ON,Lovely Complex,Vampire Knight

red Re: Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?

Съб Яну 14, 2012 3:40 pm
chernata_perla_94 написа:Последно беше днес като им разказах съня си в който бяхме аз и една моя приятелка и една жена ни гонеше, а нашия блок беше целия в капани като излязал от SAW, ние бягаме и накрая от една стена излязоха метални шипове и ни нанизаха. После обаче дистанционното управление за контролиране на тая система попадна в ръцете на приятелката ми и тя успя да хване оная жена само че на някакви стъклени шипове. Само че вместо да мре оная започна да се изхлузва и аз като видях от нея и аз се изхлузих и приятелката ми и тя и тръгнахме да бягаме и избягахме.

На това нещо паднаха да се хилят
Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  242502 Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  242502 Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  242502

Все едно си в 3д аниме Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  242502
chernata_perla_94
chernata_perla_94
Учaщ се
Учaщ се
Male
От : Sofia
Рожден ден : 10.10.1994
Години : 29
Мнения : 137
Дата на рег. : 23.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, Death Note, Kami no Tou, BNHA

red Re: Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?

Пет Яну 20, 2012 9:24 pm
По скоро беше като истинско изживяване. Всяко нещо беше реално, освен болката, не изпитвах никаква болка... Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  242502
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?

Пет Яну 20, 2012 10:33 pm
Ивето с тая снимка и няколко клипа на SPN Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  242502
Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  408353_2409621489004_1505223732_31901516_683070087_n_large
chernata_perla_94
chernata_perla_94
Учaщ се
Учaщ се
Male
От : Sofia
Рожден ден : 10.10.1994
Години : 29
Мнения : 137
Дата на рег. : 23.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, Death Note, Kami no Tou, BNHA

red Re: Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?

Съб Яну 21, 2012 5:42 pm
Така започвам отдалеч.... приятелката ми попринцип е много енергична, но в последно време нещо се е променила и последно като я питах адже*а какво ще правим след даскало, отговорът беше "Ми ще отидем към мола ще седнем и ще седим" Направо щях да падна и започнах да играя много мързелива... "Оооххххххх Толкова ми е студено, ама.... така ме мързи да си закопчея ципа."
"тач чанта колко е тежка и как ми тежи(вътре две тетрадки има, бриза я вей) ама сига така ме мързи да си я сваля от рамото"
"Чакай да се подпра на стената... какво.... трябва да тръгваме? Ееее сега как ще се изправя, че и крачки трябва да правяяя.... оффффф."


Скъса се да се смее половин ден!


Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  242502 Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  242502 Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  242502 Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  242502 Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  242502
issy~chan
issy~chan
Любител
Любител
Female
От : мечти те ти !!
Рожден ден : 29.01.1998
Години : 26
Мнения : 277
Дата на рег. : 15.12.2011

red Re: Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?

Съб Яну 21, 2012 7:17 pm
Ами.. последният път беше вчера, НО резултата беше конско от класната и наказание след училище WTF Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  242502
Lost November
Lost November
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
Рожден ден : 31.08.1998
Години : 25
Мнения : 938
Дата на рег. : 15.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: sekai-ichi hatsukoi;junjou romantika;koisuru bokun;hellsing;claymore;soul eater;death note..

red Re: Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?

Пет Яну 27, 2012 1:42 pm
ми последния път беше по биология(и нали знаете как има дни,в които всичко си е смешно) и на урока имаше една картинки на кучешка тения Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  242502 и на приятелката ми до мен (все се смее и тя)ѝ показах картинката.тя почна да подсмива а нали сме на първия чин,госпожата ни изгледа едно така.... Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  751198
и нарисувах на един лист кучешката тения на която пишеше,,ето как изглежда г-жа Василева,,и я лепнах на вратата на класната стая и който минеше оттам все се хилеше като побъркам Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  242502 (докато някой не ме изпорти на василева...оттам нататък нищо не*еше смешно)Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  81406
agressivebitch
agressivebitch
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : село Видин / Еспоо , Финландия
Рожден ден : 02.10.1997
Години : 26
Мнения : 2659
Дата на рег. : 04.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: SHIKI * DANCE IN THE VAMPIRE BUND * KUROSHITSUJI

red Re: Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?

Съб Яну 28, 2012 11:50 pm
хубаво е че има някой който да се опича акъла вместо мен Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  787605 Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  787605

п.с. не звучи смешно , но ситуацията беше смешна
issy~chan
issy~chan
Любител
Любител
Female
От : мечти те ти !!
Рожден ден : 29.01.1998
Години : 26
Мнения : 277
Дата на рег. : 15.12.2011

red Re: Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?

Съб Яну 28, 2012 11:52 pm
Последният път, когато разсмях приятелите си бе в петък. Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  242502 Когато без да искам напълних устата на господина по физическо със сняг Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  242502 Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  242502
kimbarlian
kimbarlian
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : sliven
Рожден ден : 05.06.1998
Години : 26
Мнения : 27
Дата на рег. : 24.08.2010

red Re: Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?

Чет Фев 23, 2012 12:43 pm
н


Последната промяна е направена от kimbarlian на Пет Яну 17, 2014 9:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път
agressivebitch
agressivebitch
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : село Видин / Еспоо , Финландия
Рожден ден : 02.10.1997
Години : 26
Мнения : 2659
Дата на рег. : 04.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: SHIKI * DANCE IN THE VAMPIRE BUND * KUROSHITSUJI

red Re: Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?

Чет Фев 23, 2012 10:23 pm
до доле сме ...
`Melody
`Melody
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Страната на чудесата
Рожден ден : 09.02.1998
Години : 26
Мнения : 287
Дата на рег. : 29.12.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, Naruto Shippuuden, Hakououki Shinsengumi Kitan, Mononoke Hime, Death Note, Durarara, Avatar-the last airbender, cowboy bebop.

red Re: Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?

Пет Фев 24, 2012 10:09 pm
Разказах им един перверзен виц Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  242502 Бяхме се разлигавили!
ANIME-MASTER
ANIME-MASTER
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Плевен
Мнения : 1284
Дата на рег. : 30.05.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden,Bleach, Fullmetal Alchemist, Fairy Tail, One Piece

red Re: Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?

Вто Фев 28, 2012 6:55 am
Ми от един виц за Иванчо и всички се засмяха. Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  787605
issy~chan
issy~chan
Любител
Любител
Female
От : мечти те ти !!
Рожден ден : 29.01.1998
Години : 26
Мнения : 277
Дата на рег. : 15.12.2011

red Re: Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?

Сря Фев 29, 2012 6:08 pm
Сравних главата на госпожата с изригнал вулкан Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  787605
Lost November
Lost November
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
Рожден ден : 31.08.1998
Години : 25
Мнения : 938
Дата на рег. : 15.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: sekai-ichi hatsukoi;junjou romantika;koisuru bokun;hellsing;claymore;soul eater;death note..

red Re: Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?

Чет Мар 01, 2012 5:38 pm
Като ви го разкажа съм сигурна че и вие ще се пръснете...:
Нали котките не падат по гръб,филийка намазана с масло също.Та,някой завързал за котката си филия и пуснал котката от терасата.И познайте какво станало...Котката паднала по гръб Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  347404 филийката печели Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  347404 Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  242502
s.m.i.l.e.p.e.s.t
s.m.i.l.e.p.e.s.t
Член на суб група
Член на суб група
Female
От : София ... ;()
Рожден ден : 27.12.1998
Години : 25
Мнения : 1517
Дата на рег. : 30.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama и други...

red Re: Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?

Пет Мар 02, 2012 1:29 am
По- специално с най-добрата ми приятелка.

Ние много обичаме да слушаме Snsd-Oh и аз само я базикам, нали със :Ох, ох, ох, ох Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  242502 и днеска слушаме:She makes me wanna, (oh,oh,oh,oh,oh,oh,oh) и аз я побутвам и и казвам:
-Тед, спомняш ли си нашето "Ох"?.Заля се от смях! Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  242502


Втори случай:

Застанах до тях, усмихнах им се и извиках:Охайооооооо и те всички--> Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?  1748ww
Sponsored content

red Re: Последното нещо с което успяхте да накарате приятелите си да се заласнат от смях е .. ?

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите