Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
L E X Ĭ
L E X Ĭ
Голям фен
Голям фен
Female
Мнения : 2585
Дата на рег. : 08.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Supernatural/ Свръхестествено

Нед Фев 13, 2011 9:29 pm
Supernatural/ Свръхестествено  Supernatural-wallpaper-samanddean
Не видях тема за Свръхестествено затоваа слагам инфо за тия сладури :33
"Свръхестествено“ (на английски: Supernatural) е американски драматичен сериал, свързан с паранормалното. Сериалът, който е сниман във Ванкувър, Канада, дебютира на 13 септември 2005 г. по WB и сега е част от The CW.
На 16 февруари 2010 г., The CW обявява, че ще поднови сериала за шести сезон
Шоуто проследява братята Сам Уинчестър и Дийн Уинчестър, изиграни от Джаред Падалеки и Дженсън Екълс, които пътуват през Америка в черен Шевролет Импала от 1967 г., изследващи и борещи се срещу паранормални събития и други необясними явления, много от тях базиращи се на американски градски легенди и фолклор, както и класически свръхестествени същества като вампири, върколаци и духове.

Сезон 1
Сезон 1 започва с това как Дийн се появява на вратата на Сам твърдейки, че техният баща е отишъл на лов и не се е върнал. Дийн моли Сам за помощ. Сам е несъгласен, поради предишните проблеми с баща си. Накрая Сам се съгласява и те тръгват. Докато търсят баща си, приятелката на Сам е убита. Сам вярва, че е можел да я защити, ако е бил там, а не с брат си. Сам решава да не продължава да ходи на интервюто за училището за адвокати и иска да залови нещото, което е убило приятелката му. Показано е, че Сам е имал предчувствие за смъртта ѝ седмици преди да се случи, в пети епизод "Кървавата Мери".

Майката на Сам и Дийн е умряла по същия начин, когато Сам е бил бебе, карайки братята да вярват, че това което е убило майка им е убило и приятелката на Сам. Те решават да тръгнат след него, но в същото време да помагат на другите като се бият със свръхестественото. Те пътуват из цялата страна, но се борят да се доближат до демона или баща си и стигат до заключението, че нито един от тях не иска да бъде открит. По-късно те намират баща си, които им разкрива, че съществото е демон. Обаче в края на сезона, след като неуспяват да убият Демонът, тримата претърпяват катастрофа, оставяйки ги фатално ранени.

Сезон 2
Сам и Джон имат само леки наранявания, но Дийн умира и баща му дава Колтът и душата си на Демонът в замяна на живота на Дийн. В сезон 2 е ясно, че Демонът е имал по-голям план за Сам Уинчестър. През нощта, когато е умряла майка му Сам е инфектиран с демонска кръв, заради която Сам очевидно има психични дарове като възрастен. Той също така е направил това на други деца през нощта, която е шест месеца след раждането им. В първата част на края на сезона, Демонът събира всички специални деца в изоставен град, за да се бият докато остане само един. Сам е убит от едно от другите специални деца, но е възкресен от Дийн, който продава душата си. Азазел е убит, но не и докато плановете му не са изпълнени и врата към Ада ('Портата на дявола') се отваря, като освобождава много демони.

Сезон 3
В третия сезон, сюжета на шоуто се фокусира върху опитите на Сам да спаси Дийн от сделката му. По пътя си те срещат демон на име Руби, която е заинтересована в Сам и твърди, че е способна да помогне на Дийн. Също така, те срещат Бела Талбот, крадла, която продава окултни предмети и е постоянно трън в очите на братята. Братята накрая успяват да издирят демонът, който държи договора на Дийн, мощен демон на име Лилит, която иска Сам да умре. Обаче, Сам и Руби не успяват да спасят Дийн, който е убит и пратен в Ада.

Сезон 4
Четвъртия сезон започва с това как Дийн се събужда объркан и гроб. Оказва се, че той е спасен от ангел на име Кастиел по заповед на Господ. Сам е усъвършенствал способностите си, с помощта на Руби, по време на месеците, през които Дийн е бил мъртъв. Също така е показано, че Дийн е съживен, за да спре Лилит от счупването на 66-те окови, които ще освободят Луцифер. В края на сезона Сам убива Лилит, но нейното убийство е последната окова. Ангелите също така искат оковите да бъдат счупени, защото когато Дийн победи Луцифер, те ще постигнат рай на Земята. Оказва се, че Руби е манипулирала Сам още от първия път, когато са се срещнали и Дийн я убива за отмъщение. Луцифер е освобен, тъй като Сам е убил Лилит и е счупил последната окова.

Сeзон 5
Има слух, че петият сезон е последен, поради твърденията на Ерик Крипки през годините, че е планирал шоуто да има пет сезона. Дженсън Екълс е споменал в интервю, че преди време чевтъртия сезон е бил планиран като последен, но поради високите рейтинги са решили да има и пети сезони. Въпреки това, Джаред и Дженсън имат договори за шести сезон, ако CW реши да продължи шоуто за още един сезон. Сезонът се фокусира върху Луцифер и знаците за идващия Апокалипсис. От CW са обявили, че премиерата на петия сезон ще е на 10 септември.



В момента в България се излъчва по ТВ7 от 15:00 или 15:30, ако не се лъжа, с българско озвучение и тече 4-ти сезон.А да и е само събота и неделя -.-

sand_team
sand_team
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : From The Music World <333
Рожден ден : 06.03.1993
Години : 31
Мнения : 6489
Дата на рег. : 14.04.2009

red Re: Supernatural/ Свръхестествено

Сря Фев 16, 2011 12:35 am
ОБОЖАВАМ ГИИИ! Последните новини околко сериала са, че ще снимат и 7 сезон ^^ Can't fuckin' wait! <3
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: Supernatural/ Свръхестествено

Вто Фев 22, 2011 9:00 pm
ехее супер, аз сам все още на 5 сезон Supernatural/ Свръхестествено  242502
sand_team
sand_team
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : From The Music World <333
Рожден ден : 06.03.1993
Години : 31
Мнения : 6489
Дата на рег. : 14.04.2009

red Re: Supernatural/ Свръхестествено

Чет Мар 03, 2011 3:07 pm
Ей, някой гледа ли последния епизод, когато играха себе си в реалния живот <33 Голям смях падна! xDD
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Re: Supernatural/ Свръхестествено

Съб Апр 30, 2011 8:04 pm
Аз да се похваля, че започнах да го гледам и съм на сезон 6 епизод 12. Мнооого е добро. Supernatural/ Свръхестествено  386611
sand_team
sand_team
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : From The Music World <333
Рожден ден : 06.03.1993
Години : 31
Мнения : 6489
Дата на рег. : 14.04.2009

red Re: Supernatural/ Свръхестествено

Нед Май 01, 2011 9:04 pm
Вече е потвърден и 7 сезон!! Ама май Кастиел няма да го има :/
~Tiffany~
~Tiffany~
Любител
Любител
Female
От : Асеновград
Рожден ден : 10.01.2000
Години : 24
Мнения : 344
Дата на рег. : 14.06.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail,Shugo Chara,Death Note

red Re: Supernatural/ Свръхестествено

Вто Май 03, 2011 4:38 pm
Гледала съм всички епизода и продължавам да ги гледам. Всяка събота нов епизод :) . Може да ги намерите в замунда или във Вбокса.
jiktaker
jiktaker
Бъдещ фен
Бъдещ фен
Male
От : Hell
Рожден ден : 02.11.1992
Години : 31
Мнения : 510
Дата на рег. : 20.12.2009

red Re: Supernatural/ Свръхестествено

Пет Май 06, 2011 3:19 pm
http://zamunda.net/details.php?id=261259&hit=1

Ето го и анимето.. Дано ви хареса.. камо ли че е за да си припомните първите сезони :Д
agressivebitch
agressivebitch
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : село Видин / Еспоо , Финландия
Рожден ден : 02.10.1997
Години : 26
Мнения : 2659
Дата на рег. : 04.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: SHIKI * DANCE IN THE VAMPIRE BUND * KUROSHITSUJI

red Re: Supernatural/ Свръхестествено

Пон Сеп 26, 2011 12:16 am
супер е .. само 1 сезон съм гледала и останах с добро впечатление smile Supernatural/ Свръхестествено  787605 Supernatural/ Свръхестествено  153877
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Re: Supernatural/ Свръхестествено

Пет Окт 07, 2011 12:27 pm
Новият сезон нещо не ме кефи, поне за сега. Сякаш изглежда вече изчерпано всичко, не че не харесвам сериала. Апък и Кас за сега е мъртъв. Кво ще правят наще нз. :?
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: Supernatural/ Свръхестествено

Вто Ное 01, 2011 3:24 pm
Ооооооооооо, нямате си представа как се зарибих само Supernatural/ Свръхестествено  242502 Започнах 3 сезон и си тегля 4 в момента! Като гледам тая анимация много тъпа ми се струва! Аа Дийн какъв е яяяяяяяяяк! Supernatural/ Свръхестествено  811726
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Re: Supernatural/ Свръхестествено

Пон Ное 07, 2011 3:05 pm
-*-What The Hell-*- написа:Ооооооооооо, нямате си представа как се зарибих само Supernatural/ Свръхестествено  242502 Започнах 3 сезон и си тегля 4 в момента! Като гледам тая анимация много тъпа ми се струва! Аа Дийн какъв е яяяяяяяяяк! Supernatural/ Свръхестествено  811726
Анимацията даже не съм я гледал. :D Кастиел обаче е най-як!! xd
Топчету
Топчету
Cosplay fan
Cosplay fan
Female
От : From hell I come to drag you down
Рожден ден : 11.12.1993
Години : 30
Мнения : 6783
Дата на рег. : 25.07.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, SNK, FMA Brotherhood, OHSHC, Hellsing, Ginga Densetsu Weed

red Re: Supernatural/ Свръхестествено

Сря Яну 25, 2012 5:42 pm
А знаете ли, че създателите на СН първо са искали да правят филм, но тъй като сценарият им е бил ужасен, само и само, за да не го реализират филма, са им дали пари за сериал..? И ето го и него... overrated as usual. Според мен твърде много шум около нищо. От това дето съм чувал и откакто една идея взета от СН развали цяло РП, което си вървеше много приятно, съм си извадил изводите, че това нещо има слаб замисъл и се разточва дълго като сапунка, подобно на Доктор Кой, мисля, че така се казваше и филърите в Наруто и Блийч. Имам усещането, че повечето епизоди са сами за себе си, а главната история е плоска и фенове се печелят единствено от готините актьори и много подобни на Хелсинг сцени, както и типичния си американски хумор. Удължаването на сезоните дори ще развали и най-добрите сцени и замисли, които са се появявали до сега и следователно ще доведе до крах. Не виждам смисъл да следя подобно нещо включващо абсурдизми. Ако някой може да ме опровергае, нека си губи времето, но да каже точно защо си струва да изгубя 2 месеца от живота си в гледане на нещо подобно.
Mаdneѕѕ
Mаdneѕѕ
Състезател
Състезател
Male
От : New Orleans
Рожден ден : 20.08.1914
Години : 109
Мнения : 1117
Дата на рег. : 10.09.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail, D. Gray Man...

red Re: Supernatural/ Свръхестествено

Нед Сеп 16, 2012 2:12 am
Супер сериал и леко страшен.. :д Supernatural/ Свръхестествено  811726
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Re: Supernatural/ Свръхестествено

Нед Дек 02, 2012 11:03 am
Засега новият сезон ми изглежда доста слаб.
Sponsored content

red Re: Supernatural/ Свръхестествено

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите