Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Можем ли да бъдем добри?

+6
G_0_D
Privaте L♥ve
-*-What The Hell-*-
IVE-STORM(bg)
..Miss Arrogant..
fustyk1
10 posters
Go down
fustyk1
fustyk1
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
От : Япония
Рожден ден : 29.11.1998
Години : 25
Мнения : 528
Дата на рег. : 14.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Hight School of the Dead.

red Можем ли да бъдем добри?

Вто Апр 12, 2011 10:18 pm
Можем ли да бъдем добри?



Можем ли да бъдем добри? Този въпрос си го задавам всеки ден.
Какъв искаш да си, примерен ученик или боклук който повтаря 8-ми клас за пореден път? Ти избираш.


Моля пишете мненията си! ( : Можем ли да бъдем добри? DTB_Yin_
..Miss Arrogant..
..Miss Arrogant..
Състезател
Състезател
Female
От : .. Somewhere where u have never been !..
Мнения : 1864
Дата на рег. : 26.05.2010

red Re: Можем ли да бъдем добри?

Сря Апр 13, 2011 10:49 am
Лично аз не харесвам много ученето, но като си кажа,
че няма начин - започвам да уча. Не мога да уважавам хора,
които по цял ден седят и си играят CS, вместо да седнат и да почетат нещо.
Особено такива 7-8 клас, дето са в най-важния период от живота си.
Предпочитам да съм средно. Т.е. варираща оценка -
между 5 и 6... Никога не съм си мислела да оставя ученето за сутринта.
(когато съм първа смяна)
Не знам за други хора, но не мога да си легна вечерта,
ако не съм си научила...просто не мога да заспя.
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Re: Можем ли да бъдем добри?

Сря Апр 13, 2011 3:44 pm
Човек може да бъде добър, не само с оценките си, но и най-вече с поведението си. Представете си едно дете, което има слаби оценки, мъчи се да ги поправи, но въпреки това му е трудно, за сметка на това то е готово на всичко за приятелите си.
Човек трябва да е добър и благодарен. Трябва да се наслъждаваме на природата, това което имаме, а не това което нямаме. ТРЯБВА ДА СМЕ БЛАГОДАРНИ НА ЖИВОТА! Аз много уважавам хора, които си мерят приказките и са много милостиви с животните, такива които биха резделили половината си закуска за да я дадат на някое бездомно куче... това нещо често го правя, макар за съучениците ми да изглежда смешно и глупаво.
hehe
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: Можем ли да бъдем добри?

Съб Апр 16, 2011 10:26 am
Аз определено мога да съм, даже понякога съм прекалено Можем ли да бъдем добри? 787605 Лично при мен ги има и 2те крайности! Можем ли да бъдем добри? 242502 Искам да кажа, че често съм огледало на хорското държание към мен Можем ли да бъдем добри? 787605 смисъл, че както те се държат те с мен, така се държа с тях и аз Можем ли да бъдем добри? 242502 Можем ли да бъдем добри? 242502 Абееееееее, общо взетооо, луда работаа Можем ли да бъдем добри? 242502 Можем ли да бъдем добри? 242502
Както казахте и Вие, човек сам избира! Ама аз правенето на интересен, от страна на момчетата по - често, не го разбирам. Смисъл, правиш се и к'во? Ми не си интересен! То и на мен не ми се учи, ама се старая, щот знам, че от това зависи дали ще вляза, където искам или не! Според мен този прекален мързел, относно ученето е пълна тъпотия!
Privaте L♥ve
Privaте L♥ve
Страшна работа съм
Страшна работа съм
Female
От : ..
Рожден ден : 23.06.1995
Години : 28
Мнения : 4141
Дата на рег. : 01.08.2008

red Re: Можем ли да бъдем добри?

Пон Апр 18, 2011 7:54 pm
IVE-STORM(bg) написа:
такива които биха резделили половината си закуска за да я дадат на някое бездомно куче... hehe

Мога да се определя като ' добра ' само към две неща и това са близките ми и животните. : ) Виж, не мога да кажа, че съм добра към някой мъж. Абсурд. Даже обратното. : ) Но то така и трябва да бъде.
Да се върнем на темата : Винаги бих разделила обяда си с някое бездомно животно, защото след това аз пак ще си се наям, но дали то ще хапне по-късно, само Бог може да каже .. ! А най - ме дразнят трътлестите дебели копелдаци, които ядат по десет пици на ден само за закуска, които не искат да си мръднат шибания пръст и подминават гладните погледи с доволство. И дори една мизерна гъбка не откъсват от тлъстото парче ! : @ Такива като видя, направо ми прегрява бушончето ! :@
Когато например си купих хот-дог, макар и да бях СТРАШНО гладна откъснах парче от кренвирша и го дадох на едно куче, просто защото не можех да стоя безучастна. Или пък ние пред входа имаме едно коте, което всички хора хранят и си е бая угоено, та даже го пускат по апартаментите си и са му сложили легло на козирката на един вход. Ето това е отношение! : ) А не нашите байганьовщини !
Или изродите, които .. няма дори да споменавам какво правят.. Достатъчно съм изписала какво и колко ще боли, когато им го направя .. <3 : ) Но тях бог ще си ги накаже ! : ) Всичко се връща в този живот, това го запомнете. : )
G_0_D
G_0_D
Прохождащо
Прохождащо
Мнения : 23
Дата на рег. : 08.04.2011

red Re: Можем ли да бъдем добри?

Съб Апр 23, 2011 9:29 am
fustyk1 написа:
Можем ли да бъдем добри?



Можем ли да бъдем добри? Този въпрос си го задавам всеки ден.
Какъв искаш да си, примерен ученик или боклук който повтаря 8-ми клас за пореден път? Ти избираш.


Моля пишете мненията си! ( : Можем ли да бъдем добри? DTB_Yin_

Значи за теб този които не учи е боклук? Много грешно мислиш. Няма как да има добър човек, всеки рано или късно пре*бава някои.
krustal-chan
krustal-chan
Любител
Любител
Female
От : Dobrich
Мнения : 339
Дата на рег. : 20.04.2011

red Re: Можем ли да бъдем добри?

Съб Апр 23, 2011 6:54 pm
Съгласна съм с някои мнения по-горе. Да си добър човек не е само ъм... до оценките (до 5-6 клас айде и 7 да кажем, че повечето ученици им е доста така възможно да имат само 6 6 6 6... ама хайде после, говоря и да си в някое елитно училище - гледаш да наблягаш най-вече на каквото ще ти трябва в живота после... малцина си продължават с перфектния успех). А за добър човек иначе, G_0_D верно е написал/а, всеки рано или късно (макар и понякожо без да е разбрал) е прецакал или направил нещо гадно на някого. Животът не е филм, че окончателно да кажеш този е лош, този добър. (макар, че често го правим - без да се замислим, особено като си по-малък)

А иначе аз съм като -*-What The Hell-*-, макар че са ми казвали, че не е хубаво на лошо да се отвръща с лошо, а с добро... но то си е въпрос на "оцеляване", защото не е приятно да те тъпчат, ограничават и използват за лично удоволствие. >>
Лично при мен ги има и 2те крайности! Искам да кажа, че често съм огледало на хорското държание към мен смисъл, че както те се държат те с мен, така се държа с тях и аз
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: Можем ли да бъдем добри?

Съб Апр 23, 2011 7:17 pm

Хъх, струва ми се, че малко, или много темата се разбира по различен начин от всеки. Някои говорят за оценки, други за животни, а трети за съвсем различни неща.
А относно оценките. Аз също съм на мнение, че те не правят човека добър, или лош, защото всеки е имал слаби оценки, или година която не му върви в училище. Но пък от друга страна, има и такива хора които не ги интересува дори минимално, за учители, ученици, оценки, часове, или каквото и да било. И повярвайте ми, подобни хора се държат наистина като олигофрени.

Иначе и аз съм съгласна, относно това, че има хора които са били доста силно наренени и от там нататък, се променят коренно и то не към милата и добрата си страна. Само че, ако питате мен доста от нещата се преувеличават, от разни тийнове. Например, ако някоя ми разкаже, как гаджето я зарязало и от този момент се е превърнала в кучка, ще и се изсмея в лицето без дори да ми пука.
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: Можем ли да бъдем добри?

Съб Апр 23, 2011 7:19 pm
добре .. добри може да сме, само ако искаме, ноо много ме дразнаят дето са прекален прилежни ученици :ХХ Малее, постоянно вдигната рака, постоянно " Ама госпожо, моля ви пишете ми 6, ама не може ли така, 4е да има 6 и т.н." Дразнещо е, добре, разбирам да си си научил веднъж, два пъти, нооо туй всеки ден :ХХ малее ?? това не е нормално, а изродско :Х Имам една в класа, дет има само 6-стици ;хх искам да и тупна някой път един учегник в главата хД аа за мен, аз не искам да сам човек повтарящ класа, но не искам и да съм прилежен ученик, аз съм в средата, имам много двойки, имам и бая петици, но най - много има състезание между 4 и 3 ;дд това е нормалното за един ученик, а не да зубри .. то му минава живота в учене уе, баси .. тъпо е ! Таа дори и повечето неща който учим изоообщо, ама изоообщо не ни трябват .. " от обща култура да ги знаеш" ее за ко ми е да знам синос, косинос, тангес по математика? ??!?!?! няма ми трябва за нищо !!!! Можем ли да бъдем добри? 787605 тей де, прекалих с писането, ноо ми дойде музата ;дд
onyx&pink
onyx&pink
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Wonderlnd
Рожден ден : 28.06.1994
Години : 29
Мнения : 2583
Дата на рег. : 13.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: Можем ли да бъдем добри?

Съб Апр 23, 2011 7:40 pm
Това какъв ученик си, не те прави по-добър или по-лош и мога да ти дам жив пример. Няма да споменавам имена, просто казвам, че познавам хора, които в училище са супер, а иначе не струват. А и за всеки човек "да си добър" означава различно нещо. Някой може да си мисли, че "добро" означава да краде или да налага наред, просто защото така намира отдушник на напрежението.
Но иначе аз съм добра /не се ли мисли всеки човек за такъв???/ Не, сериозно, наистина не съм от ония идиоти, на които не им пука за никого и нищо. Няма да оставя приятел в беда, винаги ще бъда готова да помогна, но това да не ви заблуждава. Аз съм добра само към тези, които също са добри към мен, което ще рече, че от самия човек зависи държанието ми към него. Няма още отначало да тръгна да го съдя за нещо или да му намирам недостатъци, които, ако ги има, 100% ще се покажат рано или късно.
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: Можем ли да бъдем добри?

Съб Май 07, 2011 2:26 am
Не е писано от 2 седмици => Лок & Кош
Sponsored content

red Re: Можем ли да бъдем добри?

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите