Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red ПРАВИЛА НА РАЗДЕЛ "ФИКЧЕТА"

Нед Апр 24, 2011 4:12 pm
Е, браво!Имаше си преди известно време открита темичка с няколко правила, които само много малко новорегистрирали се посетители посещаваха, но нямаше значение в това. Защото все пак си имаше правилата и всеки път мода можеше да се коригира от тях (и не само мода, но и потребителите!).

Кой, по дяволите, изтри хубавата тема? ПРАВИЛА НА РАЗДЕЛ "ФИКЧЕТА" 242502

Както и да е! Вече на няколко пъти потребители нарушават правилата от предишната (изтрита!!!) тема и им пращах съобщения за неспазването им. Така, че вината не е в тях, а в нас. Поне така предполагам. За това и пускам тази тема и силно се надявам да не бъде изтрита. Няколко правилца, които не са сложни, но лично аз ще спазвам стриктно.

1. Всякакъв вид спам в коментарите е забранен. В това число и съобщение, състоящо се от едно изречение от рода на "Супееееееееееер! Много ми хареса! Кога е следващата?" и емотикони от типа: ПРАВИЛА НА РАЗДЕЛ "ФИКЧЕТА" 811726 ПРАВИЛА НА РАЗДЕЛ "ФИКЧЕТА" 274454 ПРАВИЛА НА РАЗДЕЛ "ФИКЧЕТА" 4949 ПРАВИЛА НА РАЗДЕЛ "ФИКЧЕТА" 787605 , които изпълват няколко реда от въпросния коментар!

2. Коментари се пишат в съответната тема на фикчето ТУК!!! Ако не ви се търси тема, кликвайте върху картинката след всяка глава на пуснатия фик. Повечето са доста весели и провокативни и на тях обикновено пише "Зарадвай ме с коментарче!", "Напиши ми коментар" и т.н. Чрез кликването ще последвате връзка, която ще ви отведе в темата, където се пишат коментари. Схванахте за какво става дума!

3. Писането на кирилица е задължително. Затормозяващо е да четеш няколко реда по начин, по който пишеш в скайпа (макар аз да не пиша и там на латиница, за това хората са създали кирилизатора!) Ако нямате такъв, се свържете с мен и веднага ще ви дам линкче, от където да си го изтеглите напълно безплатно. До тогава мнения на латиница, колкото и дълги и смислени да са, ще бъдат трити без да се двоумя.

4. Обиди и нецензурен език (или ако не можете да се въздържите, използвайте ********!), които преминават на лична основа, по принцип не се допускат. Нека да не прекрачваме границата на добронамереността. Все пак, тук е форум, и се предполага, че докато сме тук, трябва да си изкараме добре!

5. Повтарящи се фикове се трият без предупреждение!

Така! Старите потребители, чиито регистрации не са от скоро, знаят тези правилца. На новите препоръчвам да погледнат тази тема, преди да започнат да пишат каквото и да е било. Предупреждавам, че трия много по-бързо, отколкото някой успява да пише!

Приятно изкарване във раздела! ПРАВИЛА НА РАЗДЕЛ "ФИКЧЕТА" 787605
Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите