Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red ..:: Коментар и Инфо за Анимето ::..

Сря Май 18, 2011 4:30 pm
Заглавие: Ouran High School Host Club
Година: 2006
Жанр: Clubs, Comedy, High School, Romance, Shoujo
Епизоди: 26
Инфо: Добре дошли в Академията Оуран! Училището известно с две неща: първо, престижните си ученици и второ, богатството си. Мястото, в което можете да намерите огромен излишък от сноби.
Имате няколко часа за убиване? Тогава, заповядайте в Хост клуба. Клуб, който се самоопределя като група от привлекателни момчета със свободно време, богатство и красота, които забавляват момичета, които имат също толкова свободно време, богатстово и красота. Не, не се безпокойте, не говорим за Околовръстното, а за третата музикална зала, където винаги можете да намерите Тамаки, Хикару, Каору, Кьоя, Такаши и Мицкуни-членовете на популярния сред момичетата в Оуран, Хост клуб!
Историята започва с появата на Харухи, която за разлика от всички ученици в известното училище, не произлиза от богато семейство. Даже напротив. Майката на Харухи е починала отдавана и момичето е било отгледано от баща си, което обяснява липсата й на интерес към мода, прически и т.н. Тя има къса коса, носи очила и се облича като момчето, за което често я бъркат. Тези неща, обаче, не й пречат да спечели стипендията, която Академията Оуран дава веднъж годишно. Но за съжаление, лошият късмет я застига още в първите й дни в училището. Докато търси спокойно място, където да си чете книгата, Харухи попада в третета музикална зала, която всъщност е седалището на Хост клуба. Там, докато се опитва да се отърве от необичайната комбинация от момчета, тя бута една ваза на стойност 8 000 000 йени. Тъй като няма възможност да си позволи нова ваза, Харухи е принудена да стане член на клуба, докато отплати дълга си.
Момчетата я обличат с хубава МЪЖКА униформа и я пускат в действие. Един по един, всички членове на клуба схващат, че Харухи всъщност е момиче, но решават да запазят пола й в тайна, за да може тя да продължи работата си по отплащането на парите, които дължи. Но това е само началото на учебната година.


..:: Коментар и Инфо за Анимето ::.. Ouran+High+School+Host+Club-3

Аз лично много харесвам това аниме, идеята е много интересна, и това, че момичето е ударено, и не разбира, че всички са влюбени в нея, прави анимето още по интересно : ))) А от анимето най ме кефят Близнаците <33
Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите