Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Коментари ----> Безцветна целувка

+8
btflwolf4eto
JoInT{}MaNia4ka
s.m.i.l.e.p.e.s.t
sakura-chan---
agressivebitch
liuba4e
kiki_chan
Butterfly
12 posters
Go down
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Коментари ----> Безцветна целувка

Нед Сеп 04, 2011 1:12 am
First topic message reminder :

Тук сте вие! Аз само отговарям! smile

s.m.i.l.e.p.e.s.t
Член на суб група
Член на суб група
Мнения : 1517
Дата на рег. : 30.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama и други...

red Re: Коментари ----> Безцветна целувка

Вто Мар 13, 2012 2:35 pm
Ох, Мария.Исках да прочета романтичната сцена, която толкова време пишеш, а ти казваш, че ще я оставиш за следващият път....И въпреки това, новата глава е интересна.Много, много интересна.Наруто, както винаги му потичат лигите, когато види....храна, но образът на Сой Фон ми привлича вниманието от доста време.Трябва отново да погледна връзките, за да проверя, дали случайно няма Наруто <--> Сой Фон. Сега чакаме Сакура & Саске love stage....

Поздрави[ поствай love stage-а защото....]
liuba4e
Състезател
Състезател
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: Коментари ----> Безцветна целувка

Пон Мар 26, 2012 3:50 pm
Главата ми хареса, но се чудя дали Сакура ще получи заслуженото си? Коментари ----> Безцветна целувка - Page 4 741743


Иначе как би могъл да обясни ( Имаме запетая.) защо се притесняваше...

Мога само да я съжалявам, че е решила да даде шанс ( Имаме запетая.) катаната да избира своя господар, защото ще избере мен.

Докато вървяха към кабинетът,( Нямаме пълен член на ''кабинетът''.) брат му бе процедил...

- Но не е част от моето семейство - сухо подчерта Итачи и доабви ( Думата е сгрешена.) равно: ...

А сега в кабинетът ( Нямаме пълен член.) на баща им ( Имаме запетая.) минаха няколко минути, докато Итачи успее...

Почудих се, след като уж ти му стана зет ( Имаме запетая.) защо ще иска да говори с мен...

Харуно-доно реши да бъде откровен докрай и ми показа заповедта на старейшините, родословното дърво, дори подписите на Учиха Тоуширо и жена ми ( Трябва да е ''му''.) Мисаки...

...му преминаха като на кинолента няколкото горещи спомена от консумирането на годежът ( Нямаме пълен член.) им.

Още откакто влязохме в кварталът, ( Нямаме пълен член.) не се разминахме...

Доходоносен ли е изобщо магазина ( Имаме пълен член.) на този Ураха...

Вратата се плъзна рязко встрани и пресече от раз обяснението на Наруто, който изгледа високия ( Имаме пълен член.) мъж на прага...

...той побърза да отмести погледа си от изкушенията, насочвайки го към домакинът ( Нямаме пълен член.) им.

- Мисля, че ми дължите обяснение, семпай ( Думата е ''сенпай''.)!

Гаара бе осъзнал, че демонстрирания страх, не бе нищо друго ( Имаме запетая.) освен и респект,уважение, признание.

Тъкмо вече бе решил, че не може да я чака повече и понечи да се прибере в сградата на Хокагето ( Тук или имаме запетая, или липсват думи.) я видя, когато се появи...

Осъзна, че тя се опитва да го провокира ( Имаме запетая.) да загуби стоицизма си и да го направи на глупак, и желанието му да й покаже, че не тя диктува правилата ( Имаме запеатя.) го заслепи.

- И кой сте Вие, ний-сама? - Наклони глава на една страна и продължи: - (Защо тук имаме и двуеточие и тире? Пунктоационна грешка.) Подчинявам се единствено на баща си, но той отдавна е мъртъв.

тресяха, впервайки го в сивата пелена дъжда, ( Тук не трябва да е ''дъжда'', защото е... неясно.) изливащ се зад стъклото на прозореца.

Съжалявам, че се забавих да я прочета, но имам мноооого работа. smile
inner_me97
inner_me97
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : 0twъd realн0сtta ~*
Рожден ден : 04.03.1997
Години : 27
Мнения : 39
Дата на рег. : 22.04.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, Naruto Shippuuden, Death Note, Kuroshitsuji

red Re: Коментари ----> Безцветна целувка

Пон Май 14, 2012 3:05 am
Идеята ти е мега добра! Да смесиш аниметата Коментари ----> Безцветна целувка - Page 4 811726 Очаквам с нетърпение продължението! Коментари ----> Безцветна целувка - Page 4 627140 Фикчето RULES!! Коментари ----> Безцветна целувка - Page 4 627140
sekai
sekai
Голям фен
Голям фен
Female
От : Тайна Майна^^
Рожден ден : 04.07.1998
Години : 25
Мнения : 2080
Дата на рег. : 27.02.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D.Gray-Man ♡ Naruto Shippuuden ♡ Bleach ♡ FMA ♡ FMA Broterhood ♡ One Piece ♡ Fairy Tail ♡ Elfen Lied ♡ Kuroshitsuji ♡ Angel Beats ♡ Inuyasha ♡ Lovely Complex ♡ Mirai Nikki ♡ Higurashi no Naku Koro ni ♡ Code Geass ♡ Claymore ♡ Shiki ♡ Kami-sama Hajimemashita ♡ MM! ♡ Gintama ♡ Chrno Crusade ♡ Hunter x Hunter ♡ Hunter x Hunter (2011) ♡ GTO ♡ Kuragehime ♡ Detective Conan

red Re: Коментари ----> Безцветна целувка

Пон Авг 13, 2012 6:39 pm
Фекчето има много добра идея...
Чета го от цели два дни (с почивки), но дори не съм близо до приключване... rev
Но има доста неща, които никак не пасват на характерите на героите според мен:

Хината е много избухлива
Цунаде и Гаара са двойка?!?
Ичиго харесва Сакура!?!
Райто+Сакура?!??!?!
Саске пуши (не е кой знае какво, но не си пасва на характера...)
Иноуе е по-избухлива
Историята с Нами ми дойде малко в повече (не, че не ми хареса, но One Piece ми е любимо аниме и отдавна си мечтая за фик по него, но някак си..., да е Учиха, Уноуе и Сакура да са и сестри, а това със Зоро @ )
Сакура някаква плейбойка стана,...
А това за Даймиото и Се*астиан... (и за яой фенчетата трябва нещичко, но точно със старчето doh )
Бащата на Сакура (и майка и) доста злобни били...
А това, че Луфи говореше така за балкона на Йоруичи изобщо не ми се стори правдоподобно Коментари ----> Безцветна целувка - Page 4 960114

Ама Хината много ме издразни... Ще бъде до Бякуя цяла година и даже се оплаква Коментари ----> Безцветна целувка - Page 4 242502

Иначе фикчето е много интересно!
По принцип не си падам много по четенето (даже никак) , а 2 дни го чета...
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Re: Коментари ----> Безцветна целувка

Пон Авг 13, 2012 7:33 pm
Благодаря ти много за коментара! Оценявам го. Имаш право, че измествам изцяло идеята на ред анимета и променям характерите им до неузнаваемост, само за да ги напасна в роля, която може и да не им отива. Целя точно това, предвид, че когато започнах фика преди година, се бях наситила на едни и същи фикове с един и същи смисъл и с едни и същи реакции на героите. Основното бе Саске се прибира в Коноха и осъзнава колко много обича Сакура. И двамата се влюбват като в сладникав розов сапунен мехур... Помислих си, ако някой вплете най-комерсиалните анимета по начин, който никой не го е правил и изгради образите им въз основа на същите тези анимета, но въпреки всичко ги направи оригинални, ще е по-добро от плувналите едни и същи истории. Разбира се, идеята е трудна за възприемане, най-вече защото всеки си е изградил стереотипа от анимето и не очаква да бъде по-различно, нали?

Общият стереотип е следния:

Хината е срамежлива и изчервяваща се идотка, влюбена в Наруто.
Сакура е почти същата, но в Саске.
Ичиго пък не допуска мисълта за жени.
Иноуе е в стереотипа на Хината.
Луфи е същият като Ичиго.
Наруто пък е глупак, целящ да се себедоказва на всяка цена.

Мога да изброявам толкова много, че няма да ми стигне и една страница. Единствената константа в героите е Се*астиан Михаелис, който определено ми допада без да го променям изцяло.

Надявам се сега разбираш защо изкривявам аниметата по този начин. smile
liuba4e
liuba4e
Състезател
Състезател
Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Години : 30
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: Коментари ----> Безцветна целувка

Пон Авг 13, 2012 10:14 pm
Sekai, думите ти губят смисъл... Дори не разбрах, защо Мария се извинява...? Питаш, защо е променила характерите ли? Просто е. Защото това е нейната история. Тя избира кой как да изглежда и кой накъде да направи две крачки и накъде пет. За пример мога да ти дам легендата за Кървавата Мери. Да приемем, че е някакво аниме с това заглавие. Забелязала ли си, че теорията е само една - жена яде деца и сече наред в гората. Но колко хора си променят историята и дори я прехвърлят на хартиените бумаги, мислейки че казаното от тях е правилно. Но не е. Ала само заради автентичността на една дума не може да се забрани да се пише според собствената нагласа. Истината винаги може да се изкриви и да се превърне в също толкова достоверна истина. Така, че Мария е АВТОРЪТ на разказа, което значи че тя има правото да променя възгледите, действията и характерите на познатите аниме - герои. Това, че на теб не ти харесва, не значи че не се приема добре от останалата част от аудиторията. Забележката ти е безсмислена.

Мария, ооооооо моля тееееееее. Кога? Моооля тиии сеее. Коментари ----> Безцветна целувка - Page 4 886489
sekai
sekai
Голям фен
Голям фен
Female
От : Тайна Майна^^
Рожден ден : 04.07.1998
Години : 25
Мнения : 2080
Дата на рег. : 27.02.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D.Gray-Man ♡ Naruto Shippuuden ♡ Bleach ♡ FMA ♡ FMA Broterhood ♡ One Piece ♡ Fairy Tail ♡ Elfen Lied ♡ Kuroshitsuji ♡ Angel Beats ♡ Inuyasha ♡ Lovely Complex ♡ Mirai Nikki ♡ Higurashi no Naku Koro ni ♡ Code Geass ♡ Claymore ♡ Shiki ♡ Kami-sama Hajimemashita ♡ MM! ♡ Gintama ♡ Chrno Crusade ♡ Hunter x Hunter ♡ Hunter x Hunter (2011) ♡ GTO ♡ Kuragehime ♡ Detective Conan

red Re: Коментари ----> Безцветна целувка

Вто Авг 14, 2012 12:17 am
Не целях да променя начина на писане на автора само защото, някой си неразбиращ като мен човек така и е казал... Напротив това, което пише е много оригинално и искам да продължава в същият дух, просто събрах толкова емоция от всичкото написано, че реших да споделя онова, което ми е направило най-голямо впечатление!
Обаче очите ми почнаха да сълзят от толкова четене и за сега спрях с четенето на фика...

А на liuba4e май това и е любимото фикче и доста си го обича...
Само един минус има това фикче - Голямо четене Коментари ----> Безцветна целувка - Page 4 548440
Мими - чан .. !! .. :*
Мими - чан .. !! .. :*
Развиващ се
Развиващ се
Мнения : 31
Дата на рег. : 08.06.2012

red Re: Коментари ----> Безцветна целувка

Съб Сеп 01, 2012 2:44 pm
Прочетох го на един дъх, въпреки, че наистина е дълго.Ето на това се казва стил. Честно да ти кажа, съм гледала и други твои неща. Северно сияние, 21 грама, Дъжд.Мисля, че имаше творба наречена "роза/та", но може и да бъркам не съм сигурна. Досега във форума не съм виждала толкова дълги глави.Повечето са по пет-десет реда. Човек се настройва да чете нещо, а то няма пет минути .. както и а е.Фика е под зорко наблюдение т.е. следен! Коментари ----> Безцветна целувка - Page 4 242502 Продължавай в същия дух.
Sponsored content

red Re: Коментари ----> Безцветна целувка

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите