Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Ордите на демоните

Нед Фев 08, 2009 10:36 pm

Глава 1:Крепостта на Орочимару
Сай следва Орочимару и Кабуто докато те вървят към скривалището си предледвани от клонинга на капитам Ямато.
Орочимару(тихо към Кабуто):Преследвани сме.
Кабуто:Да.Имаш ли доверие на това момче.може да е капан на Коноха.
Орочимару:Не е важно.Все пак ни трябва труп и той е първи доброволец(усмихва се злобно докато казва това)
Сай(на себе си)Какво си говорят?
Клонинга на Ямато:Настигам ги и изглежда че не са ме забелязали.Дано продължи така.
Наруто:Да тръгваме,Не можем да оставим това копеле Сай да се измъкне.
Сакура:Да хайде да тръгваме.
Капитан Ямато:Тръгваме.Клонинга ми ги следи така че няма да ги загубим.
Наруто:Добре
Орочимару кабуто и Сай пристигат до едно от скривалищата на Орочимару.
Орочимару:Тука ще посрещнем нашите предледвачи.Сай очаквам да се погрижиш за момичето.Кабуто-моят експеримент е твой.Аз ще убия к'би детето.
Кабуто:Ясно.
Сай(с тъпата си усмивка)както кажете Орочимару Сама.
С тези думи те се подготвят за засада.
Клонинга стига до известна близост с скривалището и спира.Информира ямато къде са.
Ямато:Спряли са в една стара крепост.Явно Орочимару я ползва за скривалище.Има само 1 вход и изход.ю
Наруто:Добре-значи няма как да ни избягат.
Сакура:трябва да побързаме.
В този омент болката в ръката и се засилва и тя пада.Наруто едва успява да я хване преди да падне на земята.Оставя я да се облегне на 1 дърво.Тя се държи за ръката която я боли непоносимо.
Наруто:Сакура.Ккво е станало с ръката ти.
Сакура:Нищо-Орочимару ме нападна и мене.Скоро ще ми мине.
Ямато:Наруто ела за малко.Трябва да ти кажа нещо докато Сакура се оправи.
Наруто:Добре.
Ямато:Сакура не ти каза това което ще ти кажа защотто не искаше да се тревожиш.Наруто-ти си този който унищожи моста,направи онзи картер и ти нарани Сакура така.
наруто:как е възможно?
Ямато:Когато ти се почви 4тата опашка ти напълно загуби контрол.Затова не помниш почти нищо-кюбито пое контрол над доста от действията ти.Наруто ако наистина искаш да спасиш Саске и наистина те е грижа за Сакура не ползвай тази сила отново.
Наруто:Но........
Ямато:Наруто-твоята сила те предпазва от огромните щети които чакрата на кюбито ти нанасят отвътре и ги превръща в лекуваща сила.Когато извадиш демоничната чакра тя вече ти нанася щетите които е трябвало да ти нанесе отвътре.Повчрвай ми-с твоята сила ще станеш по-силен отколкото ако използваш силата на кюбито.Разбираш ли ме?
Наруто:Да.
Ямато:Добре.Да се върнем при Сакура.
НАруто:Капитан Ямато-тя ще се оправи ли от тази рана.
Ямато:Да.Когато се върнем в селото хокаге сама ще я излекува.
Наруто(облекчен)Ясно.Да отиваме при Сакура.
Ямато:Наруто-знай трябва да я пазим защото заради раната не може да се бие на 100%.
Наруто:Разбирам.
Когато стигат до нея тя вече беше станала.Личеше си че още усеща болката,но все пак им се усмихна.
Сакура:Да тръгваме.Вече съм добре.
Ямато:Добре,но ще се движим по-бавно за да сме на пълна сила когато стигнеме до скривалището на Орочимару.
Наруто(разбиращ защо наистина ще се движат по-бавно)Добре.
Сакура:Както кажете.
тръгват към скривалището.Когато го стигат обмислят план за атака.За жалост самото разположение на крепоста оставя само 1 възможност-директна атака.
Ямато:Да тръгваме.наруто погрижи се за поратата.
Наруто подготвя расенган и с него разбива портата.Влизат вътре.Когато влязат те веднага биват атакуване от Орочимару кабуто и сай.Сай с кисия си меч промушква Сакура в сърцето,кабуто със Скалпела убива Ямато,а Орочимару в Кусанаги разсича Наруто на 2.За тяхно учудване и 3мата бяха клонинги на Наруто.
Орочимару:Какво?
НАруто над него:Да не мислиш че ще се4 хванеме на такъв очевиден капан.Одама Расенган.
И разбива Орочимару в земята където започват тяхната битка.Ямато с дървета разбиват кабуто през стена и го следва и започват битка помежду си.Сакура забива юмрук на Сай но заради болката в ръката си не може да го наокаутира(какъвто им беше планът-Наруто и Ямато да премахнат Орочимару и КАбуто,Сакура да нокаутира Сай и да помогне на Наруто да удържи орочимару докато Ямато се погрижи за Кабуто)
Сай:Силата ти е намаляла Сакура-когато ме удари 1вия път когато обидих Саске ме заболя повече от сега.Явно раната която ти направи Наруто е била с по-голями последици отколкото мислех.
Сакура(на себе си)Вече видя през хандикапа ми.
Сай:Това ще направи тази битка по-лесна отколкото мислех.Сега ще те убия.
Сакура(очевидно притеснена)се подготвя за битка.Сай нарисува своите зверове на хартия и ги праща по Сакура.Тя скача и иозбегва удара.Пробва да го удари с дясната си ръка но Сай избягва удара,но се оставя отворен за удар с лявата ръка на Сакура.Тя се опитва да го удари,но болката с ръката и се засилва и не успява да уцели.
Сай:Това наистина ще е лесно.Планът ви е бил да ни разделите нали.Сигурно твоята цел е била да ме нокаутираш и да помогнеш на Наруто.Какво ли ще каже той като разбере че си се провалила и заради това ще умре.Питам се дали ще те прокълне(казва това с тъпата си усмивка)
Сакура се ядосва.Става въпреки болката.
Сакура:Сай-копеле мръсно.(Сай я поглежда с учудване че може да се надигне)Няма да се праваля и да изоставя Наруто.
Сай:А мислех че си умна.
Сакура се опитва пак с десния 'мрук да удари Сай който пак хо избегва нарочно оставяйки се отворен за левия удар на Сакура сигурен че тя няма да може да го удари и ще може веднага да я убие,но за негово учудване тя го удря с все сила и го забува в копие на стената.Сай умира с поглед на първдтд му чувство-учудване.
Сакура-сега да помогна на Наруто.Дано не съм закъсняла.

Докато тя се е биела със Сай Наруто е влязъл в двубой с Орочимару.Удара който беше поел от Одама Расенган трябваше да даде на Наруто достатъчно време Сакура да дойде при него докато Ямато победи кабуто.За жалост Орочимару не беше пострадал толкова колкото трябваше.
Орочимару:Моето опитно зайче е измислил хубав план.Несъмнено е трябвало да ме забавиш докато твоите съотборници победят моите и да ме победите в битка 1 срешу 3ма.Лично аз имам съмнения че Кабуто ще победи Ямато,но съм сигурен че Сакура няма да победи Сай,а тя е трябвало да дойде 1ва.Тя сигурно сега е на земята плачеща както винаги.(започва да се змее злобно)
НАруто:Грешиш Сакура вече не е такава.
орочимару(все още смеещ се)Сигурен ли си в това?
Наруто започва малко да се притеснява.
Наруто:(на себе си)Къде си Сакура.трябваше вече да си дошла.Не знам колко време ще мога да го забавям без силата на кюбито.Дали?Не не е възможно орочинару да казва истината.
Орочимару:Достатъчно време изгубих в приказаки.Сега ще те убия.
С тези думи той тръгва към наруто.изважда от устата си змията и тя от своята меча Кусанаги.Наруто избегва удара и скача настрани.Прави клонинги и обкръжава Орочимару с тях.орочимару се развръртява и с Кусанаги унищожава всички клонинги и събаря наруто.Застава над него(вече държащ кусанаги в ръката си)
Орочимару:Казах ти че тя няма да доиде.
Вдига мече готов да го забоде в сърцето на Наруто.Точно когато щеше дапромуши наруто кунай профучава и отблъсква меча и се забива в земята
Сакура:Наруто добре ли си.
НАруто:Сакура-знаех си че ще дойдеш.
скача по надалеч от Орочимару и застава до нея.
Сакура:Извинявай че се забавих.
Наруто:Няма нищо.
Орочимару:Я виж ти-успя да победиш Сай.Не мислех че слабачка като тебе може да го направи.
Сакура:Може би вече няма да ме подценяваш така.
Орочимару се усмихва злобно и зпочва плезенето с езика.След като свършва изкарва от сутата си хиляди с
змии и ги праща по Наруто и Сакура.От устата на сека една от тях излиза меч.И двамата скачат нависоко и змиите пропускат,но 2ра вълна тръгва по Сакура без тя да има възможост да го избегне.наруто прави веднага клонинг от който се избутва и избутва Сакура.За жалост 1 от змиите го промушква в корема и той пада нз земята полумъртъв.
Сакура:Наруто.
Орочимару:Не точно каквото мислех но и това става.Не мислех че ще се жертва по такъв начин.Би трябвало да знае че ще бъде уцелен от поне една змия.
Докато кава това Сакура застава над наруто(плачеща) и се опитва да започне лекуване на раната.
орочимару:Мислех те за по-умна.Мислиш ли че ще ти разреша да го излекуваш?
С кусанаги в ръката си той бързо тръгва към Сакураи я изритва в корема и я забива в стената.Така той я хваща за да стои права и докосва гърлото и с меча.
Орочимару:Мислех така да убия кюби детето,но явно така ще убия тебе.
Сакура:(тихо)Наруто съжалявам.
Орочимару:Колко мелодрамично.
Тъкмо преди да среже гърлото на Сакура отникъде се почвява Наруто и с една ръка спира меча на Орочимару.Орочимару го поглежда и вижда че енергията на кюбито минават през него по начин който не са били преди.
Кюби(от тялото на Наруто)орочимару-ти си жалък.
Орочимару:Какво?
наруто удря орочимару и го забива през стена.
Сакура:Наруто?
Кюби:Не момиченце.Наруто беше на границата на смъртта и духът му беше слаб и това ми разреше да поема напълно контрол.Не както при моста да поема контрола донякъде.Днес е денят в който ще се освободя от печата на 4тия.Досега не можех,но сега няма какво да ме спре.отново ще руша всичко по пътя си аккто в добрите стари дни.И вината за това ще е твоя-ако не беше ти сега нямаше да поема контрол,Всеки когото ще убия ще лежи на твоята съвест.ЗАтова сега няма да те убия.
Сакура:Не Наруто няма да разреши да се измъкнеш.
Кюби:Той неможе да направи каквото и да е.Неговата същност вмомента е затворена там кудето бях затворен.Щом аз сам неможех да пробия печата той със сигуност няма да успее.За да напусна само трябва да направя едно жертвоприношение(Орочимару започваше да се надига)и това ще си ти Орочимару.
Орочимару:Мене?
кюби:Трябва ми някой притежаващ истинска сила и ти си единствения наоколо.
С тези думи Наруто атакува Орочимару и го изритва нагоре толкова силно че орочимару изхвърча на покрива на крепоста.Наруто скача след него разбивайки с чакрата таваните до покрива.Орочимару поглежда НАруто(който все повече започваше да изглежда като кюби(бавна трансформация))с очевидно притеснение.
Долу където Сакура стои все още невярваща на това което видя.при нея влиза Ямато.
Ямато:Сакура какво става?Къде са Орочимару и наруто?
Сакура:Те са горе.(разказва му историята с нескрит ужас в очите и думите и)
Ямато:Не вярвай на демона-не е твоя вината.И да не беше тука това можеше да стане.
Сакура:Дали наистина щеше да стане това.
Ямато:Сакура сега не е времето да се самосъжаляваме.Все още има надежда да спасиме наруто.Неговата същност все още е там.Само трябва да се сържеме с нея и той ще върне кюбито вътре в себе си.
Сакура:Не мога.Просто не мога.
Ямато:Сакура-няма да успея сам.Вие двамата се познавате от доста време.Имате специална връзка помежду ви.Само ти може да помогнеш на НАруто вмомента.Ако останеш тука НАруто ще умре със сигурност.Ще оставиш ли това да се случи!
Сакура(плачеща)Не(спира да плаче)Да тръгваме капитам Ямато.
На покрива на крепостта Орочимару губеше битклата срещу кюбито което трупаше сила.
Орочимару:няма да издържа още дълго на това темпо.трябва да намеря начин да се измъкна.
Кюби:Няма измъкване орочимару.
В този момент застана зад него.
кюби:Вече съм по-бърз и силен от тебе.Биъката свърши.
Наруто вече изглеждаше точно като кюбито само че в човешки размер.Кюбито забива лапата си в Орочимару и го събаря на земята полумъртъв.
По пътя нагоре
Ямато:Сакура,когато стигнеме може Наруто напълно да се е превърнал в демона.Казвам го за да бъдеш подготвена.
Сакура:Ясно.
Стигат горе и виждат кюби над полумъртвото тяло на орочимару.
Сакура:Наруто наистина напълно се е превърнал в кюби.
Ямато:да.Техниката която ползвах преди със сигурност няма пак да проработи.Сакура трябва да стигнеш до Наруто.Само ти може да го направиш.
Сакура:Как да мина през кюби.
Ямато:Аз ще го задържа на едно място за колкото време мога.Знай нямаш много време.
Сакура:Ясно.
Ямато полава wood element и зафържа кюбито.
Ямато:Ще ползвам цялата си чакра да го задържа.Тръгвай.
Сакура тича към кюбито.
Сакура:Наруто-знам че си там.Моля те отговори ми.
Кюби:Наистина си тъпа-казах ти че Наруто е там където бях аз преди.Само той можеше да говори с мене отвътре.Така работи печата на 4тия Хокаге.
Сакура(не себе си)Имам само 1 избор.
Сакура тръгва и застава точно до кюбито.
Кюби(очевидно учуден)Какво си намислила?
Сакура:Ще ползвам чакрата си за да вляза в тебе.
Кюби:Какво-не си достатъчно силна.
Сакура:Пробвай ме.
Сакура докосва демона,фокусира чакрата си.
Кюби:Тя има перфектен чакра контрол-не мога да я спра.Интересно,не очаквах това от някоя като нея.
Ямато:Чакрата ми е изчерпана.Ползвах твърде много в дуела ми с Кабуто.Но докато тя е вътре кюбито няма да се мръдне защото може така да се самоунищожи.
Сакура:Какво е това място.
Кюби:Тука Наруто разговаряше с мене.
Сакура:Кюби!
Кюби:Тука колкото и да искам не мога да те убия-все още печата не ми дава правото да убивам тука.
Сакура се оглежда и вижда клетката зад която преди стоеше демона и вижда Наруто зад нея.
Сакура:наруто!
Кюби:Не може да те чуе дори тука.Съзнанието му е напълно заспало.Нищо не може да го събуди.Когато изляза той ще умре.А ти неможе да стоиш тука дълго.Да влезеш в чуждо тяло без негово разрешение точи много чакра-дори с твоя контрол.
Сакура(не себе си)Прав е-не мога да сотана тука дълго.
Кюби;Въпреки че не мога да те убия-мога да те накарам да изчерпаш чакрата си по-бързо.Все още мога да се бия.
кюбито се смалява до размера на Сакура и я атакува директно.Тя изненадана не може да реагира.Атаката минава през нея без да и навреди.
Сакура:Явно не може да ме нараниш по никакъв начин.
Кюби:Така е-тука немога,но всяка моя директна атака намалява твоята чакра.Още една атака и ще напуснеш тялото на момчето.
Сакура(не себе си)така е.Вече го усещам.
Кюбито пак атакува но този път Сакура избегва удара.Но 1ч от опашките минава през нея.
Кюби:Иска ми се да кажа че беше приятно да те видя тука,но ще лъжа.Ти се провали.наруто ще умре и светът който познаваш ще бъде унищожен.
Сакура(усещаща че се връща в тялото си)Наруто съжалявам.Провалих се.Моля те прости ми.И знай-обичам те.
Кюби:Глупаво момиче-той няма да чуе тези думи.
Изведнъж Сакура престана да чувства че се връща в тялото си.
Кюби:Какво!?
Наруто:Сгреши девмони.Чух я.Сакура върни се в тялото си.Не съм игурен че ще победя демона и щше уцелея.Ако не уцелея-знай и аз те обичам.
В този момент Сакура се върна в тялото си.И пред нея видя как Наруто беше "разделен на 2"Едната половина от тялото му беше все още в кюби формата а другата беше формата на наруто.
Сакура:Наруто бори се-можеш да победиш!
Кюби:НЕЕЕЕЕЕЕЕ-няма да победиш,само ще унищожиш и двама ни.
наруто:По-добре да ни унищожа отколкото да те оставя да унищожиш всичко което обичам.Съжалявам Сакура-това е сбогом.Обичам те.
С тези думи НАруто се превърна в чиста чакра и изчезна.
Сакура:Нарутоооо НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!.


Последната промяна е направена от xxavatarxx на Чет Апр 02, 2009 11:58 am; мнението е било променяно общо 6 пъти
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Ордите на демоните

Нед Фев 08, 2009 10:37 pm
Глава 2:Данзо.
Бяха минали 4 минути откакто Наруто изчезна.Сакура все още стоеше протегнала ръка натам където беше Наруто.Вътрешно се надяваше Наруто да се върне и да и се усмихне,въпреки че знаеше че това няма да стане.Ямато стоеше там иморен също невярващ че Наруто го няма.Орочимару все още беше на земята немащ сили да стане след като кюби го беше пребил.
Орочимару:Каква сила.Дори аз не очаквах кюби да е толкова силно.Но вече го няма както го няма и детето.(започва да се смее злобно,но тихо)
Сакура:Орочимару ако не престанеш ще те убия.Както си в момента мислиш ли че няма да мога?
Орочимару престава осъзнал ситуацията в която беше.
Ямато:Сакура да вземем Орочимару и да се връщаме в коноха.Там ще направим достойно погребение за Наруто.
Сакура:Само трябва да взема нещо.
Ямато(докато сакура слизаше надолу)какво?
Сакура слезе там където Наруто се беше превърнал в кюби и след малко търсене намер това което търсеше-протектора на Наруто.Тя го взе и го сложи до сърцето си.Ямато беше зад нея хванал орочимару с белезници.
Сакура:Видях че падна когато НАруто се превърна в кюби.
Ямато:Знам че ти е тежко но трябва да тръгваме.
Сакура:Само какво стана с кабуто.Няма ли да вземеме и него?
Ямато:Не-когато го победих той се самоуби вместо да бъде пленен.
Орочимару:Изглежа планът ви проработи-успяхте да ме хванете въпреки цената.
Сакура:Ако чуя още една дума от тебе Орочимару лично ще те убия-ясно.
Орочимару:Започваш да ми харесваш момиче.Добре ще си мълча.
Ямато:Да тръгваме.
3мата излизат от крепоста.преди да се изгуби от поглед крепостта сакура се обръща и казва тихо"Сбогом Наруто".След 14 дни(орочимару бил твърде зле пребит за да може да стигнат по-бързо) стигнаха портите на Коноха.Там 2мата пазачи виждат кой идва и не вярват на очите си.
Пазач:Вие сте хванали Орочимару.Поздравления.Но къде са Сай и Наруто.
Ямато:Ще отговорим на това пред хокаге-сама.Да не става публично знание.
Пазач:Ясно.Побързайте.Да не ви види цял Коноха.
Ямато:Разбрано.
Те бързо минават през Коноха и избягват често посещаваните места.
Орочимару:Винаги мислех че когато ме хванете ще направите парад.Не така през сенките.
Ямато:Няма да разбереш защо минаваме така-повярвай ми в това.
орочимару очевадно не разбираше.Но сега не можеше да мисли защо не правят публично знание това че е хванат.Мислите му бяха заети с това да измисли план за бягство.Докато мислеше те стигнаха до офиса на Хокаге.
Орочимару:(на себе си)Явно този път няма да има измъкване.
Те влизат вътре.Тсунаде ги очаква в офиса си очевидно загрижена защо Наруто не е с тях.
тсунаде:Май-после се върнахте.Добре кажете ми къде е Наруто?
Сакура поглежда в земята натъжена.Приближава се до тсунаде и и дава протектора на Наруто.
Тсунаде:Как е станало.
Ямато:по време на битката ни с Орочимару кюби пое пълен контрол над Наруто.Той умря докато се опитваше да озапти демона.
Тсунаде(натъжена)Ясно.Огърлицата си взима още една жертва.Случайно да сте я намерили.
Сакура:Погледнах и за нея но не я намерих.Сихурно се е разпаднала с наруто.
Тсунаде:А Сай-какво стана с него.
Сакура:Той ни предаде по заповед на Данзо.Би се редом с Орочимару.
Тсунаде:Ямато-вземи отряд АНБУ и арестувай Данзо с обвинение предателство.
Ямато:Ясно.Тръгвам веднага.
Тсунаде(към орочимару)Орочимару-ти донесе много болка и страдание на това село.Заради опита ти да унищожиш Коноха и че уби 3тия си осъден на смърт.Присъдата ще бъде изпълнена утре.
Данзо:Не мисля че Орочимару ще бъде екзекутиран.
Тсунаде:Данзо,Как смееш.
Данзо:Не мисли да викаш помощ.Моите хора вече се погрижиха за Ямато и АНБУ които беше събрал.Сега оставете орочимару и ще ви оставя да живеете.
Тсунаде:Данзо и д ти го дадеме доброволно пак ще ни убиеш.Ако ще умирам ще умра биеща се.
Сакура:И аз.
Орочимару:Смела си.признавам ти това.
Докато казва това разкъсва верисите с които беше окован.
Орочимару:Но само със смелост няма да оцелееш сега.
Сакура:Как с щетите които ти бяха нанесени.
Орочимару:Това тяло се лекува по-бързо от нормалните стандарти.За жалост досега не ми се беше отворила възможност да избягам.Сеха какво ще правите.5 срещу 2 е.Няма как да победите.
Тсунаде:Въпреки това няма да се предадем.
Сакура:Да.
С тези думи Сакура и Тсунаде нападат хората на Данзо.Тсунаде с един удар нокаутира един от тях,а сакура изритва един през стената.3тия от хората на Данзо бива ударен от юмруците на Сакура и Тсунаде и бива изтрелян надалече.
Тсунаде.Изведнъж бройката ви намаля.
Орочимару:Явно ще мога да се позабавлявам.Данзо момичето е твое.Аз ще се бия с тсунаде.Искам да убия още едно Хокаге.
Данзо:Както кажеш.
Тсунаде атакува Орочимару и го избива извън стаята където започва да се бори с него.
Сакура:По-добре се откажи старче.Няма да можеш да ме биеш.
Данзо:Не ме подценявай мимиченце.имам доста години опит в това да дисциплинирам дечица като тебе.
С тези думи той маха превръзките които покриваха половината му лице.Зад тях първо се видя червена кожа а след като напъло ги махна се видяха демоничниочертания.Данзо беше наполовина демон.
Сакура:Какво си ти.
Данзо:Същество притежаващо истинска сила.
С тези думи той избълва огромен пламък по Сакура.Тя отскача назад и огъня не и навреждава.
Изведнъж зад нея застава Данзо и я удря в гърба толкова силно че я парализира.
Данзо:Не можеш да ме победиш момиче.Само някой от нивото на орочимару може да ме победи.
Сакура:Няма да се предам.Ще продължа да се бия.
Данзо:Имаш едно общо нещо с детето кюби-и двамата сте адски опорити.Но опоритоста не винаги е добро нещо.
С тези думи той тръгва към Сакура с ръка обвита в огън.
Сакура(на себе си)Явно това е края.
Данзо нанася удара си върху Сакура и огън се разхвърчава навсякъде.
Данзо:Лично аз се надявах на малко повече забавление.Но явно неога да го очаквам от някой като тебе.
Изправя се.Когато димът се маха вижда че Сакура е невредима и около нея има синьо сияние.
Данзо;Какво е това?Как може да си жива?
Сакура(на себе си)Каква е това.Усещането ми е познато.
Тя започва да усеща сила да влиза в нея.изправя се и нанася удар по Данзо който го изпраща 20 метра назад.
Данзо:Не знам каква е тази сила НО ЩЕ Я ПРЕЧУПЯ.
Данзо тръгва в атака с такава скорост че изглежда че се е превърнал в огън.Сиянието около нея пак я предпазва от удара и тя пак удря данзо и го почти нокаутира.
Данзо:Не не мога да загубя.НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
Данзо се превръща в пепел.Сиянието около нея изчезва.
Сакура:Какво беше това.Някак си е толкова познато.трябва да помогна на тсунаде.
тя тръгва натам където беше започнала битката с Орочимару.По пътя си вижда как хората на Данзо се бият с Коноха нинджите.Не им помага защото трябваше да помогне на Тсунаде.Когато стига мястото където се биеха видя Тсунаде на земята очевидно победена,но жива и Орочимару готов да забие меча си в нея.
Сакура:Орочимару спри.
Орочимару(учуден се обръща)Победила си Данзо?Явно годините му са се обадили.Все пак е доста стар.Но така дори е по-добре.Сега ще мога да те убия лично.
Сакура:Няма да ме победиш.
Орочимару:Блъф няма да те спаси момиче.Умри!
С тази дума той тръгва към Сакура.Блокира атаката на Кусанаги с кунай.Ритника на Орочимару я уцелва и тя пада на земята.Орочимару се опитва да я намушка но тя навреме избягва удара.Изправя се.Опитва се да нанесе ритник на орочимару но не успява.Орочимару се навежда и я спъва.Тя пада.Орочимару призовава няколко малки змии които я хващат за земята като вериги.
Орочимару:Беше по-лесно отколкото мислех.Сега умри.
С тези думи той забива меча с в нея.За негово учудване меча точно преди да я намушка спира.
Орочимару:какво?как?
В този момент синя светлина го заслепява и той отстъпва назад.Змиите държащи Сакура изчезват.Тя става оглежда се и вижда как синята светлина взима формата на Наруто.
сакура:наруто какво....
Наруто слага ръка на устата и и спира думите.Докосва ръката и и зарежда на нея Расенган.Усмихва се и изчева.Орочимару все още неоправил се от ефекта на светлината върху очите му се опитваше да намери солидна повърхност за която да се хване.Сакура тръгва към него и го удря с Расенгана зареден в ръката и.Вика на Орочимару отеква из Коноха.Изхвърча назад и се разбива в стената.
Орочимару:Не знам как направи това,но ще разбера.Не сте видяли последното от мене.
С тези думи прави знаци с ръцете си и изчезва.
Сакура:Не.Пак се измъкна-по дяволите.Сега със сигурност ще използва тялото на Саске като контейнер.
Тсунаде(вече изправила се)Няма поне ощще 6 месеца.Докато се биехме му сложих малка комбинация от билки които открих че за поне 6 месеца няма да му позволят да напусне това тяло.Още има време.Моля те кажи ми-как направи расенган?Събудих се докато го удряше с него.
Сакура:Ами синя светлина прие образа на Наруто и зареди расенган в ръката ми.Не знам как точно стана това.
Тсунаде:Странно.Никога не съм чувала за такова нещо.А какво стана с Данзо.
Сакура:Ами след като го победиш се превърна в пепел.
Тсунаде:Пепел?
Сакура:Да.Той беше нещо като полудемон.Часта от лицето и тялото му коитп бяха скрити бяха демонски.
Тсунаде:Става все по-странно.Сега да се погрижим за ранените от битката.После ще се занимаваме с това.
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Ордите на демоните

Нед Фев 08, 2009 10:37 pm
Глава 3;Обвинението

Хората на Данзо бяха победени.Данзо мъртъв а Орочимару успя да избяга.
Тсунаде:Явно Данзо е бил отчаян щом е нападнал така без план.Едва ли е очаквал да сте хванали Орочимару.
Сакура:Да-не беше очаквано.
Тсунаде:Погребението на Наруто ще се състои утре в 3 часа следобед.
Сакура:Ясно.
Тсунаде:Сега се прибери и си почини.Натрупа ти се доста.
Сакура:Добре.
Тсунаде:Утре преди погребението ще обсъдим битката.Има доста неща които не се връзват и искам да ги пообсъдиме допълнително.
Сакура се прибира.Родителите и не са вкъщи.Били са евакуирани когато е започнала битката.Тя донякъде се радваше че родителите и не са там защото не и се отговаряше вмомента на въпросите които те щяха да и зададат.Без да се преоблича си ляга в леглото и заспива държейки в ръцете си протектора на Наруто.
Събужда се към 10.00 сутринта.
Сакура:Успах се малко.Трябва да побързам и да отида до офиса на Тсунаде.
Сакура излиза и се затичва към офиса на Тсунаде.По пътя вижда Хината плачеща и спира.
Сакура:Хината какво става?
Хината се обръща към нея и се опитва да спре сълзите си.
Хината:Нищо особено.Нещо ми влезе в окото.Как е при тебе.
Сакура:Можеше да е доста по-добре.
Хината:Какво държиш?
Сакура погледна в ръката си и видя че още е държала протектора на Наруто.
Сакура(започваща да плаче)Това е протектора на АНруто.Само то остана.
Хината(пак започваща да плачче)Как се случи.
Сакура разказва на Хината какво се е случило в крепостта.
Сакура:И така той просто изчезна.
Хината:Не знаех че в него се намира демона кюби.Не мога да повярвам че не е казал на никого;
Сакура:Не е искал да ни притеснява.
Хината:Сигурно е така.
Сакура:Трябва да отида до офиса на Тсунаде.Иска да ми зададе няколко въпроса.
Хината:Добре.Върви.
Сакура се затичва към офиса на хокаге.Хината я гледа с омраза докато не се изгуби от погледи и си казва"Ти си виновна.Ще си платиш"
Сакура пристига.
тсунаде:Закъсня,
Сакура:Съжалявам.Малко се поуспах.
Тсунаде:Няма нищо.На всички ни беше тежко.Особено на тебе.
Сакура се оглежда.В стаята бяха 2мата старейшини на селото и Какаши.
Тсунаде:Остава малко време до погребението.Ще трябва да ти задам въпросите набързо.1во-Данзо.Какво точно ти каза.
Сакура:каза че е същество притещаващо истинска сила и ме нападна.
1 от старейшините:И как точно го победи.
Сакура:И аз точно не знам.Изведнъж усетих сила в мене си и с нея го победиш.След като вече явно неможеше да стане се превърна в пепел.Не знам защо стана това.Както и не знам точно какво беше.
Тсунаде:Данзо винаги е бил странен.Веднъж беше разследван за участие в някаква демонична секта,но нищо не беше разкрито.Честно да кажа никой не знаеше защо носеше тези превръзки.
какаши:Но не заради Данзо сме се събрали тука.
Сакура:А защо?
Тсунаде:Знам че ще ти е много тежко,но ще трябва да никажеш всичко с най-малки подробности за битката ти с Орочимару.И с най-големи подробности как Наруто ти е заредил расенган в ръката ти.
Сакура:Когато ти казах какво се е случило това беше цялата история.
Какаши:Моля разкажи цялата история.Може да има нещо което на място си сметнала че не е важно,но всъщност да е.
Сакура:Добре.
Сакура разказва битката си с орочимару в пълни детайли без да пропуска и една подробност.
1 от старейшините:Значи искаш да повярваме че изведнъж меча на Орочимару е спрял и някаква синя светлина го е заслепила.После тая светлина е приела формата на Наруто и е заредила расенган в ръката ти.И мислиш че ще повярваме на това.
Сакура:Това е истината.Защо ми е да ви лъжа.
другия старейшина:Има техники които ди дават някои от уменията на някого когото убиеш.Може да си се научила на едно от тях и да си искала да можеш Расенган толкова мног че си убила Наруто за да го получиш.
Сакура:Не стана така.Казах вече на Тсунаде какво стана в крепоста.
Старейшна:Да историята че кюбито е поело контрол.
Сакура:Попитайте капитан Ямато-той ще го потвърди.
Какаши:За жалост той е в безсъзнание и няма да може да отговаря на въпроси поне 3 месеца.
Сакура:И ти ли не ми вярваш?
какаши:Иска ми се,но всичко е просто твърде....
Сакура:тсунаде-ти ми вярваш нали?
Тсунаде:Това е без значение........
Сакура:Сега какво-ще ме затворите в килия ли?
Старейшина:Не.Поне незасега.Нямаме достатъчно доказателства за да повдигнем каквото и да е обвинение. Но до 2ро нареждане.Сега е време за погребението.Да тръгваме.
Тсунаде:А да Сакура.Всеки познавал го може да каже няколко думи на погребението.Сигурна съм че би искал и ти да ажеш няколко.
Сакура:освен ако не съм го убила нали.
Тсунаде:Не съм казвала..............
Сакура излиза преди Тсунаде да може да се изкаже очевидно разстроена че мислят че е убила Наруто.Не можеше да престане да мисли че има нещо гнило в цялата работа.Вчера Тсунаде и вярваше а днеска нея обвини,но не се и застъпи за нея.Сис сигурност не се държеше като Тсунаде която познаваше и я беше научила на всичко което знае.какво става тука.Когато излезе извън сградата видя че по-голямата част от Коноха отива на погребението.
Сакура(на сбе си)Явно Наруто ще остане в сърцата на жителите на Коноха.Странно е.В началото всички го мразеха а сега.наруто наистина ми липсваш.Как ми се иска да видя усмивката ти пак.Да чуя смеха ти.
Сакура(почти разплакана)се връща вкъщи за да се преоблече за погребението.Когато се прибира родителите и още не са се върнали.
Сакура(на себе си)Това е странно.Трябваше вече да са се върнали.Дали не им се е случило нещо.Не тсунаде щеше да ми каже ако нещо им се беше случило.Какво става тука?Ще попитам тсунаде на погребението защо ги няма.
Сакура отива в стаята си и се преоблича за погребението.Излиза от къщата си и тръгва към мястото където ще се състои погребението.По пътя среща Ино.
Ино:Сакура.Хайде да отидеме заедно.
Сакура:Добре.
Ино:Изглеждаш замислена.Какво става?
Сакура:Просто е странен ден.
Ино:Да.След онзи чунин изпит не мислих че Наруто ще бъде убит.
Сакура:Нито пък аз.Липсва ми.
Ино:Ще липсва на всички в Коноха.Доста направи за селото
Сакура:Да.Само като видя колко хора отиват на погребението.
Ино:Да.Пристигнахме.Да намерим места.
какаши:Сакура.Ела за малко.
Сакура:Ино ей сега ще доида.Какво искаш Какаши.
Какаши:Само исам да ти кажа че ще е по-добре да си признаеш.Всичко сочи към това че ти си убила Наруто.Може би няма да те осъдят а смърт ако се предадеш.
Сакура:НЕ СЪМ УБИЛА НАРУТО.Какво става Какаши.Защо ме обвинявате като нямам вина.
Какаши:Сакура,ако не можеш да понесеш последствията от действието си не прави престъплението.Казвам ти-по добре си признай.
С тези думи Какаши изчезва в дим.
Сакура(на себе си)Какво става тука.Защо Какаши мисли че съм убила Наруто.Знае че не бих си го и помислила колкото и да ме ядоса.Защо?
Погребението започва.
Сакура(на себе си)Ще се тревожа за това след погребението.Трябва да реша какво да кажа.
Погребението започва.Един след друг приятелите на Наруто изказват добрите си спомени за него.Доста изглеждаха че още не може да повярват че приятеля им го няма.Дойде реда на Сакура.Тя се качи на подиума.Все още се питаше какво да каже за Наруто.Когато вече трябваше да говори думите и излизаха отсамосебе си.
Сакура:Когато с Наруто станахме един отбор не бях много щастлива.Винаги мислех че е едно малко детенце което все се забърква в проблеми.Но грешах.Колкото повече го опознавах толкова повече започвах да го харесвам.Минахме заедно през доста.Започна се със Забуза и свърши с орочимару.Наруто-ще ми липсваш.
С тези думи тя слезе от подиума едва сдържаща сълзите си.
Хината(на себе си)Кучка.Чух какво си говореха с Какаши.Знаех че оная история е измислица.Не знам как,но тя е убила Наруто.Ще отмъстя за него каквото и да ми коства!
След като всички свършиха с речите си церемониално погребаха ковчега където трябваше да е Наруто и се разотидиха по домовете си.Накрая остана само Сакура която най-после можеше да поплаче наспокойствие над гроба на нейния приятел.Зад нея стоеше Хината.Като видя Сакура там си каза"Долна пачавра.Стои там и сигурно ликува над гроба му.Ще те убия-заклевам се".Хината се прибира за да обмисли как да убие Сакура.След като става късно и Сакура решава да се прибере вкъщи.Питаше се дали родителите и са се прибрали.Тревожеше се за тях.Когато се прибра с радост видя че са се върнали.
Майката на Сакура:Сакура ела.
Скура:мамо радвам се да ви видя.Къде бяхте толкова време.Бях започнала да се притеснявам.
Бащата на Сакура:Говорехме с АНБУ за тебе.Ще ти задам един въпрос.Как можа.Мислех че Наруто ти е приятел.Мислех че сме те възпитали по-добре.
Сакура:Какво казвате.Нище не съм направила.
Майката:казаха ни какво си напавила.Наистина съм разочарована от тебе.
Бащата:отиди в стаята си.Там ще стоиш докато не се разяснат нещата.
Сакура плачеща се качва в стаята си.Докато слиза чува думите на баща си към майка си"Нашата дъщеря-убиец.Какво сбъркахме-може ли да ми кажеш"Майката"не знам скъпи,не знам.Когато стига в стаята си Сакура не може да спре да плаче и ляга на леглото си.
Сакура:Защо всички мислят че съм убила Наруто?Защо?Обичах го,наистина го обичах.Трябва да знаят че не бих му навредила.Какво става тука?Не мога да разбера.Тсунаде,Какаши,дори родителите ми са против мене.Какво подяволите става.
Докато си задава тези въпроси заспива.Сънува една поляна пълна с цветя.Птиците пееха,водата в езерцето беше съвсем чиста.Сакура се чувстваше спокойна.Изведнъж небето стана червено,и започна да вали.Когато се вгледа Сакура с ужас видя че вали кръв.Изведнъж от земята излязоха фигури.След малко тя ги разпозна.Бяха Какаши,Тсунаде,родителите и както и повечето от Коноха.Всички наведнъж почнаха да говорят.
Всички:как можа да убиеш Наруто.Как можа.
Сакура:Не съм го убила-кога ще го проумеете.
Всички:Ти го уби.Ти го уби.Не върши престъплението ако не можеш да поемеш вината.(набикалят я и не престават да я наричат убийца)
Сакура(на земята плачеща)Не съм го убила.Моля ви престанете.
Кръга около нея се стесняваше.Не знаеше какво да прави,какво става.Изведнъж синя светлина проблясна и всички отстъпиха назад.Сакура погледна светлината която пак прие формата на Наруто.
Наруто:Спри да плачеш.Трябва да се събудиш и да апуснеш селото.В момента не може да се довериш на никого.(наруто се оглежда)Побързай идват за тебе.Ще те убият.Отиди там където умрях.Там ще разбереш всичко.Сега тръгвай!
Сакура се събужда в стаята си.Чува гласове отдолу.различава гласа на Какаши.
Какаши:Тука сме за да арестуваме харуно Сакура по обвинение убийство на генина Узумаки Наруто.
бащата на Сакура;Горе е.В момента спи.
Какаши:добре.Вие двамата отведете я.
Сакура:Какво идват да ме арестуват.Наруто беше прав.Трябва да напусна и да отида до крепосттта.Трябва да разбера какво става.
Сакура бързи събира каквито предмвти намери и излиза през прозореца.Копгато 2мата от АНБУ влизат Сакура я нямаше.
Какаши;Намерете я.Не можем да я оставим да се изъкне.Господаря ще е адски недоволен ако избяга.
Докато казваше това Сакура вече беше при портите на Коноха готова да напусне селото.
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Ордите на демоните

Нед Фев 08, 2009 10:38 pm
Глава 4:Хината срещу Сакура.

Сакура вече напуска Коноха.Обръща се.
Сакура:Ще разбера какво е станало и ще се върна.
Когато минава през портата един кунай профучава край главарта и.
Сакура:Кой е там.
Хината:Сакура,мислиш ли че ще те оставя да се измъкнеш.
Сакура:Хината не знам какво те е прихванало но спри.
Хината:Да спра.Ти уби Наруто.Няма да те оставя да се измъкнеш безнаказано!
Сакура:Не съм го убила Хината.Спри.
Хината си активира биакуган и атакува Сакура удряйки я в корема.Сакура пада на земята гърчеща се.
Хината:Тренирала съм си джюкена.Вече съм по-силна и от неджи.имам атаки за които той може само да мечтае.
Сакура(изправяща се)Тогава ми кажи-защо той е джоунин а ти още си чуунин.
Хината:Кучка.
Хината атакува.Този път Сакура избегва удара и се опитва да я изрита.Хината се навежда,обръща се и нанася удар в корема на Сакура.Тя изкача назад.Хината пак тръгва напред в атака,Сакура избегва удара и и със своя юмрук я праща назад.
Хината:Браво Сакура.Успя да ме удариш.Но вече битката свърши.Ударих ти 2 от органите които контролират обмена на чакра.Вече не можеш да ползваш никакви техники.
Сакура:Подценяваш ме.
Сакура пуска медицинското си нинджутсо(не знам точно как трябва да се каже)и започва лекуване)
Сакура(на себе си)Няма да мога да се лекувам дълго.Трябва поне да пусна чакра обмена си.
Хината:Не знам как го направи,но няма да можеш да се излекуваш.
Докато казваше това Хината беше тръгнала в атака.
Сакура(на себе си)Това трябва да е достатъчно.Ще има болка но ще мога да ползвам техники.
Сакура скача и лакътя на Хината не я уцелва.Хината също скача и се опитва във въздуха да я удари.Сакура избегва удара и със все сила удря хината и така я забива в земята.Докато Хината се изправя Сакура стои клекнала и се опитва да си хване дъха.
Сакура:Какво става.Колкото по-силно я удрям,толкова повече се изморявам.Защо?
Хината(изправила се)Това е само 1 от новите ми умения.Всяка твоя атака направена чрез чакра ще ти източва двойно чакрата използвана за атаката.Само заради това няма да ме победиш.Няма да има нужда да ползвам най-силните си атаки за да те победя.
Сакура(на себе си)Значи да ползвам техники е безполезно.Това ще е трудно.Ще трябва да се бия само с тайджутсо.Но срещу биакогана.Само Лий може да се бие само с тайджутсо срещу това умение.Не знам дали ще победя,но няма смисъл да бягам.Ще се бия каквото и да ми коства.
Сакура тръгва в атака.
Хината(на себе си)Идва.Знам че мога лесно да я бия и без да позлвам най-добрите си атаки,но ще е по-забавно да я бия с тях.ще ползвам най-силната атака на Наджи.
Хината(към Сакура)Сега ще ползвам най-слабата от силните си атаки.
Когато Сакура влиза в обсег Хината ползва 64 удара.Сакура не успява да блокира и един удар и пада на земята.
Хината:Наруто беше успял да стане след като беше ударен с това.Но ти едва ли ще можеш.И да успееш на Наруто му трябваше силата на Кюбито за да продължи двубоят.Както и да го гледаш загуби.Със сигурност присъдата ти щеше да е смърт затова аз ще те убия.
Сакура(на себе си)Загубих.Пак бях победена.Този път няма спасение.Силата която явно АНруто ми даваше беше моята чакра усилена с неговата.Но вече не усещам чакрата си.Това е краят.Съжалявам Наруто.
Започва да плаче.
Хината(държаща кунай в ръката си)Няма смисъл даплачеш.Това няма да промени съдбата ти.Ти сега ще умреш.
Изведнъж Сакура се вижда на място което не е виждала досега.
Сакура:Къде съм.Къде е Хината?
изведнъж в сенките вижда една форма.След малко тя разпознава какво е пред нея.
Сакура:Какво-кюби?
Кюби:Да момиче.Аз съм.
Сакура:Как.
Кюби:няма време за обяснения.Въпреки че като си тука времето навънка е забавено нямаш много време преди Хината да те убие.
Сакура:Не разбирам.Какво е това място.
Кюби:Ще го кажа само веднъж затова слушай внимателно.След като влезе в наруто където бях запечатан тези години ти направи връзка между Наруто и себе си.благодарение на това успях да доида,дори заалко при тебе.
Сакура:Но наруто се разпадна.
Кюби:Когато стигнеш крепостта ще разбереш всичко.Сега няма повече време за гудене.Ще ти дам малко от силата си за да победиш Хината.ще е повече отколкото тази която Наруто досега ти е давал,защото той неможе да ти даде много.Внимавай докато се биеш с нея.На моята сила няма да и влия щита около нея но тя има доста силни атаки.
Сакура:Благодаря.
Кюби:Не ми благодари.Помагам ти само защото ти си единствената ми надежда за оцеляване.Единствената надежда и за Наруто си.Едва ли ще се видиме пак докато не стигнеш крепоста.
Сакура усеща как силата на демона влиза в нея.Щетите нанесени и от 64 удара на Хината се оправяха.
Сакура(на себе си)Каква сила.Значи това е усещал Наруто когато е ползвал силата на кюбито.Трябва да победя.Не мога да разочаровам Наруто.
Хината гледа сцената недоумяваща.
Хината(на себе си)Това е силата която Наруто ползва за да победи Неджи.Но как Сакура я ползва?Тя идва от кюбито.Не може то сега да е в Сакура.Проклета да е!
Хината(към Сакура)Не знам как си се докопала до силата на демона,но това няма да те спаси.Ще те убия.
Няма да се измъкнеш от мене.
Сакура:Кой е казал че искам да се измъкна?Ще се бия и ще победя.
хината:Не ме карай да се смея-как ти най-слабата нинджа в селото ще ме победи?
Сакура:С мене е силата на НАруто.
Когато казва това Хината се вбесява.
Хината:Как смееш да кажеш това убийце.Заради тези думи ще те убия бавно и болезнено.
Когато завършва тези думи тя напада.Сакура вече ползваща силата на кюби лесно избегва удара.Застава зад Хината и я удря с все сила.
Хината:Какво-щитът ми не ти взе от силата?
Сакура:Силата на кюбито е имунна към твоя щит.
Хината:Значи може да стане интересно.
Хината пак атакува.Сакура пак избегва удара,но този път не успява да удари Хината.Хината се опитва да я изрита но Сакура отскача назад.Отблъсква се от стената и се забива в Хината като копие.Хината това и чакаше.
Хината:Сега виж истинската сила на Биакугана.
Хината започва да се върти и прави Каитен.Но размера му се увеличава до размер надвишаващ този на Неджи 20 пъти.Дори силата на кюбито не успява да предпази Сакура от тази атака въпреки че тя фокусира цялата и сила за да не я убия.Сакура изхвърча назад и се разбива през няколко скали наблизо.
Хината:Това е най-великата форма на Каитен.Битката свтрши.
Сакура се изправя бавно.
Сакура(на себе си)Проклчтие.Използвах цялата сила която кюби ми даде и пак не можах да издържа на това.
Цялото ми тяло е в болки.Едвам се движа.Станала е твърде силна.Не мога да я победя.(В този момент излиза образ на Наруто усмихващ и се в ума и)Но не мога да се откажа.Наруто разчита на мене.Не мога да го предам сега.
Сакура успява да се изправи.Въпреки че едва се държи на краката си се подготвя за битка.
Хината:Наистина си упорита.Но само упоритост няма да те спаси.Сега ще умреш.( Хината зарежда чакра в ръката си)Това е втората най-силна атака на Хюга кланът.Нарича се аеторасу(нз какво е тва-само то ми хрумна)Само расенган може да му се противопостави.
Тя тръгва в атака.Сакура не може да измисли как да контрира тази атака.Тялото и беше поело твърде много щети за да избегне удара с бързината си.А нямаше атака достатъчно силна да се изправи срещу нейната в битка копй има по-силното джутсу.
Сакура(на себе си)Не мога да се откажа.Няма да се откажа.Ще се бора със всички сили които са ми останали.
Точно преди аеторасу да я уцели синята светлина пак се почвява и заслепява Хината която отстъпва нзад.Сичнието пак приема формата на Наруто и пак зарежда расенган в ръката и.
Сакура:Пак трябва да ме спасяваш.Някога ще стана ли достатъчно силна да се оправям сама.
Наруто:Твоята сила ме призовава да ти помогна.Ще се видиме пак в крепостта.Усмихва и се и изчезва.
Сакура заства срещу Хината която още поддържа аеторасу.
Сакура:Каза че расенган е единствената техника достатъчно силна да победи твоята.Хайде да го докажеме.
Хината:какво?Как?
Вбесява се още повече и тръгвса срещу Сакура която също тръгва.Когато двете техники се удрят 1 в друга става огромна експлозия от чакра.
Хината:Силата на расенган зависи доста от силата на този който я прави.А моята сила е по-голяма от твоята-ЩЕ ЗАГУБИШ.
Сакура:НЕ НЯМА.
Когато казва това силата с която тя ползва расенган се увеличава до такава степен че Хината вече не може да издържа и тя изхвърча и се забива в портата на Коноха.Сакура застава на колене и се опитва да си възвърне достатъчно сила да тръгне.
Сакура(на себе си)Трябва да тръгвам.Експлозията сигурно е била чута от половин Коноха.Скоро ще доидат АНБу и ще ме хванат ако не побързам.
С тези думи тя става и с останалата и сила почва да бяга далече от Коноха знаеща че скоро може апк да и се наложе да се бие срещу ннякой който досега тя е смятала за приятел.
Сакура:Наруто беше прав.Наистина не мога в момента да се доверя на никого.


Последната промяна е направена от xxavatarxx на Пон Фев 09, 2009 1:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Ордите на демоните

Нед Фев 08, 2009 10:39 pm
Глава5:Завръщане при крепостта.
Бяха минали 3 дни откакто Сакура победи Хината.Неможеше да се движи бързо защото беше пострадала доста в дуела си.По пътя вижда мястото където бяха отседнали за 1 ден с Ямато.
Сакура:Дали капитан Ямато е добре?Или и той вече е по петите ми?Не мога да разбера какво стана в селото.(Сакура се оглежда и вижда плакат)Какво ли е това?(Сакура го поглежда отблизо и вижда че нейна снимка е на плаката и отдолу пише"Издирва се отцепилата се нинджа Харуно Сакура.Опасна и въоръжена е.Награда за залавянето и-100 000 000")Предполагам че нещо такова трябваше да се очаква.Но все пак не очаквах толкова много нули за главата ми.Това наистина е странно.(Чува гласове в далечината,поглежда натам и вижда две момчета на нейната възраст)
Момче:Това момиче Сакура.Преди 3 дни беше някаква нечувана досега,а в момента е на 1во място в бинго книгата.Бързо изн=мести Орочимару.Какво толкова е направила?
Другото момче:Доколкото разбрах е убила своя нинджа партньор и е посекла половината Коноха докато е помагала на некакъв си Данзо.Ако я видя веднага ще бягам.Изглежда сладка ама всъщност е безчувствена убийца.
Сакура(на себе си)Сега ме обвиняват и за деянията на Данзо.Какво следва-ще кажат че съм шефката на Орочимару и че аз съм му заповядала да убие 3тия.Това вече става нервиращо.
Сакура ядосана тръгва отново към крепостта.
В Коноха.
Тсунаде:Има ли някакви новини за нея.
Какаши:Не.Обучили сме я твърде добре.Обикновените ловци на глави никога няма да я намерят.Също не мисля че АНБУ ще успеят да я немерят скоро.
Тсунаде:Трябва да я намериме скоро.
Какаши:Какво толкова може да направи едно момиче.Наистина успяла е да бие Хината,която вмомента е в безсъзнание,но това незначи че може да попрачи на господаря.
Изведнъж в центъра на стаята избухва огън и от него се чува мистериозен глас.
Мистериозния глас:Не я подценявайте.По-опасна е за плановете ми отколкото си мислите.Намерете я и я убийте независимо какво ви струва!Ясно ли е.
Тсунаде:Да господарю.Няма да се провалим.
Мистериозен Глас:За ваше добро дано наистина не не провалите.
Огъня изчезва.
Тсунаде:Какаши-чу господаря.Ползвай всички налични средства и я намери.Тръгвай.
Какаши:Веднага.

Сакура най-после беше стигнала до мястото където преди беше моста.Все още не беше започнало неговото реконструиране.Ямата която Наруто беше създал повреме на дуела му с Орочимару също все още беше там.
Сакура:Твърде много време ми трябваше за да се оправя от раните си и да стигна дотука.Дано от Коноха не са се някак досетили накъде съм се запътила и да ме чакат там.Все пак трябва да продължа внимателно. Крепостта е на няколко часа път.
Сакура пак започна пътя си като се вслушваше и за най-малкия звук.Докато стигна крепостта не чу нищо което може да е опасен знам.
Сакура:Явно съм станала малко пароноична с всичко което ми се случи напоследък.
Сакура вече е пред срутените порти на крепостта.
Сакура:Когато излязох оттука последния път мислех че никога няма да се върна.Колко е иронично.Мястото в което загубих този когото обичах е и мястото в което ще разбера отговора за всичко което се е случило в Коноха.Наруто-дали пак ще те видя там.(Сълза падна от окото на Сакура като си спомни за Наруто)Странно е. Мъртъв си,но все още ми помагаш когато ми трябва помощ.
Сакура влиза вътре.Точно когато минава прага чува глас зад себе си.
Какаши:Сакура-трябваше да се сетя че ще доидеш тука.Престъпниците винаги се връщат на местопрестъплението.Заповедите които Тсунаде даде на всички от Коноха е ако те видиме да те убием на място.Няма измъкване.Днес ще умреш.
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Ордите на демоните

Нед Фев 08, 2009 10:40 pm
Знам че миналата беше кратка,но за път към крепостта не мога да дам много действие затова давам и още 1 днеска.

Глава6:Битката с Какаши.

Какаши стоеше там готов за битка.Сакура не можеше да повярва че щеше да се бие с човека когота най-много уважаваше-нейния пръв истински учител.
Сакура:Нали няма да си махнеш маската и да се окажеш някакъв полудемон като Данзо.
Какаши:Ето-пак почваш с лъжите.Няма такова нещо като демон.
Сакура:Вече стига с този маскарад.Досега не разбрахте ли че няма да ме срутите психически като ме обвинявате че съм убила Наруто.Не знам какво е станало с вас,но се заклевам че ще разбера.
Какаши(тайно усмихнат злобно)Сакура-винаги си била малко наивно момиченце.Никога не си могла да се доближиш до мене по сила.Защо мислиш че сега ще можеш.
Сакура:Защото нямам избор.
Какаши:Щеше да е доста по-добре да се предадеш и да завършиме това бързо,но личноста ти няма да го позволи.Това е нещо което си взела от Наруто-глуповата му упоритост!
С тези думи Какаши тръгва в атака с юмрук.Сакура се навежда и Какаши не уцелва.Тя се опитва да го удари в стомаха,но не успява.Какаши в този момент и нанася ритник в лицето от който тя литва нагоре.Какаши скача и с много юмруци в корема продължава да я издига.После се издига над нея и с един ритник ч забива в земята.
Какаши:Винаго си била по-слаба от мене и винаги ще бъдеш.Имаш добър чакра контрол,но нямаш потенциала.От моята група само Саске и Наруто имаха какъвто и да е потенциал.Ти винаги си обречена просто да се пречкаш на другите нинджи.Заради това умря Наруто.Така че това което ти казваме че ти си убила Наруто не е лъжа.Ти си виновна за смъртта му защото си слаба.
Сакура:Не.(Какаши вдига вежда"преди от тези думи би почнала да плаче и да вика "Извинявай Наруто"".
Знам че бях слаба и че защото Орочимару щеше да ме убие наруто ползва силата на кюби и демона пое контрол.Знам и съжалявам.Но вече няма да плача за нещо в миналото по време на битка.Има време и място за плакане-и в момента не е това време и място.Сега ще се бия.
Какаши(на себе си)Изглежда е пораснала малко.Може да стане изнтересно.
Сакура се надига.поема дълбоко въздух и си припомня разговора си с кюби когато демона и даде силата си за да се победи Хината.
Сакура(на себе си)Кюби ми каза че Наруто разчита на мене за уцеляването си.Не мога да го предам в този момент.Толкова пъти ме е спасявал.Просто сега не мога да го проваля.Винаги е вярвал в мене-време е да потвърдя неговата вяра.
Сакура(към Какаши)Готов ли си учителю(Какаши вдига вежда)защото идвам!
Сакура тръгва към Какаши.
Какаши(на себе си)Атакува ме така без план и мисъл.Явно е взела доста от лошите черти на Наруто.Ако той беше жив наистина щяха да направят добра двойка.
Какаши застава в поза готова да контрира нейната директна атака.За негово учудване в последния момент тя се навецда и с все сила удря земята.Вълната ит удара почти събарят какаши който в учудването си не успява да избегне удара на Сакура.
Ккаши(на себе си)Това беше чист камък.Дори Тсунаде не може да направи такова земетресение върху такъв камък.откъде се взе тази сила?Явно ще трябва да използвам Шарингана си.
Какаши маха протектора от окото си и тръгва в атака.Сакура избегва десния му юмрук,както и левия който последва,но не успява да спре ритника му който я праща назад.Какаши пак атакува.Този път Сакура се навежда и се опитва да се забие като копие в Какаши.Какаши благодарение на Шарингана си избегва удара и скача.От високо прави Гуакокий по Сакура.Тя избегва огнената топка,но не успява да блокира удара на Какаши който веднага е застанал пред нея.
Сакура(на себе си)Не мога да хвана движенията му.шарингана му дава умението да променя тактиката си взависимост от атаките ми.Няма да мога да прочета неговите движения както направих със Сасори.Сега виждам точно колко трудно е било на Наруто да се бие със Саске в битка 1 срещу 1.
Сакура се надига,Какаши пак тръгва в атака.Сакура блокира ритника му,както и десния му юмрук и успява да го удари в лицето.За нейно учудване ударения бива клонинг.
Сакура(на себе си)Кога се е репликирал.(усеща се)По време на Гуакокий.Само тогава е можел.Но къде е истинския?(Сакура се оглежда навсякъде но не го вижда)Значи е под мене.(С един удар пак рацепва земята но вижда че не е там)какво?Къде е.(изведнъж от над зад отпред отляво и отдясно започват да летят кунаи и се забиват в Сакура парализирайки я и от нищото се почвява Какаши)
какаши:Затова не може да ме биеш.Аз съм твърде бърз и силен.
Сакура:така ли?(Склучва ръцети си)каи.
Изведнъж кунаите забити в нея изчезват.
Какаши:Как разбра?
Сакура:Неможеше да е другояче.От нищото да се почвиш.От нищото да се появят повече кунаи отколкото може да носи една нинджа.Подценяваш ме Какаши.Лично аз съм разорачована.
Какаши:Поумняла си.Преди няколко месеца щеше да се хванеш без проблеми.
Какаши пак тръгва в атака.
Сакура(на себе си)Трябва да внимавам.Това може да е друг клонинг.
Сакура кляка и избегва ритника на Какаши.надига се и нанася удар на какаши под лицето.Оказа се че наистина бил клонинг.В този момент отгоре я атакува истинския Какаши със зареден чидори.Сакура едва успява да избегне целия удар,но чидорито разклъсва мускулите на дясната и ръка.
Ккаши:Свърши се.Въпреки че избегна смъртта вече не можеш да формираш знаци.Не можеш да ползваш никакви техники(уверен в победарта си той отива бавно към нея.Сакура се гърчи от болка)Ще те убия бързо и безболезнено.
Когато вдига кунай готов да и го забие в съцето тя изведнъж се надига и с лявата си ръка разбива лицето на Какаши и го праща 20 метра назад.Веднага се изправя и след като какаши се изправя го изритва с все сила и го почти нокаутира.
какаши:Как?как се надигна?
Сакура:Твърде много зависеше от победата ми.Не можех да оставя да ме победиш.
Какаши;Виждам.От Наруто си получила още едно нещо-неговата воля да продължи двубоя.
С тези думи Какаши припада.
Сакура започва да лекува ръката си и когато свършва започва да се издига нагоре по стълбите към покрива където наруто беше изчезнал.Незнайно за нея(няма прозорци по стълбите)небето окло крепостта беше станало кърваво червено.

В място където пламъци и демонични същества вихреят.
Мистериозен глас:Нинджата от Коноха ме провали.Не ме проваляй и ти.Избрах тебе защото си един от най-силните ми вестители и никога не си ме провалял.Убий момичето на всяка цена Фиерозо.Ясно ли ти е?
Фиерозо:Да господарю.Не се тревожете.Тя ще бъде убита.
С тези думи фидурата носеща облекло напълно скриваше как изглежда която мистериозния глас нарече Фиерозо изчезва в пламъци.
Мистериозния глас започва да се смее злобно.

Ето я главата.
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Ордите на демоните

Нед Фев 08, 2009 10:40 pm
Глава7:Фиерозо

Сакура вече излизаше на повърхността.Когато излезе веднага забеляза небето.
Сакура:Какво?Всичко е червено.
Сакура се оглежда по-внимателно обмисляща дали е възможно това да е генджутсо.Бързо отхвърля тази възможност.Тя внимателно тръгна натам където Наруто се беше изпарил.Когато стигна мястото синьото сияние пак се появи и прие формата на Наруто.
Наруто:Сакура знаех си че ще доидеш.
Сакура:Наруто.Наистина си ти.
Наруто:И да и не.И аз самия точно незнам какво съм в момента.
Сакура:Защо ми каза да дойда?Какво е станало с Коноха?
Наруто:Имам всички отговори които търсиш.Но първо трябва да ме върнеш.
Сакура:Какво трябва да направя?
Наруто:Слушай внимателно.Значи.....
Изведнъж сиянието започва да изчезва сякаш бива всмукано.
Сакура:Нарутооооооо!
Фиерозо:Съжалявам че така грубо ви прекъснах.(От мрака излезе голяма фигура изцяло покрита в плащ) Не съм известен с липсата ми на етикет.
Сакура:Какво направи с Наруто!
Фиерозо:Спокойно.За всичко си има време.
Сакура:Нямам време за приказките ти!
Фиерозо:Трябва да се научиш на малко етикет.Когато ти говорят би трябвало да изчакаш да свърши а не да го прекъсваш так...
Сакура:Млъкни и ми кажи какво направи с Наруто!
Фиерозо:НЕПОЧТЕНО МОМИЧЕ!(С тези думи Фиерозо изважда от ръката си верига с която удря Сакура и я събаря на земята)Имам доста опит в дисциплинирането.Доста повече от Данзо.Така че сега млъкни и слушай.(Сакура се надига от удара.)Сега готова ли си да слушаш?
Сакура(на себе си)Този удар ми източи част от чакрата.Не ми е останала много от битката ми с Какаши.Трябва да внимавам за да имам някаква чакра ако се наложи да се бия с него.
Сакура кимва
Фиерозо:Добре.Харесвам когато се разбирам с тези с които говоря.Етикета е едно от най-важните неща за мене.Сега да отговоря на въпроса ти.Момчето Наруто е тука.(от другия си ръкав вади малка кристална топка със синьо сияние в нея)
Сакура:Какво е това?
Фиерозо:Сега сигурно очакваш да кажа че е някакъв древен предмет с голяма магическа сила чиято действие е да впленява духове,но за твое разочорование е съвсем обикновена кристална топка като онея които онея жени дето се казват че предсказват бъдещето ползват.
Сакура:Да беше казал че е някакъв древен предмет щеше да отнеме по-малко време.
Фиерозо:Извини ме че нямах време да взема някакъв такъв артефакт.В тези времена трудно се намират....
Сакура:Добре.Извинявай.
Фиерозо:Казах ти и да не ме прекъсваш,но този път ще ти простя защото твърде много се увлякох.Сега къде бях?А да.Понеже това е обикновена кристална топка трябваше да ползвам силата си за да затворя духа на момчето в нея.И мисля че с това напълно отговорих на 2та ти въпроса-къде е момчето и какво е това.Нека позная следващия ти въпрос-Защо го правя нали?
Сакура:Ами да.
Фиерозо:Моят господар е малко притеснен,незнайно защо за мене.Мина през доста проблеми за да те убие,но ти все се измъкваше благодарение на духа на това момче.Не знам защо минава през всичко това за да те убие преди да си ме попитала.И сега това ме води и към целта на мисията ми-да те убия.Сама не си достатъчно силна да ме победиш.Особено сега щом онзи нинджа те отслаби.Хванах духа на момчето и така не може да ти даде от силата си на тебе.Ако почнеш да бягаш ще унищожа топката и така момчето ще умре наистина.Така съм се погрижил да не избягаш защото доколкото разбрах наистина те е грижа за него.Както и промених небето за по-добра атмосфера.Сега какво мислиш за плана ми?
Сакура:Добър е.Но си пропуснал 1 нещо.
Фиерозо:И какво е то?
Сакура:Възможността да те победя.
Фиерозо:И как мислиш да ме победиш?
Сакура:Все още незнам.Ще видиш докато се бием.
Фиерозо:Харесваш ми.Жалко че ще трябва да те убия.
Фиерозо маха плаща от себе си и Сакура вижда срещу какво чудовище се изправя.


Последната промяна е направена от xxavatarxx на Нед Фев 08, 2009 10:43 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Ордите на демоните

Нед Фев 08, 2009 10:41 pm
Глава8:Веригата

Гледката пред Сакура беше ужасяваща.Пред нея стоеше пълен демон.Не половин демон като Данзо.Фиерозо беше строен демон ас галантна походка.Като се изключи това той беше грозен и ужасяващ както са всички демони.Неговите крила бяха разперени грациозно показвайки неговата груба сила.Около лявата му ръка беше навита веригата с която беше ударил Сакура.В другата все още държеше кристалната топка в която беше Наруто.А на колана му стоеше някакъв странен меч.Незнайно защо Сакура виждаше само дръжката му която беше покрита с демонични орнаменти.
Фиерозо:Тази кристална топка ще ми пречи така в ръката.Както и предполагам че целта ти ще е да я вземеш и освободиш момчето.Затова...(Фиерозо вдига ръката си и слага кристалната топка там където трябва да се намира сърцето му)поне да извадя някаква полза от това празно място в мене(с тези думи той вкарва кристалната топка в себе си)Сега единствения начин да спасиш момчето е да ме убиеш.А дори да ти се одаде възможност ти няма да я изполваш.Твърде си милостива-затова не уби онова момиче и онази нинджа когато можеше.
Сакура:Ще направя каквото трябва за да спася Наруто.
Фиерозо:Едно е да го кажеш.Друго е да го изпълниш.
Фиерозо развърта ръката около която е веригата и я праща по Сакура.Тя избегва удара и тръгва към него готова да го удари.Фиерозо усмихнат връща веригата около ръката си и преди Сакура да го удари той я изритва и я разбива през една от стените.Той скача и се забива в нея докато се опитва да се изправи.Те падат надолу и Фиерозо се надига с крилата си и я изритва да падне тя с по-голяма сила.Пада там където Наруто беше забил Орочимару с Одама Расенган.Сакура но може да се надигне.Фиерозо грациозно каца на няколко метра от нея.Той леко се смее сигурен че вече е победил и тръгва бавно към нея въртящ веригата готов да я убие.Спира пред нея и праща веригата по нея с все сила.Сакура в последния момент се надига и избегва удара.учуден Фиерозо не връща веригата при себе си и тя се забива надълбоко в земята и това му пречи да се движи защото не успява да я измъкне.Сакура веднага тръгва към него и започва да му нанася удар след удар където намери.Фиерозо започва да отстъпва назад все още учуден че може да се движи камо ли да се бие.Всеригата продължава да се увеличава независимо колко отстъпва назад под ударите и.Фиерозо се ядосва и праща по нея огън от устата си.Тя отскача назад о гъня не и прави щети.Демона вбесен с все сила дръпва веригата и тя излиза от земята като изхърчат тонове камук с нея.Фиерозо въпламенява веригата и я праща по Сакура.тя пак избегва удара но окло веригата се получава експлозия която събаря Сакура.Фиерозо скача и пада върху нея хващайки я така че я обездвижва и с дясната си ръка и хваща гълото и почва да я души.Демона предусеща че победата е близо.Сакура не може да се движи и бива душена.Краят изглежда близо.
Фиерозо:Никога не съм се провалял и няма да почна от сега.Ще закача главата ти като трофей на стената.
Докато казваше това Сакура беше успяла да измъкне дясната си ръка и с нея хвана неприбраната верига на Фиерозо.Изведнъж усеща голяма болка в ръката си и вижда че веригата се увива около нея и се маха от ръката на демона.
Фиерозо:КАКВО!?
Сакура усеща веригата сякаш е част от ръката и и с лек размах веригата удря Фиерозо и той бива изхвърлен от нея.ТЯ бавно се надига и с дриг лек замах веригата пак се увива около ръката и.Началната болка която беше усетила вече я нямаше.Фиерозо я гледаше и неможеше да разбере как тя беше взела контрол на веригата.Сега като беше на нея Сакура забеляза че на края на веригата има малка многоъгълна фигура. Фиерозо още повече вбесен тръгва в атака.Сакура се беше загледала във веригата и не забеляза навреме атаката на демона.Тя сложи ръцете си така че да блокират атака му и веригата застана така че и тя да блокира атаката му.Фиерозо видя това и за малко се забави.Сакура видя това и веднага се възползва и с завъртане на ръката прати веригата по него и го забива през стената.Фиерозо не можеше да проумее как Сакура се е научила толкова бързо да контролира веригата на ниво достигащо неговото.Сакура разбираше че веригата действа по нейната мисъл сякаш има разсъдък който разчита мислите и.Сакура вече беше убедена че може да победи в този двубай.Фиерозо вече се беше поуспокоил защото разбираше че вече няма да победи в тази битка без да помисли.
Фиерозо(на себе си)Трябва да внимавам повече.Това е странно развития на обстоятелствата.И съм изненадан-на мене ми трябваха десителетия да се науча да ползвам веригата така а тя за броени минути се научи.Подцених я.Все още имам това(поглежда дръжката на меча без острие)Може да ми се наложи да го ползвам за 1ви път от 10 000 години.
Започва да се смее тихо и злобно.Тръгва бавно към Сакура която все още разучаваше веригата.Особено внимание беше отделила на това как се беше свързала с ръката и.Изглеждаше че просто е увита но всъщност беше станала част от ръката и.Тя вече можеше да контролира напъно движенията на веригата.Тя погледна докато Фиерозо бавно минаваше през дупката в стената направена от тялото му.Виждаше че се е успокоил и че е готов да продължи битката.Също виждаше от походката му че внимава да не бъде ударен пак от веригата.Погледа му се местеше ту към лицето на Сакура ту към веригата.
Сакура:какво става?Мислех че каза че ще ме убиеш.
Фиерозо:както казах за всичко си има време.За никъде не бързам.
Сакура:Това е зле защото аз бързам и нямам намерение да те чакам.
Фиерозо:Наистина си напочтена.Пак ме прекъсна.
С тези думи демана разпери крилата си и тръгна към Сакура.Тя с едно движение прати веригата по него.Той избегна удара и тръгна с все сила по нея.Тя се усмихна.Фиерозо учуден защо продължава атаката си.изведнъж се усеща,поглежда назад и вижда как веригата е тръгнала след него.Не може да повярва че контролира веригата така-дори самия той не е можел да прави това.Бива ударен от веригата и се разбива в стената малко над Сакура.Тя връща веригата около ръката си.Фиерозо бавно се надига и пак тръгва бавно към ея.Сакура тскача назад за да има известно разстояние от него.
Фиерозо;Вече наистина съм впечатлен.Не знам как направи тази атака,но щом те убия ще взема всичките ти знания и така ще разбера.
Сакура:Как мислиш че ще ме победиш?Твоето оръжие вече е мое.
Фиерозо:Веригата не е единственото ми оръжие въпреки че е най-често използваното ми.Направена е от метал направен от зората на времето.Тази верига всъщност е по-древна от мене.Никой,дори господарят ми,не знае историята и.Просто я намерих свърза с с ръката ми и оттогава я ползвам,но въпреки че е древна не е най-силното ми оръжие.Това е най-силното ми оръжие(маха от колана си дръжката.Все още няма острие)
Сакура:Как някаква си дръжка ще ме победи?
Фиерозо:Не мигвай за да разбереш.Не съм го ползвал хиляди години.Чувствай се прилигерована-ти ще си една от малкото видели този меч.
Фиерозо дръжи дръжката така че ако имаше острие щеше да е насочено към Сакура.тя не можеше да разбере какво ще направи демона,но стоеше пидготвена за всичко.Малкото което беше научила за демона е че не се маитапеше относно тези неща.Тази дръжка имаше все някаква сила и Сакура се притесняваше каква може да е.Фиерозо размаха ръката държаща меча и ослепителна червена светлина ослепи Сакура.
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Ордите на демоните

Нед Фев 08, 2009 10:41 pm
Глава9.Мечът на Ада

Сакура все още беше ослепена от светлината.Само чуваше злия смях на Фиерозо,който вече адски я нервираше. След малко започна да и се оправя зрението и видя че дръжката вече имаше осррие.Когато напълно се оправи видя че острието е направено от чист огън.Фиерозо вдигна меча и го свали.От острието към Сакура се изпрати огромно количество огън.Сакура едва избегна атаката.Фиерозо започваше все повече да се смее.Сакура опита да го удари с веригата,но демона ртазмаха меча си и вълна от горещ въздух отблъсна атаката и.Тя веднага върна веригата и я прати в нова атака която беше спряна по същия начин.Фиерозо орати нова огнена.Сакура пак накосъм се измъква от нея.
Фиерозо:Това е малка част от силата на меча ми.
Сакура(задъхваща се)Какъв е този меч.
Фиерозо:Това е меч създаден в дълбините на Ада.Господаря ми даде това оръжие за да нося разрушения и смърт в неговото име.
Сакура:Значи каква?Господаря ти е Сатаната?
Фиерозо:Не.Сатаната също е слуга на господаря ми.
Сакура:Кой е господаря ти?
Фиерозо:Не си достойна да знаеш името му!Той е същество чиято сила не може да бъде разбрана от някакъв си обикновен човек.
Когато свършва тези думи Фиерозо тръгва към Сакура готов да я посече.Тя избягва удара.Меча на Фиерозо се забива в земята и на 30 метра напраде излезе стена от огън която замалко да събори цялата крепост върху главите им.Сакура знаеше че това също може бие част от плана му.Едва ли той щеше да умре ако всичко му се стовари,но нейния шанс е малък.Трябваше да спре още такива атаки.Фиерозо беше злобно усмихнат.Надигна се.обърна се към Сакура и пак тръгна в атака.Сакура този път с веригата препречи пътя му като я уви като мреже пред него.Фиерозо спря учуден че е успяла така да увие веригата.Сакура веднага се възполззва от моментното учудване на демона и с все сила прати веригата по него.Атаката беше с такава сила че проби стомаха на Фиерозо.Сакура я извади от него наранявайки го допълнително.Беше сигурна че е спечелила битката.Демона беше на коенете си.Кръвта му изтичаше бързо.На погледа му се виждаше огромно учудване.Не можеше да повярва че това малко момиче го е победило по такъв начин.
Фиерозо:Не мисли че си победила.Все още съм силен.
Сакура:Но за колко време?Силата ти пада с всяка капка кръв която ти падне.Ти загуби.Върни Наруто и ще те пощадя.
Фиерозо:Никога!

Междувременно там където Какаши все още беше в несвяст се появи огъня появил се в офиса на Тсунаде.
Мистериозен глас:Ти ме провали,но за твой късмет все още имам нужда от тебе.Събуди се!
От огъня се появи червена светлина която обви Какаши и го събуди.
Мистериозен глас:Дадох ти малко от силата си.Полавай я за да помогнеш на Фиерозо да унищожи момичето.
Не ме проваляй отново.

Обратно при Сакура и Фиерозо
Фиерозо вече беше на лимита си.От раната му течеше твърде много кръв.Вече се затъмняваше пред очите му.Сакура не беше от типа хора които ще оставят противника им да умре в мъки.Затова тя подготви веригата да довърши Фиерозо с един удар.Тя прати веригата по него.Вече демона мислеше че времето му е дошло. Точно преди веригата да го удари се появи червен щит пред него ок който веригата отскача.Сакура не разбира какво е станало.Фиерозо беше твърде слаб за да направи нещо такова.Сакура се оглежда и вижда Какаши застанал с ръка изправена към Фиерозо с червена светлина в очите.Какашио скача до демона и пуска червена всетлина около него която излекува раната му.
Фиерозо:Ясно.Господарят ти е дал малко от силата си.
Какаши:Да.Моите нови заповеди са да ти помогна да я убиеш ползвайки силата на господаря.
Фиерозо пак почна да се смее злобно.Пак започна да усеща победата си.Сакура беше очевидно притеснена.Трябваше наведнъж да се бие срещу Фиерозо и Какаши.Виждаше че демона отново си е възвърнал силите.Не знаеше дали има шанс срещу двамата наведнъж.Особено се притесняваше че още не е видяла пълната сила на меча.Искаше и се Наруто да можеше да и помогне в този момент.За жалост психичеката им връзка беше прекъсната от Фиерозо когато плени духа на Наруто в кристалната топка. Не знаеше какво да направи,но не можеше да се откаже.Наруто все още разчиташе на нея.Какаши прати червена светкавица от ръката си.Сакура я избегна и прати веригата по него.Точно преди да удари Какаши с нея Фиерозо я хвана и я дръпна.Сакура беше завлечена към него.Демона беше готов да я разреже с меча си.Сакура увеличи малко размера на веригата и я уви около ръката на Фиерозо държаща меча.Когато се опита да я удари веригата му попречи да я удари.Но Какаши беше извадил кунай който заби близо до сърцето на Сакура.
Какаши:Късметлийка си.Рядко пропускам.Но битката свърши.
Фиерозо:Все още не разбирам как ме победи,но сега ще те убия.Умри!
Фиерозо вдига меча си готов да я разсече на 2.Точно преди да я убие усети странно усещане от кристалната топка в него.Не можеше да разбере какво става.Усещането започваше да прераства в болка.ЗАпочваше да му нанаася щети.
Фиерозо(на себе си)Това не е момчето.Усещането е различно.Сякаш има още една същност в топката.какво става.
Сакура изведнъж се събужда там където веднъж беше говорила с кюби кохгато и даде сила да се бие с Хината.
Сакура:Как се озовах тука?Мъртва ли съм?
Кюби:Не момиче.Все още не си.
Сакура:Кюби?Как?
Кюби:Психическата връзка е прекъсната,но физическата не.
Сакура:Не разбирам.
Кюби:Раната която ти направих при онзи мост.Тя е имало не само страничен ефект.Тя ми разреши да изкарам малко сила през топката и да я вкарам в тебе.Фиерозо още не може да разбере че аз му нося болка.Явно господаря му не е казал че в Наруто се намирам аз.Не ми се вижда възможно да не знае.Ще ти дам повече сила отколкото ти дадох когато се би с Хината.Сега слушай внимателно.Дори със моята сила има само 1 начин да ги победиш.Слушай внимателно сега ще ти кажа как да спечелиш тази битка.....
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Ордите на демоните

Нед Фев 08, 2009 10:42 pm
Глава10:Кюби

Сакура чу плана на кюби.След като свърши тя отново се озова около Фиерозо и Какаши.Раната я болеше,но вече усещаше силата на кюби в себе си.Наистина беше доста повече отпреди.Вече не усещаше болката от раната си. Какаши гледаше Фиерозо който вече беше спрял да усеща болката.Все още неможеше даразбере защо г е заболяло.Никога не е имал болка в това място.Предполагаше че момчето е искало да спечели време на момичето да се измъкне.Безуспешен опит си мислеше той.Сакура все още беше на земята пронизана и безсилна. Време беше да довърши започнатото.Надига се усмихнат и доволен че най-после тая битка която почваше да го нервира беше свършила.Изведнъж странно усещане откъм Сакура го леко изплаши.Той я погледна и видя как червена енергия я обгръщa.Не можеше да разбере откъде идва тази енергия.Усещаше че е от демонична природа и че доближава по сила него.Започваше да се притеснява.Какаши знаеше че това е силата на деветоопашатата демон лисица.Но не можеше да разбере как нейната сила минава през Сакура.Фиерозо не разбираше но не мислеше да остави момичето да завърши каквото е започнала.Хванал меча си тръгна да я посече.Точно преди да я среже демоничната чакра спря огъня.Фиерозо не можеше да повярва.Нищо преди не е спирало меча му по такъв начин.Чакрата вече се беше оформила около Сакура.Не изглеждаше както когато я използва,но силата беше същата.Сакура бързо се надигна и удари Какаши.Веднага се обърна и с веригата удари Фиерозо.Какаши не можеше да разбере как ползва силата на демона без да и вреди.Фиерозо се вбеси.тръгна в атака.Сакура също тръгна срещу него.Неговия меч се удряше във веригата по която също минаваше чакрата на 9те опашки.при всеки удар се получаваше звукова вълна.Силата която кюби беше дал на Сакура я правеха равностоен противник на меча му.Какаши гледаше отстрани със заредено чидори готов да атакува Сакура когато му се отвори възможност.За да подсигури че тя ще умре оа атаката му беше сложил цялата сила дадена му в това чидори. Сакура напълно обви Фиерозо с веригата.Така той изчобщо неможеше да се движи.Какаши използва момента в който Сакура спря да се движи и я атакува с раикирито си.Сакура го забеляза в последния момен,но не успя да реагира навреме.Тя вложи цялата сила дадена и от кюби комбинирана с каквото и е останало от нейната сила.Какаши беше сигурен че неговата атака ще я пробие.За негово учудвне отстрани края на веригата се стовари върху главата му и Сакура удари Какаши с голяма част от силата на Кюби и го разби през стената далече от крепостта.Фиерозо все още беше хванат от веригата.Но атаката на какаши малко отслаби хватката и демона успя да се измъкне.Сакура беше узадачена.Фиерозо зареди докрай меча си и я удари.Чакрата на кюби я предпази от смъртта но удара му я рани зле.Чакрата на кюби веднага излекува раната и,но за да го направи се почти изхаби.Това че Фиерозо се беше измъкнал унищожи планът на кюби. Демона сега трябваше да е хванат и Сакура трябваше да го удари с каквато сила и е останала.Това щеше да унищожи Фиерозо,но той се беше измъкнал и това правеше този план провален.На Сакура не и беше останала много от силата на кюби,както и нейната сила беше на свършване.Не знаеше какво да направи.Раната която и беше направил кюби пак започваше да я боли.След Сай не я беше усещала.Не знаеше останало ли е сила да победи.Фиерозо също беше изтощен.Тази битка беше продължила по-дълго отколкото искаше.
Фиерозо(на себе си)Това вече стана адски нервиращо.Все още немога да разбера откъде получи такава сила и не съм сигурен още колко и е останала.По гледката съдя че и е на свършване.Но не трябва пак да я подценявам.Останала ми е достатъчно сила да ползвам най-силната ми атака веднъж.Нищо не може да уцелее на нея.НИЩО.
Фиерозо се надигна.Изправи меча си и започна да казва някакви странни думи които Сакура неможеше да разбере.Питаше се какво е намислил демона сега.
Сакура:Остана ми твърде малко сила.Не мога да позволя да завърши каквото и да е започнал.Трябва да го спра на всяка цена.
Сакура взе с лявата си ръка кунай.С дясната беше готова пак да нападне с веригата.Тръгна към него колкото можеше по-бързо.Фиерозо забеляза това.Когато Сакура беше на 10 метра от него тя изведнъж се блъсна в някакъв невидим щит.След като се вгледа внимателно видя леки нишки които изглежда я бяха спряли.Сакура се изправи и започна да оглежда навсякъде.Видя че идваха от тялото на демона.Сакура след внимателно оглеждане видя място откъдето можеше да мине.Тя веднага тръгна натам.Фиерозо не го забеляза защото беше зает с подготовките за атаката си.Сакура мина през неишките и тръгна с към него готова да го удари с всичко което и е останало.Фиерозо беше завършил подготовките.Когато видя че Сакура идва към него той се усмихна,объна се към нея и прати от меча си огромна червена енергия докато тя беше точно пред него.Фиерозо се смееше а Сакура едва изфържаше на тази атака.Тя с последната си сила удари Фиерозо с веригата така че падна непреде.Сакура с куная който държеше в лявата си ръка направи дупка в мястото където Фиерозо беше сложил кристалната топка.После с дясната ръка бръква там и я изважда. Енергията от атаката на Фиерозо вече ставаше твърде много за Сакура.Вече неможеше да издържа и беше пратена назад от атаката.Фиерозо прекрати атаката си преждевременнозащото беше учуден че изобщо е успяла да го удари.
Фиерозо:Я виж ти.Направих откритие.Въпреки че не го ползвам-имал съм сърце.
Умира смеейки се.Сакура беше на прага на смъртта.Кристалната топка беше пукната от атаката на Фиерозо и чакрата на Наруто излезе.Тя пак прие формата на Наруто и той застана до нея.
Наруто:Сакура добре ли си?
Сакура:Не мисля.Атаката му беше твърде силна.Съжалявам.
Наруто:Няма за какво да съжаляваш.
Сакура:Но нали трябваше.
Наруто и спира думите като слага ръка на устата и.
Наруто:Това което направи беше достатъчно.
Сакура:Наруто.кюби каза че...
Наруто:Знам какво каза кюби и е истина.
Сакура:Значи съм се провалила.
Наруто:Не си.Успя.Аз съжалявам.Заради мене мина през всичко това.
Сакура:Не съжалявай.
Наруто вече връщаше човешкия си облик.Плачеше.
Сакура:Поне ти ще живееш.
изведнъж се озоваха там където се намираше затвора на Кюби.
Кюби:Не и ти ще живееш.Заради тебе и аз ще продължа да живея.Чувствам ти се задължен а мразя да дължа нещо на някого.Затова ще ползвам силата си да те излекувам.По-добре да не се задържате дълго там.Скоро ще доидат още.
Нарусто и Сакура пак се намираха в крепостта.Трупа на Фиерозо все още беше там.Наруто вече си беше напълно възвърнал човешкия облик и Сакура се чувстваше по-добре.Малко от енергията на кюби пак беше влязла в нея и я беше излекувало.Наруто и Сакура се гледаха един друг.И двамата се радваха че са живи и че са заедно.Те се приближиха един до друг и се целунаха.
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Ордите на демоните

Нед Фев 08, 2009 10:42 pm
Глава11:Отново заедно

След като приключиха с целувката си Наруто и Сакура бързо излязоха от останалото от крепостта колкото можеха по-бързо .Докато вървяха из гората Наруто погледна веригата около ръката на Сакура.
Наруто:Каква е тази верига?
Сакура:Не съм сигурна.Онзи демон я изполваше срещу мене,но някак си се хвана около мене и сега е като част от ръката ми.
Наруто:Не разбирам.
Сакура:Нито пък аз.Ти трябва да си човека с отговорите.Каза ми че всичко ще стане ясно когато дойда в крепостта.
Наруто:Този който знае какво става е Кюби.Той ще ни каже когато сме в безопастност.
Сакура:Не му вярвам.След онова което стана 1вия път в крепостта....
Наруто:Знам.Но нямаме друга следа.някой иска да ни унищожи и само Кюби има идея какво е.
Сакура:Не ми харесва но добре.Къде отиваме?
Наруто:На място където никой няма да помисли да ни търси.
Обратно в крепостта:
Млада красива жена влиза в крепостта и отова там където е трупа на Фиерозо.
Жената:Фиерозо глупчо.От доста време имаш навика да подценяваш жертвите си и късмета досега ти носеше победа.Трябваше да знаеш че все някога той ще ти изневери.
Влиза и Какаши.Боли го навсякъде от атаката на Сакура.
Какаши:Коя си ти?
Жената:Аз съм Розана.идвам тука от името на господаря да взема меча на убития Фиерозо.
Фиерозо:Кой е казал че съм мъртъв?(В този момент демона започва да се надига)Още не ми е дошло времето.
Розана:Явно късмета не ти е изневерил напълно.
Какаши:Победата над него не беше късмет.Никой незнаеше че Сакура също може да ползва силата на демона в Наруто.Все още не разбирам как стана това.
Фиерозо:Нито пък аз.Намесата на Кюби беше твърде неочаквано.Следващия път ще съм готов и за това.
От земята изникна пламък и от него се мистериозния глас
Мистериозен глас:Твърде много неочаквани неща се случиха Фиерозо.
Фиерозо:Господарю няма да се проваля следващия път.
Мистериозен глас:Няма защото Розана ще е с тебе.Тя ще се погрижи за момичето.Момчето вече е твоята цел.Какаши отиди в Коноха и вземи колкото повече нинджи и отцепете района.Не можем да си позволим да избягат.
Фиерозо:Силата им е голяма,но все още не виждам как могат да попречат на плановете...
Мистериозен глас:Твоята работа не е да разбираш а да изпълняваш-ясно ли ти е?
Фиерозо:Да господарю.
Мистериозен глас:Засега се върнете.Ти трябва да излекуваш раните си.Когато разбереме къде са ще отидете и ще ги убиете.
Розана:Да господарю.
Огъня обвива стаята и Розана и Фиерозо изчезват.Какаши тръгва към Коноха да вземе подкрепленията искани от господаря.
Обратно при Наруто и Сакура
Сакура:наруто какво беше чувството да си призрак?
Наруто:Не бях точно призрак.По точно нямах физическа форма.Бях чиста чакра.Кюби ме поддържаше жив.
Сакура:Но все пак-какво беше чувството?
Наруто:Не може да се опише така лесно.
Сакура:Поне опитай.
Наруто:Ами най-доброто обяснение е че изпитвах комбинация от емоциибях уплашен,ядосан,щастлив. Предполагам че когато нямаш телесна форма не може да контролираш емоциите си добре.
Сакура:Въпреки че те виждах когато ме спасяваше все беше сякаш не си там.Липсваше ми.
Наруто:Знам.Обещавам ти че няма повече да бъдеме разделени.Давам ти думата си.НЗаеш че държа на нея.
Сакура:Да.Радвам се че се върна.
Наруто:И аз.Почти стигнахме.
Сакура:Откъде знаеш за безопасно място наоколо?
Наруто:От Еро Сенин.Каза ми че това е място където никой неможе да навреди на мене и приятелите ми.
Сакура:Какво е това място?
Наруто:Не знам.Никога не съм ходил там.Не ми се е налагало.
Сакура:Дано Джирая не те е излъгал.
Наруто:Не ме е-в това съм сигурен.
Сакура:Ще ти се доверя.Дано всичко се оправи скоро.
Наруто:Да.Малко от това съм видял но Хината и Какаши да искат да те убият-изобщо не се връзва.Какво точно се е случило?
Сакура:Кюби може най-добре да ни каже,но мога да ти дам картината какво съм видяла досега.
Докато вървят към мястото където ги води Наруто тя му обяснява всичко което се е случило.
Наруто:Да мислят че ти си ме убила?Наистина нещо адски странно става тука.
Сакура:Наруто може ли да те помоля за 1 услуга?
Наруто:Каквото поискаш.
Сакура:Може ли да ме научиш на Расенган?
Наруто:Защо исаш да се научиш?
Сакура:Когато зареди расенган в ръката ми ме спаси.Искам да мога да го правя за да мога и сама да се защитавам.
Наруто:Добре ще те науча.Ще ти дам същата тренировка която ми даде Еро Сенин.Странна е но ако изпълниш всичко ще се научиш.
Сакура:Благодаря.
Наруто:За нищо.Честно казано се питам защо не ме помоли по-рано.
Сакура:Наруто наистина си невероятен.
Наруто:Стигнахме.Това трябва да е мястото за което ми беше казал Еро Сенин.
Сакура:Чакай малко.
тя извади от държача си за кунай протектора на Наруто и го върза около челото му.
Наруто:Благодаря Сакура чан.

Утре още
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Ордите на демоните

Пон Фев 09, 2009 6:55 am
Глава12:Истината се разкрива

Двамата влязоха в скривалището за което Наруто беше разбрал от Джирая.На пръв поглед не беше нещо особено,но и двамата усещаха че са в безопастност в това място.
Наруто:Сакура малко ще поговоря сега с Кюби за да видя дали сега ще може да ни каже какво е станало.Намери място да седнеш не знам колко време ще отнеме.
Сакура:какво имаш предвид?
Наруто:Ами понякога минават само секунди,но може да минат и часове.Времето е някак си се изкривява докато говоря с демона.Джирая беше казал че има храна тука ако много се забавя.
Сакура:Добре.
В офиса на Хокаге.
Какаши:И така завърши моето учстие в двубоя.
Тсунаде:Нещата стават адски объркани.Не очаквах някога Сакура да стане толкова силна да те победи със своята сила.
Какаши:Нито пък аз.Подцених я и заради това ме победи.
Тсунаде:Аматьорска грешка.Не можем да си позволим още такива.Хината все още не се е събудила след двубоя и със Сакура.Не мога да разбера защо.Направих всичко.
Какаши:Защо губиш време с нея?Щом е загубила значи е твърде слаба за да...
Тсунаде:Заповед от господаря.Една от неговите слуги иска да и зададе няколко въпроса.
Розана:И съм дошла.По разговора ви съдя че все още не е дошла в съзнание.Разочаровате господаря с вашата некомпетентност.
2мата се обърнахаи видяха жена да стои с главата надолу на тавана в неособено скромно облекло.Не я бяха усетила как и кога е влязла в офиса.
Розана:Ти какво още правиш тука?Трябваше да търсиш децата.
какаши:Попаднахме на някой който знае къде са.В момента го разпитват. Чакам резулатата.
Розана:наистина?Все още не сте го пречупилаи?Искам да видя кой е.
Какаши:Мога ли да попитам защо?
Розана:Аз ще изкарам информацията ако все още не я е дал.
Какаши:Както искате.
Какши я повежда към мазето на сградата на Хокагето.Там пред една врата сътоят 2 члена на АНБУ.
АНБУ:Сър.Какво искате?
Какаши:Тя е пратеник на господаря.Тя ще завърши разпита на затворника.
АНБУ:Да сър.
Члена отваря вратата.Там стоят още 4ма които пребиват от бой някого вързан на стол.Беше обърнат с гръб към тях и не се виждаше лицете му.
Какаши:Достатъчно.тя ще завърши работата.
АНБУ:Да сър.
Розана:Моля излезте и затворете вратата.Работя най-добре сама.
какаши:Както искате.
Те излизат и оставят сами Розана и затворника.Тя бавно тръгва към него и бавно опипвайки гърба му и взимайки алко от паднала по него кръв върху пръстите си.Тя докато застава пред него усмуква от пръста си тази кръв.Когато погледна затворника в лицето видя че това е Джирая.
Джирая:Толкова ниско ли е паднала Тсунаде?Да праща малки момиченца да ме измъчват.Не искам да я разочаровам,но няма да се поддам на перверзните си нужди.Мога да ги контролирам когато трябва.
Розана:ЗАбавен си.Може би щях да те харесам,но не се занимавам по такъв начин(приближава лицето си до врата му и прошепва в ухото мус по-млади от мене.
Джирая не можеше да разбере какво казва.След малко тя отвори утата си и захапа врата му.
Розана:Сега ще си под мой контрол до края на вечността или докато не реша да те убия.
Джирая:Кучка.Какво ми направи?
Розана:Дарих те с вечен живот на цената на душата и съзнанието ти.
Тя развърза Джирая и той падна на земята гърчещ се от болка.Мястото където го захапа му носеше непоносима болка.Изведнъж тя спря и той усети как мислите и желанията му започват да изчезват.След малко той се надигна.
Джирая:какво е вашето желание господарке?
Розана:Кажи ми къде са наруто и Сакура.
Джирая:Както заповядате.
След малко тя излиза следвана от Джирая.
какаши:какво става?Защо е развързан?
Розана:Вече е мой слуга.КАза ми къде са децата.Отиди и ги убий.
какаши:Веднага.
Розана:О да.Вземи и Джирая.Ще е полезна скрита карта когато битката започне.
Какаши:Ясно.
С тези думи те тръгват да вземат още нинджи за да е сигурна победата.
Розана(на себе си)Плановете на господаря вече наистина започват.Дали ще ги убият или не е безразлично,защото каквото и да стане господаря печели.Скоро светът ще е в неговите ръце.
Тя тръгна бавно нагоре по стълбите усмихната злобно.
Обратно в скривалището.
След 15 минути наруто отвори очи.
Наруто:Кюби е готов.
Сакура:Да започваме.
Наруто:Ще влезеш в съзнанието ми както направи когато Кюби беше поел контрол. ЗАщото доброволно разрешавам това няма да ти коства чакра.
ТЯ слага ръката си на Наруто и фокусира чакрата си за да влезе в съзнанието му. На секундата тя се озова там където Наруто говори с Кюби.За нейно успокоение Кюби този път беше зад решетката а Наруто беше до нея.
Сакура:Добре демоне.Кажи ни какво става тука.ЗАщо...
Кюби:Ще отговоря на всичките ви въпроси както обещах на Наруто.
Сакура:Както си обещал?
Кюби:Да.Когато се сборичкахме за контрола над тялото му загубихме физическа цялост.Моята сила поддържаше духовете ни.Трябваше ни някой който да ни върне физическата форма и обещах на Наруто ако намери някой който да го направи ще изпълня 2 негови молби и той каза че ти ще го направиш.Скоро след това усетих чуждото просъствие което тровеше твоят живот в Коноха.Не мислех че ще успееш да издържиш и да доидеш въпреки убежденията на Наруто че ще успееш.
Сакура:Нямаше да успея без твоята сила и Расенгана на Наруто.
Кюби:ЗА да успееш трябваше да ти дадеме част от силата ни.Не можехме да ти дадеме много защото ни трябваше почти цялата за да поддържам духовете ни.Но наистина съм впечатлен от тебе.Успя да победиш Какши и Фиерозо поотделно дори без моята сила.1вата му молба беше да ви кажа всичко което знам за ставащото.Това ми напомня.Има един въпрос който ще ми зададеш,но на него нямам отговора.Не знам произхода на веригата около ръката ти,нито защо така се върза около нея.Тя е мистерия дори за господаря на Фиерозо а той е по-древен и от мене.
Наруто:Кой е този господар и защо всички от Коноха се държат така?
Кюби:Името на господаря е неизвестно.Слуха е че дори вече той не си знае името. Не го е бил ползвал хиляди години.ЗА него знам че е затворен в вътрешно измерение създадено от него.
Сакура:Вътрешно измерение?
Кюби:Измерение съществуващо в рамките на нашето.Рапростира се на сравнително малка и само нак-силните същества могат да създадат едно с размерите на малко село,а той го е направил с размера на континент.
Сакура:Къде се намира?
Кюби:Няма обозначено място.То не съществува в нашата реалност въпреки че само оттука може да се мине в него.
Наруто:Каза че е бил затворен.как е възможно щом е толкова силен?
Кюби:Чувал съм че е станало в началото на неговия път към покоряване на земята
Някаква сила се е изпречила срещу него и го е затворила на цената на своя живот.Не знам повече за това как и кога е бил затворен.
Сакура:Сега кажи какво е станало с Коноха.
Кюби:Селото в момента е под негов контрол(Наруто и Сакура гледаха ужасени) Очевидно част от силата му започва да напуска затвора му и я е ползвал за да превземе Коноха.
Сакура:Но защо тръгва след мене?
Кюби:Може да не е успял да те превземе и заради това да иска да те убие.Но е възможно и да мисли че си опастност за него.Защо прави това е извън силите ми да кажа.
Наруто:А този Фиерозо?как се е измъкнал?
Кюби:Слугите му не са били затворени с него.Той там е създавал армия за завръщането си,но неговите най-силни слуги са били затваряни по места в това измерение.Сигурно е ползвал силата си за да освободи някои от тях,но едва ли всички са свободни.
Сакура:Защо?
Кюби:ЗАщото щеше досега да са се показали всички.Имал е хиляди силни слуги които са затворени тука.Повечето са доста по-силни от демона Фиерозо.Това е всичката информация която имам.
Наруто:Не се обиждай,но това не е много информация.
Кюби:Знам.Винаги съм мислел че затвора му е вечен и не съм гледал за много информация относно него.Но знам къде можете да намерите още информация.
Сакура:Къде?
Кюби:В центъра на морето до страната на водата има малък остров където живее един оракул.Последния Оракъл.Тя знае всичко относно господаря.
Наруто:И просто щше ни каже?
Кюби:това вече не знам.Може да ви накара да изпълните някаква мисия взамяна за информацията.УСещам много души да идват насам.Трябва да се махате. Отидете при оракула-само тя може да помогне вмомента.
наруто и Сакура пак се озовават в скривалището и изведнъж чуват гласа на Какаши.
какаши:Излезте мирно и кротко и може би ще ви дадем бърза и безболезнена смърт.Не можете да избягате.
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Ордите на демоните

Пон Фев 09, 2009 1:28 pm
Глава 13:Санина

Наруто и Сакура стояха зашеметени.Само Наруто и Джирая знаеха за това място и не разбираха как са разбрали.Наруто познаваше Джираяи знаеше че колкото и да го мъчат нямаше да ги издаде.
Сакура:Мислиш ли че Джирая също е бил превзет от този господар?
Наруто:Невъзможно е.Въпреки че Еро Сенин изглежда психически слаб не е така. Няма как да им е казал.
Сакура:Както кажеш.Ще ти се доверя.
Изведнъж вратата през която бяха влезли се взриви и вътре влязоха 2ма члена на АНБУ.
Наруто:Нямаме време за губене.Ще трябва бързо да минеме през тях и да бягаме.
Наруто зареди ОДАМА Расенган и тръгна срещу тях.Тези 2ма члена на АНБУ не бяха виждали такава техника преди и решиха да я поемат пряко.Когато Наруто удари единия от вълната беше ударен и другия и 2мата бяха изхвърлени извън скривалището.Наруто и Сакура веднага излязоха отвън и почнаха да хвърлят кунаи навсякъде около тях и така държаха настрани членовете на АНБУ и Какаши.Те напредваха бавно,но беше сигурно.Изведнъж усетиха че по-трудно се движат.Погледнаха към краката си и видяха че потъват в някакво блато.Наруто веднага позна че това е техниката с която Джирая беше потопил змиите на Орочимару когато спасяваха Тсунаде.Погледна откъде идваше и с ужас видя че там стои Джирая.Когато погледна в очите му не видя ончайния поглед с който го е виждал.Погледа му беше сякаш няма никаква душа.наруто не можеше да повярва че Джирая е бил превзет.
Джирая:Мислех че съм те обучил по-добре Наруто за тези 2 години.
Наруто:Еро Сенин пусни ме.Какво ти става?
Джирая:Служа на моята господарка която иска да ви убия.
Сакура:Господарка?Останала съм с впечатлението че господаря не е жена.
Джирая:Моята господарка служи на господаря.Но аз служа на нея,не него.
Сакура:Вече започвам да се обърквам.Господар,Господарка.
Наруто:Явно съм грешал за тебе.Винаги съм мислел че когато трябва перверзните ти навици няма да поемат контрол.Трябваше да се сетя че не мъченията а някаква жена ще те покори.
От известно разстояние стоеше Розана в сенките на едно дърво.
Розана(на себе си)Не си напълно прав момче.Няма жив човек независимо дали е мъж или жена който да не мога да покоря.Едно захапване е достатъчно за да станат мои верни слуги.Дори вие нямаше да издържите ако господаря искаше да ви покоря.
Джирая:ПО-добре се предайте.Няма как да победите мене Какаши и всички тези АНБУ.
Наруто:След 2 години заедно все още не си разбрал че не се предавам при никакви обстоятелства.
Джирая:Надявах се поне малко да си поумнял след като си бил на прага на смъртта.
Джирая веднага пусна своята огнена техника по Наруто.Той я избегна.Направи своите клонинги които блокираха атаките на АНБУ които тръгнаха по него.Очевидно те повече се притесняваха за силата на Кюби повече отколкото се притесняваха за Сакура.Клонингите на Наруто бяха бързо победени и всички АНБУ щяха да го пронижат със своите кунаи.Точно преди да го убият пред тях застана веригата която идваше от ръката на Сакура и всичките бяха ударени от нея и се разхвърчаха във всички посоки.Тя веднага върна веригата при себе си. Джирая беше изненадан.Никога не предполагаше че Сакура ще може така лесно да се справи с толкова АНБУ.какаши за разлика от него го очакваше и беше готов.Докато се връщаше прати кунай който за забави връщането на веригата и остави Сакура беззащитна и той тръгна със заредено раикири готов да я убие.За негово учудване покрай него пролетяха кунаи от дървето над него което забви движението му и даде на Сакура достатъчно време дас освободи веригата и да го удари с нея.Какаши не можеше да разбере от кого беше атакуван.После погледна и видя че Наруто който беше атакуван от всички от НАБУ беше клонинг.Дори Джирая който беше научил Наруто да се скрива толкова бързо беше изненадан. Наруто изкачи от дървото и застана до Сакура.Членовете на АНБУ ги обградиха отвсякъде.Не виждаха начин да се измъкнат.АНБУ тръгнаха в атака.Наруто пак направи клонинги да блокира атаката им и този път не бяха победени толкова лесно.За тяхно учудване над тях дойдоха още клонинги които стовариха удар след удар по тях.Един от НАБУ успя да промуши Сакура с кунай,но за негово учудване се хвана на техниката Каларими и беше ударен в гръб от супер силата на момичето.какши и Джирая бяха изумени че се бият на равно ниво с толкова АНБУ.Един след друг АНБу падаха на земята.В разгара на битката Наруто и Сакура не бяха забелязали че Джирая вече не беше до Какаши.Джирая беше почти до истинския Наруто и го удари с Расенган.Джирая знаеше койе истинския понеже той беше научил Наруто на всичко което знаеше о можеше да предвиди повечето му ходове.Наруто беше забит в едно дърво и всичките му клонинги изчезнаха.Наруто започна да става,но Джирая нямаше намерение да му даде място за дишане.Веднага тръгна срещу него,но веригата на Сакура му се изпречи на пътя и гио спря.точно на това се надяваше Джирая понеже Сакура беше свалила гарда си и Какаши я хвана в воден затвор(оная техника на Забуза)ползвайки за водя една локва наблизо.Джирая с няколко куная хвана веригата и в земята.Сега Наруто беше сам срещу Джирая и останалите 7 членове на АНБУ.Той се подготви за битака и прати огромно количество клонинги по тях.Джирая веднаг го контрира като призова огромната си жаба да унищожи клонингите.От вълната на атаката му Наруто беше хвърлен назад.Джирая не беше успял да спаси от атаката членовете на АНБУ които стояха в безсъзнание на земята.Това го устройваше защото тъй така само му пречеха.Наруто стана и веднага почна да прзовава боса на жабите.Когато завърши с приготовленията Джирая се опита да го спре но Наруто успя навреме да завърши призоваването и Гамабунта беше блокирал атаката на жабата на Джирая.
Гамабунта:Какво по дяволите става?Да не би да тренирате?(започна да се оглежда и очите му спряха на Какаи който все още държеше Сакура)Това не е ли Сакура?Какво става?
Наруто:Ще е твърде дълго аз обяснение и няма време.Накратко Джирая е покварен от злото и иска да ме убие.Трябва да го победиме и да спасиме Сакура за да избягаме преди да са дошли истинските противници.
Гамабунта:както кажеш,но после искам да ми кажеш цялата история.
Джирая:Твърде много говорите.
Джирая скочи от жабата си и със зареден расенган тръгна по Наруто.Шефа на жабите с езика си спря атаката на Джирая и го прати обратно върху жабата си. Джирая започваше да се ядосва.Отнемаше твърде много време.Жабата му скочи във въздуха извади двата си меча които държеше на гърба си(поне мисля че онова бяха мечове)и тръгна от въздуха по Гамабунта.Шефа на жабата извади своя меч и блокира атаката на жабата на Джирая и веднага я удари с своята водна атака карайки я да падне надалече от него.Те видяха че Джирая не беше върху жабата си.наруто се огледа и видя че Джира пада отгоре със зареден Расенган двойно по-голям от неговия размер.Джирая с него удари Гамабунта.Звуковата вълна удари Наруто и го прати надалече и си удари главата в едно дърво и започна да пада безжизнен.Жефа на жабите изчезна в дима.Наруто падна на земята.Беше напълно в безсъзнание.Джирая падна на краката си.Знаеше че битката е свършила.Наруто беше в безсъзнание а Сакура беше пленена в капана на Какаши.Господарят щеше да е доволен.Победата беше тяхна.
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Ордите на демоните

Пон Фев 09, 2009 1:29 pm
Глава14:Неочакван Спасител

Джирая и какаши усещаха победата.И двамата им опонента бяха неутрализирани. Оставаше само да ги убият.Само се питаха дали да го убият бързо или бавно.
Какаши:Казах че ще им дадем бърза и безболезнена смърт ако доидат мирно и тихо.
Джирая:А тва не беше особено мирно нали?
какаши:Да.ЗНачи първо да убием наруто че след като е в безсъзнание няма да може да страда докато убиваме любовта му пред очите.
Джирая:А за нейн лош късмет тя е будна.
Започват да се смеят докато Джирая се приближава бавно към Наруто държащ кунай в ръката си.В далечината Розана гледаше и се забавляваше
Розана(на себе си)Не очаквах да успеят.Явно надцених тези деца.Но това наистина беше забавно за гледане.Жалко че шоуто свърши.Искаше ми се да продължи още но явно не получаваш всичко от живота дори да е безкраен.
Джирая вече беше над наруто и вдигна куная си до корема му.
Джирая:Дали ще се събуди от болката?
Какаши:Дано.Така ще можем да помъчиме и нея пред очите му.
пак почват да се смеят.Сакура вече е по-бясна отколкото някога е била.Гнева напълно я обхваща.Странна енергия започва да я обхваща.
Джирая:Каква е тази енергия.Близка е до тази на Кюби,но е някак си различна.
Какаши:Може би сега изглежда Кюби енергията след като Наруто пак е жив.Добре че се подгготвихме и за този случай.
Какши вади от джоба си листче хартия(като онова дето вкара чакрата на Наруто обратно в него когато излезе 2рата опашка)и през водата го сложи на челото на Сакура.Енергията се върна в нея нанасяйки и голяма болка.Какши и Джирая се наслаждаваха на всеки миг от нейната болка.
Какаши:Достатъчно забавления с нея засега.Сега да се позабавляваме с Наруто.
Джирая пак приближи куная до корема му и точно преди да го промуши кунай прохвтрча и отблъсна куная на Джирая.Той веднага погледна откъде е дошъл куная и видя за негово огромно учудване Орочимару.
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Ордите на демоните

Пон Фев 09, 2009 1:30 pm
Глава15:Санин срещу Санин

Джирая гледаше Орочимару.Неговото пристигане беше неочаквано.Питаше се защо е дошъл.
Орочимару:Джирая.Паднал си адски ниско.
Джирая:Кой го казва.Най-търсения човек.
Орочимару:Поне не служа на някого като тебе.Да служиш на някаква неизвестна жена е...
Джирая:Не смей да обиждаш моята господарка или ще те убия!
Орочимару:Винаги съм бил по-силен от тебе Джирая.Няма как да ме убиеш.
Джирая:По-добре обмисли следващите си думи.В момента нямам причина да се бия с тебе,но ако продължиш така...
Орочимару:Ти нямаш но аз имам.Нещо става из пояти целия свят и те 2мата имат отговорите които нямам и очевидно всички са сега по техните пети повече отколкото по моите.Трябва ми информацията която имат и за да я получа трябва да ги спася.Особено когато каквото сте планували разваля моите планове.
Какаши:Мислиш ли че ще е толкова лесно?
Орочимару:Да.
Изведнъж от храстите се появи Кабуто със скалпела(оня чакра скалпел дето пползва в битки)и тръгна към Какаши.ЗА да избегне удара беше принуден да освободи Сакура.Вече беше битка 3ма на 2ма в полза на Орочимару.отдалече Розана не спираше да гледа.
Розана(на себе си)Явно шоуто все още не е свършило,но не ми харесва преимуществото на Орочимару.Ще повикам малко помощ да изравня резултата.
(на глас)Ела Резар лейтенанте на господаря.Дойде времето да покажеш своята сила и мощ.
В земята се отвори черен портал от който бавно в черна енергия започна да се надига войн.Беше напълно покрит в черна броня.Носеше огромен щит в лявата си ръка а в дясната огромен боздуган(стил Witch-king ot Lord of the Rings).Бронята му напомняше времената на рицарите.Беше точно като най-злия от черните рицари.
Розана:Здравей Резар.Радвам се че отговори на повикването ми.
Резар:Дойдох само защото господаря е повелил на тебе унищожението на онези деца.Няма друга причина.
Розана:Верен до гроба нали.Трябва да се научиш да се разпускаш отвреме навреме.
Резар:ЗА да ме дразниш ли ме повика или имаш задача за мене.
Розана:Добре щом искаш да започваме работа.Там долу се разви битката.Моите слуги печелеха но Орочимару се намеси и в момента има твърде голямо преимущество.
Резар:Тогава отиди и....
Розана:Не е дошло времето да се покажа.Оставям тази работа не тебе.Погрижи се за момичето.Ако можеш я убий.
Резар:Ще е мъртва.
Розана:Знай в момента веригата на Фиерозо е около ръката и.Контролира я по-добре отколкото той някога е.
Резар:Отдавна чаках момента да се изправя срещу нещо толкова древно като тази верига.Тази битка ми стана още по-интересна.
Розана:Само внимавай и не я подценявай.Не може да си позволиме да те изгубиме точно в момента.И о да.Не казвай нищо за мене освен че съм те изпратила.
Резар:Знам.
Докато си говореха битката вече беше започнала.Джирая се биеше с Орочимару и какаши едва се справяше с Кабуто и Сакура.Едва избегваше скалпела на Кабуто и веригата на Сакура дори със своя Шаринган.Атаките над него бяха толкова интензивни че нямаше време да направи каквато и да е техника.По време на битката какаши скочи върху клон на дърво който беше счупен от веригат на Сакура и той падна на земята.Тя върна веригата при себе и и я прати като ракета по надигащия се Какаши.Точно преди да бъде ударен веригат беше спряна от боздугана на Резар(ударил е веригата в земята)Битката спря за миг и всички погледнаха грамадната фигура която се беше намесила в двубоя.
Джирая:Кой си ти?
Резар:Аз съм Резар.Лейтенант на господаря.Твоята господарка ме прати за да изравня бройката в тази битка.
кабуто:Интересно.Точно още колко ще се намесят в тази битка.
Резар:Точно в тази-николко.
С тези думи Резар тръгна и с боздугана си прати Сакура през дърветата и тръгна след нея.какаши веднага тръгна и изрита Кабуто в лицето пращайки го в другата част на гората,а Джирая пак започна да се бие с Орочимару.Те си аннасяха удари и блокираха по сщото време.Не допускаха и 1 грешка в тази битка.Розана ги гледаше отгоре и и беше адски забавно да им гледа уменията в битка.След 15 минути на блокиране и нанасяне на удари те отскочиха назад.Джирая пусна огнената си техника а Орочимару змии от ръкава си.За учудване на Джирая змиите не пострадаха от огъня и те го хванаха и забиха през няколко дървета и след това го хвърлят на земята от известна височина.Орочимару чу звук над него.Погледна и видя че пада жаба с неговите размери.Той отскочи и тя не го уцели,но Джирая го удари в гръб с Расенган и докато орочимару летеше напред от удара Джирая го следваше неотлъчно и когато се удари в едно дърво Джирая заби 5 куная хващайки го за дървото.
Джирая:Това е края.Трябваше да се откажеш когато можеше.
Джирая пак го удари с расенган,но забеляза че това е каларимито на орочимару.Той започна да се оглежда и орочимару се появи от земята и започна да удря Джирая със серия от удари и ритници.След малко джирая падна на земята.орочимару извади меча от устата си и я насочи така че да го убие.Джирая взе малко пръст от земята и я пръсна в очите му.Орочимару отстъпи назад търкащ очите си.Джирая пак зареди своя расенган и изкара достатъчно чакра да стане двойно по-голям от одама расенгана на Наруто и с него удари Орочимару.Той отлетя назад и се разби в една скала,но все още беше жив.Джирая се учуди на това,но спокойно тръгна с изваден кунай към него.Орочимару неможеше да се движи и беше лесна мишена за него.наруто започна да се събужда и видя как Джирая тръгваше към безжизния Орочимару.Не знаеше какво става,но това беше момента да обезвреди Джирая.Наруто стана и зареди своя Одама Расенган.Орочимару видя това.
Орочимару:Само това ли можеш Джирая.Дори с мамене не можеш да ме убиеш.
Джирая(разгневено)Това бяха последните ти думи!
Джирая беше толкова ядосан че как Наруто идва към него и беше ударен от Одама Расенган.Не беше подготвен за такава атака и беше хвърлен надалече.
Орочимару:Браво момче.(той отвори устата си от нея излезе напълно ненаранен)
Наруто:Какво става тука Орочимару?Защо си тука.
Орочимару:Това е странен начин да благодариш на този който те е спасил.
Наруто:Какво?
Орочимару:Ти и приятелката ти имате информация за ставащите неща която искам. Плановете на който и да е този господар се засичат с моите.
Наруто:В какъв смисъл.
Орочимару:Може би ще ти кажа после.Сега на момичето ше и трябва помощ.Тя отиде натам(посочи с ръка)Аз ще помогна на Кабуто и ще дойда когато свършиме.
Наруто:Откъде да знам че мога да ти вярвам?
Орочимару:Не можеш,но нямаш особено голям избор в момента.
Наруто:Прав си.Ще ти се доверя този път.Дано не съжалявам.
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Ордите на демоните

Пон Фев 09, 2009 1:30 pm
Глава16 Резар

Докато Орочимару се биеше с Джирая Резар беше отделил Сакура от другите. Отдавна чакаше момента да покаже силата си на господаря и нямаше по-добър начин от това да победи тази победила един от неговите любимци.Сакура бавно се изправяше от удара който беше поела.Силата му надминаваше и тази на учителката и Тсунаде.Неговата бързина също не беше за подценяване особено за някого с тези размери.Беше поне 2 пъти по-голям от Фиерозо и си личеше че физически е по-силен. Знаеше че единствения начин да спечели тази битка е с веригата и по-голяма гъвкавост.Колкото и да му е голяма силата беше безполезна ако неможе да я удари. Бръкна в държача си за кунаи да види колко има.За съжаление не бяха много.След всички битки не беше слагала нови и и бяха останали само 10.Резар вече губеше търпение.Искаше тя да го нападне и веднага да контраатакувас цялата си сила,но тя твърде много се баваше.Той тръгна към нея въртящ боздугана си готов да я убие. Тя бъзо избвгна удара и боздугана направи голяма дупка в земята.Сакура отгогере прати веригата право направо към него.Той с лекота отблъсна атаката с щита си. Когато кацна на земята тя тръгна към него държаща кунай в ръката си.Той блокира и тази атака със щита си.Тя отскочи за да не бъде ударена от боздугана му и хвърли отгоре кунай който падна близо до него.Резар тръгна към нея.Докато минаваше до куная той експлодира.Тя веднага подпали веригата си и я прати по него.Когато го удари се появи нова по-голяма експлозия.Когато дима се вдигна тя видя че е напълно невредим.
Резар:Да не си помисли че ще е толкова лесно момиче.
Сакура:Струваше си да опитам.
Резар:Харесвам ви вас хората.Дори да е безполезно не спирате да се опитвате.
Сакура:Не те разбирам.
Резар:Не е нужно.Така или иначе сега ще умреш и ще покажа на господаря че съм силен.
С тези думи той започна да върти боздугана си и от него се изпратиха черни кръгове които тръгнаха по Сакура.Тя започна да ги избягва.Всяко когато се удари в земята правеше малка експлозия.Един от ударите я засегна и я събори на земята.Сакура със задно салто избегна удар от боздугана на Резар и преди да спре хвърли 2 куная които се забиха в дупки между частите от бронята му.Бяха се забили така че да парализират ръцете му.За нейно учудване пак замахна с боздугана си и едва не я уби.Това беше най-издържливия и противник досега. Дори не беше почнал да се задъхва леко а тя вече се задъхваше тежко.Неговата стамина надминаваше и тази на Наруто.Резар с все сила заби боздугана си в земята и направи земетресение надминаващо всяко едно на Сакура и Тсунаде.Сакура не можа да запази равновесие и започна да пада на земята.Точно преди да падне беше ударена отдолу от боздугана на Резар и беше хвърлена нагоре.С последни сили тя хвърли последните си кунаи по които беше завързала експлодиращи карти.Резар с щита си блокира всичките кунаи и експлозията не му навреди.Сакура падна на земята.Резар беше готов да я убие.Беше напълно неподвижна.Застана над нея.Вдигна ръката си държаща боздугана и го стовари върху нея.Точно преди да удари тя изчезна от мястото си.Резар учуден започна да се оглежда къде е и видя Наруто държащ я изполвал малко от силата на Кюби за да успее навреме да я измъкне.Той я положи да се облегне до едно дърво и зае поза да я пази.Резар вече почваше да се ядосва.Щеше да убие това нахално момче и да завърши дадената му мисия доказвайки се пред господаря.


Последната промяна е направена от xxavatarxx на Пон Фев 09, 2009 1:31 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Ордите на демоните

Пон Фев 09, 2009 1:31 pm
Глава17:Гнева

Наруто беше готов да направи всичко по силите си да предпази Сакура от този воин на злото.Отдалече Розана ги гледаше с некрито учудване.Не предполагаше че Резар някога ще може да спечели тази битка,но вмомента стоеше там печелещ.
Розана(на себе си)Доста се е променил през годините в които не съм го виждала.Вече не е онзи който беше побеждаван от всеки.Странно е да го видя в такава позиция.
Резар усещаше че го наблюдава,но нямаше време да се занимава с нея. Въпреки че не се боеше от момчето не можеше да подценява демона в него. Кюби щеше да е 1вия му трофей от света на хората а момичето втория му. Наруто го наблюдаваше внимателно очакващ момента в който щеше да бъде нападнат.Черния рицар стоеше напълно без да мърда.Изведнъж се почви силен вятър който за малко заслепи Наруто.Когато си отвори очите видя че пак не е мръднал.Тогава се усети че това не е противника му а е просто илюзия.Започна да се оглежда и видя че под него земята се напуква и скочи точно преди боздугана на Резар да го удари изпод земята.Рицаря напълно изкочи от земята.Беше учуден че Наруто беше избегнал атаката му и за малко зсвали защитата си.Наруто веднага се възползва и със зареден Расенган атакува Резар. Той видя това навреме и блокира атаката му с щита си.От синята чакра която се отблъскваше от щита на Резар наруто не можеше да види какво прави опонента му.Рицаря с един замах на боздугана си запрати Наруто през едно дърво.Наруто баво започна да става.Тази атака му беше изкарала въздуха.Резар не мислеше да му дава да се върне на краката си и веднага отиде до него и преди да е станал с все сила го заби в земята с боздугана си.Наруто не можеше да диша.Последната атака беше ранила белите му дробове и едва си поемаше въздух.Резар за да докара допълнително щети стъпи върху белите му дробове и започна да налага натиск.Наруто не можеше да издържи дълго така.С последните си сили той фокусира чакрата си и я прати като вълна която леко отблъсна Резар и извади 2 куная на които беше вързал няколко експлодиращи хартийки около всяко едно.Те се забиха в рицаря и експлодираха отвътре на бронята му.Розана гледаше отгоре цялата битка.
Розана(на себе си)Това беше края ти Резар.Тази експлозия ти беше края. (димът от експлозията се вдигна)Невъзможно!
Насред дима стоеше Резар напълно невредим.Наруто не можеше да повярва.Беше ползвал достатъчно експлозив да взриви цяла сграда. Резар завъртя боздугана си във въздуха и вълна удари и събори Наруто.Все още неможеше да възстанови дишането си и не му бяха останали сили.Трябваше да ползва силата на Кюби за да победи. ЗАпочна да черпи от силата на демона.Но преди да успее боздугана на Резар сте стовари върху него така че напълно го парализира.Наруто вече не усещаше силата на Кюби.
Резар:Не се и опитвай.Безполезно е.Прекъснах връзката ти с демона.
Наруто:Как?
Резар:Ограничения ти човешки мозък няма как да разбере.Твоя е особено ограничен.Сега ще умреш и приятелката ти ще последва.Няма как да бъда спрян.
Наруто:Битката не е свършила.
Резар:Глуповата ти упоритост няма да те спаси.Само ще ти донесе още по-болезнена смърт.
Резар сложи боздугана си на колана и на ръката му се появи тъмно лилаво сияние.Розана веднага разбра какво е намислил.Не можеше да повярва че може да ползва тази черна магия.Винаги смяташе че ще е винаги над неговото ниво.Резар сложи ръката със сичнието си върху гърдите на Наруто.Изведнъж пред очите му се появиха ужасяващи образи и усето непоносима физическа болка.Не може да издържи и извика от болка.Вика му утекна в цялата гора.Резар вдигна с ръката си наруто във въздуха.Болката все повече се усилваше.Нямаше да издържи още дълго.От виковете му Сакура се събуди и видя какво резар прави с Наруто.Тя адски се ядоса и червена енергия започна да обвива тялото и.Резар и Розана усетиха някаква сила доста по-мрачна и силна от тази на Кюбито да идва от момичето.Резар пусна Наруто на земята и се обърна срещу нея.Енергията която я обвиваше беше кърваво червена(доста по-злобна от енергията на Кюби)Резар не можеше да разбере какво става.Когато се вгледа видя че веригата около ръката и блести силно в тази червена светлина.Преди да се усети Сакура тръгна право към него със свит юмрук.Резар сложи щита си така че да блокира атаката и.Юмрука и се заби в щита му.За негово учудване не можеше да запази позицията си и беше хвърлен назада през 1 дърво зад него.Бързо се надигна вече малко по-притеснен.Когато погледна в очите и видя гняв и омраза които знаеше че не може да са нейни.Не знаеше какво е станало, но вече не се биеше срещу онова момиче отпреди.
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Ордите на демоните

Пон Фев 09, 2009 1:31 pm
Глава18:Древната сила

Сакура пак тръгна към Резар.Този път вместо да блокира атаката и избегна удара.тя се обърна и го изрита.Резар полетя пак през няколко дървета. Надигна се и докато се усети тя беше над него и с все сила се запъти към него като ракета.Резар успя да избегне удара но вълната направена от удара в земята го запрати на известно разстояние.Ако го беше ударило щеше да е мъртъв.Розана гледаше отгоре.И тя неможеше да разбере каква е тази сила.Само знаеше че надхвърля многократно тази на Кюби.Резар бързо стана от земята.Сакура пак тръгна директно към него.Той мръдна налява и с боздугана си я удари по гърба.Боздугана му просто отскочи и той леко залитна.Сакура се възполва и веднага го удари в стомаха и Резар пак политна.Този път преди да успее да стане Сакура го изрита във въздуха. Точнопреди да падне на земята Сакура го удари във въздуха и той литна право напреде през половината гора с огромна скорост.Сакура го следваше неотлъчно незнайно за Резар как.Той спря когато се заби в планина на известна височина.Сакура веднага скочи и със серия от удари започна да го забива все по-навътре в планината.Бронята на Резар бавно запиочваше да поддава.С последни сили той отблъсна Сакура с боздугана и тя изхвърча от дълбоката дупка която се беше почвила от ударите и.Бавно започна и той да излиза от нея.Бронята го беше защитила от повечето щети,но все още усещаше неописуема болка.Не знаеше какво да направи.Силата му се беше свършила.Едвам се движеше.Изведнъж чу глас в главата си.
Господаря:Браво Резар.Доказа силата си,но тя не е достатъчна да победи каквото и сега да е момичето.Само с моята сила ще победиш.Вземи я и ми донеси победа.
Резар усети тъмната сила на господаря си да минава през него.Неговата сила се възстановяваше.Беше по-силен отколкото някога е бил.Боздугана му се възпламени.От дупките на очите му също се показваше пламък. Очакваше Сакура да се стресне от неговата увеличена сила.За негово учудване дори не тръпна.Тя тръгна право към него със свит юмрук.Резар сложи щита си така че да блокира атаката и този път успя.Огромно количество енергия започна да свети около юмрука и щита,но накрая Сакура беше отблъсната назад и Резар бързо отиде до нея и с боздугана си я запрати там където беше почнала битката им.Докато се изправяше той с все сила я удари отгоре с боздугана си забивайки я навътре в земята.Застана готов да отблъсне атака откъдето и да доиде.Занеше че едва ли е победена от такава атака.започваше да се притеснява.С нивото и на сила нетрябваше да се бави толкова да излезе.Оглеждаше се внимателно но нямаше и следа от нея.Изведнъж земята почна да се тресе толкова силно че Резар замалко загуби равновесие и оттам където беше забил Сакура избухна взрив.Беше сякаш е изригнал вулкан.Резар беше на земята.Когато димът се вдигна видя че енергията около Сакура е взела форма.Не беше съвършена форма но се отличаваха черти.От гърба и излизаха 4 демонични криле,имаше демонична опашка и рога.Резар беше живял сред демони доста години,но не беше виждал такъв демон. Когато се вгледа в очите и видя че няма нищо останало от стария и поглед.Очите и бяха кърваво червени и маха поглед на нещо убило милиони.Резар тръгна директно към нея въртящ боздугана си.Крилата на Сакура се разпериха и направиха звукова вълна която събори Резар за секунди.После политна и се заби в него като копие докато се изправяше.Енергията около нея обхвана и Резар.Силата на господаря се опита да го предпази,но не успя и Резар усети болка неописуема за човек.Беше толкова силна че вика му отекна дори извън гората.От силата на вика му Наруто се събуди.Беше наблизо и видя какво става със Сакура.Резар беше на коленете си а тя държеше една ръка върху него от която продължаваше да вкарва от странната енергия в него увеличавайки болката която понасяше въпреки че Резар вече беше в безсъзнание.Наруто гледаше и неможеше да повярва какво става. Усещаше че енергията около нея принадлежи на друго същество защото добре познаваше Сакура.Сакура или по-точно съществото контролиращо я погледна към него.Наруто погледна в очите му и видя че са доста по-зли дори от тези на Кюби.Не виждаше и най-малката част от Сакура в погледа.
Наруто:Какво си ти?
Сакура(с демонично усилен глас)Няма да живееш достатъчно дълго за да има значение.
Тя тръгна към него както беше тръгнала и към Резар.Наруто все още беше слаб след боя си с Резар и неможеше да се бори с нея наравно.С 3 клонинга обърка атаката и докато се опитва да разбере кой е истинския Докато мислеше над това Наруто с клонингите се опита да я върже.Тя видя това и се остави да го направи.Когато беше напълно вързана Наруто и клонигите му се приближиха до нея.Когато бяха точно до нея пусна известно количество енергия и го прати назад унищожавайки връвта с която беше вързана както и клонингите на Наруто.Наруто от самото начало когато почна да се бие беше почти без сили но след тая атака остана напълно без сили.Сакура започна бавно да тръгва към него. Наруто незнаеше какво да направи.Нямаше сили да стане.Изведнъж се озова в залата на Кюби.
Кюби:Наруто.приятелката ти е превзета както аз превзех тебе в началото на тази история.
Наруто:Видях това.Но какво мога да направя.Нямам силата да стана камо ли да направя за нея това което тя направи за мене.
Кюби:Знам.В момента тя е демон и за да се биеш с нея трябва да станеш демон.Ще ти дам колкото мога от силата си.Не знам дали ще е достатъчно да я победиш,но може би ще можеш да стигнеш до приятелката си.Късмет ще ти трябва.
Наруто усети силата на Кюби да минава през него и бързо формира чакрата във формата на Кюби.Изкара 4 опашки и се превърна в миниатюрната форма на Кюби и изкара още 2 опашки.Сега стоеше срещу нея с 6 опашки готов да се бие с нея и да я спаси от каквото ид а е я обладало независимо какво му коства,точно както тя направи това за него когато Кюби го беше превзел.
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Ордите на демоните

Пон Фев 09, 2009 1:32 pm
Глава19:Демон срещу Демон

Наруто и Сакура стояха един срещу друг готови за джубой.Тялото на Резар стоеше безжизнено отстрани.Енергията окло нея ставаше по-силна с всеки момент.Наруто гледаше внимателно всяко нейно джижение.По енергията можеше след внимателно оглеждане да се види злобна усмивка,но самото лице на Сакура беше безизразно. тя тръгна в атака.Юмрука и беше избегнат от Наруто и тя бе ударена от 6те опашки които беше изкарал.Не я избута много назад и тя с веригата му нанесе директен удар.Наруто полетя на известно разстояние назад.Сакура с разперени крила летеше след него.Когато спря когато се удари в едно дърво получи серия от леви и десни юмруци.Наруто отвори устата си и от нея избълва голямо количество чакра която отблъсна Сакура.Тази атака сякаш не и навреди.Чакрата на кюби го беше предпазил от повечето и атаки,но все пак го болеше от тях.Силата с която го беше ударила можеше да пробие Triple Rashoumon без проблеми.Розана гледаше отдалече развитието на битката.Притесняваше се за тялото на Резар което беше беззащитно.Засега битката се водеше далече от него,но това бързо можеше да се промени.Тя с огромна скорост застана до тялото му.Ползваше новата атака на Сакура за прикритие и в червена светлина изчезна с тялото му.Сакура беше почнала нова атка.Наруто ги избягваше.Знаеше че ще е глуъпаво да ги блокира защото огромната и сила беше стократно увеличена от енергията.Наруто видя отвор в атаките и и бързо се възполва.С главата си се блъсна в нея и я бутна назад.тя започна да залита,но крилата и я задържаха на краката и.Наруто сега атакува и започна да и нанася удари от които тя отстъпваше назад.Не искаше да и нвреди,но преди да може да се свърже с нея трябваше да поотслаби странната енергия около нея.Когато вече Сакура успя да се заземи и атаките му повече не я блъскаха назад Наруто отвори устата си и изтреля чакра към нея.Атаката я уцели точно в лицето.Сакура излетя назад,но веднага се изправи.Изглеждаше сякаш атаките му не и бяха навредили.Тя проговори,но в нейния глас нямаше нищо от този на Сакура.Вече си беше чист демоничен.
Сакура:Който и да си ти имаш някаква сила.Но тя е нищо сравнение с моята.
Наруто:Какво си ти?
Сакура:Да вече веднъж ме попита това.Мисля че след добрата битка която ми даде заслужаваш да умреш знаещ.Аз съм Гоман.Демон от древните времена преди хората да са се научили да ходят на 2 крака.
Наруто:Как превзе тялото на Сакура?
Гоман:Чрез веригата около ръката и.Преди хиляди години бях пленен редом с 3мата ми събратя в такива жалки предмети!Виждам че си учуден.Нека поясна. Преди хората тази земя беше властвана от древна раса наречена Хизари.Те не се различаваха много от вас.Само дето имаха 4 ръце и опашки.Те бяха расата на доброто и създадоха това което вие наричате рай.Но дори сред рая се прокрадва зло.И 4ма Хизари недоволни от мощта която имаха напуснаха рая и в храм който дори по това време беше древен получихме истинска сила.Но силата дойде с цена.Бяхме превърнати в това което сега наричате демони.С нашата увеличена мощ се върнахме в рая за да го унищожим,но там бяхме победени от владетеля точно преди да нанесем фаталния удар.С последната си сила той ни затвори в единствените здрави предмети които намери.Верига,Пръчка,малка статуя и Лампа.Беше унизително да ни пленят в такива жалки предмети.След като ни плени владетеля умря.Оцелелите Хизари ни взеха и ни разпределиха в различни гробници редом със скъпи артефакти.Смятаха че бъдещите изследователи не биха се занимавали с жалки предмети като тези в които ни бяха затворили и бяха прави.
Наруто:Тогава как си се измъкнал?
Гоман:Имах късмет че можех през веригата да прокарвам част от силата си.И за мое учудване демона Фиерозо влезе в гробницата където бях аз.Учуди се на веригата и я хвана.Тогава се овързах около ръката му и с надеждата че ще се измъкна от затвора си му давах от силата си.Когато това момиче се появи разбрах че момента е дошъл.Вързах се около нейната ръка знаейки че ще мога да се измъкна през нея.Вие хората сте слаби същества и лесно се контролирате. Това отговаря на всичките ти въпроси и не мисля да ти отговарям на повече. Време е да те убия.
Гоман разпери крилата си и тръгна към Наруто с огромна скорост.Наруто неможа да реагира навреме и беше ударен в корема от юмрука на демона.Силата с която го удари надхвърляше многократно тази с която преди го беше удрял. Наруто с малко мъка се изправи само за да бъде хванан за гърлото от Гоман и хвърлен нагоре.Демона полетя след него издигайки го още по-нависоко с ударите си.След малко се издигна над него и с огромна сила го удари да падне към земята.Когато падна на земята се чу огромна експлозия.Гоман беше сигурен че битката е свършила,но за негово учудване Наруто беше жив.Изполвайки цялата сила която му беше дал Кюби успя да избегне смъртта.ЗА жалост вече не му беше останала и се беше върнал в нормалната си форма.Ползвайки силата на Кюби неговата чакра беше успяла донякъде да се възстанови.Надяваше се да е достатъчно да спаси Сакура.Гоман зпочваше да се ядосва.Битката му беше струвала твърде много време а и все още трябваше напълно да се измъкне от затвора си и да освободи събратята си.Бързо се хвърли надолу правейки малък кратер когато кацна.Бързо тръгна към Наруто и го удари с юмрук в стомаха. Наруто беше безжизнен усеснал на юмрука му.Хвърли го на земята като някакъв парцал.Застана над него.Взе един кол от земята и го сложи върху сърцето му.
Гоман:Ще те удостоя със смъртта която Хизарите смятаха за най-достойна.
Тъкмо когато щеше да промуши сърцето му ръката му замръзна.Не разбираше какво става.
Наруто:Сакура,ти си нали.
Въпреки че Гоман се мъчеше да запази контрол главата му кимна в съгласие.
Наруто:Не знам колко чакра ти е останала,но вземи колкото ми е останала за да се освободиш от него.
Наруто сложи дясната си ръка на гърдите на демона и прати всичката му останала чакра през него.Сакура усети това и взе чакрата преди демона.Тя се намираше в зала подобна на тази където се намираше Кюби.Гледаше се очи в очи с Гоман.Виждаше истинскатаа му форма,не енергията му която Наруто виждаше.Беше черен на цвят,широкоплестест с огромни зъби които стърчаха извън устата му.С тях можеше да и отхапе главата без проблеми.4те крила над него приличаха като тези на прилеп,а опашката му завършваше с острие. Гоман изръмжа и тръгна срещу нея.
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Ордите на демоните

Пон Фев 09, 2009 1:32 pm
Глава20:Сакура срещу Гоман

Съзнанието на Сакура се беше събудило и вече си искаше тялото обратно.Гоман знаеше това,но не имаше намерение да и го връща.Трябваше да е в негови ръце за да се измъкне.Беше твърде близо.
Гоман:Я по-добре се върни да си спинкаш момиченце.Тялото ти е мое.Е няма да го задъжа за дълго.
Сакура:Знам какво ще стане ако излезеш и не мисля че ще ти разреша да ме убиеш когато излезеш.
Гоман(на себе си)Но как е разбрала.Това не е като техните нинджи запечатвания. Няма го в книги.Само аз и събратята ми знаят това.Нямам време да губя в разсмишления.Когато изляза тогава.
Гоман разпери крилата си и тръгна към Сакура.Тя се наведе и той прелетя над нея.Хвана го за опашката и започна да го върти.След малко го пусна и той се удари директно в стената.Той се изправи.Имаше световъртеж.Никой не беше правил това с него.Не беше подготвен за това което се случи след това.Падна на колене и се изповръща.На тази гледка Сакура не се сдържа и падна на земята от смях.Гоман се ядоса.Как смееше да му се смее!Веднага се изправи разпери крилата си и се запъти към нея като стрела със свръхскорост.Сакура навреме се осъзна и се измести вляво.Той се заби в земята.Бързо се изправи и се запъти към нея със свит юмрук.Сакура се наведе и юмрука му пропусна.След като пропусна я изрита в лицето както се беше навела.тя литна нагоре.Гоман направи атаката с която унищожи чакрата на Кюби.Удара в земята не направи земетресение защото бяха в съзнанието на Сакура.Тя някак си се изправи.Гоман имаше идея защо.Чакрата която Наруто и беше дал.В нейното съзнание чуждата чакра е била станало по-силна.Ако беше така трябва да я е свършила за да се спаси от тази атака,така че нямаше да издържи на нова.трябваше да побърза защото времето беше почти дошло.Отвънка Наруто се притесняваше за Сакура. тялото и беше замръзнало в позата в която замалко да забучи кол в сърцето му.Наруто се беше преместил от тази поза.Не беше особено комфортно с кол над сърцето му.Наруто не можеше да спре да се тревожи.Тъкмо отново се бяха събрали и не можеше дори да си представи пак да се разделят,понеже ако това станеше сега щеше да е за постоянно.В съзнанието на Сакура тя вече беше станала и гледаше демона който летеше над нея.искаше и се да можеше да го хване,но не можеше.Веригата около ръката и беше безполезна защото без силата на демона беше просто верига без каквато и да е сила.Щеше да трябва да наблюдава движенията му и когато слезе щеше да го нападне.Гоман знаеше че е в пъна безопастност във въздуха и щеше да се възполва от това.Сложи ръцете си напреде и пламък се появи в тях.Сакура видя това и зае поза да избегне каквато и да е атака.От ръцете на Гоман започнаха да излизат огнени топки които пращаше по Сакура.Със задни салта тя започна да ги избегва. Когато стигна стената тя се отблъсна от нея и огнените топки не я уцелиха.на Гоман започваше да му писва да прави това.Щеше да отнеме твърде много време.Затова спра да пуска огнените топки.Сакура видя това и застана на едно място да си хване дъха.Гоман се питаше как да я бие бързо.Времето му изтичаше.Вкара пламък в ръката си и той се формира в меч.Кацна на земята и я посочи с меча.
Гоман:Времето за края на тази битка доиде.
Сакура:Радвам се че сме на едно и също мнение относно това.
Гоман:Значи си готова да умреш?
Сакура:Не.Готова съм да те пратя обратно във веригата и този път завинаги.
Гоман:Уверена си.Виждам го.Но няма как да ме победиш.
Сакура:Сигурен ли си.Това е моето съзнание и тука няма как да загубя.
Гоман беше учуден от думите и.Тогава за негово учудване видя че беше вързан от веригата в която беше затворен.Не мислеше че е възможно.Неговата сила движеше веригата по нейната воля,но без него тя не трябваше да действа.Но беше факт.Веригата беше обвита окло него и той неможеше да се движи.Сакура изглеждаше адски щастлива.Гоман се замисли повече върху думите и и разбра какво е станало.тогава изведнъж веригата окло него се разхлаби и се върна в ръката и.Сакура беше изумена.
Гоман:Разбрах.Мислиш си че след като сме в твоето съзнание тука си всесилна, но то вече е и мое и аз имам същите сили тука които и ти.
Сакура:Съзнанието ми не е твое и няма да бъде!
Гоман:Не мисля така.
Гоман тръгна към нея и с горящ юмрук я удари в стомаха.Сакура падна на земята в несвяст.
Гоман:Имаме същите сили,но аз си оставам по-силен от тебе.Сега да напусна затвора си.
Отвънка Наруто усети какво е станало в съзнанието и.Чу гласа на Кюби.
Кюби:Момче.Време е.Събра достатъчно сила.Действай.
Наруто докосна челото на Сакура и фокусира чакрата си както тя направи преди когато Кюби го беше превзел.Той се озова там където Сакура се сби с Гоман.Той беше зает да се измъкне и не забеляза Наруто.Той отиде до Сакура,но не можа да я събуди.
Кюби:В пълен несвяст е.Трябва ти повече сила за да я събудиш.Наличната ти няма да стигне.Позволи ми да изкарам цялата си сила.
Наруто:Не.Няма да ти се доверя дотолкова.Знам че искаш повече от всичко да се измъкнеш от затвора си като него.
Кюби:Не бъди глупав.Откъде ще събереш силата да я събудиш.
Наруто:Наистина ли незнеш.просто си мълчи зад клетката и гледай.
Кюби:Глупак!Трябвам ти!Без мене си нищо!
Наруто:Не ми трябваш.Със Сакура черпим сила един от друг.И това е по-голяма сила от тази която ти можеш да ми дадеш.
Наруто сложи ръката си на челото и и неговата чакра се сля с нейната.кюби не вярваше на очите си.Силата беше многократно по-голяма от неговата.Сакура се събуди на момента.Огромното количество сила привлече вниманието на Гоман. Той се обърна и видя Наруто и Сакура.Тя вече се беше изправила.
Наруто:Да се справим с него и да завършваме тази битка.
Сакура:нямам нищо против.
Наруто и Сакура тръгнаха към Гоман със свити юмруци.Той беше замръзнал от учудване и беше ударен от 2та им юмрука.Настана огромна експлозия и те се озоваха на поляната където се бяха били с Резар.Бяха на земята напълно изтощени и всяка част от тялото им ги болеше,но въпреки това се разсмяха.
Наруто:Е това беше всичко за днес.
Сакура:Най-после.Питам се какво ни очааква утре?
Наруто:Докато сме заедно ще преодолееме каквото и да ни прати този господар.
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Ордите на демоните

Пон Фев 09, 2009 1:33 pm
Глава21:Съюзник или Противник

Наруто и Сакура с мъка се изправиха на краката си.Всяка част от тялото им ги болеше.Поне битката най-после беше свършила.Или поне така те мислеха.От дим пред тях се появиха Орочимару и Кабуто.
Орочимару:Виждам че сте победили оня рицар.Поздравления.Сега ще ми дадете отговорите които искам.
Наруто:Как можах да забравя за тебе?
Бяха твърде изморени за да се бият със санина.Нямаха достатъчно сила да победят обикновен бандит.
Кабуто:Сега не се правете на упорити.Можеме и насила да вземеме отговорите от вас.
Наруто:Добре какво искате да знаете?
Орочимару:Кой е този така наречен господар.
Сакура:Какво ви интересува?
Орочимару:Изглежда че той всъщност в момента управлява селото което искам да унищожа и всички там му служат.Но по-важно.Новият контейнер за душата ми беше взет от него.
Сакура:Саске кун.Какво имаш предвид?
Орочимару:Този господар му е предложил повече сила отколкото аз съм можел да му дам и той е тръгнал с него.
Наруто:Саске е тръгнал с него.Кой още ще бъде покварен от него.
Наруто беше стиснал ръката си в юмрук.
Кабуто:Но не сме тука да отговаряме на вашите въпроси.Сега ако обичате отговорете на нашия.
Наруто:И ние не знаеме много за него.Той е древно същество с отдавна забравено име,което може да превзима чуждите умова и има орди от същества да изпълняват всяка негова заповед.
Орочимару:Само това?
Наруто:Да.
Не искаше да им казва къде щяха да ходят за да намерят повече информация за господаря.
Кабуто:Имам чувството че има нещо което не ни казвате и ще трябва да го изкараме от вас насила.
Кабуто се приближи към тях.
Сакура:Не мисля че ще можете.
Тя завъртя веригат на ръката и и с нея удари земята и се вдигна дим въвв въздуха(веригата леко се беше възпламенила и беше ударила сухи листа)Когато дима се разсея тях ги нямаше.
Орочимару:Уменията им са се увеличили след последната ни среща.
Кабуто:И то доста.Не очаквах да успеят да се измъкнат.
Орочимару:Кабуто.Не ме проваляй пак.Започвам да мисля дали човека който жертвах за да те върна нямаше да се справи по-добре от тебе.
Орочимару тръгна обратно към скривалището си следван от Кабуто.
Междувременно в другия край на гората.
Розана носеше Резар и когато вече мислеше че са достатъчно далече го остави на земята.След малко той се изправи.
Резар:Какво стана?
Розана:Победи те момичето.
Резар:Какво?Как е възможно?
Розана:Явно е просто по-силна от тебе.
Вътрешно беше притенена за Резар.Знаеше какво става с повечето провалили господаря.Резар също знаеше какво най-вероятно го очаква.От земята се почви огън и той проговори.
Господаря:Резар Розана!
Резар:Господарю.Провалих ви.Приемам отговорността и ще понеса наказанието си.
Той каза това докато се беше поклонил.Стоеше на едноното си коляно с наведена надолу глава.Розана беше леко изненадана.Наистина не беше Резар който познаваше отпреди.Предишният би направил всичко по силите си да се спаси.
Господаря:Провала не е напълно твой.Това беше силата на 1 от първите 4 демона.
Резар:1вите 4!
Господаря:Да.Неговата сила е равна със силата която имам в момента.Нямаше как да го победиш.Затова ще те пощадя.
Розана:Това по някакъв начин променя ли плановете ни?
Господаря:Донякъде да.Резар остава тука.Трябва ти неговата сила за да можете да се справите сега.Знам къде ще отидат и тям ще ги посрещнете.Ясно ли е?
Резар:Да господарю.
Огъня изчезна.
Розана:Явно вече ще работиме заедно.
Резар:Просто вземи хора от Коноха и да тръгваме.Трябва да сме там 1ви.
Розана:Сега не мисли че ти ще командваш.Господаря не каза че преставам аз да водя тази операция.
От огън се появи Фиерозо
Фиерозо:Всъщност господаря ми каза да ви кажа че вече той ще командва операцията.Поздравления.Най-после успя да се докажеш пред него.Не мислех че някога ще успееш.
Резар изгледа Фиерозо злобно.Точно този демон той мразеше най-много.
Фиерозо:И сега колкото и да ми е гадно аз също съм под твое командване.(с огромна трудност изрече следващите думи)Какво са вашите заповеди.
Резар:Съберете хора и намерете транспорт.
Розана и Фиерозо тръгнаха да изпълняват заповедта му.Розана не вярваше че господаря му е дал командването.Вече беше сигурна че оо онова малко човешко момче което по причина неизвестна и за нея беше спасила не беше осанало нещо.Сега беше Резар.Един от най-силните слуги на господаря.Докато вървеше се обърна леко назад за да погледне Резар.Стоеше неподвижно гледащ в небето.Питаше се какво ли си мисли Резар.
Резар(на себе си)Значи се започва.Отиват на онзи остров.Надявах се никога да не отида там.
Резар тръгна след Розана и Фиерозо към Коноха.
На друго място в гората стояха наруто и Сакура.Прикриваха чакрата си за да не ги намери орочимару ако ги търсеше.След известно време на мълчание Сакура проговори.
Сакура:Трябва вече да си е тръгнал.
Наруто:Да.Трябва да намерим накакъв транспорт към острова.
Сакура:Няма да е лесно.Все пак съм най-търсения престъпник в земите.
Наруто:Не се тревожи.Ще намерим начин.
Те започнаха да вървят.Не знаеха накъде.Просто искаха най-после да напуснат тази гора.
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Ордите на демоните

Пон Фев 09, 2009 10:03 pm
Хайдеде пишете коментари моля ви и четете
xX_SaKuRa_Xx
xX_SaKuRa_Xx
Любител
Любител
Female
От : нас
Рожден ден : 21.05.1994
Години : 29
Мнения : 256
Дата на рег. : 25.10.2008

red Re: Ордите на демоните

Вто Фев 10, 2009 8:15 pm
много е яко :cheers: :cheers: :cheers: има ли още :help.?: :?: моля те да се помъчиш още поне малко и да напишеш още глави :cheers: :cheers: :cheers: :hihi: :hihi: :Okay: :radosten:
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Ордите на демоните

Пет Фев 13, 2009 2:29 pm
Еми мен ме кефят и са дълги Ордите на демоните 631890


Последната промяна е направена от xxavatarxx на Съб Май 23, 2009 9:39 am; мнението е било променяно общо 1 път
Yukana
Yukana
Състезател
Състезател
Female
От : София
Рожден ден : 19.02.1994
Години : 30
Мнения : 1383
Дата на рег. : 21.02.2009

red Re: Ордите на демоните

Пон Фев 23, 2009 6:07 pm
яко :lol!: :lol!: :lol!: :bravo: :bravo:
Sponsored content

red Re: Ордите на демоните

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите