Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Ордите на демоните

Нед Фев 08, 2009 10:36 pm
First topic message reminder :


Глава 1:Крепостта на Орочимару
Сай следва Орочимару и Кабуто докато те вървят към скривалището си предледвани от клонинга на капитам Ямато.
Орочимару(тихо към Кабуто):Преследвани сме.
Кабуто:Да.Имаш ли доверие на това момче.може да е капан на Коноха.
Орочимару:Не е важно.Все пак ни трябва труп и той е първи доброволец(усмихва се злобно докато казва това)
Сай(на себе си)Какво си говорят?
Клонинга на Ямато:Настигам ги и изглежда че не са ме забелязали.Дано продължи така.
Наруто:Да тръгваме,Не можем да оставим това копеле Сай да се измъкне.
Сакура:Да хайде да тръгваме.
Капитан Ямато:Тръгваме.Клонинга ми ги следи така че няма да ги загубим.
Наруто:Добре
Орочимару кабуто и Сай пристигат до едно от скривалищата на Орочимару.
Орочимару:Тука ще посрещнем нашите предледвачи.Сай очаквам да се погрижиш за момичето.Кабуто-моят експеримент е твой.Аз ще убия к'би детето.
Кабуто:Ясно.
Сай(с тъпата си усмивка)както кажете Орочимару Сама.
С тези думи те се подготвят за засада.
Клонинга стига до известна близост с скривалището и спира.Информира ямато къде са.
Ямато:Спряли са в една стара крепост.Явно Орочимару я ползва за скривалище.Има само 1 вход и изход.ю
Наруто:Добре-значи няма как да ни избягат.
Сакура:трябва да побързаме.
В този омент болката в ръката и се засилва и тя пада.Наруто едва успява да я хване преди да падне на земята.Оставя я да се облегне на 1 дърво.Тя се държи за ръката която я боли непоносимо.
Наруто:Сакура.Ккво е станало с ръката ти.
Сакура:Нищо-Орочимару ме нападна и мене.Скоро ще ми мине.
Ямато:Наруто ела за малко.Трябва да ти кажа нещо докато Сакура се оправи.
Наруто:Добре.
Ямато:Сакура не ти каза това което ще ти кажа защотто не искаше да се тревожиш.Наруто-ти си този който унищожи моста,направи онзи картер и ти нарани Сакура така.
наруто:как е възможно?
Ямато:Когато ти се почви 4тата опашка ти напълно загуби контрол.Затова не помниш почти нищо-кюбито пое контрол над доста от действията ти.Наруто ако наистина искаш да спасиш Саске и наистина те е грижа за Сакура не ползвай тази сила отново.
Наруто:Но........
Ямато:Наруто-твоята сила те предпазва от огромните щети които чакрата на кюбито ти нанасят отвътре и ги превръща в лекуваща сила.Когато извадиш демоничната чакра тя вече ти нанася щетите които е трябвало да ти нанесе отвътре.Повчрвай ми-с твоята сила ще станеш по-силен отколкото ако използваш силата на кюбито.Разбираш ли ме?
Наруто:Да.
Ямато:Добре.Да се върнем при Сакура.
НАруто:Капитан Ямато-тя ще се оправи ли от тази рана.
Ямато:Да.Когато се върнем в селото хокаге сама ще я излекува.
Наруто(облекчен)Ясно.Да отиваме при Сакура.
Ямато:Наруто-знай трябва да я пазим защото заради раната не може да се бие на 100%.
Наруто:Разбирам.
Когато стигат до нея тя вече беше станала.Личеше си че още усеща болката,но все пак им се усмихна.
Сакура:Да тръгваме.Вече съм добре.
Ямато:Добре,но ще се движим по-бавно за да сме на пълна сила когато стигнеме до скривалището на Орочимару.
Наруто(разбиращ защо наистина ще се движат по-бавно)Добре.
Сакура:Както кажете.
тръгват към скривалището.Когато го стигат обмислят план за атака.За жалост самото разположение на крепоста оставя само 1 възможност-директна атака.
Ямато:Да тръгваме.наруто погрижи се за поратата.
Наруто подготвя расенган и с него разбива портата.Влизат вътре.Когато влязат те веднага биват атакуване от Орочимару кабуто и сай.Сай с кисия си меч промушква Сакура в сърцето,кабуто със Скалпела убива Ямато,а Орочимару в Кусанаги разсича Наруто на 2.За тяхно учудване и 3мата бяха клонинги на Наруто.
Орочимару:Какво?
НАруто над него:Да не мислиш че ще се4 хванеме на такъв очевиден капан.Одама Расенган.
И разбива Орочимару в земята където започват тяхната битка.Ямато с дървета разбиват кабуто през стена и го следва и започват битка помежду си.Сакура забива юмрук на Сай но заради болката в ръката си не може да го наокаутира(какъвто им беше планът-Наруто и Ямато да премахнат Орочимару и КАбуто,Сакура да нокаутира Сай и да помогне на Наруто да удържи орочимару докато Ямато се погрижи за Кабуто)
Сай:Силата ти е намаляла Сакура-когато ме удари 1вия път когато обидих Саске ме заболя повече от сега.Явно раната която ти направи Наруто е била с по-голями последици отколкото мислех.
Сакура(на себе си)Вече видя през хандикапа ми.
Сай:Това ще направи тази битка по-лесна отколкото мислех.Сега ще те убия.
Сакура(очевидно притеснена)се подготвя за битка.Сай нарисува своите зверове на хартия и ги праща по Сакура.Тя скача и иозбегва удара.Пробва да го удари с дясната си ръка но Сай избягва удара,но се оставя отворен за удар с лявата ръка на Сакура.Тя се опитва да го удари,но болката с ръката и се засилва и не успява да уцели.
Сай:Това наистина ще е лесно.Планът ви е бил да ни разделите нали.Сигурно твоята цел е била да ме нокаутираш и да помогнеш на Наруто.Какво ли ще каже той като разбере че си се провалила и заради това ще умре.Питам се дали ще те прокълне(казва това с тъпата си усмивка)
Сакура се ядосва.Става въпреки болката.
Сакура:Сай-копеле мръсно.(Сай я поглежда с учудване че може да се надигне)Няма да се праваля и да изоставя Наруто.
Сай:А мислех че си умна.
Сакура се опитва пак с десния 'мрук да удари Сай който пак хо избегва нарочно оставяйки се отворен за левия удар на Сакура сигурен че тя няма да може да го удари и ще може веднага да я убие,но за негово учудване тя го удря с все сила и го забува в копие на стената.Сай умира с поглед на първдтд му чувство-учудване.
Сакура-сега да помогна на Наруто.Дано не съм закъсняла.

Докато тя се е биела със Сай Наруто е влязъл в двубой с Орочимару.Удара който беше поел от Одама Расенган трябваше да даде на Наруто достатъчно време Сакура да дойде при него докато Ямато победи кабуто.За жалост Орочимару не беше пострадал толкова колкото трябваше.
Орочимару:Моето опитно зайче е измислил хубав план.Несъмнено е трябвало да ме забавиш докато твоите съотборници победят моите и да ме победите в битка 1 срешу 3ма.Лично аз имам съмнения че Кабуто ще победи Ямато,но съм сигурен че Сакура няма да победи Сай,а тя е трябвало да дойде 1ва.Тя сигурно сега е на земята плачеща както винаги.(започва да се змее злобно)
НАруто:Грешиш Сакура вече не е такава.
орочимару(все още смеещ се)Сигурен ли си в това?
Наруто започва малко да се притеснява.
Наруто:(на себе си)Къде си Сакура.трябваше вече да си дошла.Не знам колко време ще мога да го забавям без силата на кюбито.Дали?Не не е възможно орочинару да казва истината.
Орочимару:Достатъчно време изгубих в приказаки.Сега ще те убия.
С тези думи той тръгва към наруто.изважда от устата си змията и тя от своята меча Кусанаги.Наруто избегва удара и скача настрани.Прави клонинги и обкръжава Орочимару с тях.орочимару се развръртява и с Кусанаги унищожава всички клонинги и събаря наруто.Застава над него(вече държащ кусанаги в ръката си)
Орочимару:Казах ти че тя няма да доиде.
Вдига мече готов да го забоде в сърцето на Наруто.Точно когато щеше дапромуши наруто кунай профучава и отблъсква меча и се забива в земята
Сакура:Наруто добре ли си.
НАруто:Сакура-знаех си че ще дойдеш.
скача по надалеч от Орочимару и застава до нея.
Сакура:Извинявай че се забавих.
Наруто:Няма нищо.
Орочимару:Я виж ти-успя да победиш Сай.Не мислех че слабачка като тебе може да го направи.
Сакура:Може би вече няма да ме подценяваш така.
Орочимару се усмихва злобно и зпочва плезенето с езика.След като свършва изкарва от сутата си хиляди с
змии и ги праща по Наруто и Сакура.От устата на сека една от тях излиза меч.И двамата скачат нависоко и змиите пропускат,но 2ра вълна тръгва по Сакура без тя да има възможост да го избегне.наруто прави веднага клонинг от който се избутва и избутва Сакура.За жалост 1 от змиите го промушква в корема и той пада нз земята полумъртъв.
Сакура:Наруто.
Орочимару:Не точно каквото мислех но и това става.Не мислех че ще се жертва по такъв начин.Би трябвало да знае че ще бъде уцелен от поне една змия.
Докато кава това Сакура застава над наруто(плачеща) и се опитва да започне лекуване на раната.
орочимару:Мислех те за по-умна.Мислиш ли че ще ти разреша да го излекуваш?
С кусанаги в ръката си той бързо тръгва към Сакураи я изритва в корема и я забива в стената.Така той я хваща за да стои права и докосва гърлото и с меча.
Орочимару:Мислех така да убия кюби детето,но явно така ще убия тебе.
Сакура:(тихо)Наруто съжалявам.
Орочимару:Колко мелодрамично.
Тъкмо преди да среже гърлото на Сакура отникъде се почвява Наруто и с една ръка спира меча на Орочимару.Орочимару го поглежда и вижда че енергията на кюбито минават през него по начин който не са били преди.
Кюби(от тялото на Наруто)орочимару-ти си жалък.
Орочимару:Какво?
наруто удря орочимару и го забива през стена.
Сакура:Наруто?
Кюби:Не момиченце.Наруто беше на границата на смъртта и духът му беше слаб и това ми разреше да поема напълно контрол.Не както при моста да поема контрола донякъде.Днес е денят в който ще се освободя от печата на 4тия.Досега не можех,но сега няма какво да ме спре.отново ще руша всичко по пътя си аккто в добрите стари дни.И вината за това ще е твоя-ако не беше ти сега нямаше да поема контрол,Всеки когото ще убия ще лежи на твоята съвест.ЗАтова сега няма да те убия.
Сакура:Не Наруто няма да разреши да се измъкнеш.
Кюби:Той неможе да направи каквото и да е.Неговата същност вмомента е затворена там кудето бях затворен.Щом аз сам неможех да пробия печата той със сигуност няма да успее.За да напусна само трябва да направя едно жертвоприношение(Орочимару започваше да се надига)и това ще си ти Орочимару.
Орочимару:Мене?
кюби:Трябва ми някой притежаващ истинска сила и ти си единствения наоколо.
С тези думи Наруто атакува Орочимару и го изритва нагоре толкова силно че орочимару изхвърча на покрива на крепоста.Наруто скача след него разбивайки с чакрата таваните до покрива.Орочимару поглежда НАруто(който все повече започваше да изглежда като кюби(бавна трансформация))с очевидно притеснение.
Долу където Сакура стои все още невярваща на това което видя.при нея влиза Ямато.
Ямато:Сакура какво става?Къде са Орочимару и наруто?
Сакура:Те са горе.(разказва му историята с нескрит ужас в очите и думите и)
Ямато:Не вярвай на демона-не е твоя вината.И да не беше тука това можеше да стане.
Сакура:Дали наистина щеше да стане това.
Ямато:Сакура сега не е времето да се самосъжаляваме.Все още има надежда да спасиме наруто.Неговата същност все още е там.Само трябва да се сържеме с нея и той ще върне кюбито вътре в себе си.
Сакура:Не мога.Просто не мога.
Ямато:Сакура-няма да успея сам.Вие двамата се познавате от доста време.Имате специална връзка помежду ви.Само ти може да помогнеш на НАруто вмомента.Ако останеш тука НАруто ще умре със сигурност.Ще оставиш ли това да се случи!
Сакура(плачеща)Не(спира да плаче)Да тръгваме капитам Ямато.
На покрива на крепостта Орочимару губеше битклата срещу кюбито което трупаше сила.
Орочимару:няма да издържа още дълго на това темпо.трябва да намеря начин да се измъкна.
Кюби:Няма измъкване орочимару.
В този момент застана зад него.
кюби:Вече съм по-бърз и силен от тебе.Биъката свърши.
Наруто вече изглеждаше точно като кюбито само че в човешки размер.Кюбито забива лапата си в Орочимару и го събаря на земята полумъртъв.
По пътя нагоре
Ямато:Сакура,когато стигнеме може Наруто напълно да се е превърнал в демона.Казвам го за да бъдеш подготвена.
Сакура:Ясно.
Стигат горе и виждат кюби над полумъртвото тяло на орочимару.
Сакура:Наруто наистина напълно се е превърнал в кюби.
Ямато:да.Техниката която ползвах преди със сигурност няма пак да проработи.Сакура трябва да стигнеш до Наруто.Само ти може да го направиш.
Сакура:Как да мина през кюби.
Ямато:Аз ще го задържа на едно място за колкото време мога.Знай нямаш много време.
Сакура:Ясно.
Ямато полава wood element и зафържа кюбито.
Ямато:Ще ползвам цялата си чакра да го задържа.Тръгвай.
Сакура тича към кюбито.
Сакура:Наруто-знам че си там.Моля те отговори ми.
Кюби:Наистина си тъпа-казах ти че Наруто е там където бях аз преди.Само той можеше да говори с мене отвътре.Така работи печата на 4тия Хокаге.
Сакура(не себе си)Имам само 1 избор.
Сакура тръгва и застава точно до кюбито.
Кюби(очевидно учуден)Какво си намислила?
Сакура:Ще ползвам чакрата си за да вляза в тебе.
Кюби:Какво-не си достатъчно силна.
Сакура:Пробвай ме.
Сакура докосва демона,фокусира чакрата си.
Кюби:Тя има перфектен чакра контрол-не мога да я спра.Интересно,не очаквах това от някоя като нея.
Ямато:Чакрата ми е изчерпана.Ползвах твърде много в дуела ми с Кабуто.Но докато тя е вътре кюбито няма да се мръдне защото може така да се самоунищожи.
Сакура:Какво е това място.
Кюби:Тука Наруто разговаряше с мене.
Сакура:Кюби!
Кюби:Тука колкото и да искам не мога да те убия-все още печата не ми дава правото да убивам тука.
Сакура се оглежда и вижда клетката зад която преди стоеше демона и вижда Наруто зад нея.
Сакура:наруто!
Кюби:Не може да те чуе дори тука.Съзнанието му е напълно заспало.Нищо не може да го събуди.Когато изляза той ще умре.А ти неможе да стоиш тука дълго.Да влезеш в чуждо тяло без негово разрешение точи много чакра-дори с твоя контрол.
Сакура(не себе си)Прав е-не мога да сотана тука дълго.
Кюби;Въпреки че не мога да те убия-мога да те накарам да изчерпаш чакрата си по-бързо.Все още мога да се бия.
кюбито се смалява до размера на Сакура и я атакува директно.Тя изненадана не може да реагира.Атаката минава през нея без да и навреди.
Сакура:Явно не може да ме нараниш по никакъв начин.
Кюби:Така е-тука немога,но всяка моя директна атака намалява твоята чакра.Още една атака и ще напуснеш тялото на момчето.
Сакура(не себе си)така е.Вече го усещам.
Кюбито пак атакува но този път Сакура избегва удара.Но 1ч от опашките минава през нея.
Кюби:Иска ми се да кажа че беше приятно да те видя тука,но ще лъжа.Ти се провали.наруто ще умре и светът който познаваш ще бъде унищожен.
Сакура(усещаща че се връща в тялото си)Наруто съжалявам.Провалих се.Моля те прости ми.И знай-обичам те.
Кюби:Глупаво момиче-той няма да чуе тези думи.
Изведнъж Сакура престана да чувства че се връща в тялото си.
Кюби:Какво!?
Наруто:Сгреши девмони.Чух я.Сакура върни се в тялото си.Не съм игурен че ще победя демона и щше уцелея.Ако не уцелея-знай и аз те обичам.
В този момент Сакура се върна в тялото си.И пред нея видя как Наруто беше "разделен на 2"Едната половина от тялото му беше все още в кюби формата а другата беше формата на наруто.
Сакура:Наруто бори се-можеш да победиш!
Кюби:НЕЕЕЕЕЕЕЕ-няма да победиш,само ще унищожиш и двама ни.
наруто:По-добре да ни унищожа отколкото да те оставя да унищожиш всичко което обичам.Съжалявам Сакура-това е сбогом.Обичам те.
С тези думи НАруто се превърна в чиста чакра и изчезна.
Сакура:Нарутоооо НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!.


Последната промяна е направена от xxavatarxx на Чет Апр 02, 2009 11:58 am; мнението е било променяно общо 6 пъти

Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: Ордите на демоните

Пет Фев 13, 2009 2:29 pm
Еми мен ме кефят и са дълги Ордите на демоните - Page 2 631890


Последната промяна е направена от xxavatarxx на Съб Май 23, 2009 9:39 am; мнението е било променяно общо 1 път
Yukana
Състезател
Състезател
Мнения : 1383
Дата на рег. : 21.02.2009

red Re: Ордите на демоните

Пон Фев 23, 2009 6:07 pm
яко :lol!: :lol!: :lol!: :bravo: :bravo:
Sasuke_Pain_Neo
Sasuke_Pain_Neo
Състезател
Състезател
Male
От : гр. София
Рожден ден : 07.05.1992
Години : 32
Мнения : 1163
Дата на рег. : 18.05.2009

red Re: Ордите на демоните

Съб Май 23, 2009 8:23 pm
Кефят ме и наистина са дълги, но ПРЕКАЛЕНО ДЪЛГИ!!! Ти явно обичаш да се задълбочаваш по фиковете, Авторе Ордите на демоните - Page 2 787605 Ордите на демоните - Page 2 787605 Ордите на демоните - Page 2 787605
livarpyl
livarpyl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : В.Търново
Рожден ден : 26.04.1997
Години : 27
Мнения : 491
Дата на рег. : 20.12.2008

red Re: Ордите на демоните

Съб Май 23, 2009 8:30 pm
ЯКОама от кой саит ги взе
Tobidara
Tobidara
Непобедим
Непобедим
Male
От : Варна
Рожден ден : 20.09.1995
Години : 28
Мнения : 5568
Дата на рег. : 19.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto

red Re: Ордите на демоните

Съб Май 23, 2009 10:58 pm
браво яко е
peps_png
peps_png
Състезател
Състезател
Male
От : Коноха
Рожден ден : 12.01.1997
Години : 27
Мнения : 1061
Дата на рег. : 06.02.2010

red Re: Ордите на демоните

Сря Фев 17, 2010 3:17 pm
Харесва ми :flower: :angel: :angel2: :wave: :^^:
Sponsored content

red Re: Ордите на демоните

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите