Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
Chris
Chris
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Male
От : Лондон
Рожден ден : 23.11.1996
Години : 27
Мнения : 2012
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto: Shippuuden, Claymore, Steins;Gate, Kill la Kill, Fairy Tail

red Re: (коментари) Една седмица от живота на Акацки

Съб Яну 28, 2012 5:00 pm
Интересно е, но с тези псувни ... не е точно по техен стил ... смисъл ако ги махнеш ще стане по-интересно ...А тази тема мисля че е за фикчета ...
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red (коментари) Една седмица от живота на Акацки

Съб Яну 28, 2012 5:08 pm
Privaте L♥ve написа:
3 . Некултурно, грубо и неприлично поведение в постовете или коментарите ще е последвано с предупреждение. Ще получите само едно предупреждение!
Дръжте се прилично, когато пишете във Форума. Уважавайте хората, които коментират заедно с Вас, дори да не сте съгласи с изказаното от тях мнение. Не използвайте обидни и нецензурни епитети!


Ти правилата прочете ли ги? (коментари) Една седмица от живота на Акацки 751198 (коментари) Една седмица от живота на Акацки 751198

Сега коментар за "фика ти". Идеята не струва, имаш много грешки. Това е.
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Re: (коментари) Една седмица от живота на Акацки

Съб Яну 28, 2012 9:35 pm
Нямах сили да прочета цялото!!! yoah

Това бе най-отвратителното нещо, което някога някъде съм чела! Всичко, което кажа ще е малко за това "нещо", което на това отгоре си има продължение!

Според мен няма никакъв смисъл да ти казвам грешките, нито пък да редактирам въпросното нещо. И пак според мен текстът така представен те обрисува като човек без капка талант...

Съжалявам за резките думи, ако се чувстваш обиден/а!
Hara
Hara
Любител
Любител
Female
От : Sofia, Bulgaria
Рожден ден : 19.01.1996
Години : 28
Мнения : 233
Дата на рег. : 24.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: (коментари) Една седмица от живота на Акацки

Пон Фев 06, 2012 4:50 pm
cool cheryll съгласна съм че работата й е такам...не особено добра но ТИ ВИНАГИ използваш резки думи! Не съм ти чела историите и не знам ТИ какъв талант имаш за да обиждаш нейната работа така, но няма да е зле да престанеш...това че си модератор не значи че имаш повече права от останалите и не те прави по-специална!
А относно ''фика'' няма за е зле да го оправиш и наистина махни обидите и може би ако има повече обяснения ще се получи :) УСПЕХ!
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Re: (коментари) Една седмица от живота на Акацки

Пон Фев 06, 2012 5:44 pm
Темата е за коментари по фика - градивна критика, съвети, решаване на проблеми, предложение за поправка... От тук следва, че коментара ти след като не съдържа нито едно от изброените се смята за чист спам! Ще рече, че ме нападаш лично без да се съобразяваш, че го правиш обществено достояние.

Сега нека да ти кажа, че моята позиция няма да се промени за фикчето на момичето/момчето, докато не прочете правилата за пускане на пост във форум. Т.е. авторът/ката са нарушили едно от правилата не само в българския език като правопис и пунктуация, но и

3 . Некултурно, грубо и неприлично поведение в постовете или коментарите ще е последвано с предупреждение. Ще получите само едно предупреждение!

Следващият път, когато имаш нещо да ми казваш лично и незасягащо творчеството на даден потребител, моля направи го с лично съобщение! И това не е повод да ме хейтнеш сега, а предложение да се изясним без да занимаваме другите потребители със спора си, нали? (коментари) Една седмица от живота на Акацки 631890
s.m.i.l.e.p.e.s.t
s.m.i.l.e.p.e.s.t
Член на суб група
Член на суб група
Female
От : София ... ;()
Рожден ден : 27.12.1998
Години : 25
Мнения : 1517
Дата на рег. : 30.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama и други...

red Re: (коментари) Една седмица от живота на Акацки

Вто Фев 07, 2012 4:07 pm
Това фик ли се води?!Ако е фик,първата част е много малка, за да служи за глава.Имаш пунктуационни грешки и май забелязах смяна на времената.Не ме разбирай погрешно, не че нещо не е наред с теб, просто всеки се учи от грешките си.

Съжалявам, че тъй рязко се намесвам във вашият спор.

Spoiler:
Lost November
Lost November
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
Рожден ден : 31.08.1998
Години : 25
Мнения : 938
Дата на рег. : 15.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: sekai-ichi hatsukoi;junjou romantika;koisuru bokun;hellsing;claymore;soul eater;death note..

red Re: (коментари) Една седмица от живота на Акацки

Пон Мар 05, 2012 3:56 pm
Кога ще напишеш продължението???
liuba4e
liuba4e
Състезател
Състезател
Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Години : 30
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: (коментари) Една седмица от живота на Акацки

Вто Мар 06, 2012 4:22 pm
-*-What The Hell-*- написа:Идеята не струва, имаш много грешки. Това е.

А, каква беше тя? (коментари) Една седмица от живота на Акацки 519416

Все в последния момент намирам да си кажа мнението... Това ''хмм'' от страна на Дейдара, защо го слагате? Все едно, (ако го казваш на глас) звучи сякаш има да върши работа в тоалетната. А, тези псувни... Фикът трябва да се изтрие. Колкото и да искате да бъдете толерантни, не можете да оставяте такива работи. (коментари) Една седмица от живота на Акацки 921109 Направо ме разсече Елена.
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Re: (коментари) Една седмица от живота на Акацки

Вто Мар 06, 2012 7:02 pm
liuba4e, само заради теб се включвам в тази тема, която аз лично бих изтрила без много да му мисля! Обаче все си мисля, че това е форум, който е за забавление, а фикчето е уж пародия и уж сме в свободна страна, в която трябва да бъдем толерантни към всички, дори ако дадената идея "не струва" или пък изказа е толкова лош, че не заслужава коментар. Мисля си също, че ако някой има съъъъвсем мъничко мозък в главата ще се смее не толкова на идеята или ще се мъчи да коригира и редактира, колкото на авторът/авторката... Но това е субективна гледна точка, който иска да ме съди, както иска. И пак от субективна гледна точка вярвам, че читателите, влизащи в раздела сами ще отсъдят дали фикчето става или не. вярвам, че същите тези читатели имат по-високи критерии и изисквания, така че авторът/авторката е свободен/а да си пуска, каквото иска. Аз лично няма да го чета... smile

Пояснение за това "хмм", което всеки пише след всяко изречение на Дейдара. Не знам дали си се заслушвала в анимето и изобщо в сеюто на Дейдара, но актьора умишлено добавя това "хмм". Просто то си е специфика в образа му, както русата му коса и наперения му вид. smile
Sponsored content

red Re: (коментари) Една седмица от живота на Акацки

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите