Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
lina_haruno
lina_haruno
Новородено
Новородено
Female
От : plovdiv
Рожден ден : 01.02.1996
Години : 28
Мнения : 4
Дата на рег. : 27.04.2013

red Любов от пръв поглед.....

Пон Май 06, 2013 11:15 am
Здравейте аз съм Сакура Харуно на 17 години съм имам розова до кръста коса,зелени като изумруд очи и страхотно тяло. живота ми се промени изцяло ,когато се преместих в друг град при най -добрата си приятелка Ино.Преместих се от Суна ,защото целия град ми се присмиваше ,че съм влюбена в спорта ,а там никой не го обичаше дори и мама и татко ......

Първа глава

В един слънчев ден Сакура се събудила .Била много развалнувана ,защото днес тя заминавала да живее в друг град при нейната приятелка Ино .Тя бързо скокнала от леглото измила си зъбите и лицето ,обула си малко по къса от коленете пола лилаво потниче ,което откривало корема и ,и си обула много високи черни обувки .А най -накрая дошло време да среше коровата си коса и да се гримира .Естествено първо се сложула спирала,молив за очи ,пудра и се напръскала с парфюм.След това сресала бонбонено розовата си коса и я вързала на плитка.. Слезнала по стълбите огледала се и както винаги майка и и баща и ги нямали .Почти всеки месец заминавали на почивки и оставяли Сакура сама .Отворила входната врата ,излезнала и тръгнала към гарата .Когато стигнала до гарата седнала на една пейка и зачакала влака . След около петнадесет минути дошъл .Тя се качила и си поставила багажа на земята и седнала ..Взела си таблетчето ,за да си цъка когато и стане много скучно.Минал един час ,на Сакура и доскучало и си извадила таблета ,проверила си Фейса играла на игри и много други нещаа Любов от пръв поглед..... 242502 .Сакура видяла ,че е 12:21 а в 12:30 слизала от влака .Била много развълнувана , за дето се мести в нов град в ново училище ,а най-много за дето ще живее с Ино и ще ходят в едно училище . Поне майката на Ино така е казала на майката на Сакура..След девет минути слезнала от влака ,а Ино още я нямало .Сакура седнала и почакала.През това време пред Сакура минавала някаква банда момчета.Единия от тя и привлече вниманието с тялото си на бог ,гарвано черната си коса и също толкова черни очи .Сакура също привлякла вниманието му със розовата си коса и много хубавите си зелени очи и особено дрехите си .Когато той я загледа тя леко се изчервила но си обърнала главата на другата страна ,за да не я види той......в този момент се чул един много силен викккк... и групичката момчета си тръгнаха (незнам за кво Любов от пръв поглед..... 787605 Любов от пръв поглед..... 787605 Любов от пръв поглед..... 787605 ).......
-Сакура ,Сакура -Ино се беше затичала към нея с широко отворени ръце ..
-Сакура леле ,колко красива си станала -викала Ино ,докато я прегръщала...
-Здеавей ,Ино много се радвам да те видя -казала Сакура докато също я прегърнала ...
И те тръгнали към къщата на Ино .....Когато стигнали Сакура толкова се изненадала ,защото щяла да живее в сигурно най-хубавата къща в Коноха.
След като влезнали Сакура си оставила багажа в стаята в която ,щяла да спи и отишла при Ино...
-Ино аз в твоето училище ли ще уча-попита Сакура .............
-Да ,мама се е разбрала с директорката г-жа Тсунаде и можеш направо да дойдеш направо от утре на училище ......
-Оллл,супер ,а като говорим за майка ти къде е тя ????????-попита Сакура
-Ааа ,да тя замина в Индия ,за да търси някакъв слон. yoah
-Слон ли ,за какво ???????-попита Сакура
-Нали ,знаеш ,че мама е репортер ,а този слон бил ходил на два крака а тва не се е било случвало с див слон никога .............
-Хаа-хааа ,какво нещо -изсмя се Сакура .
-Да наистина много е смешно....-каза Ино .........
После когато спряха да си бъбрят Ино предложи на Сакура да отидат на пазар.Естествено Сакура не отказа........
Тръгнаха по магазините и влезнаха в един .Там имаше много яки дрехи точно по вкуса на Ино и Сакура.....Ино си купи две поли ,три блузи едни потниче и много яки червени обувки на високи токчета..А пък Сакура си беше купила една дантелена рокля ,два чифта обувки ,две потничета , една блуза с къс ръкав и две поли .........След уморителния пазар момичетата се прибраха ,облякаха си пижамите,защото вече беше 23:34 и си пуснаха страшен филм ,който го гледаха до 01:57 .Като свърши се прибраха по стаите и заспаха....
Вече беше 06:29 Сакура се събуди и започна да се приготвя облече си новата униформа,която много и харесваше ,защото тя беше къса пола над коленете риза и каквито си искаш обувки .........За разлика от Сакура Ино се събуди в 06:51 облече се за две минути с униформата среса русата си косата за три минути ,а останали те четири минути ги остави за гримиране ...След като приключи отиде в Стаята на Сакура ,за да я викне да закусват ...След като свършиха с закуската вече беше станало 07:13 ..............Излязоха от вкъщи и се запътиха към училището .Сакура беше много развълнувана ,защото за първи път се мести в ново училище.......Влезнаха вътре и Сакура за малко не припадна,защото беше толкова хубаво за разлика от онова старо и смотано училище в Суна ...
Запътиха се към директорката и почукаха на вратата ........
-Влез -чу се много силен крясък.......
Сакура се стресна ,но Ино и обясни ,че директорката винаги така крещи..
-Здарвейте Тсунаде-викна Ино все едно е на нейните години ........
Погледа на директорката от Ино се насочи към Сакура....................
-Ти сигурно си Сакура,майката на Ино много ми говореше за теб.........
Сакура кимна ...........
-Така Сакура ти си в класа на Ино ,ето ти учебниците -каза Тсунаде и ги подаде на Сакура..................
Сакура ги взе и благодари......С Ино тръгнаха към класната стая...........


АКО ВИ ХАРЕСВА ПИШЕТЕ КОМЕНТАРИ,ЗА ДА ЗНАМ ДА ЛИ ДА ПИША ОЩЕ... smile







Втора глава
Ино набързо влезе в стаята ,хванала Сакура по ръка ..Часът започваше след пет минути ..Сакура седеше като попарена ,нито говореше нито се вглеждаше в някой..Учителят дойде..Имаха първи час история при Какаши..Той се вгледа в Сакура,която беше седнала до Ино на чина и заговори .
-Деца ,днес имаме нова ученичка така ,че се дръжте нормално..
-Ще дойдеш ли да се представиш.....Сакура кимна и отиде до учителя..
-Казвам се Сакура Харуно ........ -след като се представи си седна на мястото до Ино...
-А,независимо ,че имаме нова ученичка ,аз ще ви разместя.... -каза Какаши с малко усмивка....
-Така Сасори ще седне до Темари,Дейдара до Хината ,амммм незнам дали да ви устава двете с Ино ,защото тя не спира да говори...Да няма Сакура ще седне до Саске а Наруто до Ино .....
Незнайно,защо всички момичета в стаята изгледаха Сакура кръвнишки докато се преместваше до момчето...
Тя все още не знаеше кой е той и къде седи ,но разбра когато проследи погледа на учителя.....
Когато седна до него една не и потекоха лигите.........................Той имаше гарвано черна коса и още по черно очи в които можеш да се загубиш...О и страхотно тялооо........Тя го поздрави ,но той само и кимна......Часът свърши ........Ино задърпа Сакура към двора..............


Последната промяна е направена от lina_haruno на Пон Май 13, 2013 5:42 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: Любов от пръв поглед.....

Пон Май 06, 2013 6:14 pm
Любов от пръв поглед..... 2rf3pxu
Kekkon
Kekkon
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : Varna
Рожден ден : 05.10.2000
Години : 23
Мнения : 16
Дата на рег. : 28.07.2014

red Re: Любов от пръв поглед.....

Вто Юли 29, 2014 1:32 pm
Poluchilo se e dobre na men kato ideq mi haresva,no imam zabeleshka zashto navsqkade pishesh, ,vlezna" i ,,izlezna" az ti predlagam da promenqsh tuk tam i da pishesh ,,vleze" i, ,izleze" i sashto taka predi da puskash glavi ogledai si fika nqkolko pati popravi greshkite si i pomisli kak shte zvuchi po dobre.Ochakvam prodaljenie.Fika e qk kefi me
Sponsored content

red Re: Любов от пръв поглед.....

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите