Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

*--:ЛАФЧЕ:--*

+28
btflwolf4eto
BakaNoKen
crazy_about1327
Lifeholic
Стеф.
Obsession
AnDaoNai
Melancholic
Plamena
Mаdneѕѕ
Dj-Enigma
LiONNHEART-,
SpiritWolf
Ŧħе_SлladuRчЭ
CrAzY bOy *-*
BeautifulQueenStyle
Miss Inтerpol ^.^
* Gaмэ Ovэr..^
IVE-STORM(bg)
Sweeney Todd
Demise88
-*-What The Hell-*-
sekai
Lost November
pif4eto96
ANIME-MASTER
Perfect ;)
Mega Pwn!
32 posters
Go down
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Авг 05, 2013 3:46 am
First topic message reminder :

Lifeholic написа:Много ясно, че за тези, които слушат стила, които аз не харесвам, той не е помия.. Изписа толкова много редове, само за да ми изясниш това? Не мога да повярвам за колко невероятно тъпа ме взимаш лол Изразявах собственото си мнение. Не съм казала, че и другите трябва да мислят като мен. И не.. Изкуството си е изкуство, но не всяко творчество е изкуство. Няма никакво изкуство в това да си клатиш изкуствените цици наляво надясно и да пееш как искаш някой да те бара (НА ПЛЕЙБЕК)..
Lifeholic написа:Много ясно, че за тези, които слушат стила, които аз не харесвам, той не е помия.. Изписа толкова много редове, само за да ми изясниш това? Не мога да повярвам за колко невероятно тъпа ме взимаш лол Изразявах собственото си мнение. Не съм казала, че и другите трябва да мислят като мен. И не.. Изкуството си е изкуство, но не всяко творчество е изкуство. Няма никакво изкуство в това да си клатиш изкуствените цици наляво надясно и да пееш как искаш някой да те бара (НА ПЛЕЙБЕК)..

THE POWER OF "MODERN ART" :d

Мне,не те смятам за тъпа,Ради,просто като ги почна локумите няма спиране :D Мисля,че сама си забелязала колко хаотично подредени са мислите ми и колко бързо ескалира тяхното развитие - от един проблем моментално преминавам в друг без дори да съм разрешил първия.Няма какво да коментирам - това си е "отличителен белег" на изказа ми,като цяло.Просто не се задържам на един проблем - отговорът на даден въпрос поражда два нови,а аз се веднага се втурвам към тях без дори да съм погледнал дали съм дал "правилно" решение на първия.
Това,което се опитах да кажа е,че различните общества имат различни разбирания за "забава" - именно в това се коренят драстичните разлики между методите им за забавление...
Какво разбираш под творчество?Аз самия съм на мнение,че абсолютно всяко действие има своето последствие,всяко последствие,от своя страна,може да бъда разглеждано като творение на личността извършила действието.Абсолютно всичко на този свят може да се разглежда като изкуство.Изкуството не е да се наслаждаваш на красиви линии и пъстри цветове - изкуството бива създадено за да накара индивида,който стане негов свидетел,да го интерпретира.Именно интерпретацията е т.нар. "творческо мислене".Задача на твореца,като цяло,е да снабди другите със звуци,картини и усещания,които те самостоятелно да разберат.Твоята интерпретация на изкуството е,всъщност,отражение на твоята нагласа към "явлението реалност".Това е най-силно изразено при съвременното "модерно изобразително изкуство" - всеки различно ще разбере двете черни точки на платното,например.
Дори в "клатеното на изкуствените цици наляво-надясно" има заложен някакъв проблем,който подлежи на множество интерпретации - твоето отношение към този вид изкуство е вид интерпретация,а както вече казах - изкуството се създава за да накара личността да го интерпретира т.е. според моите вярвания ти вече си признала чалгата като изкуство.

edit:аре skype call,че ми омръзна да пиша и ми се доспа,така че мога да направя някоя major mistake :D

-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Чет Авг 29, 2013 3:25 pm
Дааа, Джееееее *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 12 811726 *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 12 811726 *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 12 301170 *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 12 73713 Съмняваш ли се в мен? *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 12 73713  Какво правиш, Ради?
Lifeholic
Приятел
Приятел
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Чет Авг 29, 2013 3:49 pm
А! Ново ;о От къде е това? *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 12 787605 Супер е сладко :Д Иначе азз.. ровя се из youtube. Също така, тея дни се побърках да правя коремни преси. Скучно ли ми е, това правя ;д Май се пристрастих...както към близалките и ментови бонбонки Сминт! Което ме подсети, че днес щях да си играя да правя поки-та! За малко да забравя ;д А ти, какво правиш? *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 12 787605 
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Чет Авг 29, 2013 5:41 pm
Ааа, това е от една фотосесия, но не мога да ти кажа коя е. И аз не знам. И даааааа, супер сладко е <33 Това ми е уолпейпъра на Гугъл и на десктоп-а. Сори, че толкова късно те отразих, но гледам последните епизоди на "Вяра" и ми е интересно. (драма с И Мин Хо) *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 12 787605 
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Чет Авг 29, 2013 6:24 pm
Аа, нп ;д То и аз, като се загледам в нещо *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 12 787605 За какво става въпрос в драмата? Аз много трудно се навивам да гледам някоя драма, понеже и да не ми е много интересна, щом започна някоя, трябва да я довърша ;д А това, само по себе си, е загуба на време ;д Бту, едно от момичетата на аватара ти, да не би да е Naeun от APink? *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 12 483888 
Demise88
Demise88
Любител
Любител
Male
От : Mount Doom
Рожден ден : 06.06.1947
Години : 76
Мнения : 266
Дата на рег. : 15.06.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Чет Авг 29, 2013 7:52 pm
Ъъъм и какво ни е на българският ? :D Нещото се нарича жаргон и го има във всеки край на България,в един край говорят по един начин ,в друг по друг,в трети по трети начин.Та ако тръгнем да спориме къде говорят най-правилен български,няма да стигнем до никъде :).
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Чет Авг 29, 2013 9:21 pm
Demise88 написа:Ъъъм и какво ни е на българският ? :D Нещото се нарича жаргон и го има във всеки край на България,в един край говорят по един начин ,в друг по друг,в трети по трети начин.Та ако тръгнем да спориме къде говорят най-правилен български,няма да стигнем до никъде :).
Знам какво е жаргон и за това казвам, че в Търново се говори най-правилно. Аз съм русенка, по поречието на река Дунав и североизток се говори меко, била съм на юг, както и в София няколко пъти. Така че това, което казвам е от наблюдения, а не от празни приказки. Жаргони има много, но всеки изучавал български език, може да различи правилната му употре*а от жаргонната форма (:

*Не мога да повярвам, че има цензура на "употре*а".. И после аз съм била перверзна *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 12 901388 
avatar
Miss Inтerpol ^.^
Състезател
Състезател
Female
Мнения : 1643
Дата на рег. : 05.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D. Gray Man ♡ Sword Art Online ♡ Katekyo Hitman Reborn! ♡ One Piece ♡ Psycho-Pass ♡ Kuroko no Basuke ♡ Fairy Tail ♡ Kuroshitsuji 1/2 ♡ FullMetal Alchemist - Brotherhood ♡ Hakuouki ♡

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пет Авг 30, 2013 10:10 am
Има ли ранобудни? *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 12 787605 
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пет Авг 30, 2013 1:32 pm
<< Току що излюпила се D:
avatar
Miss Inтerpol ^.^
Състезател
Състезател
Female
Мнения : 1643
Дата на рег. : 05.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D. Gray Man ♡ Sword Art Online ♡ Katekyo Hitman Reborn! ♡ One Piece ♡ Psycho-Pass ♡ Kuroko no Basuke ♡ Fairy Tail ♡ Kuroshitsuji 1/2 ♡ FullMetal Alchemist - Brotherhood ♡ Hakuouki ♡

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пет Авг 30, 2013 2:33 pm
И как е времето извън яйцето? *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 12 242502 
мен ме изритаха още в 9ч, но на кой му пука, че до 5ч. съм се разправяла със субтитри? *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 12 81406 
Иначе ти какво правиш?
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пет Авг 30, 2013 2:49 pm
Горката ;с Азз бездействам ;д Няма какво да правя и ми е супер тъпо.. Довечера може и да изляза, ако има с кой и ако не ме домързи :Д
avatar
Miss Inтerpol ^.^
Състезател
Състезател
Female
Мнения : 1643
Дата на рег. : 05.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D. Gray Man ♡ Sword Art Online ♡ Katekyo Hitman Reborn! ♡ One Piece ♡ Psycho-Pass ♡ Kuroko no Basuke ♡ Fairy Tail ♡ Kuroshitsuji 1/2 ♡ FullMetal Alchemist - Brotherhood ♡ Hakuouki ♡

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пет Авг 30, 2013 3:33 pm
И на мен така. Подхванах книга, после я оставих, пуснах аниме, ама не ми се гледа. Дори не ми се чете Koi Ja nai Kedo *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 12 548440  Довечера си стягам куфара и утре си вдигам гълъбите. Ще издържа някак 39 часа в автобуса и после ми остава само 1 седмица почивка, и пак започвам училище blahblah 
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пет Авг 30, 2013 6:45 pm
Аз имам цял месец докато започна.. а нямам търпение D:

*

Агхххахахах - АХАХА! *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 12 242502 *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 12 242502 ох ох.... *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 12 242502 
Demise88
Demise88
Любител
Любител
Male
От : Mount Doom
Рожден ден : 06.06.1947
Години : 76
Мнения : 266
Дата на рег. : 15.06.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пет Авг 30, 2013 10:56 pm
Нямала търпение,не знаеш какво си причиняваш :D.А какво ще учиш там? Диалектика ? :D.
Perfect ;)
Perfect ;)
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Earth?
Мнения : 41
Дата на рег. : 09.07.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Ghost Hunt, When They Cry, Fairy Tail, Death Note, Another, Naruto, D Gray Man, Full Metal Alchemist, Bleach, Yu-Gi-Oh!, Occult Academy, Beyond the Boundary, Kuroko no Basket, etc.

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Авг 31, 2013 12:28 am
Demise88 написа:Нямала търпение,не знаеш какво си причиняваш :D.А какво ще учиш там? Диалектика ? :D.
Леле! Това беше грубо... :DD *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 12 637210 
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Авг 31, 2013 12:31 am
Demise88 написа:Нямала търпение,не знаеш какво си причиняваш :D.А какво ще учиш там? Диалектика ? :D.
Не, психология. И не мисля, че е лошо това да нямам търпение. На някои хора им се учи (:
Demise88
Demise88
Любител
Любител
Male
От : Mount Doom
Рожден ден : 06.06.1947
Години : 76
Мнения : 266
Дата на рег. : 15.06.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Авг 31, 2013 12:53 am
Нямам впредвид учнето,аз също обичам да уча нови неща,проблема е в сбирщината некадърници наречени преподаватели с различни получени по странен начин академични титли.За 4 години в университет съм си похабил нервите заради именно такива олигофрени,чиято цел не е да те научат на нещо ,а да направят по-голям олигофрен.Аз просто съм толкова разочарован от образованието ни ,че .. просто нямам думи .Но успех дано случиш на някои от малцината свестни преподаватели и да научиш каквото ти трябва :).
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Авг 31, 2013 1:10 am
Demise88 написа:Нямам впредвид учнето,аз също обичам да уча нови неща,проблема е в сбирщината некадърници наречени преподаватели с различни получени по странен начин академични титли.За 4 години в университет съм си похабил нервите заради именно такива олигофрени,чиято цел не е да те научат на нещо ,а да направят по-голям олигофрен.Аз просто съм толкова разочарован от образованието ни ,че .. просто нямам думи .Но успех дано случиш на някои от малцината свестни преподаватели и да научиш каквото ти трябва :).
До болка познато ми е, повярвай ;д Но едва ли ще попадна на по-големи лекета от тези, които ми преподаваха в изкуствата ;д Те са на върха на пирамидата просто.. Освен ако не попадна на преподавател, който освен алкохолик, пушач и некадърник, е педофил или прилага сексуален тормоз. Замислих се, да не казвам голяма дума, защото може и да е по-зле ;д
Demise88
Demise88
Любител
Любител
Male
От : Mount Doom
Рожден ден : 06.06.1947
Години : 76
Мнения : 266
Дата на рег. : 15.06.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Авг 31, 2013 1:22 am
Най-тъпото е ,че никой не дава пет пари за качеството на образованието,било то декани,министри на образование или някой си там друг.Един приятел ,който беше в студентският съвет имаше доста добри идеи ,чрез които студентите биха научили много,много повече,а и университета би имал известна полза и какво,никой не му обърна внимание на предложението.Аз лично виждам 4 загуби години от живота ми,през които можеше да правя друго ,освен да събирам нерви и да се отчайвам от хората още повече.А какви некадърници само срещнах там ...
avatar
Miss Inтerpol ^.^
Състезател
Състезател
Female
Мнения : 1643
Дата на рег. : 05.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D. Gray Man ♡ Sword Art Online ♡ Katekyo Hitman Reborn! ♡ One Piece ♡ Psycho-Pass ♡ Kuroko no Basuke ♡ Fairy Tail ♡ Kuroshitsuji 1/2 ♡ FullMetal Alchemist - Brotherhood ♡ Hakuouki ♡

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Авг 31, 2013 1:51 am
Божичко, добре че се отказах да следвам в България! Досега нищо хубаво не съм чула *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 12 751198 
Е, остава ми още 1 година, но все пак... ще е добре, ако мине по-бързо от предишната и после да се захващам с туризъм и с японски език, засега се опитвам да науча колкото се може повече езици.
Иначе как е туризма в БГ? Не че мисля да следвам тук, просто от любопитство. Надявам се 5 години изобщо да не се връщам (докато ми изтече паспорта) hehe 
Demise88
Demise88
Любител
Любител
Male
От : Mount Doom
Рожден ден : 06.06.1947
Години : 76
Мнения : 266
Дата на рег. : 15.06.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Авг 31, 2013 2:05 am
Ти остави ученето,да кажем ,че завършиш и току виж отнякъде си разбираш какво си учил последните 4 години и после какво мислиш се случва ?Евентуално почваш да работиш по специалността си на невероятната заплата от 400-500 лв.А една сервитьорка ти взима далеч повече ...
avatar
Miss Inтerpol ^.^
Състезател
Състезател
Female
Мнения : 1643
Дата на рег. : 05.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D. Gray Man ♡ Sword Art Online ♡ Katekyo Hitman Reborn! ♡ One Piece ♡ Psycho-Pass ♡ Kuroko no Basuke ♡ Fairy Tail ♡ Kuroshitsuji 1/2 ♡ FullMetal Alchemist - Brotherhood ♡ Hakuouki ♡

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Авг 31, 2013 2:18 am
Една сервитьорка, но бог знае къде! В затънтен „град“ като нашия дали и 200лв взимат. Проблема е, че не знам дали това образование ще го зачетат в някоя друга държава, тъй като аз лично не желая да живея тук. *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 12 751198  Затова съм си седнала здраво на задника и се опитвам да завърша в Испания, обаче с тази шантава образователна система нз какво ще стане накрая. Пък и ми трябва план Б, ако не дай си боже стане нещо и трябва да се връщам да уча в България *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 12 548440 
Demise88
Demise88
Любител
Любител
Male
От : Mount Doom
Рожден ден : 06.06.1947
Години : 76
Мнения : 266
Дата на рег. : 15.06.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Авг 31, 2013 2:36 am
Ами имаше някъде записано,в момента и идея си нямам къде в кои държави се признава образованието от кой да е университет.Но въпроса не е в образованието,а знанията .Защото никъде не желаят да вземат някой който си няма идея какво прави и тепърва да му обесняват за топлата вода и как да я изплзва.
avatar
Miss Inтerpol ^.^
Състезател
Състезател
Female
Мнения : 1643
Дата на рег. : 05.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D. Gray Man ♡ Sword Art Online ♡ Katekyo Hitman Reborn! ♡ One Piece ♡ Psycho-Pass ♡ Kuroko no Basuke ♡ Fairy Tail ♡ Kuroshitsuji 1/2 ♡ FullMetal Alchemist - Brotherhood ♡ Hakuouki ♡

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Авг 31, 2013 3:19 am
О, не се безпокой, за 4 години в Испания се научават повече неща, отколкото за 8г. в БГ. 2 години преди уни-то вече подхванахме висша математика, да не говоря за останалото, но не е там въпроса. Иначе дори без знания ще вземат някого - стига да знае езика все някак ще се справи. Е, ако ли не ще стане общак като повечето. Не сме родени научени и често ние-чужденците сме подценявани, и считани за идиоти, а в същото време сме много по-трудолюбиви. Малко по малко се научава каквото и да било, стига да има кой да те търпи.
Аз не искам да остана с едно голо средно образование, но изглежда, следването в България е чиста загуба на време.
Имам ясна представа какви са нещата до 8ми клас тук, и какво е образованието след това в Испания. Разликата е от тук до небето, не само за знанията, но и в самото отношение на учителите към учениците и обратно. Може да не ми се иска да идвам тук, но в Испания съм просто поредната чужденка и във всеки момент може да ми се наложи да се върна в Бг. Колкото и високо да се целя, все някога ще падна. Може да искам много неща, но добре знам какво може да се случи и се опитвам да съм подготвена за най-лошото.
Както споменах, сега се опитвам да науча повече езици и усъвършенствам испанския си, защото знам, че не е много разпространен тук, но е търсен. Нали знаеш, накрая дори най-малкото нещо може да е от полза ^^
Demise88
Demise88
Любител
Любител
Male
От : Mount Doom
Рожден ден : 06.06.1947
Години : 76
Мнения : 266
Дата на рег. : 15.06.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Авг 31, 2013 3:30 am
И както някой беше казал,че сме като чужденци в родината си :).Доста мои познати отидоха да учат в чужбина именно заради некадърното ни образование.Някои от тях пробваха тук,но просто смисъл нямаше ,а и ако продължава така,няма и да има.Като погледнеш вече втори продават на чушки и домати ти е с висше образование,аз лично не мисля,че това е нормално ...
avatar
Miss Inтerpol ^.^
Състезател
Състезател
Female
Мнения : 1643
Дата на рег. : 05.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D. Gray Man ♡ Sword Art Online ♡ Katekyo Hitman Reborn! ♡ One Piece ♡ Psycho-Pass ♡ Kuroko no Basuke ♡ Fairy Tail ♡ Kuroshitsuji 1/2 ♡ FullMetal Alchemist - Brotherhood ♡ Hakuouki ♡

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Авг 31, 2013 3:48 am
Доста правилно, дори е по-зле, защото след като прекараш повече време навън и не знаеш къде ти е мястото. Прибираш се и се чувстваш като изпаднал от Марс, влизаш в собствения си дом и се чувстваш като нагости и започваш да се чудиш какво става, и дали това е нормално. Ето например днес се видяхме с една позната и без да искам казах „Утре хващам автобуса за Испания, най-накрая ще се прибера вкъщи.“ и тя чак ми се учуди. В момента знам, че нито тук ми е мястото, нито там. Намирам се по средата на нищото.
Не, и според мен не е нормално, но досега не съм видяла никаква промяна. Сякаш на никой не му пука вече, важни са парите, дипломите се купуват, всичко живо с връзки, а другите кучета ги яли. Навярно затова всичко затъва и ще продължи да затъва. Говори се, че държавата се оправя, но след толкова години не виждам какво се е оправило толкова. Всяка година изглежда все по-зле и по-зле. Вече започвам да се отчайвам.
*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 12 548440
Demise88
Demise88
Любител
Любител
Male
От : Mount Doom
Рожден ден : 06.06.1947
Години : 76
Мнения : 266
Дата на рег. : 15.06.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Авг 31, 2013 3:54 am
Хах,къде се оправя?Такива глупости говорят единствено по ТВ-то,аз и за това не гледам телевизия вече не помня от колко години.Бях известно време в Гърция, учих там.Но какво да ти кажа,чуствам си че мястото ми не е там .Така и не можах да свикна.А и най-смотаното нещо е, че като разберат,че си чужденец,камо ли българин и все едно си някаква отрепка.Ползваме се с невероятна слава навън,за което трябва да благодарим доста на онея брикети,роми мисля им викаха.Както и на великите ни държавници,които освен да продават и да пребират ,друго не могат .
avatar
Miss Inтerpol ^.^
Състезател
Състезател
Female
Мнения : 1643
Дата на рег. : 05.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D. Gray Man ♡ Sword Art Online ♡ Katekyo Hitman Reborn! ♡ One Piece ♡ Psycho-Pass ♡ Kuroko no Basuke ♡ Fairy Tail ♡ Kuroshitsuji 1/2 ♡ FullMetal Alchemist - Brotherhood ♡ Hakuouki ♡

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Авг 31, 2013 4:14 am
Как не се е оправила? Прибирам се аз тази година и имаше огромна промяна! Хората сложили едни ръждясали, големи контейнери из града! *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 12 242502 Да оставим шегата на страна.
Точно тези, които спомена са причината за невероятната ни слава. Със сигурност в съседните страни е още по-зле, към нас не се чува много, въпреки че стана голям проблем във Франция с онова племе (ромите), но испанците бързо го забравиха. Донякъде е добре, че повечето от тях не знаят дори къде се намира България, защото колкото повече време минава, толкова повече започвам да се срамувам, когато някой ме попита от къде съм. Все по-често се появяваме в световните новини с нашите простотии, де да можеха нашите клоуни да си запазят представлението само за тях, ама не - целия свят трябва да ги види :wth: 
Sponsored content

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите