Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

*--:ЛАФЧЕ:--*

+28
btflwolf4eto
BakaNoKen
crazy_about1327
Lifeholic
Стеф.
Obsession
AnDaoNai
Melancholic
Plamena
Mаdneѕѕ
Dj-Enigma
LiONNHEART-,
SpiritWolf
Ŧħе_SлladuRчЭ
CrAzY bOy *-*
BeautifulQueenStyle
Miss Inтerpol ^.^
* Gaмэ Ovэr..^
IVE-STORM(bg)
Sweeney Todd
Demise88
-*-What The Hell-*-
sekai
Lost November
pif4eto96
ANIME-MASTER
Perfect ;)
Mega Pwn!
32 posters
Go down
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Авг 05, 2013 3:46 am
First topic message reminder :

Lifeholic написа:Много ясно, че за тези, които слушат стила, които аз не харесвам, той не е помия.. Изписа толкова много редове, само за да ми изясниш това? Не мога да повярвам за колко невероятно тъпа ме взимаш лол Изразявах собственото си мнение. Не съм казала, че и другите трябва да мислят като мен. И не.. Изкуството си е изкуство, но не всяко творчество е изкуство. Няма никакво изкуство в това да си клатиш изкуствените цици наляво надясно и да пееш как искаш някой да те бара (НА ПЛЕЙБЕК)..
Lifeholic написа:Много ясно, че за тези, които слушат стила, които аз не харесвам, той не е помия.. Изписа толкова много редове, само за да ми изясниш това? Не мога да повярвам за колко невероятно тъпа ме взимаш лол Изразявах собственото си мнение. Не съм казала, че и другите трябва да мислят като мен. И не.. Изкуството си е изкуство, но не всяко творчество е изкуство. Няма никакво изкуство в това да си клатиш изкуствените цици наляво надясно и да пееш как искаш някой да те бара (НА ПЛЕЙБЕК)..

THE POWER OF "MODERN ART" :d

Мне,не те смятам за тъпа,Ради,просто като ги почна локумите няма спиране :D Мисля,че сама си забелязала колко хаотично подредени са мислите ми и колко бързо ескалира тяхното развитие - от един проблем моментално преминавам в друг без дори да съм разрешил първия.Няма какво да коментирам - това си е "отличителен белег" на изказа ми,като цяло.Просто не се задържам на един проблем - отговорът на даден въпрос поражда два нови,а аз се веднага се втурвам към тях без дори да съм погледнал дали съм дал "правилно" решение на първия.
Това,което се опитах да кажа е,че различните общества имат различни разбирания за "забава" - именно в това се коренят драстичните разлики между методите им за забавление...
Какво разбираш под творчество?Аз самия съм на мнение,че абсолютно всяко действие има своето последствие,всяко последствие,от своя страна,може да бъда разглеждано като творение на личността извършила действието.Абсолютно всичко на този свят може да се разглежда като изкуство.Изкуството не е да се наслаждаваш на красиви линии и пъстри цветове - изкуството бива създадено за да накара индивида,който стане негов свидетел,да го интерпретира.Именно интерпретацията е т.нар. "творческо мислене".Задача на твореца,като цяло,е да снабди другите със звуци,картини и усещания,които те самостоятелно да разберат.Твоята интерпретация на изкуството е,всъщност,отражение на твоята нагласа към "явлението реалност".Това е най-силно изразено при съвременното "модерно изобразително изкуство" - всеки различно ще разбере двете черни точки на платното,например.
Дори в "клатеното на изкуствените цици наляво-надясно" има заложен някакъв проблем,който подлежи на множество интерпретации - твоето отношение към този вид изкуство е вид интерпретация,а както вече казах - изкуството се създава за да накара личността да го интерпретира т.е. според моите вярвания ти вече си признала чалгата като изкуство.

edit:аре skype call,че ми омръзна да пиша и ми се доспа,така че мога да направя някоя major mistake :D

Demise88
Любител
Любител
Мнения : 266
Дата на рег. : 15.06.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Авг 31, 2013 3:54 am
Хах,къде се оправя?Такива глупости говорят единствено по ТВ-то,аз и за това не гледам телевизия вече не помня от колко години.Бях известно време в Гърция, учих там.Но какво да ти кажа,чуствам си че мястото ми не е там .Така и не можах да свикна.А и най-смотаното нещо е, че като разберат,че си чужденец,камо ли българин и все едно си някаква отрепка.Ползваме се с невероятна слава навън,за което трябва да благодарим доста на онея брикети,роми мисля им викаха.Както и на великите ни държавници,които освен да продават и да пребират ,друго не могат .
Miss Inтerpol ^.^
Състезател
Състезател
Мнения : 1643
Дата на рег. : 05.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D. Gray Man ♡ Sword Art Online ♡ Katekyo Hitman Reborn! ♡ One Piece ♡ Psycho-Pass ♡ Kuroko no Basuke ♡ Fairy Tail ♡ Kuroshitsuji 1/2 ♡ FullMetal Alchemist - Brotherhood ♡ Hakuouki ♡

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Авг 31, 2013 4:14 am
Как не се е оправила? Прибирам се аз тази година и имаше огромна промяна! Хората сложили едни ръждясали, големи контейнери из града! *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 242502 Да оставим шегата на страна.
Точно тези, които спомена са причината за невероятната ни слава. Със сигурност в съседните страни е още по-зле, към нас не се чува много, въпреки че стана голям проблем във Франция с онова племе (ромите), но испанците бързо го забравиха. Донякъде е добре, че повечето от тях не знаят дори къде се намира България, защото колкото повече време минава, толкова повече започвам да се срамувам, когато някой ме попита от къде съм. Все по-често се появяваме в световните новини с нашите простотии, де да можеха нашите клоуни да си запазят представлението само за тях, ама не - целия свят трябва да ги види :wth: 
Demise88
Demise88
Любител
Любител
Male
От : Mount Doom
Рожден ден : 06.06.1947
Години : 76
Мнения : 266
Дата на рег. : 15.06.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Авг 31, 2013 4:25 am
Абе не знам,какво да го мисля,така и така се задава 3та световна :)).Ти що не спиш?
avatar
Miss Inтerpol ^.^
Състезател
Състезател
Female
Мнения : 1643
Дата на рег. : 05.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D. Gray Man ♡ Sword Art Online ♡ Katekyo Hitman Reborn! ♡ One Piece ♡ Psycho-Pass ♡ Kuroko no Basuke ♡ Fairy Tail ♡ Kuroshitsuji 1/2 ♡ FullMetal Alchemist - Brotherhood ♡ Hakuouki ♡

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Авг 31, 2013 4:29 am
3-та световна, а 4-тата ще е с камъни и пръчки!
Защото нямаше за кога! В 5ч. трябваше да ставам, ще тръгваме към София, за да стигнем по-рано. ;д Не се знае как ще са задръстванията, а преди 8ч. трябва да сме на гарата. Забелязах по новините, че пак има огромна опашка на Калотина, дано не чакаме много rev 
Demise88
Demise88
Любител
Любител
Male
От : Mount Doom
Рожден ден : 06.06.1947
Години : 76
Мнения : 266
Дата на рег. : 15.06.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Авг 31, 2013 4:39 am
Това за камъните го беше казал Хайнщайн :D.Днес ли си заминаваш обратно,ако да лек път ти желая .За всеки случай си вземи един стек бира,ако има задръстване нещо,да има поне какво да правиш :D.
avatar
Miss Inтerpol ^.^
Състезател
Състезател
Female
Мнения : 1643
Дата на рег. : 05.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D. Gray Man ♡ Sword Art Online ♡ Katekyo Hitman Reborn! ♡ One Piece ♡ Psycho-Pass ♡ Kuroko no Basuke ♡ Fairy Tail ♡ Kuroshitsuji 1/2 ♡ FullMetal Alchemist - Brotherhood ♡ Hakuouki ♡

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Авг 31, 2013 4:44 am
Точно той! :д Мерси blush  Спокойно, аз съм си взела „Дон Кихот“ + учебник по история, поне ще чета ако стане нещо, че бирата ще трябва да върви с памперси, защото автобуса спира само на 4 часа и ако се замота на границата... отиде та не видя се! *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 242502 
Demise88
Demise88
Любител
Любител
Male
От : Mount Doom
Рожден ден : 06.06.1947
Години : 76
Мнения : 266
Дата на рег. : 15.06.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Авг 31, 2013 4:48 am
Една от причините да мразя автобусите,пътуваш сбутан на някаква седалка без право на каквито и да било движения,ако ти се препикае трябва да стискаш,повечето пъти са със адски слабата вентилация и вътре се вмирисва на ... да казвам.Предпочитам да си тегля куршума пред нещо такова .
avatar
Miss Inтerpol ^.^
Състезател
Състезател
Female
Мнения : 1643
Дата на рег. : 05.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D. Gray Man ♡ Sword Art Online ♡ Katekyo Hitman Reborn! ♡ One Piece ♡ Psycho-Pass ♡ Kuroko no Basuke ♡ Fairy Tail ♡ Kuroshitsuji 1/2 ♡ FullMetal Alchemist - Brotherhood ♡ Hakuouki ♡

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Авг 31, 2013 4:54 am
Ааааааааа този е с климатик и е от големите, не е толкова тясно! Иначе са 39 часа път и представи си какъв аромат ще се разнесе *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 242502  Предишния път половината автобус беше с роми и някакви бабки искаха да им спрат климатика, защото им станало студено. Обаче след едно кратко обяснение от шофьора, си промениха мнението и се кротнаха, явно не им хареса идеята да се задушат :д
Demise88
Demise88
Любител
Любител
Male
От : Mount Doom
Рожден ден : 06.06.1947
Години : 76
Мнения : 266
Дата на рег. : 15.06.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Авг 31, 2013 5:00 am
Хм теб самолет не те ли устройва или ?Един приятел къде заминаваше за Испания,следеше от някъде за намалени билети и така си ходеше и се връщаше,защото 40 часа път с автобус ...Ако съм аз после ще имам нужда да ходя на рехабилитация,да ме раздвижват.
avatar
Miss Inтerpol ^.^
Състезател
Състезател
Female
Мнения : 1643
Дата на рег. : 05.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D. Gray Man ♡ Sword Art Online ♡ Katekyo Hitman Reborn! ♡ One Piece ♡ Psycho-Pass ♡ Kuroko no Basuke ♡ Fairy Tail ♡ Kuroshitsuji 1/2 ♡ FullMetal Alchemist - Brotherhood ♡ Hakuouki ♡

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Авг 31, 2013 5:04 am
Ами аз дойдох със самолет, но билетите за връщане са доста скъпи. Прекалено много са 300 евро на човек, пък аз съм с майка ми. Тези 2 месеца са ги вдигнали адски много. Веднъж сме преживяли дрънкането с автобуса, пак ще успеем. Не е толкова зле, поне често спират и можеш да се разтъпчеш :д
Demise88
Demise88
Любител
Любител
Male
От : Mount Doom
Рожден ден : 06.06.1947
Години : 76
Мнения : 266
Дата на рег. : 15.06.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Авг 31, 2013 5:14 am
300...Както ти казах този приятел къде пътува до там си го спомням си беше взел билети за доста по-малко пари,ако не ме лъже паметта някъде към 100-100 и нещо лева.До колкото разбрах това са от някакви къде са си взели билети и после се отказват и билета е на доста по-ниска цена от обикновенните.На мен 8 часа път до Солун ми се видяха отврат,въпреки,че горе долу спираше често.Далеч повече си предпочитам влака :).Аз обаче мисля да ходя да лягам,та лека и лек път :)
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Съб Авг 31, 2013 7:42 pm
Аз съм пътувала до Италия с автобус. Отиване и връщане. Еба ми се мамата ;д Да не казвам как се спи..

* А ;о Не ме цензурираха! ;д
Demise88
Demise88
Любител
Любител
Male
От : Mount Doom
Рожден ден : 06.06.1947
Години : 76
Мнения : 266
Дата на рег. : 15.06.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Нед Сеп 01, 2013 1:00 am
Ти какво пробваш до кога ще минаваш между капките,без да те накажат ли :D.Аз бтв съм некъв уникален,пътувам ли на някъде първо задължително правило ми е да проспя поне половината път,колкото и да опитвам да не заспивам не се получава.Но с тея автобуси е няквия ужас иии е адски гадно :D.
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Нед Сеп 01, 2013 2:51 pm
Мен ми става лошо в автобус ;д И където и да е другаде, ако има от онези ароматизатори.. много са гадни, честно >.>
Demise88
Demise88
Любител
Любител
Male
От : Mount Doom
Рожден ден : 06.06.1947
Години : 76
Мнения : 266
Дата на рег. : 15.06.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Нед Сеп 01, 2013 3:33 pm
Аз драйфам като пътувам и намерих лично мое,собствено решение,как да се избавя от тази своя участ.Пия две ракии преди път и всичко е ок :D.
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Нед Сеп 01, 2013 5:25 pm
*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 242502 Аз се спасявам някак с ментови дъвки ;д

Има нещо, което просто трябва да споделя... В момента ям един хляб... и този хляб.. е толкова НЕОПИСУЕМО ВКУСЕН, че мога да ям само хляб! Боже, никога не съм се кефела толкова на хляб.. много е хубав rev *отхапва поредното парче с наслада* Любимото ми нещо е да ям *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 124364 
Perfect ;)
Perfect ;)
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Earth?
Мнения : 41
Дата на рег. : 09.07.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Ghost Hunt, When They Cry, Fairy Tail, Death Note, Another, Naruto, D Gray Man, Full Metal Alchemist, Bleach, Yu-Gi-Oh!, Occult Academy, Beyond the Boundary, Kuroko no Basket, etc.

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Нед Сеп 01, 2013 5:50 pm
Lifeholic написа:*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 242502 Аз се спасявам някак с ментови дъвки ;д

Има нещо, което просто трябва да споделя... В момента ям един хляб... и този хляб.. е толкова НЕОПИСУЕМО ВКУСЕН, че мога да ям само хляб! Боже, никога не съм се кефела толкова на хляб.. много е хубав rev *отхапва поредното парче с наслада* Любимото ми нещо е да ям *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 124364 
*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 787605 *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 787605 Леле..! Сигурна ли си, че не си прегладняла, и затова ти се струва толкова вкусен?idea *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 787605 
Lifeholic
Lifeholic
Приятел
Приятел
Male
От : Русе
Рожден ден : 28.01.1993
Години : 31
Мнения : 945
Дата на рег. : 20.01.2013

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Нед Сеп 01, 2013 5:56 pm
Абсолютно :Д Защото вече се наядох и продължавам да мисля, че е много вкусен ;дд
Demise88
Demise88
Любител
Любител
Male
От : Mount Doom
Рожден ден : 06.06.1947
Години : 76
Мнения : 266
Дата на рег. : 15.06.2013

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Нед Сеп 01, 2013 6:09 pm
А едно време какъв хляб правеха,не като днешния :D
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Нед Сеп 01, 2013 8:08 pm
Lifeholic написа:Аа, нп ;д То и аз, като се загледам в нещо *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 787605 За какво става въпрос в драмата? Аз много трудно се навивам да гледам някоя драма, понеже и да не ми е много интересна, щом започна някоя, трябва да я довърша ;д А това, само по себе си, е загуба на време ;д Бту, едно от момичетата на аватара ти, да не би да е Naeun от APink? *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 483888 
Във "Faith" се разказва за любoвта между воин от периода Goryeo и жена-лекар, живееща в наши дни, чиято любов преодолява пространството и времето.



Не, тази отляво е Бора, а тази отдясно - Хьорин от СИСТАР <333




Здравейте~~~*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 637210 
avatar
Miss Inтerpol ^.^
Състезател
Състезател
Female
Мнения : 1643
Дата на рег. : 05.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D. Gray Man ♡ Sword Art Online ♡ Katekyo Hitman Reborn! ♡ One Piece ♡ Psycho-Pass ♡ Kuroko no Basuke ♡ Fairy Tail ♡ Kuroshitsuji 1/2 ♡ FullMetal Alchemist - Brotherhood ♡ Hakuouki ♡

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Сеп 02, 2013 12:46 pm
Здравейте *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 4485 
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Сеп 02, 2013 12:57 pm
Юху~ 8 епизод на Free беше добър. Уееее, какво има? *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 944306 
avatar
Miss Inтerpol ^.^
Състезател
Състезател
Female
Мнения : 1643
Дата на рег. : 05.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D. Gray Man ♡ Sword Art Online ♡ Katekyo Hitman Reborn! ♡ One Piece ♡ Psycho-Pass ♡ Kuroko no Basuke ♡ Fairy Tail ♡ Kuroshitsuji 1/2 ♡ FullMetal Alchemist - Brotherhood ♡ Hakuouki ♡

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Сеп 02, 2013 2:30 pm
Ах, мъчение беше по тези граници, закъсняхме с 9 часа... никога не съм пътувала 48 часа, не искам да повторя дори rev 
Най-накрая съм си в къщи и повече няма да се бавя с превода на Братята blush
Иначе епизода на Фрий беше интересен, нещо на Рин
Spoiler:
 
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Сеп 02, 2013 3:04 pm
Хахахах, ревнивата бич и бек, а? *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 242502 *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 242502 
avatar
Miss Inтerpol ^.^
Състезател
Състезател
Female
Мнения : 1643
Дата на рег. : 05.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D. Gray Man ♡ Sword Art Online ♡ Katekyo Hitman Reborn! ♡ One Piece ♡ Psycho-Pass ♡ Kuroko no Basuke ♡ Fairy Tail ♡ Kuroshitsuji 1/2 ♡ FullMetal Alchemist - Brotherhood ♡ Hakuouki ♡

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Сеп 02, 2013 3:55 pm
Ау, страшна ревност, то поне само 1 да искаше, ми той егоиста ревнува всички *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 242502 
Та, ето какво открих
http://matsuokaaharu.tumblr.com/post/58840309732/rin-damn-it-why-do-i-have-to-wear-this-nitori *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 242502 *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 242502 *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 242502 
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Сеп 02, 2013 6:09 pm
Не го прочетох цялото, но сигурно е яой, нали?*--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 242502 *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 242502 
avatar
Miss Inтerpol ^.^
Състезател
Състезател
Female
Мнения : 1643
Дата на рег. : 05.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D. Gray Man ♡ Sword Art Online ♡ Katekyo Hitman Reborn! ♡ One Piece ♡ Psycho-Pass ♡ Kuroko no Basuke ♡ Fairy Tail ♡ Kuroshitsuji 1/2 ♡ FullMetal Alchemist - Brotherhood ♡ Hakuouki ♡

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Пон Сеп 02, 2013 6:38 pm
Ооо, не. Не е яой *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 242502  В Drama CD-тата няма яой, пък и знаеш, че аз яой пускам само в спойлери и преди това предупреждавам антифеновете да не гледат *--:ЛАФЧЕ:--* - Page 13 242502 
Sponsored content

red Re: *--:ЛАФЧЕ:--*

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите