Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Как те възприемат като аниме фен?

+36
Obsession
Charlliee
Lost November
Melancholic
s.m.i.l.e.p.e.s.t
..Bunny-By..!!
Tobidara
L E X Ĭ
lymoly
Sweeney Todd
Thэ Dark Girl
nicky1999
liuba4e
Bunny-Tanny
Crazyy_Ladyy
DesiNarutoStyle
-*-What The Hell-*-
Mega Pwn!
4ocvetinka_93
Hinata5
Inferno
sakura-chan---
Аллiie ™
onyx&pink
Black Wings
`M I N I
gabimoli
Топчету
krustal-chan
kiki_chan
agressivebitch
mariqvladi
- Ŧhis is me...!!
varto11
`M.и.s.h.и.t.0`
IVE-STORM(bg)
40 posters
Go down
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

sarceee Как те възприемат като аниме фен?

Чет Юни 09, 2011 6:44 pm

В училище, семейството и приятелите - как те възприемат като фен на японската анимация? Споделете вашото и тяхното мнение.
Как те възприемат като аниме фен? Naruto_Photoshoot___Attendees_by_KellyJane


Последната промяна е направена от IVE-STORM(bg) на Сря Юни 29, 2011 1:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Чет Юни 09, 2011 9:47 pm
ами аз на никого не съм казвала ;Д сиг ще ме гледат след като им кажа ей така о_О
varto11
varto11
Модератор
Модератор
Male
От : Шумен
Рожден ден : 17.11.1997
Години : 26
Мнения : 2039
Дата на рег. : 23.07.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Death Note, Fullmetal Alchemist, Another, Avatar the last airbender, Avatar the legend of Korra

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Пет Юни 10, 2011 12:16 pm
Ами по принцип всички в сем. ми им е странно да гледам анимета, но след като дадох на майка ми да прочете за аниметата вече ги одобрява, но баща ми и брат ми все ми се подиграват (е, насмешка) ама им изглежда че съм голям пък гледам анимация, а не анимета. А за приятелите ми има там в моя клас 4-5 човека дето знаят че гледам и те гледат и нищо не става, а бях споделил с др фр че гледам Наруто и той не спира да се подиграва. Особено за форума, че съм рисувал, че аватара ми бил на Наруто и куп неща, но вика че познавал модератор, а не че съм аз, което е по - добре иначе щяха 100 човека да ме смятат за тъпак..
п.п. малее къв роман написах о.0 хаха Как те възприемат като аниме фен? 787605
- Ŧhis is me...!!
- Ŧhis is me...!!
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Варна ... !!
Рожден ден : 07.06.1997
Години : 26
Мнения : 85
Дата на рег. : 29.05.2011

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Пет Юни 10, 2011 9:05 pm
`M.и.s.h.и.t.0` написа:
ами аз на никого не съм казвала ;Д сиг ще ме гледат след като им кажа ей така о_О
+1 ; д
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Пет Юни 10, 2011 10:38 pm
Как те възприемат като аниме фен? 787605 Е, аз ще ви кажа накратко:
В началното училище (прескачам някои подробности) съучениците ми бяха много ограничени хора, е и в момента са си такива, та те изобщо не приемаха страстта ми към аниметата. Естествено, че се подиграваха и ме унижаваха. Късно започнах да гледам анимета (и по-точно Наруто по телевизията) и би трябвало да са достатъчно разумни, че и те да приемат това. В 7 клас направих и сайта - този сайт преобърна живота ми!!!, Разбира се, че в положителна посока!!!

Сега, в гимназията, въпреки че в началото имаше 3-4 човека, които се бъзикаха, всичко стои по различен начин. Сега повечето уважават различния вкус на другите и по-радко ни критикуват (аниме феновете).
ИИии заключението ми е, че
ВИНАГИ ЩЕ ИМА ОГРАНИЧЕНИ ХОРА, НА КОИТО НЕ МОЖЕ ДА ИМ СЕ НАЛЕЕ МАЛКО АКЪЛ! Аниме феновете ще изглеждат в очите на повечето смешни и недорасли, но това да не ги притеснява! Ние си знаем какво е АНИМЕ и на какво се кефим!
mariqvladi
mariqvladi
Редовен
Редовен
Female
От : Варна
Рожден ден : 09.09.1998
Години : 25
Мнения : 755
Дата на рег. : 16.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Пет Юни 10, 2011 11:01 pm
Училище
Половината ми клас са аниме фенове.Ама тази половина са момчета.Отначало ме гледаха накриво,но после всичко се оправи.Сега ми викат:
- Наруто фен,дай една кърпичка.
Това беше пример,има и други.

Приятели
Когато започна да говоря за някое аниме ,ме гледат сякаш съм най-голямата идиотка на света.
agressivebitch
agressivebitch
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : село Видин / Еспоо , Финландия
Рожден ден : 02.10.1997
Години : 26
Мнения : 2659
Дата на рег. : 04.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: SHIKI * DANCE IN THE VAMPIRE BUND * KUROSHITSUJI

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Съб Юни 11, 2011 1:08 am
наще се ме питат дали не ми е омръзнало да гледам вече -.- един път имах пик на Шикамару на декстопа и се кат гледам някое аниме майка ми все вика пак ли гледаш кокошимару аз се й викам дебе маме Шикамару се казва ма тя така и не го запомни .. а приятелите ми знаят и се кат примерно имам работа и тряа да се прибера се викат че така ще кажа и че се прибирам да гледам някое аниме -.- ама мен така или иначе не ме грее ко си мислят другите Как те възприемат като аниме фен? 787605 Как те възприемат като аниме фен? 787605
kiki_chan
kiki_chan
Любител
Любител
Female
От : Юпитер
Рожден ден : 30.05.1995
Години : 28
Мнения : 338
Дата на рег. : 25.12.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Vampire Knight, Death Note, Wolf's rain ..

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Съб Юни 11, 2011 11:55 am
Ми и аз почнах да гледам към 7 клас анимета, а в старият ми клас имаше още няколко зарибени хорица, така че никой не ни се подиграваше, нищо че доста често ни гледаха с надсмешка. Но все пак това са ограничените хора. В новия ми клас има още един аниме фен с който си говоря и знаят някаде още 5-6 човека, че гледам и естествено не са от ограничените. Как те възприемат като аниме фен? 352690 За приятелите ми, които не са аниме фенове, смятат че по този начин сме били затъпявали, но иначе не ми се подиграват, нали все пак са ми приятели. Как те възприемат като аниме фен? 787605 А колкото до нашите ... Как те възприемат като аниме фен? 242502 Там е друг въпрос. Майка ми вечно вика, че съм дечко. Кое ми е било интересно да гледам "детски" и т.н. Сестра ми е на същото мнение, но аз ги игрорирам Как те възприемат като аниме фен? 92542

П.С. Не мислех да правя такъв роман, той просто сам си стана Как те възприемат като аниме фен? 242502
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Съб Юни 11, 2011 3:19 pm
smile прочетох с интерес всичко, което написахте и искам да ви попитам, защо не кажете на вашите приятели (аниме феновете) за сайта, че да влизат и да пишат редовно !! Как те възприемат като аниме фен? 242502
krustal-chan
krustal-chan
Любител
Любител
Female
От : Dobrich
Мнения : 339
Дата на рег. : 20.04.2011

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Съб Юни 11, 2011 3:48 pm
Аз общо взето майка ми знае, тя го одобря, дори преди като нямах нет вкъщи и ми теглише манга там където работи и ми я носеше на флашката. xD Анимето също го одобрява и мноого много хареса японките и корейските драми тегля някоя и гледаме заедно.

Баща ми не знае, той много много не се интерисува. Баба ми също го одобрява особено като рисувам в аниме стил.

Приятелите ми всичките са аниме фенове (е ади без една ама тя си харесма Мечо Пух там още така, че не я питам) хД Из класа и изобщо из училище има много аниме фенове най вече на Блийч и Дет нот. Така, че няма никакъв проблем дори съм виждала из коридорите по разни табла картинки на Линали и Шана. Изобщо не ми пречи и не го крия.

Как те възприемат като аниме фен? 787605 Как те възприемат като аниме фен? 787605
Топчету
Топчету
Cosplay fan
Cosplay fan
Female
От : From hell I come to drag you down
Рожден ден : 11.12.1993
Години : 30
Мнения : 6783
Дата на рег. : 25.07.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, SNK, FMA Brotherhood, OHSHC, Hellsing, Ginga Densetsu Weed

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Съб Юни 11, 2011 3:59 pm
Честно казано на съучениците ми не им пука особено, но поне имат уважение и не ми се подиграват (не че комуникирам особено с чалгаджии). Понякога има и други типове от другите класове, които ме наричат "Наруто", аз 100 пъти им викам, че съм Тоби, те така и не запомниха. А така и не разбрах отде са разбрали, че съм наруард изобщо, аз дори не ги познавам хД Тъй че не им обръщам внимание. Веднъж едно от момчетата гледало клипа ми дето правя филийката и ми вика, че му било некво странно. Добре, че незнае за другите неща, които върша, че ше му щръкне косата. :Д За тва си и мълча повече за тези неща. Те просто не са в състояние да разберат (както обяснявах за Анивенчъра и косплея където ще участвам и те ме гледат умно).

Родителите ми одобряват стига да не прибягвам до съсипване на тялото си (татуйровки, боядисване на коса, дрога, пиърсинг), само дето все още им е странно защо превеждам манга и толкова се глъбявам, ама поне наскоро започнаха да престават да ме дразнят по времето когато излиза мангата с някакви странични работи. Иначе ми отпускат пари и за косплей атрибутите, за което съм крайно признателно, демек получавам подкрепа. Баба ми не разбира вманиачаването ми, но е отворена за нови хоризонти и клюкари на други бабки, които проявяват интерес към интересите на младото поколение :д Бабешки истории...

Приятелите - ами аз си ги подбирам внимателно и те всичките са аниме фенове или по-точно Наруто фенове и с отличен по рп и простотия.
gabimoli
gabimoli
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : plovdiv
Рожден ден : 05.02.1997
Години : 27
Мнения : 114
Дата на рег. : 05.12.2009

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Нед Юни 12, 2011 12:14 pm
Хм... На мен лично никога не ми са се подигравали за аниметата, които гледам. Повечето ми приятели са зарибени по тях и доста често ги обсъждаме. Например в училище веднъж си говорих с един приятел за Soul Eater и едно друго момче дойде до нас и ни слушаше с интерес. Каза, че още същата вечер ще го намери и ще го гледа. Така и стана де. Така че се опитвам да разпръсна анимето колкото се може повече из моите приятели. Пък за семейството - веднъж се хванах да го обяснявам на майка ми, но не го разбра особено. А пък баща ми и брат ми са безразлични към страстта ми към аниметата. Сега ще влизам в гимназия и се надявам там да има няколко фенчета, за да има какво да си приказваме през часовете. Как те възприемат като аниме фен? 787605
`M I N I
`M I N I
Страшна работа съм
Страшна работа съм
Female
От : Saint Petersburg, (Varna)
Рожден ден : 13.04.1996
Години : 28
Мнения : 4084
Дата на рег. : 03.03.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden; Vampire Knight; Death note

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Нед Юни 12, 2011 3:29 pm
Ми, малко хора знаят, че съм аниме фен.
Та така... когато бях в 7 клас /понеже тогава започнах да гледам аниме/ един мой съученик разбра, че гледам Наруто ХД И понеже и той е гледал Наруто, ама е спрял, започна отнова да го гледа хД
И веднъж, когато имахме час по БЕЛ, отзад на стола ми написа "Сакура" Как те възприемат като аниме фен? 242502 /то май остана там, ама нищо хД друг ще се казва така :Д Смяяятай, ако се падне на гж-та стола Как те възприемат като аниме фен? 242502 /
Сега в гимназията, в началото, бях супер много притеснена, защото нали.... нов клас, нови хора / Как те възприемат като аниме фен? 617815 на кого ли ще попаднеш/ и не смеех да гъкна нещо за аниме.
И какво стана, аз ли се издадох, когато имахме физическо една съученичка дойде при мен и ми вика: Ти гледаш ли аниме? Нали, анимация... такова, от японци? хДД И аз гледам, мигам и : Да-а. И тя взе, че ме прегърна хДД и аз 0.0 :Д:Д и така се намерихме две аниме фенчета в класа и то в Силистра?! 0.0 Тва беше шок, ама мина Как те възприемат като аниме фен? 242502
От нея разбрах за драмите, след това се оказа, че има още една драманиячка в класа хД Сега зарибих още две, така че.... аз си живея спокойно : )
Просто бъдете себе си и не се правете на такива /не променяйте интересите си, мечтите и т.н./ , за да се харесате на някого или да отрежете срама /това за аниме феновете .../ , защото нали знаете - рядко се среща уникалността :))
Black Wings
Black Wings
Редовен
Редовен
Female
От : София
Рожден ден : 12.05.1995
Години : 28
Мнения : 659
Дата на рег. : 02.06.2010

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Нед Юни 12, 2011 8:14 pm
Ами ... Цялото ми семейство /поне това, с което общувам/ знае, че гледам анимета. Сестра ми е фенка на "Кралят на шаманите", затова и не ме бъзика /по скоро аз бъзикам нея хД/ Мама знае, че гледам анимета и пиша фикове - аниметата ги възприема, но за фиковете - така и не се научи да ги казва правилно /вместо фенфик казва пенпик хД/... Останалата част от семейството ми - ами просто не ме грее какво мислят.

Повечето ми приятели са аниме фенове или заклети фенове на нещата, които пиша, Как те възприемат като аниме фен? 787605 затова и не са ми се подигравали.

Училище - в предишното ми дск имаше двама-трима, които гледаха, но сега /в гимназията/ не срещам такива - повечето не знаят какво е аниме /хД/ и поради факта, че не знаят няма как да се подиграват - ама аз и не възнамерявам да ги светна Как те възприемат като аниме фен? 242502 Как те възприемат като аниме фен? 242502
onyx&pink
onyx&pink
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Wonderlnd
Рожден ден : 28.06.1994
Години : 29
Мнения : 2583
Дата на рег. : 13.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Пон Юни 13, 2011 7:06 pm
В училище - не го приемат никак добре. Има няколко момичета в клас, които гледат, но се броят на пръстите на едната ми ръка. А Роро си е заклет аниме фен като мен, така че обикновено двете си ги обсъждаме нещата. Една част от класа се държат като наистина зрели личности и удобряват вкусовете на останалите. Аз например никога няма да тръгна да критикувам някой или да му се подигравам, че гледа нещо, което го намирам за нелепо да речем. Но пък има и една друга част от класа, които само чакат някой да се издаде и почват с подигравките. За огромна жалост и съжаление тези хора не са пораснали и едва ли някога ще порастнат. Аз и не удобрявам такива личности. Каква е тая мода да се смееш /подиграваш/ на чуждите вкусове???? Ето това е нелепо! За мен те са повърхностни, с липса на сиво вещество и мнооого заблудени. Все пак всеки си има вкусове и трябва да се приема такъв, какъвто е.
В семейството - наще знаят, че гледам анимета. Майка ми е напълно против, а на баща ми не му пука. Най-много подкрепа имам от леля ми за каквото и да било. Друга част от семейството като например браточедите се чудят как мога да гледам анимация при положение, че съм почти на 17. Но пък те не са видели за какво става въпрос, така че.... А и аниметата се различават от анимациите страшно много. Жалко обаче, че твърде малко хора го осъзнават.
Аллiie ™
Аллiie ™
Голям фен
Голям фен
Female
От : Pizza's land :D
Рожден ден : 08.02.1998
Години : 26
Мнения : 2684
Дата на рег. : 18.06.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: NANA. Vampire Knight. BRS...

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Вто Юни 14, 2011 2:15 am
Ми аз аниметата почнах да ги гледам от малка, някъде 2-ри клас и от целия клас имаше само едно аниме фенче и беше момче, на мене не ми дремеше че е момче даже много често след училище играхме на Наруто :Д ..
Сега съм за 7-ми клас и в даскало добре че учихме по Литература за видове комикси и аз въобще не очаквах да учим за Аниме и Манга, така че в даскало си нямам проблеми щом почти всички от класа ми знаят какво е аниме и манга, понеже го учихме, а й в класа имам една съоченичка зарибена по анимета и един съоченик дето и на него му харесват и видях че на тетрадката нарисувал окото на шаринган хД ..

Пък и при семейството нямам проблеми, на майка ми съм и обяснявала какво означава Аниме и Манга ама на нея не й пука много хД пък сестра ми отначало се бъзикаше малко с тез анимета .. като гледах един път Ю ГИ О и сестра ми мислеше че го харесвам и почна да се бъзика хД
sakura-chan---
sakura-chan---
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : софия
Мнения : 131
Дата на рег. : 12.04.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Сря Юни 15, 2011 2:37 am
Малко е сложно!Хората които досега ми се пишеха като приятели не понасят факта,че аз гледам анимета!Не знам защо!Иначе вкъщи нашите са окей аз си гледам аниметата и на тях не им пречи Как те възприемат като аниме фен? 242502
Inferno
Inferno
Любител
Любител
Male
От : World Of BAKA
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 31
Мнения : 218
Дата на рег. : 06.03.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Death Note, Final Fantasy:AC, Bakuretsu Tenshi, Hellsing OVA, Dragon Ball Z/GT, Welcome to NHK, Code Geass, Darken Than Black, Bleach, D. Gray Man, Akira, One Piece

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Сря Юни 15, 2011 12:31 pm
Ами аз не съм имал проблеми заради аниметата ( е ако не броим, че рисувах непрекъснато геройте DBZ и др. и някой даскали мрънкаха, че не пиша Как те възприемат като аниме фен? 787605 ) Иначе в класа ми имаше само едно момче дето гледаше анимета ( ние бяхме само мочета в класа Как те възприемат като аниме фен? 242502 ) и с него говорехме за това, но иначе проблеми не сме имали всички го приемаха нормално. Е преди няколко години един се осмели да каже, че аниметата били за деца и аз съм бил тъп, но бързо си промени мнението и повече нищо не посмя да каже, защото аз добре се аргументирах ( бях го подгонил с едни стол и не посмя да се мерне междучасието в стаята ама това е друга тема... Как те възприемат като аниме фен? 242502 ). Колкото до нашите те нищо не са ми казвали, все пак какво ще гледам си е моя работа. Как те възприемат като аниме фен? 787605 Пък и в крайна сметка вярно, че има доста тъпаци и идиоти на тая планета, дето са си тъпи и ограничени и има вероятност да ви мръкат за това, но те си остават идиоти и ще може да им се смеете когато ги заварите пред дискотеката фиркани до козирката, заспали отвън и за капак взели та се напикали Как те възприемат като аниме фен? 242502 (шегувам се естествено, но все пак и такива ги има Как те възприемат като аниме фен? 787605 ).
Hinata5
Hinata5
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : няма значение
Мнения : 58
Дата на рег. : 15.06.2011

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Чет Юни 16, 2011 11:58 pm
НЕ ПРЕДПОЛАГАМ ,ЧЕ ЕДНО ВЪЗПРИЕМАНЕ БИ БИЛО ТОЛКОВА ТРУДНО hehe
4ocvetinka_93
4ocvetinka_93
Новородено
Новородено
Female
От : kiystendil
Рожден ден : 09.10.1993
Години : 30
Мнения : 8
Дата на рег. : 28.07.2010

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Пет Юни 17, 2011 10:37 pm
аз съм в 11ти клас и също съм фен на наруто и аниметата а приятелките ми ме базикат че в предишния си живот съм била китайка
хаха може и така да е било защото обужавам аниметата и китайския език
номене май малко прекалих и все пак аригато на админа създал този саит дайски
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Съб Юни 18, 2011 1:01 am
Фен?!Моля ви се , това че съм изгледал няколко сериали , прави ли ме фен ? Това , че отвреме ми се е искало да играя нещо като WoW , само че в писменна форма прави ли ме фен ? Всъщност какво означава фен ? За мен фен е човек , който не би "оцелял" ден без своето ... "хоби" , а аз мога . Не се определям като аниме фен , затова не съм казвал на никого -"Трябва да ти призная нещо ... миналото лято изгледах целия Death Note , Full Metal Alchemist & Soul Eater , леле аз съм някакъв адски зарибен, трябва да горя на клада !" , пък и освен това , damn it , колко може да е страшно да споделиш ? Това е като да играеш някое ново MMORPG или пък да използваш адски як грим или нещо от този сорт , на което ще се зарадват момичетата , така че хората , които не разбират какво са за някои хора аниметата , просто са пораснали само на височина и маса , а на акъл - няма братче . Приемете го - в България ще ви гледат като извънземни , щом се обявите за фен пред голяма аудитория , но след време същата тази аудитория ще отвори тайна страничка било то в дневник или в Интернет и ще върши неща , които за другите им се струват абсурдни , но всепак тя/той ще правят точно това , което искат и най им се отдава , тъй че ... изгубих си мисълта XD Стана доста късно , така че ще лягам ;D
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Съб Юни 18, 2011 10:07 pm
Училище (преди, смис, че вече не уча) - те не знаят. една моя приятелка знае, малко ми се смя отначало, но после спря да обръща внимание, а с 1 момче от класа ми даже сме се надпреварвали кой знае повече за Наруто Как те възприемат като аниме фен? 242502
вкъщи - гледам си ги и наще са си окей с това. Как те възприемат като аниме фен? 787605
DesiNarutoStyle
DesiNarutoStyle
Новородено
Новородено
Мнения : 3
Дата на рег. : 27.06.2011

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Пон Юни 27, 2011 1:30 am
Ако кажа на наще сигурно като луди ще ме гледат .. WTF
Crazyy_Ladyy
Crazyy_Ladyy
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : DiMiTrOwGrAD
Рожден ден : 13.08.1995
Години : 28
Мнения : 11
Дата на рег. : 25.03.2011

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Пон Юни 27, 2011 4:50 pm
[/i]

ами в сем. се ме дразнят като ми викат че гледам детски, а в даскало само моята приятелка знае че съм голяма маниячка и се за това и говоря но гледам да не говоря мн. за т'ва защото тя няма какво да каже само с братчеда си говорим за анимета. (единствения от сем. Как те възприемат като аниме фен? 787605 )
Bunny-Tanny
Bunny-Tanny
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : Karnobat
Рожден ден : 17.04.1999
Години : 25
Мнения : 16
Дата на рег. : 08.06.2011

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Пон Юни 27, 2011 9:45 pm
Ами научих аниметата в 4-ти клас. То НИКОЙ от моят клас не знаеше за тях. Имах от момчетата най-добър приятел - Иван и беше зарибен Наруто фен и му казах, че това е аниме, тоз човек така и не се нучи Как те възприемат като аниме фен? 787605. Все детски вика че са. Той и блийч, соул ийтър и каквито ли не анимета знаел хД. Семейството ми незнае за аниметата, ако почвам да обеснявам те дали ще ме разберът. Как те възприемат като аниме фен? 4485 То аз се бях захванала да превеждам манга и мама ми вика какво е това, ама аз си зъмалчах и не й обясних, а просто, че превеждам аниме манга. Когато пиша и чета фик-ове винаги ги крия, такива по-первезните, защото ако нучат, че чета такива еротични неща незнам какво ще правя! yoah
Sponsored content

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите