Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Как те възприемат като аниме фен?

+36
Obsession
Charlliee
Lost November
Melancholic
s.m.i.l.e.p.e.s.t
..Bunny-By..!!
Tobidara
L E X Ĭ
lymoly
Sweeney Todd
Thэ Dark Girl
nicky1999
liuba4e
Bunny-Tanny
Crazyy_Ladyy
DesiNarutoStyle
-*-What The Hell-*-
Mega Pwn!
4ocvetinka_93
Hinata5
Inferno
sakura-chan---
Аллiie ™
onyx&pink
Black Wings
`M I N I
gabimoli
Топчету
krustal-chan
kiki_chan
agressivebitch
mariqvladi
- Ŧhis is me...!!
varto11
`M.и.s.h.и.t.0`
IVE-STORM(bg)
40 posters
Go down
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

sarceee Как те възприемат като аниме фен?

Чет Юни 09, 2011 6:44 pm
First topic message reminder :


В училище, семейството и приятелите - как те възприемат като фен на японската анимация? Споделете вашото и тяхното мнение.
Как те възприемат като аниме фен? - Page 2 Naruto_Photoshoot___Attendees_by_KellyJane


Последната промяна е направена от IVE-STORM(bg) на Сря Юни 29, 2011 1:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Crazyy_Ladyy
Прохождащо
Прохождащо
Мнения : 11
Дата на рег. : 25.03.2011

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Пон Юни 27, 2011 4:50 pm
[/i]

ами в сем. се ме дразнят като ми викат че гледам детски, а в даскало само моята приятелка знае че съм голяма маниячка и се за това и говоря но гледам да не говоря мн. за т'ва защото тя няма какво да каже само с братчеда си говорим за анимета. (единствения от сем. Как те възприемат като аниме фен? - Page 2 787605 )
Bunny-Tanny
Прохождащо
Прохождащо
Мнения : 16
Дата на рег. : 08.06.2011

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Пон Юни 27, 2011 9:45 pm
Ами научих аниметата в 4-ти клас. То НИКОЙ от моят клас не знаеше за тях. Имах от момчетата най-добър приятел - Иван и беше зарибен Наруто фен и му казах, че това е аниме, тоз човек така и не се нучи Как те възприемат като аниме фен? - Page 2 787605. Все детски вика че са. Той и блийч, соул ийтър и каквито ли не анимета знаел хД. Семейството ми незнае за аниметата, ако почвам да обеснявам те дали ще ме разберът. Как те възприемат като аниме фен? - Page 2 4485 То аз се бях захванала да превеждам манга и мама ми вика какво е това, ама аз си зъмалчах и не й обясних, а просто, че превеждам аниме манга. Когато пиша и чета фик-ове винаги ги крия, такива по-первезните, защото ако нучат, че чета такива еротични неща незнам какво ще правя! yoah
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Пон Юни 27, 2011 10:55 pm
На 12 си и те е страх да кажеш на родителите си , че гледаш anime-та ? Извини ме , ама адски задръстени родители имаш . Аз като бях на твоята възраст и ги гледах наще ня'аха против , даже някои ги гледах с чичо ми XD Той не ги гледаше много внимателно , но всепак беше нещо ... ;D Искам да кажа , че като криеш не печелиш нищо и както преди няколко седмици разбрах - толерантност е да кажваш истината и да бъдеш себе си - т.е. ти лъжеш и не си себе си , иначе казано не си толерантна с околните , което няма да те направи "атрактивен" събеседник , т.е. по-добре да кажеш , че си еди к'во си [в случая anime фен] и да намериш приятели , с които може да си себе си . Всепак е много важно приятелите ти да те подкрепят и ти тях - ако ти не споделиш нещо подобно с хората , които наричаш приятели , как ще искаш от тях да споделят всичко с теб и да бъдат толерантни ?
liuba4e
liuba4e
Състезател
Състезател
Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Години : 30
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Нед Авг 07, 2011 8:10 pm
Божеее гръмни ме. Та вие почти всички сте деца, бе милички и ви е страх да кажете, че гледате анимета. WTF О майко на 12 години сте и още устатата ви на мляко мирише вие...

Приятелите ми знаят, че гледам анимета и някой от тях гледат от време на време, но това не означава, че сме незрели. Майка ми също знае и отначало доста се ядосваше, но това беше преди 2 - 3 години. Вярно, че ме бъзикат, но това не значи, че се подиграват. Просто вие не разбирате от нищо. Това е.
Защо да се крия? Аз съм това, което съм. Пиша и разкази и почти всички знаят. Приемат ме такава, каквато съм. Въпреки, че правя такива неща аз съм страшно зряла и всички го знаят. Така, че вместо да стоите страхливи в ъгъла в стаята си, се опитайте да бъдете откровенни и истински. WTF
nicky1999
nicky1999
Учaщ се
Учaщ се
Male
От : варна
Рожден ден : 19.10.1997
Години : 26
Мнения : 90
Дата на рег. : 04.08.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Ichiban Ushiro no Daimaou,MySelf YourSelf.naryto,Yu-gj-oh,Karin,Kissxsis,Rosario + Vampire,Shuffle

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Нед Авг 28, 2011 5:27 pm
когато казах на съученици те ми те ми се подиграваха много но аз им казах че като не им харесва да си гледат турските сериали и да не ме закачат но те продължиха да ми се присмиват и да ме обиждат но аз вече изобщо не им обръщам внимание а колкото до наще на баща ми му е все едно а мама каза че това е един вид култура
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 26
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Пон Авг 29, 2011 2:22 pm
Аз нямам проблеми с аниметата. В даскало има няколко, които знаят, но те нищо не ми казват. Нашите също знаят, така че и от тяхна страна нямам проблем. Сестра ми - и тя е аниме фенче. Даже веднъж си направихме Ю - Ги - О маратон и на баща ми взе, че му хареса, та и гледахме вс сезони заедно Как те възприемат като аниме фен? - Page 2 242502
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Чет Сеп 01, 2011 8:52 pm
Почти всички приятели знаят, че гледам аниме. :D Даже понягока разказвам на някой фр от класа или нямкой металюга и се сцепаваме се смеем. Обичам да се хваля, че гледам откачени японски анимации. xD
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Пет Сеп 02, 2011 7:12 am
Абе ... че съм гледал анимации на подобна възраст съм споделил само на приятели - при това те наистина са мои приятели , а не преструвки , които гледат да отмъкнат нещо от теб - трябва да ви кажа , че доста от тях също гледат анимации , дори и сега следят Naruto , Bleach , One Piece , а на пръв поглед са нормални тийнейджъри като мен . Не се смятам за аниме фен , обаче . Наистина , следя мангата на Naruto , но общо съм изгледал ... хм , към има-няма 10 anime-та , а според мен , за да се нарека аниме фен , трябва да съм изгледал над 20-30 и да съм обсебен от японската култура , музика , архитектура и т.н. ... т.е. с повечето не съм споделил (това не значи , че не знаят) , че съм гледал "анимации" и в момента следя "комикс" , но тези с които съм споделил , определено , не ме гледат сякаш съм извънземно .
lymoly
lymoly
Любител
Любител
Female
От : .....??!!.......
Рожден ден : 11.10.1998
Години : 25
Мнения : 254
Дата на рег. : 09.08.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Vampire Knight,DNAngel,Karin,Аvatar, Kaichou wa Maid,Elfen Lied,Rosario + Vampire,Avatar,Soul Eater

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Нед Сеп 11, 2011 12:54 pm
Ами при мен в класа има много аниме фенчета да де (момчета) и единствено две момичета аз и моята приятелка Как те възприемат като аниме фен? - Page 2 242502 . Останалите момичета много ни се чудят когато почнем с моята приятелка да си говорим през цялото междучасие само за анимета, но после идват при нас и от интерес започват да слушат макарче нищо не схващат Как те възприемат като аниме фен? - Page 2 787605 . Попринцип тя приятелката ми ме зариби за анимета и то преди една година не е особено дълго време откакто чета и гледам манга и анимета и сега аз по се интересувам за тях от нея Как те възприемат като аниме фен? - Page 2 58594 ,но все още не сам гледала наруто Как те възприемат като аниме фен? - Page 2 902672 .

А то хубаво ли е (защото всички момчета го гледаха и затова питам )?

Иначе у нас нашите са ok с това аз попринцип много обичам да пея и у нас постояно звучат аниме песни Как те възприемат като аниме фен? - Page 2 58594 Как те възприемат като аниме фен? - Page 2 386611 е сестра ми ме мисли за малко куку WTF Как те възприемат като аниме фен? - Page 2 620124 ама аз не и обръщам внимание само се усмихвам Как те възприемат като аниме фен? - Page 2 787605 .
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Нед Сеп 11, 2011 1:07 pm
По принцип Наруто го даваха по телевизията и заради това повечето са запалени по него. Дори бяха пуснали и 2 пъти кроасани Чипикао. Анимето е интересно, но има няколко периода на филъри (когато пускат безцелно епизоди, които нямат нищо общо със същността на анимето) и повечето Наруто фенове го намразиха тогава. Все пак има много почитатели и ако ти се гледат всички 200+ епизода на наруто и още 200+ на наруто Шипуден, няма лошо гледай Как те възприемат като аниме фен? - Page 2 787605
lymoly
lymoly
Любител
Любител
Female
От : .....??!!.......
Рожден ден : 11.10.1998
Години : 25
Мнения : 254
Дата на рег. : 09.08.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Vampire Knight,DNAngel,Karin,Аvatar, Kaichou wa Maid,Elfen Lied,Rosario + Vampire,Avatar,Soul Eater

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Пон Сеп 12, 2011 1:02 pm
Аммм...200 а..ммм...и още 200 Как те възприемат като аниме фен? - Page 2 548440 ами то аз вече почнах сега ми стана интересно и вече няма назад Как те възприемат като аниме фен? - Page 2 787605
L E X Ĭ
L E X Ĭ
Голям фен
Голям фен
Female
Мнения : 2585
Дата на рег. : 08.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Вто Сеп 13, 2011 11:21 pm
Ох еми мене в даскало не са ме бъзикали. Даже докато още гледах Наруто с момчетата от нашия клас го обсъждахме ;д Нарисувах Неджи веднъж и го лепнаха на вратата на даскалото :Д. Но наскоро видях как се държат някои хора с други, които гледат анимета и ми стана отвратително. Братовчед ми гледаше Наруто в библиотеката и некфи 18-19 годишни почнаха да му се смеят и да го закачат, че гледа Наруто, което беше супер тъпо понеже щом му знаеха името начи са го гледали. Такива сме българите. Обиждаме другите, че гледат нещо и после тайничко си го пускаме.
Tobidara
Tobidara
Непобедим
Непобедим
Male
От : Варна
Рожден ден : 20.09.1995
Години : 28
Мнения : 5568
Дата на рег. : 19.05.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Пон Ное 21, 2011 3:59 pm
Няма нищо лошо в това да се гледат анимета. Анимето се различава много от анимацията. Анимацията е създадена за малки деца за да ги гивизи. Анимето е изпълнено с много мърдрости и житейски съвети които често са полезни. Героите са създадени с цел даване на пример. Ако си малък и гледаш Наруто всичко от там навлиза в психиката ти и започваш да разсъждаваш по друг начин смисъл искаш да му подръжаваш което впоследствие може да те направи добър човек. На мен примерно Наруто ми е като идол. Другото което е с подигравките. Няма безгрешен човек. Този който ще ти се подиграва че гледаш анимета е човек който по този начин избива комплекс от собствени проблеми. Най-важното е вие да не се поддавате на тези подигравки и да се комплексирате.
Еххх станах и аз един мъдрец, кви работи изписах. Ето ви пример че от аниметата се помъдрява. Пък и повечето хора тук са вече достатъчно зрели доколкото виждам. А пък преди кви деца бяхме ахаха. Както и да е тва е от мен ;д
..Bunny-By..!!
..Bunny-By..!!
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Варна
Рожден ден : 28.10.1996
Години : 27
Мнения : 1298
Дата на рег. : 19.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail , Kaichou wa Maid-sama!

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Пет Дек 23, 2011 8:43 pm
От приятелите ми , знаят само най-добрата ми приятелка която знае, че гледам анимета и нито ми се присмива, нито ме закача за това, според нея щом на мен ми харесва няма нищо лошо и една друга приятелка която покрай мен и тя се зариби да ги гледа и даже е по редовна и от мен.
В даскало не смея и да спомена за това , дори когато някой от класа спомене нещо за това се правя на ударена, че не разбирам, защото 2ма съученици гледах и са си казали и всички ги базикат, че са бебета, че са незнам си кви и не смея и аз да кажа, най-вече заради социалното си положение, защото тези мои съученици все ги делят и е много гадно така.
А в къщи дори да ме видят родителите ми, че гледам аниме нищо не ми казват даже не обръщат внимание и нямат нищо напротив.
s.m.i.l.e.p.e.s.t
s.m.i.l.e.p.e.s.t
Член на суб група
Член на суб група
Female
От : София ... ;()
Рожден ден : 27.12.1998
Години : 25
Мнения : 1517
Дата на рег. : 30.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama и други...

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Сря Дек 28, 2011 12:25 am
Ъъъ, Как те възприемат като аниме фен? - Page 2 751198 Майка ми е художник по професия и доста често ми се налага да и препоръчвам анимета за скици.Тя няма против,но се дразни когато примерно някоя сцена в Блийч, не е върхът или когато носът на Ягами Райто е изкривен и т.н.
В училище-Всички знаят,че гледам аниме!Момчета,момичета,всички!Нищо не ми казват.
Останалата част от семейството?!-Братовчедки/братовчеди всички гледаме анимета!

Забелязвате ли, че хората, които смятат, че аниметата са глупост, са много суетни?! whoah


Последната промяна е направена от s.m.i.l.e.p.e.s.t на Сря Дек 28, 2011 7:09 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Melancholic
Melancholic
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
Мнения : 831
Дата на рег. : 01.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Сря Дек 28, 2011 7:02 pm
Никой нищо не ми казва , най-добрия ми приятел също е аниме фен , а вкъщи наще ми се кефят Как те възприемат като аниме фен? - Page 2 242502 , даже баща ми веднъж искаше да гледа с мене.
Lost November
Lost November
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
Рожден ден : 31.08.1998
Години : 25
Мнения : 938
Дата на рег. : 15.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: sekai-ichi hatsukoi;junjou romantika;koisuru bokun;hellsing;claymore;soul eater;death note..

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Нед Яну 15, 2012 5:12 pm
мммм не съм казъла на никого за сега,но след като видях какво сте писали всички....
ми проблема е че ме е страх да им кажа понеже ще ми се подиграват,а съочениците ми са едни...те сега ми се смеят като взема да им разказвам нещо за някое аниме е остана да им кажа че съм им супер фен и....
но знаете ли проблема на тези които не ни разбират,е че има голяма разлика от анимация и аниме
анимацията,това са драсканици без смисъл.докато анимето е....нещо,което те кара да мислиш нещо,което те вълнува.имала съм случаи в които ходех без домашно на училище по няколко дни и то не защото не можех да ги напиша,а защото мислех за смъртта на итачи(знам че ще ви се стори смешно,но това си е самата истина).бях толкова погълната от това,,събитие,,че за нищо друго не мислех.
мале как се разплямпах...чак забравих за какво говоря Как те възприемат като аниме фен? - Page 2 787605
но идеята ми бе,че колкото и да е трудно да се признае нещо такова...опитайте,даже мисля че и аз ще кажа на нашите днес
Charlliee
Charlliee
Любител
Любител
Female
От : Konoha
Мнения : 248
Дата на рег. : 18.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippupuden,K-ON,Lovely Complex,Vampire Knight

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Нед Яну 15, 2012 5:23 pm
Емм при мен само 3-момичета от класа ми гледат анимета и рисуват заедно с мен,другите ни гледат е така о_О и мислят че съм странна Как те възприемат като аниме фен? - Page 2 242502
Lost November
Lost November
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
Рожден ден : 31.08.1998
Години : 25
Мнения : 938
Дата на рег. : 15.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: sekai-ichi hatsukoi;junjou romantika;koisuru bokun;hellsing;claymore;soul eater;death note..

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Нед Яну 22, 2012 8:54 pm
и пак си си добре.от нашия клас никой не гледа анимета...на никого не съм казала от даск.макар,че качвам снимки във фейса,отбелязвам приятелите и всички ми се кефят...нямам намерение на никого да казвам,но ако някой нещо ме бъзикне или се осъмни,няма да отрека и ще си призная.честно казано не ми пука особенно за мнението на другите...гледам си моите анимета,те си гледат циганските серияли и толкова...не ме интерва мнението на другите особенно...
ГОРДЕЯ СЕ С ТОВА ЧЕ СЪМ АНИМЕ ФЕН...ДА ГОВОРЯТ КАКВОТО СИ ИСКАТ Как те възприемат като аниме фен? - Page 2 531613 Как те възприемат като аниме фен? - Page 2 845958 Как те възприемат като аниме фен? - Page 2 920442 Как те възприемат като аниме фен? - Page 2 386611
Obsession
Obsession
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Japan *3*
Рожден ден : 13.05.1995
Години : 28
Мнения : 2329
Дата на рег. : 11.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bakugan, Yu - Gi - Oh, Bayblade - Metal fusion, FMA Brotherhood

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Съб Фев 18, 2012 3:04 pm
Моите приятели (поне повечето) знаят, че гледам анимета като Ю-Ги-О, Бакуган, Бейблейд и други, а в семейството ми нямат нищо против - дори баща ми гледа Ю-Ги-О, но защо пък да не го гледа, щом е интересно, защо не!
colosus
colosus
Прохождащо
Прохождащо
Male
От : Kozlodui
Рожден ден : 14.07.1987
Години : 36
Мнения : 20
Дата на рег. : 19.02.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, Evangelion, peincess Mononoke, Bleach

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Нед Фев 19, 2012 3:37 pm
Хич не ме интересува какво си мислят другите. Аз сам на 24 и пак гледам анимета уееееее. Защото винаги ще ме кефят. Ако историята ми допада и е увлекателна сори ма и на 40 пак мога да си гледам Наруто ако още го има до тогава. Винаги сам си мечтал да посетя Япония и някой ден ще отида и ще поздравя всички манга писатели и аниматори, защото те правят най-чудесните анимации (макар и понякога доста кървави)хаххахах. Да живеят японците!!!! ЛОЛ. Нещо почнах да се превъзбуждам :)
Mаdneѕѕ
Mаdneѕѕ
Състезател
Състезател
Male
От : New Orleans
Рожден ден : 20.08.1914
Години : 109
Мнения : 1117
Дата на рег. : 10.09.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail, D. Gray Man...

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Чет Сеп 13, 2012 3:14 am
Живея в малък град и има само 5/6 аниме фена, а като казвам на другите, че гледам анимета седят и ме гледат някакво опулено.. Ама да ви кажа се ми е тая как го възприемат, да.. Как те възприемат като аниме фен? - Page 2 787605 Как те възприемат като аниме фен? - Page 2 787605 Те всички си мислят, че това е анимация и е само за деца.. (facepalm)
sekai
sekai
Голям фен
Голям фен
Female
От : Тайна Майна^^
Рожден ден : 04.07.1998
Години : 25
Мнения : 2080
Дата на рег. : 27.02.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D.Gray-Man ♡ Naruto Shippuuden ♡ Bleach ♡ FMA ♡ FMA Broterhood ♡ One Piece ♡ Fairy Tail ♡ Elfen Lied ♡ Kuroshitsuji ♡ Angel Beats ♡ Inuyasha ♡ Lovely Complex ♡ Mirai Nikki ♡ Higurashi no Naku Koro ni ♡ Code Geass ♡ Claymore ♡ Shiki ♡ Kami-sama Hajimemashita ♡ MM! ♡ Gintama ♡ Chrno Crusade ♡ Hunter x Hunter ♡ Hunter x Hunter (2011) ♡ GTO ♡ Kuragehime ♡ Detective Conan

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Чет Сеп 13, 2012 11:29 am
Аз се зарибих точно преди година, даваха D. Gray man по супер7 и много ми хареса, че го гледах в нета със бг субс и точно, когато го изгледах, лятната ваканция свърши и бях 7-ми клас.
Мислех, че ще ми се подиграват, ако кажа на класа си какво гледам, но, аз съм от онези хора, които не могат да си мълчат... xD И им казах, че уча японски...
Те много се учудиха (щото съм мързел и не бих се заела да уча допълнително), но им стана интересно...
Имахме нов ученик в класа, който без да иска ми се издаде още първият час по химия, че е фен на ФМА като пита госпожата, каква е разликата между химията и алхимията...
После се оказа, че когато е голямо междучасие и няма почти никой в стаята този фен на ФМА и още няколко момчета от класа "се обстрелват с Расенган" и вече бях напълно сигурна...

Както споменах, на класа му беше интересно, че знам малко японски, особено на 3 момичета от класа, с които доста добре се разбирахме... Та тях ги научих на тази песничка и те веднага я научиха и много им хареса.
Но най-странното беше, че си бях записала клипчето на телефона и им го пуснах под предтекст, че е японска реклама на ресторант (така си мислех и, аз тогава... WTF ) И фена на ФМА дойде и се подигра, че "гледам бе*ешки неща" Как те възприемат като аниме фен? - Page 2 92542

Така и не им казах, че съм аниме фенче, но съм сигурна, че всички го подозираха... Обаче фенът на ФМА се издаде без да иска, че гледа Покемон към края на годината и малко, но на шега му се подиграваха...

Но, пък манията ми по японският помогна да "впечатля" учителят по География, когато ме изпитваше за Япония, а и правих презентация за нея и си изкарах 6-цата, по "учителят-скала"

Какъв ферма написах, но исках да кажа, че и да им бях казала, нямаше да ми се подиграват... много :D

А сега (след 3 дни Т_Т) като почна гимназия, ще съм в клас с една стара приятелка, с която от 1-ви до 2-ри клас ходихме заедно на рисуване и тя беше СВРЪХ зарибена по Наруто ( и винаги ми разправяше всичко...)
А и смятам да се включа в аниме клубът (чиито постер видях, когато се записвах, даже звъннах да питам какво, що...)

Та мисълта ми е, че със сигурност ще си призная в новият ми клас и дори да ми се подиграват, че гледам детинщити, ИзоБщО няма да ми пука, важното е, че ще има хора, с които ще си лафим за Най-великото нещо - АНИМЕТО!!! Как те възприемат като аниме фен? - Page 2 637210

А майка ми одобрява аниметата и ме подкрепя, а на баща ми не му пука особено... ама и той се опитва, като гледа стари самурайски филми...
blush
TrueBloodCheers
TrueBloodCheers
Развиващ се
Развиващ се
Female
Мнения : 36
Дата на рег. : 11.09.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Vampire Knight, Death Note

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Чет Сеп 13, 2012 11:49 am
Аз за жалост няма как да споделя манията си с класа, защото всички са адски задръстени и някои сигурно не знаят какво е "аниме". Момичетата се интересуват от момчета и грим, а момчетата играят само CS... Как те възприемат като аниме фен? - Page 2 519416 Има само едно момче, което ме кара с него да рисувам комикси и следи Наруто и се интересува от алхимиятаааа(която много уважавам Как те възприемат като аниме фен? - Page 2 811726 )
Та аз за книги, филми, музика и анимета мога да водя дискусии само с братовчедките си, с които се виждам много рядко. Наистина е жалко, че няма с кого да говоря за тази така интересна тема, но...
Sponsored content

sarceee Re: Как те възприемат като аниме фен?

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите