Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red (коментари) The goddess of war ** (SasuSaku fic)

Сря Юли 06, 2011 9:29 pm
коментари тук
L E X Ĭ
L E X Ĭ
Голям фен
Голям фен
Female
Мнения : 2585
Дата на рег. : 08.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: (коментари) The goddess of war ** (SasuSaku fic)

Пон Авг 01, 2011 9:42 pm
Тва, че става дума за Египет, фараони и гръцка богиня веднага ми хвана окото. Но...Главата и прологът са ужасно къси. Една глава трябва да е най-малко 1000-1500 думи. Видях няколко пунктуационни грешки (Тъй като съм почти сляпа сигурно съм пропуснала да видя доста повече).

"Какво става, когато безсмъртна богиня се влюби в смъртен? И какво ще направи тя за да го спаси от покушение? И от още няколко заговора?"

Това си е чист спойлер.Вече знам какъв ще е фика. Невъзмножна любов, покушение, заговори и накрая хепи енд, всички живели дълго и щастливо.

Иначе продължавай да пишеш, твоя си работа дали ще използваш предложенията, които ти дадох. Ако не ме мързи ще хвърлям по едно око ^^
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: (коментари) The goddess of war ** (SasuSaku fic)

Пон Авг 01, 2011 10:48 pm
съгласна съм с Лекси (коментари) The goddess of war ** (SasuSaku fic) 787605 аз се бях настроила да чета нещо дълго, а то нямаше и 1 минута....... Много лошо! (коментари) The goddess of war ** (SasuSaku fic) 519416 (коментари) The goddess of war ** (SasuSaku fic) 519416
avatar
justwannabeone
Учaщ се
Учaщ се
Мнения : 198
Дата на рег. : 26.01.2011

red Re: (коментари) The goddess of war ** (SasuSaku fic)

Пет Авг 26, 2011 10:42 pm
На мен ми харесва страшно много! Идеята ти е супер интересна, мен лично ме завладя. Краят на тази глава също. Пишеш доста добре, с някоя и друга грешка, но това като че ли е неизбежно. Очаквам следващата ти глава с нетърпение. smile
agressivebitch
agressivebitch
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : село Видин / Еспоо , Финландия
Рожден ден : 02.10.1997
Години : 26
Мнения : 2659
Дата на рег. : 04.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: SHIKI * DANCE IN THE VAMPIRE BUND * KUROSHITSUJI

red Re: (коментари) The goddess of war ** (SasuSaku fic)

Сря Сеп 21, 2011 12:21 am
-*-What The Hell-*- написа:
съгласна съм с Лекси (коментари) The goddess of war ** (SasuSaku fic) 787605 аз се бях настроила да чета нещо дълго, а то нямаше и 1 минута....... Много лошо! (коментари) The goddess of war ** (SasuSaku fic) 519416 (коментари) The goddess of war ** (SasuSaku fic) 519416

и аз така.. найстина са много кратки (коментари) The goddess of war ** (SasuSaku fic) 787605
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: (коментари) The goddess of war ** (SasuSaku fic)

Чет Сеп 22, 2011 8:24 am
Новата глава беше интересна, но отново много кратка! Грешки не забелязах, но начина на писане ми направи много добро впечатление. Определено се очаровах от историята и чакам с нетърпение следващата част! Един съвет: направи я по-дълга следващият път, даже ако трябва се забави малко, но доизпипай всичко! smile
sakura-chan---
sakura-chan---
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : софия
Мнения : 131
Дата на рег. : 12.04.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: (коментари) The goddess of war ** (SasuSaku fic)

Съб Окт 22, 2011 1:47 am
Миличка,според мен идея не ти липсва,доказала си го и в "Любовни изпитания",пунктуационните грешки не са чак толкова много,а е...Египет си е Египет.Мога със чиста съвест да кажа,че имаже някаква доза Мистика във всичкото това.Засега Браво.Ще продължавам да го следя!
kiki_chan
kiki_chan
Любител
Любител
Female
От : Юпитер
Рожден ден : 30.05.1995
Години : 28
Мнения : 338
Дата на рег. : 25.12.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Vampire Knight, Death Note, Wolf's rain ..

red Re: (коментари) The goddess of war ** (SasuSaku fic)

Вто Яну 24, 2012 4:45 pm
Идеята много ми харесва. Ако трябва да съм честна и мен ме заинтригува самия факт, че действието се развива в Египет.
Колкото до начина ти на писане, не е лош. В началото главите са толкова кратки, че стават за пролог. Четвъртата е по-добре (въпреки че, няма да е лошо да ги правиш поне още малко по-дълги), но е разделена на две части. Съветвам те да пускаш цели глави дори да отнема повече време, защото така интереса на читателите се губи. Описанията ти са доста добри, но си мисля, че ще е добре да вмъкнеш още малко около по-дребните детайли.
Мисля, че това е, което имам да кажа май и продължавай да пишеш. smile
Sponsored content

red Re: (коментари) The goddess of war ** (SasuSaku fic)

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите