Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Go down
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red "Story" (коментари)

Пон Фев 20, 2012 10:04 pm
мненията си изказвайте тук
avatar
justwannabeone
Учaщ се
Учaщ се
Мнения : 198
Дата на рег. : 26.01.2011

red Re: "Story" (коментари)

Вто Фев 21, 2012 6:48 pm
Чела съм историята ти във facebook. С цялото ми уважение (защото може и да прозвуча грубо), но беше изключително скучна. Бих се хванала за начина, по който си я написала, но и той не е добър. Видях колко много харесвания и коментари имаше там, предполагам заради тях си се надъхала да я пускаш във форуми, което е добре. Насърчавам те да пишеш и да качваш, но нещо, в което има... действие. Извинявай, наистина извиянвай, защото не искам да те обиждам, но в написаното нямаше абсолютно нищо. Страшно много грешки, обърквания. Не добре представен диалог... Единственото нещо, което ми хареса в историята ти, когато я четох беше последната глава. Тя беше наистина много хубава. Но в останалото нямаше нищо. Беше клиширано, монотонно, еднообразно и... Не ми хареса. Моля те да не се хващаш толкова на мнението ми, защото знам, че имаш много фенове. Не целя да те засягам, нито да се заяждам, просто още когато четох историята изразих желание да напиша коментар, но реших, че може би не е много добра идея. Виждайки я тук, го приемам за знак... "Story" (коментари) 787605
Още веднъж - не го приемай навътре. Можеш да го вземеш под внимание, колкото просто да видиш още едно мнение...
liuba4e
liuba4e
Състезател
Състезател
Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Години : 30
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: "Story" (коментари)

Вто Фев 21, 2012 10:44 pm
Христина - съвет: не пиши два еднакви сюжета.
*История*

Почти няма разлика. Само имената. Това, което си написала сега е... нищо. А, да не говорим, че заглавието е на англ.ез. Колко пъти да казвам, че сте в БЪЛГАРИЯ, следователно всичко е на бълг. ез. Този текст е за коша. Дали ще отиде там... дай боже?
`Melody
`Melody
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Страната на чудесата
Рожден ден : 09.02.1998
Години : 26
Мнения : 287
Дата на рег. : 29.12.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, Naruto Shippuuden, Hakououki Shinsengumi Kitan, Mononoke Hime, Death Note, Durarara, Avatar-the last airbender, cowboy bebop.

red Re: "Story" (коментари)

Чет Фев 23, 2012 11:15 am
Сюжетът е наистина доста сходен със "*История*" , но за разлика от нея е много зле.
В началото ти се оформя много удобна да напишеш описание първо на метрото, а после на момичето. Общо взето то липсва,
"Косата и бе разрошена, но така допълваше червената плетена туника"
Това е странно, как рошавата коса допълва дреха (да не би и туниката да е рошава, че да се допълват).
"черният клин, който очертаваше дългите й крака..Беше секси."
Подчертаното е напълно излишно според мен. Все пак започваш да разказваш като неутрален разказвач, не мисля че е уместно в този случай.
"Тя ухаеше хубаво, изглеждаше хубаво.."
Същото като горното.
"Имаше флешове и изсулени панталони."
Аз знам какво означават тези детайли, но съм сигурна, че доста от хората на моята възраст нямат и представа какво означават. Би трябвало да обясниш значението им след като си ги споменала.
И сега сложната част: Нормалните хора не могат да бъдат толкова привлечени от един човек. Смисъл такъв не може на всички да се хареса. Може би си имала предвид, че това е нещо като нейна способност или нещо подобно (ако разказа е един вид Фентъзи). Дори и да не е така странно се получава, че щом хората толкова я харесват, никой не й отстъпва място, ако ме разбираш какво имам предвид. После разговора с момчето...той се явява един вид медиум ли? Ако е така по-добре е да се спомене, защото иначе се получава известно объркване. Диалогът, който се е заформил, не е диалог. Изреченията са кратки, би могла да опишеш мимиките им, да се изразят по някакъв начин чувствата им.
Но въпреки това пишеш за една и съща случка, което е доста неприятно за четящите.
agressivebitch
agressivebitch
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : село Видин / Еспоо , Финландия
Рожден ден : 02.10.1997
Години : 26
Мнения : 2659
Дата на рег. : 04.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: SHIKI * DANCE IN THE VAMPIRE BUND * KUROSHITSUJI

red Re: "Story" (коментари)

Нед Апр 29, 2012 5:42 pm
'' Story '' и '' История '' прекалено много си приличат найстина.. само дето имената са различни.. 1 то на БГ другото на АНГ.. пишеш едно и също нещо с минимални разлики.. не пиши едни и същи неща!

liuba4e е много права живеем в България , нека говорим и пишем БГ , а?
Sponsored content

red Re: "Story" (коментари)

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите