Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Коментари по "Demon School [по Naruto]"

+15
bunny3823
Plamena
-*-What The Hell-*-
alinkaa98
sgnsgn
liuba4e
Hara
sekai
agressivebitch
inner_me97
KoniTy
djeni
..Bunny-By..!!
MIMS_1313
s.m.i.l.e.p.e.s.t
19 posters
Go down
s.m.i.l.e.p.e.s.t
s.m.i.l.e.p.e.s.t
Член на суб група
Член на суб група
Female
От : София ... ;()
Рожден ден : 27.12.1998
Години : 25
Мнения : 1517
Дата на рег. : 30.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama и други...

red Коментари по "Demon School [по Naruto]"

Вто Май 08, 2012 3:26 pm
Авторката чака вашите коментари! smile
MIMS_1313
MIMS_1313
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : Dobrich
Рожден ден : 11.06.1997
Години : 26
Мнения : 15
Дата на рег. : 06.03.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Vampire Knight, Darker than Black, Death Note, Naruto Shippuuden

red Re: Коментари по "Demon School [по Naruto]"

Вто Май 08, 2012 7:13 pm
много ми допада Коментари по "Demon School [по Naruto]" 787605 чакам некст с нетърпение Коментари по "Demon School [по Naruto]" 811726
..Bunny-By..!!
..Bunny-By..!!
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Варна
Рожден ден : 28.10.1996
Години : 27
Мнения : 1298
Дата на рег. : 19.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail , Kaichou wa Maid-sama!

red Re: Коментари по "Demon School [по Naruto]"

Вто Май 08, 2012 7:28 pm
стана интересно .. Коментари по "Demon School [по Naruto]" 787605 малко се повтаря с това, че Саске е playboy-я на училището, но нищо .. заинтригуващо е Коментари по "Demon School [по Naruto]" 401510
djeni
djeni
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : Аниме света
Рожден ден : 04.08.1997
Години : 26
Мнения : 20
Дата на рег. : 06.05.2011

red Re: Коментари по "Demon School [по Naruto]"

Чет Май 10, 2012 8:53 am
стана наистина интересно smile моля продължи го ще го чета с удоволствие reading
KoniTy
KoniTy
Фен
Фен
Female
От : Hell Yeah :D
Рожден ден : 27.01.1998
Години : 26
Мнения : 576
Дата на рег. : 13.02.2010

red Re: Коментари по "Demon School [по Naruto]"

Нед Май 13, 2012 5:58 pm
От много време не бях влизала,но още с влизането фика ти ми привлече вниманието ! На мен ми харесва,защото се отличава от другите,а и също така е доста интригуващ . smile Очакваме следващата глава ooo da
inner_me97
inner_me97
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : 0twъd realн0сtta ~*
Рожден ден : 04.03.1997
Години : 27
Мнения : 39
Дата на рег. : 22.04.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, Naruto Shippuuden, Death Note, Kuroshitsuji

red Re: Коментари по "Demon School [по Naruto]"

Чет Май 17, 2012 10:16 pm
Мерси много на всички ^^ Надявам се, че малкото ми отсъствие няма да ви накара да спрете следенето на фикчето Коментари по "Demon School [по Naruto]" 4485
agressivebitch
agressivebitch
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : село Видин / Еспоо , Финландия
Рожден ден : 02.10.1997
Години : 26
Мнения : 2659
Дата на рег. : 04.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: SHIKI * DANCE IN THE VAMPIRE BUND * KUROSHITSUJI

red Re: Коментари по "Demon School [по Naruto]"

Чет Май 17, 2012 11:31 pm
определено ми хареса star
sekai
sekai
Голям фен
Голям фен
Female
От : Тайна Майна^^
Рожден ден : 04.07.1998
Години : 25
Мнения : 2080
Дата на рег. : 27.02.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D.Gray-Man ♡ Naruto Shippuuden ♡ Bleach ♡ FMA ♡ FMA Broterhood ♡ One Piece ♡ Fairy Tail ♡ Elfen Lied ♡ Kuroshitsuji ♡ Angel Beats ♡ Inuyasha ♡ Lovely Complex ♡ Mirai Nikki ♡ Higurashi no Naku Koro ni ♡ Code Geass ♡ Claymore ♡ Shiki ♡ Kami-sama Hajimemashita ♡ MM! ♡ Gintama ♡ Chrno Crusade ♡ Hunter x Hunter ♡ Hunter x Hunter (2011) ♡ GTO ♡ Kuragehime ♡ Detective Conan

red Re: Коментари по "Demon School [по Naruto]"

Съб Юни 02, 2012 7:57 pm
..Bunny-By..!! написа:
стана интересно .. Коментари по "Demon School [по Naruto]" 787605 малко се повтаря с това, че Саске е playboy-я на училището, но нищо .. заинтригуващо е Коментари по "Demon School [по Naruto]" 401510
Коментари по "Demon School [по Naruto]" 531613


Последната промяна е направена от sekai на Сря Юни 06, 2012 11:04 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Hara
Hara
Любител
Любител
Female
От : Sofia, Bulgaria
Рожден ден : 19.01.1996
Години : 28
Мнения : 233
Дата на рег. : 24.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Коментари по "Demon School [по Naruto]"

Пон Юни 04, 2012 9:13 pm
Момиче...ТИ този фик ако го спреш ти обещавам че ще те намеря и ще те разнищя! :D ТОВА е най-добрия фик който съм чела до сега!!! Супер мега интерсно е..интригуващо...забавно..оригинално и УНИКАЛНО!!! ТИ ИМАШ ТАЛАНТ И МНОГО ТЕ МОЛЯ НЕ ГО СПИРАЙ! аз сама знам как понякога музата изчезва и нямаш желание за писане, но аз ще чакам! Ти си моята муза! <3


A и се надявам да разберем що за демон е Сакура... ако е демон де... и някак си искам да е НаруСаку...ама и СасуСаку не е зле...и сега Итачи...абе ти си решаваш...много е добро


edit: What The Hell [Не пиши поредни мнения!]
inner_me97
inner_me97
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : 0twъd realн0сtta ~*
Рожден ден : 04.03.1997
Години : 27
Мнения : 39
Дата на рег. : 22.04.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, Naruto Shippuuden, Death Note, Kuroshitsuji

red Re: Коментари по "Demon School [по Naruto]"

Вто Юни 05, 2012 4:10 pm
Мерсии blush Идея си нямаш колко много ме зарадва с коментарчетата Коментари по "Demon School [по Naruto]" 183921 Много се извинявам, че бавя нещата.. Не, че ми е избягала музата, просто нямам време от учене Коментари по "Demon School [по Naruto]" 787605 Обещавам, че най-скоро ще пусна нова глава и смятам да го направя още днес smile
Hara
Hara
Любител
Любител
Female
От : Sofia, Bulgaria
Рожден ден : 19.01.1996
Години : 28
Мнения : 233
Дата на рег. : 24.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Коментари по "Demon School [по Naruto]"

Вто Юни 05, 2012 7:25 pm
ОМГ главата е супер...много искам да разбера кво е казала Анко.... супее мега яко...вече не знам какво да очаквам..хич не ми е ясно Сакура с кой ще свърши...искам още забавни сцени и ако може екшън също..например Саске нали е вампир и така...и нямам търпение за следвашия им урок по история...дали Сакура ще се окаже демон и супер човек? can't wait!
liuba4e
liuba4e
Състезател
Състезател
Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Години : 30
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: Коментари по "Demon School [по Naruto]"

Вто Юни 05, 2012 11:45 pm
Предупреждение към djeni и Hara - Всякакви поредни постове са абсолютно забранени. Моля, прочетете правилата преди да правите СПАМ. Къде са отговорните лица, за да поправят тази грешка? Прочетете спойлера по - долу.

Spoiler:

А сега към фика.

Имам само един въпрос към читателите на фикчето - '' Мислите ли, че сте обективни?'' Как бяхте се изразили - ''Най-добрия фик.'' Хах... най - добрия фик тук е - Безцветна целувка.

Някой забеляза ли колко грешки имаше фика? И това монотонно начало във всеки започнат клиширан текст...

''15 септември, х? От днес щях да уча в училището на леля Цунаде.. Татко почина и.. Охх.. дълго е за обеснение. Не ми пукаше за нищо вече, нямах семейство, нито приятели.. Само домашните си любимци – самбернар на име Сам Берк Наров(Сами) и черното ми коте Юки. И леля Цунаде, разбира се! Човече, тя беше най-лудият образ, който познавах! Татко винаги е казвал, че до някъде аз и тя си приличаме. Без да се размотавам много се измих, обух черните прилепнали дънки, едно бяло потниче, сложих си черен молив и спирала, вързах дългата си розова коса високо на една опашка, грабнах раницата и коженото си яке, целунах „сладурчетата си” за довиждане и изфръкнах.''

Какво е това ''х'' в началото на текста? Усещаш ли inner_me97 как преминаваш от тема на тема? Един път говориш за кучето си, изведнъж за котето, а после пък по някаква твоя прищяфка си решила, че можеш да пишеш и за външния вид, как ходи, с какво се облича... Толкова много пряка реч има в фика ти, че той е направо за премахване. Нямаш описания, липсва последователност и всякакъв смисъл. Това, че ти пишат малолетни, чиято обективност липсва, би трябвало да те дразни. По - добре да не пише никой, защото така изглежда, че фика ти е скучен и нищожен, както в случая. Ти си на 18 години и се изумявам, че не откриваш пропуските си сама. Но знаеш ли, защо се получава така? Защото вече на всички им писна да говорят едно и също на всеки поотделно. Регистрирва се някой нов, той решава, че трбява да пише нещо и ние трбва да обясняваме отново и отново и отново..., и така до безкрай. Така че, това което ти казаха преди мен е безсмислено. Започни наново с фика.
agressivebitch
agressivebitch
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : село Видин / Еспоо , Финландия
Рожден ден : 02.10.1997
Години : 26
Мнения : 2659
Дата на рег. : 04.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: SHIKI * DANCE IN THE VAMPIRE BUND * KUROSHITSUJI

red Re: Коментари по "Demon School [по Naruto]"

Сря Юни 06, 2012 12:05 am
liuba4e написа:Предупреждение към djeni и Hara - Всякакви поредни постове са абсолютно забранени. Моля, прочетете правилата преди да правите СПАМ. Къде са отговорните лица, за да поправят тази грешка? Прочетете спойлера по - долу.

Spoiler:

А сега към фика.

Имам само един въпрос към читателите на фикчето - '' Мислите ли, че сте обективни?'' Как бяхте се изразили - ''Най-добрия фик.'' Хах... най - добрия фик тук е - Безцветна целувка.

Някой забеляза ли колко грешки имаше фика? И това монотонно начало във всеки започнат клиширан текст...

''15 септември, х? От днес щях да уча в училището на леля Цунаде.. Татко почина и.. Охх.. дълго е за обеснение. Не ми пукаше за нищо вече, нямах семейство, нито приятели.. Само домашните си любимци – самбернар на име Сам Берк Наров(Сами) и черното ми коте Юки. И леля Цунаде, разбира се! Човече, тя беше най-лудият образ, който познавах! Татко винаги е казвал, че до някъде аз и тя си приличаме. Без да се размотавам много се измих, обух черните прилепнали дънки, едно бяло потниче, сложих си черен молив и спирала, вързах дългата си розова коса високо на една опашка, грабнах раницата и коженото си яке, целунах „сладурчетата си” за довиждане и изфръкнах.''

Какво е това ''х'' в началото на текста? Усещаш ли inner_me97 как преминаваш от тема на тема? Един път говориш за кучето си, изведнъж за котето, а после пък по някаква твоя прищяфка си решила, че можеш да пишеш и за външния вид, как ходи, с какво се облича... Толкова много пряка реч има в фика ти, че той е направо за премахване. Нямаш описания, липсва последователност и всякакъв смисъл. Това, че ти пишат малолетни, чиято обективност липсва, би трябвало да те дразни. По - добре да не пише никой, защото така изглежда, че фика ти е скучен и нищожен, както в случая. Ти си на 18 години и се изумявам, че не откриваш пропуските си сама. Но знаеш ли, защо се получава така? Защото вече на всички им писна да говорят едно и също на всеки поотделно. Регистрирва се някой нов, той решава, че трбява да пише нещо и ние трбва да обясняваме отново и отново и отново..., и така до безкрай. Така че, това което ти казаха преди мен е безсмислено. Започни наново с фика.



luba4e,
3абелязах просто реших, че ще видя по - натам какво ще стане и тогава ще пиша.. така като се позагледах найтина има прекалено много пряка реч, никва последователност и оскъдно описание, правописни и пунктуационни грешки ..

'' ..последното изречение ми го подшушна за да не чуят другите '' - тук би трябвало да има запетая ..


„СХ: Престани, Учиха, останах без бъбреци! ;хх” - подразбира се, че Сакура го е казала.. СХ ??? и ;x ??

Като идея определено ми харесва.. нещо различно, но има нужда от редакция.. на твое място или бих започнала от начало или бих помолила някой да редактира първите 6 глави и от следващата глава да си взема забележка и поправя.. не знам.. ще ми се да видя какво ще стане по-натам.. интересно ми е .. не спирай да пишеш поправи се следващата глава като за 1вите 6 Коментари по "Demon School [по Naruto]" 637210

Hara
Hara
Любител
Любител
Female
От : Sofia, Bulgaria
Рожден ден : 19.01.1996
Години : 28
Мнения : 233
Дата на рег. : 24.01.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

red Re: Коментари по "Demon School [по Naruto]"

Сря Юни 06, 2012 3:16 pm
liuba4e написа:Предупреждение към djeni и Hara - Всякакви поредни постове са абсолютно забранени. Моля, прочетете правилата преди да правите СПАМ. Къде са отговорните лица, за да поправят тази грешка? Прочетете спойлера по - долу.

Spoiler:

А сега към фика.

Имам само един въпрос към читателите на фикчето - '' Мислите ли, че сте обективни?'' Как бяхте се изразили - ''Най-добрия фик.'' Хах... най - добрия фик тук е - Безцветна целувка.

Някой забеляза ли колко грешки имаше фика? И това монотонно начало във всеки започнат клиширан текст...

''15 септември, х? От днес щях да уча в училището на леля Цунаде.. Татко почина и.. Охх.. дълго е за обеснение. Не ми пукаше за нищо вече, нямах семейство, нито приятели.. Само домашните си любимци – самбернар на име Сам Берк Наров(Сами) и черното ми коте Юки. И леля Цунаде, разбира се! Човече, тя беше най-лудият образ, който познавах! Татко винаги е казвал, че до някъде аз и тя си приличаме. Без да се размотавам много се измих, обух черните прилепнали дънки, едно бяло потниче, сложих си черен молив и спирала, вързах дългата си розова коса високо на една опашка, грабнах раницата и коженото си яке, целунах „сладурчетата си” за довиждане и изфръкнах.''

Какво е това ''х'' в началото на текста? Усещаш ли inner_me97 как преминаваш от тема на тема? Един път говориш за кучето си, изведнъж за котето, а после пък по някаква твоя прищяфка си решила, че можеш да пишеш и за външния вид, как ходи, с какво се облича... Толкова много пряка реч има в фика ти, че той е направо за премахване. Нямаш описания, липсва последователност и всякакъв смисъл. Това, че ти пишат малолетни, чиято обективност липсва, би трябвало да те дразни. По - добре да не пише никой, защото така изглежда, че фика ти е скучен и нищожен, както в случая. Ти си на 18 години и се изумявам, че не откриваш пропуските си сама. Но знаеш ли, защо се получава така? Защото вече на всички им писна да говорят едно и също на всеки поотделно. Регистрирва се някой нов, той решава, че трбява да пише нещо и ние трбва да обясняваме отново и отново и отново..., и така до безкрай. Така че, това което ти казаха преди мен е безсмислено. Започни наново с фика.


Коментра ти е груб! Всеки си има мнение и ти нямаш право да идваш на други фикове и да казваш че някъв си друг фик бил по-добър от тоя!!!! Тва се е твоето мнение но няма да ти навреди да уважаваш и мнението на другите!!! И авторката е на 15! Чети внимателно!
А към авторката мога да кажа да не спира само защото ЕДИН ЧОВЕК не проявява интерес към фика й! Продължаваи с фика имаш достатъчно фенове които те подкрепят!
sekai
sekai
Голям фен
Голям фен
Female
От : Тайна Майна^^
Рожден ден : 04.07.1998
Години : 25
Мнения : 2080
Дата на рег. : 27.02.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D.Gray-Man ♡ Naruto Shippuuden ♡ Bleach ♡ FMA ♡ FMA Broterhood ♡ One Piece ♡ Fairy Tail ♡ Elfen Lied ♡ Kuroshitsuji ♡ Angel Beats ♡ Inuyasha ♡ Lovely Complex ♡ Mirai Nikki ♡ Higurashi no Naku Koro ni ♡ Code Geass ♡ Claymore ♡ Shiki ♡ Kami-sama Hajimemashita ♡ MM! ♡ Gintama ♡ Chrno Crusade ♡ Hunter x Hunter ♡ Hunter x Hunter (2011) ♡ GTO ♡ Kuragehime ♡ Detective Conan

red Re: Коментари по "Demon School [по Naruto]"

Сря Юни 06, 2012 3:36 pm
Hara написа:
liuba4e написа:Предупреждение към djeni и Hara - Всякакви поредни постове са абсолютно забранени. Моля, прочетете правилата преди да правите СПАМ. Къде са отговорните лица, за да поправят тази грешка? Прочетете спойлера по - долу.

Spoiler:

А сега към фика.

Имам само един въпрос към читателите на фикчето - '' Мислите ли, че сте обективни?'' Как бяхте се изразили - ''Най-добрия фик.'' Хах... най - добрия фик тук е - Безцветна целувка.

Някой забеляза ли колко грешки имаше фика? И това монотонно начало във всеки започнат клиширан текст...

''15 септември, х? От днес щях да уча в училището на леля Цунаде.. Татко почина и.. Охх.. дълго е за обеснение. Не ми пукаше за нищо вече, нямах семейство, нито приятели.. Само домашните си любимци – самбернар на име Сам Берк Наров(Сами) и черното ми коте Юки. И леля Цунаде, разбира се! Човече, тя беше най-лудият образ, който познавах! Татко винаги е казвал, че до някъде аз и тя си приличаме. Без да се размотавам много се измих, обух черните прилепнали дънки, едно бяло потниче, сложих си черен молив и спирала, вързах дългата си розова коса високо на една опашка, грабнах раницата и коженото си яке, целунах „сладурчетата си” за довиждане и изфръкнах.''

Какво е това ''х'' в началото на текста? Усещаш ли inner_me97 как преминаваш от тема на тема? Един път говориш за кучето си, изведнъж за котето, а после пък по някаква твоя прищяфка си решила, че можеш да пишеш и за външния вид, как ходи, с какво се облича... Толкова много пряка реч има в фика ти, че той е направо за премахване. Нямаш описания, липсва последователност и всякакъв смисъл. Това, че ти пишат малолетни, чиято обективност липсва, би трябвало да те дразни. По - добре да не пише никой, защото така изглежда, че фика ти е скучен и нищожен, както в случая. Ти си на 18 години и се изумявам, че не откриваш пропуските си сама. Но знаеш ли, защо се получава така? Защото вече на всички им писна да говорят едно и също на всеки поотделно. Регистрирва се някой нов, той решава, че трбява да пише нещо и ние трбва да обясняваме отново и отново и отново..., и така до безкрай. Така че, това което ти казаха преди мен е безсмислено. Започни наново с фика.


Коментра ти е груб! Всеки си има мнение и ти нямаш право да идваш на други фикове и да казваш че някъв си друг фик бил по-добър от тоя!!!! Тва се е твоето мнение но няма да ти навреди да уважаваш и мнението на другите!!! И авторката е на 15! Чети внимателно!
А към авторката мога да кажа да не спира само защото ЕДИН ЧОВЕК не проявява интерес към фика й! Продължаваи с фика имаш достатъчно фенове които те подкрепят!
Напълно съм съгласна с Hara, фикът е много хубав и приятен, ако на някой не му харесва да не се заема да го чете. Все пак фиковете са за това, да радват и да може авторът да покаже историята, която е измислил.
А и грешки в текста всеки може да допусне, по-важното е съдържанието, в училище може и да е само пунктоацията, но тук е за забавление. Коментари по "Demon School [по Naruto]" 787605


Последната промяна е направена от sekai на Сря Юни 06, 2012 11:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път
inner_me97
inner_me97
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : 0twъd realн0сtta ~*
Рожден ден : 04.03.1997
Години : 27
Мнения : 39
Дата на рег. : 22.04.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, Naruto Shippuuden, Death Note, Kuroshitsuji

red Re: Коментари по "Demon School [по Naruto]"

Сря Юни 06, 2012 5:05 pm
Ъм.. Нз какво да кажа.. Коментари по "Demon School [по Naruto]" 787605 Приемам всички критики, но все пак това за "клишето" си го решавам сама smile Не съм много наясно как се пишат фикове, това ми е само първият. Всеки има право да се регистрира и да пише. Ако не започнеш някога, никога няма да се научиш как да го правиш.. И това, че някои от читателите твърдят, че е "най-добрият" не го прави такъв. Запозната съм с "Безцветна целувка" и наистина е може би най-доброто нещо, което съм чела някога. Но моля, моят аматьорски фик да не се сравнява с фиковете на хора, които са с много по-голям опит. Оценявам съветите и ще се опитам да поправя нещата. Имам само една молба - на когото не му харесва, просто да не чете. Благодаря за отделеното време smile

И само да поясня:

СХ: Престани, Учиха, останах без бъбреци! ;хх” - подразбира се, че Сакура го е казала.. СХ ??? и ;x ??

Когато аз и моите съученици си пишем в час, пишем инициалите си преди всяка реплика за да се разбере кой го пише. А колкото до ";хх" - това е просто емотикон..
agressivebitch
agressivebitch
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : село Видин / Еспоо , Финландия
Рожден ден : 02.10.1997
Години : 26
Мнения : 2659
Дата на рег. : 04.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: SHIKI * DANCE IN THE VAMPIRE BUND * KUROSHITSUJI

red Re: Коментари по "Demon School [по Naruto]"

Сря Юни 06, 2012 9:57 pm
аха ясно smile
и все пак те съветвам без това " ;хх "

А до останалите.. хайде стига какво се нахвърляхте в/y liuba4eto .. тия коментари са за тая цел.. всеки да каже какво мисли и писателят да си редактира.Коментара и е груб? Защо? Защото е казала истината или? Казано е с цел да помогне на момичето, не да я нагруби.. smile
inner_me97
inner_me97
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : 0twъd realн0сtta ~*
Рожден ден : 04.03.1997
Години : 27
Мнения : 39
Дата на рег. : 22.04.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, Naruto Shippuuden, Death Note, Kuroshitsuji

red Re: Коментари по "Demon School [по Naruto]"

Чет Юни 07, 2012 9:36 pm
Искам само да уведомя читателите си, че съм се заела с редактирането на старите глави и най-късно в края на седмицата ще съм пуснала редакцията + новата 7ма глава! reading Надявам се, че няма да загубите интерес към фика през периода на редакция. Благодаря ви за съветите, мненията и търпението! smile
sekai
sekai
Голям фен
Голям фен
Female
От : Тайна Майна^^
Рожден ден : 04.07.1998
Години : 25
Мнения : 2080
Дата на рег. : 27.02.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D.Gray-Man ♡ Naruto Shippuuden ♡ Bleach ♡ FMA ♡ FMA Broterhood ♡ One Piece ♡ Fairy Tail ♡ Elfen Lied ♡ Kuroshitsuji ♡ Angel Beats ♡ Inuyasha ♡ Lovely Complex ♡ Mirai Nikki ♡ Higurashi no Naku Koro ni ♡ Code Geass ♡ Claymore ♡ Shiki ♡ Kami-sama Hajimemashita ♡ MM! ♡ Gintama ♡ Chrno Crusade ♡ Hunter x Hunter ♡ Hunter x Hunter (2011) ♡ GTO ♡ Kuragehime ♡ Detective Conan

red Re: Коментари по "Demon School [по Naruto]"

Чет Юни 07, 2012 10:20 pm
И тогава Куренай-сенсей направи един коментар, който ще ми почерни живота до завършването.. Коментари по "Demon School [по Naruto]" 170579 Коментари по "Demon School [по Naruto]" 452306

О.о какво ще каже? Направо не издържам до следващата глава... Коментари по "Demon School [по Naruto]" 986847 Коментари по "Demon School [по Naruto]" 704328 Коментари по "Demon School [по Naruto]" 886489
sgnsgn
sgnsgn
Новородено
Новородено
Female
От : Vvvvvvvvv
Рожден ден : 11.10.1995
Години : 28
Мнения : 3
Дата на рег. : 18.07.2010

red Re: Коментари по "Demon School [по Naruto]"

Съб Юни 09, 2012 7:27 am
Здравей!
Радвам се, че си започнала да редактираш и скоро ще пуснеш следващата глава. За да ти бъда от помощ в редакцията, сега ще ти посоча някои пункуационни грешки и правилата към тях, на които да обърнеш внимание.
Пред подчинителния съюз "за да" се пише винаги* запетая. Пишем запетая пред първата дума на сложния съюз.
Пример:
"Саске моментално започна да рови с ръце в косата си, за да махне „паяка”.;
"А сега отидете в 405 кабинет, за да ви вземат мерки за униформите."
"Исках да съм една от първите, за да не карам Итачи да ме чака."
В шеста глава намерих на още няколко места същата грешка.
*Единственият случай, при който не можеш да поставиш запетая пред "за да", е, когато пред сложния съюз стои една от уточнавящите думи (Тези думички се наричат още думи-гуми, защото при поставянето им, се изтриват, иначе, необходимите запетаи пред съюзите и съюзните думи.): даже, дори, едва, именно, само, точно, тъкмо, още, чак или отрицателната частица не.
Пример:
Ще успееш, когато се трудиш.
Ще успееш само когато се трудиш.
Пристигна не когато беше нужно.
Това беше правилото в частния случай на подчинителния съюз "за да".
А сега ще ти го напиша цялото, обхващащо всички съюзи, за да нямаш проблеми в прилагането му.
Подчинените обстоятелствени изречения (те поясняват сказуемото на главното изречение откъм време, място, начин, количество, причина, условие и др.) се свързват с главното чрез:
  • съюзни думи: както, когато, където, накъдето, колкото, щом, доколкото, защото, понеже и др.;


  • подчинителни съюзи: ако, освен ако, за да, без да, макар да, макар че, въпреки че, в случай че и др.


Пред тези съюзи и съюзни думи се пише винаги запетая. Пишем запетая пред първата дума на сложните съюзи.
Пред подчиненото обстоятелствено изречение не се пише запетая, ако пред него стои една от уточняващите думи: даже, дори, едва, именно, само, точно, тъкмо, още, чак или отрицателната частица не.
Виж примерите по-горе. Оставям на теб да го разбереш и приложиш.
P.S.: Очаквам с нетърпения седма глава. star
alinkaa98
alinkaa98
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]
Female
От : Варна
Рожден ден : 30.12.1998
Години : 25
Мнения : 2443
Дата на рег. : 01.04.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Fairy Tail , Naruto , Mirai Nikki

red Re: Коментари по "Demon School [по Naruto]"

Съб Юни 09, 2012 3:32 pm
Много хубаво фикче много ми харесва .
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: Коментари по "Demon School [по Naruto]"

Пон Юни 11, 2012 1:21 pm
Не е кой знае какъв стил на писане, има широко използване на чуждици и някоя друга грешка, това използване на емотикони също дразни, но скоро не бях чела нещо за "училищния" живот на нарутовците, но въпреки това ме кара да се смея и да си спомня гимназиалните ми години. И все пак не мога да пренебрегна факта, че има доста за оправяне. Не се обиждай, но предвид това, че си малка и предполагам, че нямаш голям опит в писането не можем да очакваме някакви уникални творби. Успех за нататък! smile приемай всичко написано като градивна критика! smile smile
Plamena
Plamena
Бъдещ фен
Бъдещ фен
Female
От : yaoilandia
Рожден ден : 26.02.1999
Години : 25
Мнения : 459
Дата на рег. : 18.02.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto,Fairy Tail,D-gray man

red Re: Коментари по "Demon School [по Naruto]"

Сря Юни 27, 2012 11:29 am
Ааааа...Жестоко е Коментари по "Demon School [по Naruto]" 73713 Чакам следващата глава!
bunny3823
bunny3823
Любител
Любител
Female
От : Коноха
Рожден ден : 16.08.1999
Години : 24
Мнения : 314
Дата на рег. : 15.05.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: naruto,vampire knight ,Kaichou wa maid-samа,junjou romanticaca,Sekaiichi Hatsukoi,Koisuru Boukun,Okane Ga Nai

red Re: Коментари по "Demon School [по Naruto]"

Сря Юни 27, 2012 7:00 pm
много е интересно Коментари по "Demon School [по Naruto]" 73713 чакам следващата глава с нетърпение
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: Коментари по "Demon School [по Naruto]"

Сря Авг 01, 2012 10:24 pm
Каза, че си редактирала предните глави, а аз пак видях много правописни грешки (и тук там някоя пунктуационна). Последната глава ми хареса и не забелязах грешки, но отчаяно се нуждаеш от редактор!
Sponsored content

red Re: Коментари по "Demon School [по Naruto]"

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите