Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Какво мислите има ли прiятели или са просто познати ?

+19
issy~chan
Mega Pwn!
liuba4e
chernata_perla_94
Inferno
rocko_jiraiya
Purple
krustal-chan
`M.и.s.h.и.t.0`
Sweeney Todd
-*-What The Hell-*-
Bloody_Merry
.: Gangsta_4_life :.
Lover.
kiki_chan
IVE-STORM(bg)
Thэ Dark Girl
*Alx*
agressivebitch
23 posters
Go down
agressivebitch
agressivebitch
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : село Видин / Еспоо , Финландия
Рожден ден : 02.10.1997
Години : 26
Мнения : 2659
Дата на рег. : 04.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: SHIKI * DANCE IN THE VAMPIRE BUND * KUROSHITSUJI

red Какво мислите има ли прiятели или са просто познати ?

Съб Мар 26, 2011 12:20 am
Аз лично мисля , че има , но са много малко .. а вие ? Какво мислите има ли прiятели или са просто познати  ? 787605
*Alx*
*Alx*
Админ на раздел Музика
Админ на раздел Музика
Female
От : sOmewhere in HeLL ^^
Рожден ден : 10.05.1991
Години : 33
Мнения : 7267
Дата на рег. : 24.10.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: 1. One Piece 2. Death Note 3. Hellsing 4. Kuroshitsuji 5. Strawberry Panic!

red Re: Какво мислите има ли прiятели или са просто познати ?

Съб Мар 26, 2011 9:18 am
и аз така, но има начини да разбереш дали са ти истински приятели или са само позьори Какво мислите има ли прiятели или са просто познати  ? 787605
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 27
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: Какво мислите има ли прiятели или са просто познати ?

Съб Мар 26, 2011 11:43 am
Приятели има, друг е въпроса дали са истински, или просто са идиоти.
Та, мисля, че истински има, но са голяма рядкост
IVE-STORM(bg)
IVE-STORM(bg)
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР
Female
От : Казанлък
Рожден ден : 28.11.1994
Години : 29
Мнения : 6266
Дата на рег. : 29.04.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: █Death Note█Kuroshitsuji█Attack on titan█

red Re: Какво мислите има ли прiятели или са просто познати ?

Съб Мар 26, 2011 12:16 pm
Thэ Dark Girl написа:Приятели има, друг е въпроса дали са истински, или просто са идиоти.
Та, мисля, че истински има, но са голяма рядкост
smile и аз съм на това мнение, надявам се да намеря някой наистина истински приятел...
kiki_chan
kiki_chan
Любител
Любител
Female
От : Юпитер
Рожден ден : 30.05.1995
Години : 29
Мнения : 338
Дата на рег. : 25.12.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Vampire Knight, Death Note, Wolf's rain ..

red Re: Какво мислите има ли прiятели или са просто познати ?

Съб Мар 26, 2011 2:20 pm
Приятели са хората, които са до вас винаги, без знчение за какво и го правят не защото имат полза от това, а заради вас. Всички други са познати. Приятели има, но са рядкост и трябва много време за да разбереш дали някой ти е приятел. Има и друг момент, когато ти си приятел на някого, а той не ти отвръща със същото. Не говоря за това дали излиза с теб или те търси, говоря за истински приятел. Така че приятел е много относителна дума, а и приятелство може да се гради с години и да се унищожи за един момент... Но относително или не приятелите съществуват, колкото й да е рядко срещано това явление.. Какво мислите има ли прiятели или са просто познати  ? 242502
Lover.
Lover.
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : France.
Мнения : 3643
Дата на рег. : 20.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета:

red Re: Какво мислите има ли прiятели или са просто познати ?

Съб Мар 26, 2011 2:44 pm

Има истински приятели, но друг е въпроса, че в днешно време са много малко .
.: Gangsta_4_life :.
.: Gangsta_4_life :.
Състезател
Състезател
Female
От : Tokyo
Рожден ден : 16.02.1995
Години : 29
Мнения : 1368
Дата на рег. : 30.01.2010

red Re: Какво мислите има ли прiятели или са просто познати ?

Съб Мар 26, 2011 5:40 pm
В някои ситуации има, в други не. Истината е, че човек трябва да разчита единствено на себе си !!! Приятелите може да ти кажат 1-2 думи, ако ти е гадно, но не могат да те разберат, не могат дори да си представят как се чувстваш! Всеки си е с интереса и накрая всички те изоставят по най-долния начин..Човек се ражда сам, сам и умира..друг е въпроса, че през това време се появяват хора, които ти оставят гадни спомени за изгубеното време с тях !! ;]]
agressivebitch
agressivebitch
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : село Видин / Еспоо , Финландия
Рожден ден : 02.10.1997
Години : 26
Мнения : 2659
Дата на рег. : 04.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: SHIKI * DANCE IN THE VAMPIRE BUND * KUROSHITSUJI

red Re: Какво мислите има ли прiятели или са просто познати ?

Вто Апр 05, 2011 4:26 pm
Това е истина , че по принцип човек трябва да разчита само на себе си , но има и моменти , в които ти е нужна нечия рака или нечие рамо , на което можеш да споделиш . Просто никой не е чак толкова велик , че ВИНАГИ сам да си оправя проблемите според мен . smile
Bloody_Merry
Bloody_Merry
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Селото скрито в боклука
Рожден ден : 11.12.1993
Години : 30
Мнения : 92
Дата на рег. : 06.12.2009

red Re: Какво мислите има ли прiятели или са просто познати ?

Вто Апр 05, 2011 5:08 pm
С времето се учиш. Или поне се налага. След като си преживял едно/ две или в моят случай хиляди разочарования, да видиш как от всичко мога да се измъкна сама, чак майка ми се чувства пренебрегната, че не й споделям проблемите си и не й искам съветите. Приятели няма има хора, с който да си прекарваш свободното време. Аз мисля, че семсйтвото е много по- важно, защото независимо какво си направил, как сте се скарали и какво сте си наговорили, те винаги ще са до теб, докаро един "приятел" винаги можа да се измъкне.
-*-What The Hell-*-
-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски
Female
От : Korea
Мнения : 14899
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

red Re: Какво мислите има ли прiятели или са просто познати ?

Вто Апр 05, 2011 5:47 pm
IVE-STORM(bg) написа:
Thэ Dark Girl написа:Приятели има, друг е въпроса дали са истински, или просто са идиоти.
Та, мисля, че истински има, но са голяма рядкост
smile и аз съм на това мнение, надявам се да намеря някой наистина истински приятел...
+1
Sweeney Todd
Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master
Male
От : Мадагаскар
Мнения : 7469
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

red Re: Какво мислите има ли прiятели или са просто познати ?

Сря Апр 06, 2011 11:36 am
Ако се опознаеш с някой през повечето си време постепено ставате приятели и то все по-добри и по-добри. Всичко зависи от отношението един към друг.
`M.и.s.h.и.t.0`
`M.и.s.h.и.t.0`
Без спирачки
Без спирачки
Female
От : (рс) Много хора не ме харесват..е аз да не би да ги харесвам всички!
Рожден ден : 07.04.1994
Години : 30
Мнения : 6233
Дата на рег. : 30.12.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Elfen Lied,Ouran High school host club, death note, vampire knigh,Zombie Loan,Kanon

red Re: Какво мислите има ли прiятели или са просто познати ?

Вто Апр 26, 2011 9:06 pm
Няма приятели, има познати, и по добре познати Какво мислите има ли прiятели или са просто познати  ? 242502 има хора на който им се доверяваш, но вече думата за приятел (fr) се използва и вече и за познати, както и да е, в днешно време ние хората сме само едни двулични лапита, и мн рядко може да пазим тайни, или да кажем нещо в лицето на човека, а не зад гърба .. нооо нзм Какво мислите има ли прiятели или са просто познати  ? 880706
krustal-chan
krustal-chan
Любител
Любител
Female
От : Dobrich
Мнения : 339
Дата на рег. : 20.04.2011

red Re: Какво мислите има ли прiятели или са просто познати ?

Вто Апр 26, 2011 9:12 pm
Много трудно признавам някого за приятел. Да има такива, разбира се. Но определено, знам разликата между познат, добър познат и приятел...
Purple
Purple
Учaщ се
Учaщ се
Female
Рожден ден : 30.03.1994
Години : 30
Мнения : 92
Дата на рег. : 21.04.2011

red Re: Какво мислите има ли прiятели или са просто познати ?

Вто Апр 26, 2011 9:21 pm
Проблемът е просто че човек или попада на предатели, или просто още не е намерил хората, които може да нарече наистина ПРИЯТЕЛИ.
Не съм съгласна с това за родителите... Разбира се, има семейства, които се подкрепят взаимно. Просто съм заобиколена от хора, които ми доказват противното. Аз не се доверявам на семейството си за най-личните си неща.
Просто трябва да забележиш кой как те възприема...
rocko_jiraiya
rocko_jiraiya
Развиващ се
Развиващ се
Male
От : София
Рожден ден : 21.11.1996
Години : 27
Мнения : 36
Дата на рег. : 03.05.2011

red Re: Какво мислите има ли прiятели или са просто познати ?

Съб Май 14, 2011 2:39 pm
Според мен.. има приятели (: Но се броят на пръсти.. особено истинските приятели Какво мислите има ли прiятели или са просто познати  ? 617815
Inferno
Inferno
Любител
Любител
Male
От : World Of BAKA
Рожден ден : 12.05.1992
Години : 32
Мнения : 218
Дата на рег. : 06.03.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Death Note, Final Fantasy:AC, Bakuretsu Tenshi, Hellsing OVA, Dragon Ball Z/GT, Welcome to NHK, Code Geass, Darken Than Black, Bleach, D. Gray Man, Akira, One Piece

red Re: Какво мислите има ли прiятели или са просто познати ?

Нед Май 15, 2011 7:43 pm
Според мен истински приятели има, но за съжаление не са много и човек трябва да внимава на кого се доверява.
chernata_perla_94
chernata_perla_94
Учaщ се
Учaщ се
Male
От : Sofia
Рожден ден : 10.10.1994
Години : 29
Мнения : 137
Дата на рег. : 23.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, Death Note, Kami no Tou, BNHA

red Re: Какво мислите има ли прiятели или са просто познати ?

Чет Юли 28, 2011 3:34 am
Незнам дами има истински приятели аз имам двама и те са се доказали може за всеки да има по някои истински.
liuba4e
liuba4e
Състезател
Състезател
Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Години : 30
Мнения : 1230
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

red Re: Какво мислите има ли прiятели или са просто познати ?

Нед Авг 14, 2011 4:54 pm
Няма истински приятели, разбира се? От къде го измислихте? Ако живота ви зависеше от друг човек, да не мислите, че този друг ще направи нещо за да ви спаси, кожата, в беда? Я, стига. Аз нямам най - добър приятел. Дори и майка ми. Сестра ми е много по - важна и, сто на сто, в опасност, майка ми би спасила нея, а познатите ми навън, само ме използват, така, че... Няма никой, единствено ти самият.
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red Re: Какво мислите има ли прiятели или са просто познати ?

Нед Авг 14, 2011 5:13 pm
Ест. , че ... няма ! Бях се изказал в друга тема по същия въпрос ... или може би беше по skype ?
Съгласен съм с liuba4e - всепак вие ако сте , ще умрете ли заради този , когото "обичате" ? Знайте , че жертвате ли се за него , той пак ще намери някого , когото да "обича" след вас .
Простото мислене за репродуктивност .
issy~chan
issy~chan
Любител
Любител
Female
От : мечти те ти !!
Рожден ден : 29.01.1998
Години : 26
Мнения : 277
Дата на рег. : 15.12.2011

red Re: Какво мислите има ли прiятели или са просто познати ?

Пет Дек 16, 2011 10:56 pm
Честно вече не знам какво да мисля Какво мислите има ли прiятели или са просто познати  ? 4485 Вече три пъти са ме лъгали Какво мислите има ли прiятели или са просто познати  ? 12694 Възползват се пълноценно от мен и после ме зарежат Какво мислите има ли прiятели или са просто познати  ? 12694 Но мисля, че все още в този жесток свят може да се намери тук-там СТРАХОТЕН приятел! Само трябва да знаеш къде да търсиш smile
avatar
Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим
Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 28
Мнения : 5216
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

red Re: Какво мислите има ли прiятели или са просто познати ?

Съб Дек 17, 2011 1:57 am
issy~chan написа: Честно вече не знам какво да мисля Какво мислите има ли прiятели или са просто познати  ? 4485 Вече три пъти са ме лъгали Какво мислите има ли прiятели или са просто познати  ? 12694 Възползват се пълноценно от мен и после ме зарежат Какво мислите има ли прiятели или са просто познати  ? 12694 Но мисля, че все още в този жесток свят може да се намери тук-там СТРАХОТЕН приятел! Само трябва да знаеш къде да търсиш smile

Хах , заблудено чедо - не можеш да намериш нито един верен приятел . Шансът да намериш момиче , което да не ти завижда за нещо , или момче , което на иска да прави секс с теб , е нищожен - дори не съществува в повечето случаи . Както и да е - човек се запознава с хората , само за да може да ги използва . Дори най-добрия ти приятел се движи с теб заради нещо - всичко си има причина , всички наши действия стават по точно определен план независимо дали по наш или чужд .
agressivebitch
agressivebitch
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : село Видин / Еспоо , Финландия
Рожден ден : 02.10.1997
Години : 26
Мнения : 2659
Дата на рег. : 04.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: SHIKI * DANCE IN THE VAMPIRE BUND * KUROSHITSUJI

red Re: Какво мислите има ли прiятели или са просто познати ?

Съб Яну 07, 2012 11:34 pm
Mega Pwn!™ написа:
issy~chan написа: Честно вече не знам какво да мисля Какво мислите има ли прiятели или са просто познати  ? 4485 Вече три пъти са ме лъгали Какво мислите има ли прiятели или са просто познати  ? 12694 Възползват се пълноценно от мен и после ме зарежат Какво мислите има ли прiятели или са просто познати  ? 12694 Но мисля, че все още в този жесток свят може да се намери тук-там СТРАХОТЕН приятел! Само трябва да знаеш къде да търсиш smile

Хах , заблудено чедо - не можеш да намериш нито един верен приятел . Шансът да намериш момиче , което да не ти завижда за нещо , или момче , което на иска да прави секс с теб , е нищожен - дори не съществува в повечето случаи . Както и да е - човек се запознава с хората , само за да може да ги използва . Дори най-добрия ти приятел се движи с теб заради нещо - всичко си има причина , всички наши действия стават по точно определен план независимо дали по наш или чужд .

всеки си има някви цели и подцели някъде там в неговият свят изпълнен с идеи и желания .
RealSasuke
RealSasuke
Приятел
Приятел
Male
От : Amsterdam
Рожден ден : 17.12.1993
Години : 30
Мнения : 821
Дата на рег. : 17.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach,Naruto shippuuden,Death note,Darker than black,Air Gear

red Re: Какво мислите има ли прiятели или са просто познати ?

Съб Яну 07, 2012 11:39 pm
agressivebitch написа:
Mega Pwn!™ написа:
issy~chan написа: Честно вече не знам какво да мисля Какво мислите има ли прiятели или са просто познати  ? 4485 Вече три пъти са ме лъгали Какво мислите има ли прiятели или са просто познати  ? 12694 Възползват се пълноценно от мен и после ме зарежат Какво мислите има ли прiятели или са просто познати  ? 12694 Но мисля, че все още в този жесток свят може да се намери тук-там СТРАХОТЕН приятел! Само трябва да знаеш къде да търсиш smile

Хах , заблудено чедо - не можеш да намериш нито един верен приятел . Шансът да намериш момиче , което да не ти завижда за нещо , или момче , което на иска да прави секс с теб , е нищожен - дори не съществува в повечето случаи . Както и да е - човек се запознава с хората , само за да може да ги използва . Дори най-добрия ти приятел се движи с теб заради нещо - всичко си има причина , всички наши действия стават по точно определен план независимо дали по наш или чужд .

всеки си има някви цели и подцели някъде там в неговият свят изпълнен с идеи и желания .

толкова малка,а толкова мъдра [Just call me sensei] Какво мислите има ли прiятели или са просто познати  ? 531613
Charlliee
Charlliee
Любител
Любител
Female
От : Konoha
Мнения : 248
Дата на рег. : 18.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippupuden,K-ON,Lovely Complex,Vampire Knight

red Re: Какво мислите има ли прiятели или са просто познати ?

Нед Яну 15, 2012 11:46 am
RealSasuke написа:
agressivebitch написа:
Mega Pwn!™ написа:
issy~chan написа: Честно вече не знам какво да мисля Какво мислите има ли прiятели или са просто познати  ? 4485 Вече три пъти са ме лъгали Какво мислите има ли прiятели или са просто познати  ? 12694 Възползват се пълноценно от мен и после ме зарежат Какво мислите има ли прiятели или са просто познати  ? 12694 Но мисля, че все още в този жесток свят може да се намери тук-там СТРАХОТЕН приятел! Само трябва да знаеш къде да търсиш smile

Хах , заблудено чедо - не можеш да намериш нито един верен приятел . Шансът да намериш момиче , което да не ти завижда за нещо , или момче , което на иска да прави секс с теб , е нищожен - дори не съществува в повечето случаи . Както и да е - човек се запознава с хората , само за да може да ги използва . Дори най-добрия ти приятел се движи с теб заради нещо - всичко си има причина , всички наши действия стават по точно определен план независимо дали по наш или чужд .

всеки си има някви цели и подцели някъде там в неговият свят изпълнен с идеи и желания .

толкова малка,а толкова мъдра [Just call me sensei] Какво мислите има ли прiятели или са просто познати  ? 531613
+1
SkyScraper
SkyScraper
Новородено
Новородено
Мнения : 7
Дата на рег. : 14.05.2012

red Re: Какво мислите има ли прiятели или са просто познати ?

Чет Май 17, 2012 6:47 am
Няма вечни приятелства. Всичко си има срок на годност, включително и приятелството. След покълването следва озряване и после гниене. Сезоните се менят и така е редно да бъде.
Sponsored content

red Re: Какво мислите има ли прiятели или са просто познати ?

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите