Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Какво мислите има ли прiятели или са просто познати ?

+19
issy~chan
Mega Pwn!
liuba4e
chernata_perla_94
Inferno
rocko_jiraiya
Purple
krustal-chan
`M.и.s.h.и.t.0`
Sweeney Todd
-*-What The Hell-*-
Bloody_Merry
.: Gangsta_4_life :.
Lover.
kiki_chan
IVE-STORM(bg)
Thэ Dark Girl
*Alx*
agressivebitch
23 posters
Go down
agressivebitch
agressivebitch
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : село Видин / Еспоо , Финландия
Рожден ден : 02.10.1997
Години : 26
Мнения : 2659
Дата на рег. : 04.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: SHIKI * DANCE IN THE VAMPIRE BUND * KUROSHITSUJI

red Какво мислите има ли прiятели или са просто познати ?

Съб Мар 26, 2011 12:20 am
First topic message reminder :

Аз лично мисля , че има , но са много малко .. а вие ? Какво мислите има ли прiятели или са просто познати  ? - Page 2 787605

Charlliee
Любител
Любител
Мнения : 248
Дата на рег. : 18.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippupuden,K-ON,Lovely Complex,Vampire Knight

red Re: Какво мислите има ли прiятели или са просто познати ?

Нед Яну 15, 2012 11:46 am
RealSasuke написа:
agressivebitch написа:
Mega Pwn!™ написа:
issy~chan написа: Честно вече не знам какво да мисля Какво мислите има ли прiятели или са просто познати  ? - Page 2 4485 Вече три пъти са ме лъгали Какво мислите има ли прiятели или са просто познати  ? - Page 2 12694 Възползват се пълноценно от мен и после ме зарежат Какво мислите има ли прiятели или са просто познати  ? - Page 2 12694 Но мисля, че все още в този жесток свят може да се намери тук-там СТРАХОТЕН приятел! Само трябва да знаеш къде да търсиш smile

Хах , заблудено чедо - не можеш да намериш нито един верен приятел . Шансът да намериш момиче , което да не ти завижда за нещо , или момче , което на иска да прави секс с теб , е нищожен - дори не съществува в повечето случаи . Както и да е - човек се запознава с хората , само за да може да ги използва . Дори най-добрия ти приятел се движи с теб заради нещо - всичко си има причина , всички наши действия стават по точно определен план независимо дали по наш или чужд .

всеки си има някви цели и подцели някъде там в неговият свят изпълнен с идеи и желания .

толкова малка,а толкова мъдра [Just call me sensei] Какво мислите има ли прiятели или са просто познати  ? - Page 2 531613
+1
SkyScraper
Новородено
Новородено
Мнения : 7
Дата на рег. : 14.05.2012

red Re: Какво мислите има ли прiятели или са просто познати ?

Чет Май 17, 2012 6:47 am
Няма вечни приятелства. Всичко си има срок на годност, включително и приятелството. След покълването следва озряване и после гниене. Сезоните се менят и така е редно да бъде.
sekai
sekai
Голям фен
Голям фен
Female
От : Тайна Майна^^
Рожден ден : 04.07.1998
Години : 25
Мнения : 2080
Дата на рег. : 27.02.2012

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: D.Gray-Man ♡ Naruto Shippuuden ♡ Bleach ♡ FMA ♡ FMA Broterhood ♡ One Piece ♡ Fairy Tail ♡ Elfen Lied ♡ Kuroshitsuji ♡ Angel Beats ♡ Inuyasha ♡ Lovely Complex ♡ Mirai Nikki ♡ Higurashi no Naku Koro ni ♡ Code Geass ♡ Claymore ♡ Shiki ♡ Kami-sama Hajimemashita ♡ MM! ♡ Gintama ♡ Chrno Crusade ♡ Hunter x Hunter ♡ Hunter x Hunter (2011) ♡ GTO ♡ Kuragehime ♡ Detective Conan

red Re: Какво мислите има ли прiятели или са просто познати ?

Чет Май 17, 2012 8:27 am
Преди имах много истински приятели, с които сега се виждаме по рожденните дни.
Преди три години се преместихме и се разделих с тях и сега са заменени с фалшификати. :beee:
Идеята ми е, че има истински приятели, рядкост са, но можеш да ги намериш в неучебна среда... :lalala:
Sponsored content

red Re: Какво мислите има ли прiятели или са просто познати ?

Върнете се в началото
Similar topics
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите