Вход
Намерете ни във facebook
Top posting users this week
No user

Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!#

+11
justwannabeone
vivian_sunshine
liuba4e
Thэ Dark Girl
sSanDy
s.m.i.l.e.p.e.s.t
rosi_rosi
Mrs. Murderer
salarin3
djeni
Butterfly
15 posters
Go down
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!#

Нед Яну 29, 2012 1:38 pm
smile Авторката очаква вашите коментари!
djeni
djeni
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : Аниме света
Рожден ден : 04.08.1997
Години : 26
Мнения : 20
Дата на рег. : 06.05.2011

red Re: Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!#

Нед Яну 29, 2012 8:27 pm
Фикчето наистина ме заинтересува. надявам се скоро да има глава, защото ми е много интересно как ще продължи. Пожелавам ти много късмети муза smile
avatar
salarin3
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Neverland
Рожден ден : 23.01.1996
Години : 28
Мнения : 32
Дата на рег. : 28.01.2012

red Re: Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!#

Пон Яну 30, 2012 9:20 am
djeni написа:Фикчето наистина ме заинтересува. надявам се скоро да има глава, защото ми е много интересно как ще продължи. Пожелавам ти много късмети муза smile

да ще го продължа ,но не знам кога защото съм мн натоварена и нямам време благодаря ти мн
djeni
djeni
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : Аниме света
Рожден ден : 04.08.1997
Години : 26
Мнения : 20
Дата на рег. : 06.05.2011

red Re: Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!#

Пон Яну 30, 2012 6:48 pm
супер главички Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!# 811726 много ти благодаря!!! нямам търпение за следващата
avatar
salarin3
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Neverland
Рожден ден : 23.01.1996
Години : 28
Мнения : 32
Дата на рег. : 28.01.2012

red Re: Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!#

Пон Яну 30, 2012 7:24 pm
djeni написа:супер главички Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!# 811726 много ти благодаря!!! нямам търпение за следващата


Радвам се, че ти харесва
Ще го продължа. Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!# 787605


edited by: WHAT THE HELL
djeni
djeni
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : Аниме света
Рожден ден : 04.08.1997
Години : 26
Мнения : 20
Дата на рег. : 06.05.2011

red Re: Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!#

Сря Фев 01, 2012 5:43 pm
СУПЕР!!!Много ми харесва как се развива историята. Моля продължи хубавото фикче smile
avatar
salarin3
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Neverland
Рожден ден : 23.01.1996
Години : 28
Мнения : 32
Дата на рег. : 28.01.2012

red Re: Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!#

Чет Фев 02, 2012 8:37 am
djeni написа:СУПЕР!!!Много ми харесва как се развива историята. Моля продължи хубавото фикче smile

mn ti blagodaq za vsichko , znam che malko mi e zle tehnicata na pisane ama sam adska fenka i ne mojah da se sdarja bg ti za komentite she go prodalja Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!# 787605 smile Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!# 68766 Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!# 476926 Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!# 23388 Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!# 376805 takamm

Едит от cool cheryll: ПИШИ НА КИРИЛИЦА!!!

Горният пост трябва да изглежда така:

Много ти благодаря за всичко, знам, че малко ми е зле техниката на писане, ама съм адска фенка и не можах да се сдържа. Благодаря за коментите, ще го продължа... и т.н.
djeni
djeni
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : Аниме света
Рожден ден : 04.08.1997
Години : 26
Мнения : 20
Дата на рег. : 06.05.2011

red Re: Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!#

Съб Фев 04, 2012 9:26 pm
Много ми хареса главата! Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!# 787605 Много ти благодаря за хубавото фикче и че пускаш глави наистина бързо. Желая ти късмет и муза!!! blush
avatar
salarin3
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Neverland
Рожден ден : 23.01.1996
Години : 28
Мнения : 32
Дата на рег. : 28.01.2012

red Re: Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!#

Нед Фев 05, 2012 11:36 am
djeni написа:Много ми хареса главата! Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!# 787605 Много ти благодаря за хубавото фикче и че пускаш глави наистина бързо. Желая ти късмет и муза!!! blush



мн то благодаря че го четеш, аз съм чела много фикове и това, че ги пускат много бавно главите или не ги завършват много ме дразни! Благодаря ти за всичко ще го продължа, просто малко по - бавно защото имам много работа и се изморявам , за това са ми къси главите ,но няма нищо Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!# 787605 smile
djeni
djeni
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : Аниме света
Рожден ден : 04.08.1997
Години : 26
Мнения : 20
Дата на рег. : 06.05.2011

red Re: Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!#

Вто Фев 07, 2012 1:03 pm
Невероятни глави ooo da !! Направо се влюбих Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!# 811726 Дано следващата да излезе скоро smile
avatar
salarin3
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Neverland
Рожден ден : 23.01.1996
Години : 28
Мнения : 32
Дата на рег. : 28.01.2012

red мерсажж

Вто Фев 07, 2012 3:32 pm
мерси много радвам се че го оценяваш, много си мила, но нямам време , обещавам, че ще пусна новата глава скоро Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!# 787605 Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!# 787605 благодаря
djeni
djeni
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : Аниме света
Рожден ден : 04.08.1997
Години : 26
Мнения : 20
Дата на рег. : 06.05.2011

red Re: Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!#

Вто Фев 07, 2012 8:01 pm
Невероятен писател си Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!# 274454 и се надявам да довършиш фикчето защото и аз много мразя когато някой го зареже. Желая ти късмет и вдъхновение за продължението на чудното фикче! blush
Mrs. Murderer
Mrs. Murderer
Развиващ се
Развиващ се
Female
Рожден ден : 10.12.1995
Години : 28
Мнения : 35
Дата на рег. : 04.07.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, Fairy Tail, Beelzebub, Death Note

red Re: Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!#

Вто Фев 07, 2012 10:34 pm
Така.... ще бъда искрена и моля да приемеш коментара ми като градивна критика. Когато четях, видях някои правописни и пунктуационни грешки. Описанията бяха малко и непълни, а за да може читателят да си представи случващото се, всеки един детайл трябва да бъде описан добре. Идеята не ми се струва оригинална, защото почти всеки трети фик започва така /прочетох само 1 и 2 глава/. Аз смятам, че когато пишеш нещо такова /особено СасуСаку/, трябва да се постараеш да измислиш нещо оригинално, нещо, което не е четено до сега, колкото и трудно да е това. Относно главите... къси са, една глава трябва да е поне 1000 думи, не бързай, никой не те гони. Всичко, казано до тук е от личен опит, не го приемай навътре.
avatar
salarin3
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Neverland
Рожден ден : 23.01.1996
Години : 28
Мнения : 32
Дата на рег. : 28.01.2012

red da

Сря Фев 08, 2012 2:11 pm
изобщо не ти се объждам, напротив, права си, прекалено много бързам и за това описанията ми са неточни и имам къси глави пълни с грешки, но просто си мислех, че след като нямам толкова време, няма да мога да го довърша, ще се постарая, обещавам и ще бъдат по - дълги, благодаря, че все пак си прочела нещо smile
rosi_rosi
rosi_rosi
Учaщ се
Учaщ се
Female
От : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...
Рожден ден : 13.06.1997
Години : 26
Мнения : 178
Дата на рег. : 28.09.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto (Shippuuden); Death Note; Bleach; B-Gata H-Key; Itazura na Kiss; Pandora Hearts; Zero no Tsukaima; Darker Than Black; Fairy Tail; Kaze no Stigma; Special A; Shugo Chara; Elemental Gelade; Myself Yourself; Vampire Knight; и много, много други.

red Re: Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!#

Чет Фев 09, 2012 11:58 am
Така, айде и аз реших да ти коментирам фика, макар че рядко го правя. Като идея на истина е малко банално, но аз съм си заклета фенка на СасуСаку и реших да го прочета. Четох всички пуснати до момента глави и видях, че имаш много пунктуационни грешки и те съветвам да си намериш редактор. В някои от главите видях и малко объркани по смисъл изречения и правописни грешки... А и вземи под внимание описанията... Както и да е, не го приемай на вътре smile. Сега с добрата част Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!# 787605 Фика е много интересен и е много хубаво това, че пускаш главите често, но ги прави по-дълги... Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!# 787605 Не се отказвай, ами продължавай да се развиваш в писането като не пренебрегваш съветите на коментиралите и ще видиш, че по натам ще е доста по-добре. Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!# 787605 Пожелавам ти много, много муза, да вземеш съветите под внимание и да си продължиш фика до край! Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!# 787605 Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!# 787605
avatar
salarin3
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Neverland
Рожден ден : 23.01.1996
Години : 28
Мнения : 32
Дата на рег. : 28.01.2012

red Re: Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!#

Чет Фев 09, 2012 5:05 pm
благодаря, много си права Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!# 787605
s.m.i.l.e.p.e.s.t
s.m.i.l.e.p.e.s.t
Член на суб група
Член на суб група
Female
От : София ... ;()
Рожден ден : 27.12.1998
Години : 25
Мнения : 1517
Дата на рег. : 30.11.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama и други...

red Re: Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!#

Пет Фев 10, 2012 11:04 am
Здравей.

Не се въздържах и прочетох фикчето, понеже и аз като много други хора обичам романтични СасуСаску историйки.Аз се бях настроила да чета дълго, а то нямаше минутка.Главите ти са много къси.Общо взето ако събереш две-три може да се получи пролог, но за глава отново ще са ти недостатъчни.
Забелязах и много пунктуационни грешки.Сега за да се обоснова ще ти посоча някои.

Пунктуационни грешки.Първа глава: нашрегната, изстегнала, вълеше, емоцийте.

Пунктуационни грешки.Втора глава:Тъмносинекосото, внимания(по принцип не е грешно, но предвид ситуацията-[не обърна внимания] е!), пулогол (пише се полугол),

Пунктуационни грешки.Трета глава: "Изведнъж лицето й стана беземоционални", любопитсво, дойдо.

Мисля да не продължавам по нататък.Това разбира се не са всички грешки.Имаш пропуснати запетаи на места.

Другото, което ми направи впечатление бяха...ами бяха любовните сцени.Добре ги описваш.Както казва Мария в голяма част от фиковете любовните сцени са описани зле,или по-лошо...липсват!

Тук-там имаш коментари,тъй де изразяваш лично мнение, като например
"[ Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!# 68766 poznaite koi Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!# 476926 ]" но не му е мястото там.Емотиконки не е за препоръчване да се пускат в творбата.

Виж намери някои от "AP Фик правосъдие" и го помоли да ти стане редактор.(въпреки, че пак ми е едно,СасуСаку любов, която непрестанно се възражда от..ами не знам от какво).Имаш описания, а това е наистина много важно..

Ами значи, Успех, следя го!

П . п - Приеми всичко написано по-горе като препоръка, а не като критика!Аз също не съм особено опитна!
avatar
salarin3
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Neverland
Рожден ден : 23.01.1996
Години : 28
Мнения : 32
Дата на рег. : 28.01.2012

red 1

Пет Фев 10, 2012 4:54 pm
много ти благодаря Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!# 787605 не мисля, че го описвам толкова добре любовните сцени, дори и да го правя тва сигурно е единственото хубаво нещо в целия фик Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!# 92542 просто сме много хора вкъщи и всеки се чуди как да седне на компютъра, те са 2 и пак не са ни достатъчни.ще се постарая повечко ама до колкото гледам по - дълга от последната глава няма да мога да направя, много са ми проблемни тея запетайки, проверявам си текста 5 пъти и пак ми е пълен с грешки, съжелявам много
благодаря за коментите Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!# 787605
avatar
salarin3
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Neverland
Рожден ден : 23.01.1996
Години : 28
Мнения : 32
Дата на рег. : 28.01.2012

red Re: Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!#

Пет Фев 10, 2012 4:56 pm
salarin3 написа:много ти благодаря Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!# 787605 не мисля, че го описвам толкова добре любовните сцени, дори и да го правя тва сигурно е единственото хубаво нещо в целия фик Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!# 92542 просто сме много хора вкъщи и всеки се чуди как да седне на компютъра, те са 2 и пак не са ни достатъчни.ще се постарая повечко ама до колкото гледам по - дълга от последната глава няма да мога да направя, много са ми проблемни тея запетайки, проверявам си текста 5 пъти и пак ми е пълен с грешки, съжелявам много
благодаря за коментите Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!# 787605


а и още нещо, знам, че съм неопитна, но съм чела много фикове и макар че ми е много зле фика има и по - лоши, трябва да се съгласите с мен.
sSanDy
sSanDy
Учaщ се
Учaщ се
Female
Рожден ден : 01.07.1994
Години : 29
Мнения : 159
Дата на рег. : 03.03.2011

red Re: Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!#

Пет Фев 10, 2012 5:46 pm
Ти не трябва да гледаш другите.=) А да си поставиш за цел да станеш добра - за всяко нещо се отнася.Винаги има такива, които се справят по-зле. Но това не бива да е като успокоение за теб.
Фикът е интересен, харесва ми. Няма смисъл да обръщам и аз внимание на допуснатите грешки. Надявам се да не се отказваш и да продължиш напред! Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!# 787605 Успех. smile
Butterfly
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел
Female
От : Earth
Мнения : 497
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

red Re: Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!#

Пет Фев 10, 2012 6:20 pm
salarin3, съжалявам много, ако не е мястото тук да го казвам, но предполагам го правя, вземайки впредвид, че и други потребители могат да допуснат твоите грешки!

Първо когато пишеш коментар, който е евентуално отговор на предходно мнение няма нужда да го цитираш, а просто да отговориш. Аз лично си спестявам това, като пиша в първото си изречение този знак ^! Така се избягва излишния флууд в темата ти! Това, разбира се, не означава, че ти трябва да вземеш моя подход, а просто да ограничиш флууда си... Приятелски съвет е, в никакъв случай не се възползвам от правомощията си на модератор и няма да трия мненията ти! smile

второ: когато си забравила да напишеш нещо към коментара си, а вече си го пуснала, моля те, използвай бутона EDIT! Намира се до така любимия ти бутон ЦИТИРАЙ ( в случая ЦИЦИРАЙ! Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!# 242502 ), защото пускаш мнения едно след друго, а това ме кара да се взема сериозно в ръце и да разчиствам темите ти! Дори забелязах преди няколко дни, че бе допуснала някакви подобни мнения в темата ти с фика, които не само ме подразниха, но сериозно се замислих дали да не ти отправя забележка още тогава. В смисъл бяха мнения с по две думи, които не помня много добре, но определено загрозяваха текста на фикчето ти! Второто правило е задължително да му обърнеш внимание! smile

Мнение за творбата ти не мога да кажа, за което се извинявам! Просто не съм я чела, но ако обърнеш внимание на коментарите преди мен, може да се надъхаш съвсем сериозно и да продължаваш да пишеш!

Пожелавам ти много успех и още веднъж: обърни внимание на това, което ти написах по-горе^^!
avatar
salarin3
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Neverland
Рожден ден : 23.01.1996
Години : 28
Мнения : 32
Дата на рег. : 28.01.2012

red Re: Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!#

Съб Фев 11, 2012 8:49 am
sSanDy написа:Ти не трябва да гледаш другите.=) А да си поставиш за цел да станеш добра - за всяко нещо се отнася.Винаги има такива, които се справят по-зле. Но това не бива да е като успокоение за теб.
Фикът е интересен, харесва ми. Няма смисъл да обръщам и аз внимание на допуснатите грешки. Надявам се да не се отказваш и да продължиш напред! Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!# 787605 Успех. smile



да, права си, мм да ти кажа спорет мен е важна историята ,но и да не допускаш грешки е важно, да ще го продължа Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!# 787605 благодаря
Thэ Dark Girl
Thэ Dark Girl
Аниме/манга/филми/сериали
Аниме/манга/филми/сериали
Female
От : Никъде
Рожден ден : 24.05.1997
Години : 26
Мнения : 6892
Дата на рег. : 07.01.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Bleach, Ouran High School Host Club, D. Gray Man, FMA, Yu - Gi - Oh, Vampire Knight

red Re: Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!#

Съб Фев 11, 2012 11:01 am
Такаам, да се изкажа и аз Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!# 242502
Най - напред, историята ти е наистина хубава. Въпреки баналната двойка, много ми допадна.
Имаш си ги описанията, което също е добре.
Обаче, допускаш доста грешки /правописни/.
Забелязваше се тук - там и смяна на глаголното време.
Но, като цяло много ми допада.
Продължавай да пишеш и успех със следващите глави smile
avatar
salarin3
Развиващ се
Развиващ се
Female
От : Neverland
Рожден ден : 23.01.1996
Години : 28
Мнения : 32
Дата на рег. : 28.01.2012

red Re: Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!#

Съб Фев 11, 2012 11:19 am
благодаря за коментите, да знам ,че трябва първо да натискам EDIT та не знам защо ама все натискам Цицитай Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!# 659188 по навик може би , ще взе на серозно комента ти, много благодаря и за другия коментар радвам се, че ти е допаднал фика, много ми е зле положението в нас със тоя комп , нащи са @ обаче се старая колкото мога съжелявам за грешките, не знам кога ще пусна следващата Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!# 811726
djeni
djeni
Прохождащо
Прохождащо
Female
От : Аниме света
Рожден ден : 04.08.1997
Години : 26
Мнения : 20
Дата на рег. : 06.05.2011

red Re: Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!#

Съб Фев 11, 2012 11:26 am
Според мен фикчето е страхотно и много интересно smile Да вярно, че може главите да са по дълги, но историята в тях е чудесна. Продължавай да пишеш и не спирай заради критиките. Все пак те ти го казват за твое добро angels Късмет в мисленето и писането! Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!# 787605
Sponsored content

red Re: Sasusaku : Love is eternal #Коментирайте!#

Върнете се в началото
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите